Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 100 kilowa

100 kg! masakra. Szukam motywacji. Chętnych do walki o lepsze jutro...

Polecane posty

love*me*tender zapomniałabym o Tobie- gdzie ty się kobieto zawieruszyłaś???? tak tak, a jak ja jestem to pustki, jak tylko odpuszczę i sobie pójdę to na topiku wrze. ok, strzelam focha i spadam stąd. :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie, nie spadaj jeszcze:) ja jeszcze jestem, bylam tylko z psem:) moj przyszly mąż zrobil sobie wlasnie hamburgery i zmoją mamuska sie zajadają a ja sie poce przy dwóch marchewkach...:( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już! jestem :) i jestem zadowolona z dzisiejszego dnia :) mam nadzieję, że jutro też tak będzie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jajestem chwilkowo, witam nowe forumowiczku:) Mam małe ostatki w domu więc nie wiem czy dam radę dziś być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem twarda i zdyscyplinowana:) pozwoliłam tylko sobie jak nnarazie na lampeczkę wina białego wytrawnego, chodź wiem, że nie powinnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lampeczka białego wina mówisz.... :) ja tam nie przepadam, ale każdy lubi coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 110 kilowa. można się jescze zapisać? maci listę rezerwową ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie chyba topic upada powoli bo coraz mniej nas mimo wszystko....ja tam będę tu zawsze nawet jakbym miała gadać do siebie ;) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie waze 100kg ale tak sie czuje pyzata buzka i wielki brzuch uda wam sie dziewczyny ja mam 5 kg do zrzucenia i za cholere nie moge tego osiagnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
witajcie dziewczyny , widze ze spicie , ja ogladalam na 2- fajny program----------jestes tym co jesz ,polecam za tydzien, WATAWAJCIE SPIOCHY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już pospałam, byłam na spacerku...... i zjadłam. byłam już taka głodna..a rano zjadłam 1 waze z twarożkiem i już nie głodna. teraz dopiero jem jabłko :) bo chce mi się coś słodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do estis:) 5 kg to luzik :) dasz sobie radę, spacerki i skromna kolacja i ograniczenie słodyczy i spadnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja jak zwykle z pytaniem :D u kogo kupujecie na allegro? macie swoich ulubionych sprzedawców? szukam spodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Wam:)) laadny dzien dzis, wiec sobie tez na spacer polece. w koncu dolączylas daydreem:)) mam nadzieje ze zejst jeszcze miejsce w waszej tabeli, bo juz jutro sie do niej wpisze. nie mam wagi w domu. milego dzionka dziewczyny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Jak tam Wasze samopoczucie? Za oknem taka piękna pogoda, prawie jak wiosna. Wczoraj po tym winku trochę bolał mnie żołądek. Jednak nie powinnam go pić . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja nie kupuje nigdy nic na allegro :) więc nie pomogę :) fajnie, że jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to po winku umieram, nawet jak tylko łyczka wypiję...o innych alkoholach nie wspomnę ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
love*me*tender najlepiej kupuj u kogos kto ma duzo gwiazdek i poczytaj tez komenty. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też n aallegro nie kupuje, wolę pobuszować sobie w Lumpeksie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setka a ty znowu na spacer poleciałaś? Ja dziś wymiękam i mam ssanie w żołądku. Ale opijam się wodą, może utopię tego ssacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do m_1982 no! lubie spacerować a takie słońce było ze szkoda mi było ładnego poranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :):):):))):) ja to sobie dzisiaj pozwoliłam na dłuższe spanie he he he raz na tydzień sobie pozwalam. basiuczekk mam ten sam problem, waga się popsuła i kombinuje jakby tu się zważyć. wczoraj się \"zaćwiczyła\" gdyż pofolgowałam sobie w piątek i nadrabiałam. teraz szystko boli :( kochane ni ewiem gdzie mieszkacie ale u mnie za oknem szaro i chyba będzie padał deszcz. zazdroszczę wam takiego widoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×