Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocinelka

Jak cos kochasz pusc to wolno, jak wroci jest Twoje ... dla starej ekipy

Polecane posty

Fisiu My Dear ale ty masz faceta, to jakos sie kloci z wizerunkiem SP...ja nie mam, mam kota, jestem sama,ohh i wiele innych :D....kuzwa ale zalosne to me zycie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hermia mam ale jakbym nie miala...no i czuje sie jak stara zgnusniala panna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh Fiska to dzis wypije Twoje zdrowie.....bede piła do lustra w pidzamie, bo moi znajomi albo randkuja albo cos robia, i nikt sie nie chce spotkac :O....wiec pewnie bede siedziec na kafe pijana i smucic sama:O bo wy wylecicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzia mamy leciec??nie mam zadnego celu...zostaje na kafe...obejrze pania i pana Smith, bede ryczec...ooooo moze Dirty Dancing obejrze...moj ukochany film...rycze na nim jak bobr ilekroc go ogladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja proponuje, jak ktos sie zgodzi to fajnie ja nie to szkoda 20:30 rozpoczecie kolka SP, ja bede popijac wino, ogladajac Bridget albo cuś innego, uzalac sie jak to w piatek bywa ze dupa mi przyrosła do krzesła i ksiaze kuzwa pomyslil adresy, jak ktos sie chce przylaczyc zapraszam tu na tym topicu o 20:30 ja nie to pogadam sama ze soba, w sumie sie juz przyzwyczailam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisia wiecej optymizmu....ja teraz ide skonczyc ze soba tzn na egzamin...nic nie rozumiem z niego :(:(:(....moglam przewidziec, czuje sie juz do tego jak jakas idiotka....wezcie mna potrzasnijcie,bo serio celu w zyciu mi brakuje, nie chce jeczec, marudzic, ale naprawde zaczyna do tego wszytko zmierzac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hermia moje drugie imie to negatyw...poza tym tez nie mam celu w zyciu, ehhh...ja sobie obejrze BH90210...ponapalam sie na mlodego Luka Pery i pomarze sobie o zyciu w Beverly Hills

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio marzyłam ze bede jechac pociagiem a tam Micheal Scofield bedzie itp itd...ale kicha :o.....nawet nie mam o kim pomyslec... ide, trzymajcie kciuki, lepiej zebym zdała, bo bedzie tragicznie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nieprzyjemna baba, powiedziala ze sprawdzi w czartek:o nie wiem nie mam przeczuc juz zadnyyyych......sacze wino....upije sie w samotnosci :o ot ja zalosna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ale zdaje sobie sprawe, ze juz dosc Wam natrulam. Kazda ma swoje problemy i nie chce sie narzucac. Zreszta juz Wam dosc natrulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fisiowna powiem cos dosadnie !!! czy uwazasz,ze jakbys za duzo nam natrula to pytalabym sie czy chcesz w ogole rozmawiac ??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fisa - nikomu sie nie narzucasz.Ps to moja strategia:P wogle to milo bedzie jak pogadasz ze mna z nami... sluchaj moze pogadamy na skype -konferenacja, ty , ja i ciocinelka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie...ale widzisz wraca mi to o czym pisalam wczesniej. Nie lubie sie narzucac nawet jesli ktos uparcie tlumaczy ze sie nie narzucam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bym chciala sie urznac...loooooo ale potem bym haftowala ze hoho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×