Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
minimonia

za tydzień pogrzeb mojego synka...

Polecane posty

dzieki za wszystkie kciuki :) to ja cc- do terminu jeszcze 3 mce, ale spoko- i tak pewnie urodze troche wczesniej wiec 2 mce trzymania w zupełnosci wystarcza :)

Gość filutka 26
nie pojmuję Cię barbarzyńco z miękkim sercem... dlaczego tak żerujesz na ludzkich uczuciach i naiwności...

no mam nadzieje... jakby sie nawet teraz urodził to juz ma ogromne szanse na zdrowe zycie :), takze... coraz bardziej zaczynam wierzyc ze w koncu BEDE MAMA- ziemska, nie tylko aniołków :)

Gość ja tez sie pomodle
Ja tez sie za Was pomodle, zeby synek urodzil sie zdrowy i dal Wam szczecie na ktore tak dlugo czekacie.Szacunek wielki dla Ciebie za wytrwanie , za to ze sie nie poddajesz.Zycze Ci z calego serca zeby wszystko bylo dobrze:)Pisz jak sprawy sie maja i jak synek sie miewa. Serdecznie Pozdrawiam:)

minimoniu ------------ przeczytałam właśnie Twoją historię. To straszne, jak niesprawiedliwy może być los. Ogromnie podziwiam Cię za siłę i odwagę. Nawet nie próbuję sobie wyobrazić tego co doświadczyłaś. Jest to dla mnie niewyobrażalne. Twoja historia utwierdziła mnie w przekonaniu jak niewiele spraw w życiu ma tak naprawdę sens. Modlę się za Twoje dzieci i oczywiście za Ciebie. Wierzę, że Twoje marzenie tym razem się spełni i wszystko będzie dobrze....Bo jak pisał ks. Twardowski :"...kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno..." Jeszcze raz jestem z Tobą myślami i modlitwą.🌼 . Będę śledzić Twoje wpisy. Trzymam za Ciebie kciuki :)

Gość Katka 80
Temat odżył :-) co za miła niespodzianka! Minimoniu trzymaj się kochana,będę Cię wspierać modlitwą. :-) Trzymam kciuki ;-)

Gość kot13
bardzo przykre, przeszłam przez taki dramat. Ale powiem , że po latach da się żyć. Normalnie...

Gość ...nnn...
To prawda! Wiem to z innego forum. Ma synka Krzysia ;) Fantastyczna wiadomość!!!!

Gość Sathyriasiska
WSPANIALE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gość podnoooooszęęęęęęęęę
Monia, odezwij się, jak synek się miewa? pozdrawiam gorąco!:*

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować