Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

fisiowna takich rzeczy to nie mozesz sobie wkrecac :O masz jakies dowody ?? skad masz ta mysl ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cocinelka -Pies Ogordnika Fiska - to kiepsko :o zwiazek bez zaufania....ehh szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza listami od jego bylej, nie... Hermia nie wierze, poprostu nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaja25
puściłam wolno i jak narazie nie widać powrotu a minęło 1,5 miesiąca aj.....i co czekać dalej?? po 3 latach pięknego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie odczapowe... Czy po jogurcie mozna zjesc ogorki kiszone bo mam nieziemską ochote :P???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ta byla :O kurde to jest problem :O A jego mama co mowila na temat bylej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat bylej nic...ona jej strasznie nie lubila...mowila tylko, ze nikog nie ma...ale skad ona moze wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P kurde no własnie jakos nie bardzo mam ochote obejmować dziś w nocy kibel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee dziewczyny, sprzeczne informacje mi wysyłacie...słucham sie od dzis siebie :D:D:D:D :P Bo ani wrobelka ani gołabka miec nie bede :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna mysle,ze by zauwazyla ze gdzies wychodzi czy cos ... u Was jest tez problem roznicy czasu i nie mozesz go za bardzo kontrolowac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hermia ja tam bym wlupala:P coci wiesz poza tym kuzwa nie wyobrazam sobie tego...nie wyobrazam sobie jak to ma sie udac, bedac jeszcze rok na odleglosc...on nie widzi problemu...ja tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze rok to problem :( Ale mialas tam jechac do pracy co nie ?? ja tez chce do P :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisia jaki rok, ja tam widze do wakacji kilka miesiecy :o....albo zle licze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale to dopiero najwczesniej w listopadzie, bo park, gdzie bylam rok i dwa lata temu nie dostal pozwolenia w tym roku...i dupa blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie moze:o same widzicie, ze to bez sensu... ehhh ide nyny...musze wstac o 5:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nanonko, straszne... A ja się tu zamartwiam swoją historią... :-( Nie myśl o sobie w takich kategoriach, to ten skurwiel powinien chować się przez ludźmi - Ty zostałaś niesprawiedliwie skrzywdzona, jakby mało było dopustu od losu w postaci choroby... Takaja25, może powiesz coś więcej? Co się właściwie stało, jak do tego doszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki...przyslal mi maila...generalnie o czekoladzie, ktora mu wyslalam:), ze jest rownie pyszna co ja...napisal tez, ze chcialby jesc ja ze mna...dzielic swoje posilki ze mna, dzielic swoje lozko ze mna, dzielic swoje serce ze mna, dzielic swoje zycie ze mna...nikt nigdy nie wyznal mi nic rownie pieknego... powiedzcie mi, czy ja na sile utrudniam?? czy pisalby cos takiego gdyby to nie byla prawda??ja chyba naprawde szukam dziury w calym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna chyba szukasz dziury w calym :P Choc z drugiej strony Cie rozumiem ;) A u mnie kapa totalna :O Poddaje sie tylko nie wiem co z ta ekonometria ktora jest 7 marca :O Wczoraj byl pijany jak rozmawialismy :( Jest mistrzem w mowieniu roznych dziwnych wymyslonych rzeczy przez gg, a wiem,ze w oczy by mi tego nie powiedzial,bo by sie okazaly nieprawda :O Poddaje sie !!!!! A ja zadam inne pytanie ... jednak tak nie boli jak za pierwszym razem :) nabralam juz do tego dystansu ;) Ale nie potrafie zrozumiec,ze powolil na to,zebym znowu zrobila sobie nadzieje i ze byl znowu taki kochany jak sie widzielismy taki jak na poczatku ... Ale skoro woli,zebysmy za soba tesknili to juz jego sprawa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej chora :( dawno mnie tak nie chwycilo :O nie mam nawet sil siedziec przed kompem :O a ja zadam inne pytanie co on kombinuje ?? Wy w ogole ze soba gadacie normalnie czy urwalas kontakt ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×