Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tośka_28

PAŹDZIERNIK 2008

Polecane posty

Gość 20 pażdziernik
Czytam ten topik, i podłamuje się niestety ale nie będę mamą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana ale ci zazdroszczę, że już masz wyjaśnione ten cukier. Mnie dopiero lekarz wyśle na te drugą glukozę a do tego wczoraj pokazałam wyniki krwi mojej cioci, która pracowała w laboratorium i powiedziała, że mam za mało żelaza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamika - Mi niby na wynikach tez wyszlo ze mam za malo zelaza ale wczoraj lekarz mnie uspokoil ze kobiety w ciazy maja mniej, norma jest mniejsza. Wiec myslalam ze mialam anemie a tak naprawde to nie mam :) 20pazdziernik - przykro mi.. ale co sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesu dziewczyny same zalamane! :( no wiec ten na mnie nakrzyczal przez telefon okropny, ale potem zaczac dzwonic i juz normalnie do mnie mowic, chyba sie zreflektowal, albo przestarszyl (ostatnio jak mialam nerwa to go nie wpuscilam do domu, musial isc naokolo 10 domow i przez plot 2,5 metrowy wchodzic do ogrodu, nawet mu furtki nie otworzylam). zrobilam zdjecia mojego tygryska i ten nieszczesny plakat do wywieszenia na szybe na sprzedaz. i wogole nic nie napisalam pracy, ani slowka jednego bo nie moge po prostu z lenistwa. mnie tez dretwiaja nogi, szczegolnie jak siedze w jednej pozycji albo opieram laptopa o nie dluzszy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za wsparcie. Eh przynajmniej jeden problem się rozwiazał. No ale oczywiście nie ma tak żeby było dobrze, bo doszedł kolejny...ekhm hemoroidy....wrrrrrrr Dodatkowo troszkę się postresowałam bo moja dzidzia piekna pozmieniała sobie pory kopania. W ogóle w sobotę czy w niedzielę to było tak że jak zwykle spi po 2-2,5 godziny przynajmniej ze dwa razy to ona królewna miała jedną 40 minutową przer a tak to non stop. A od wczoraj pozmieniała sobie swoje stale pory popoludniowe i własnie do 16;00 rozrabia a potem to się prosić trzeba. W ogóle rzeczywiście chyba ma już mało mieksca bo te kopniaki straciły na werwie. No ale zaczęłam sobie sama spokojnie tłumaczyć ze po pierwsze się rusza a po drugie to w mądrej książce pisało że tak może być z tą siłą więc się przestałam martwić. Wcinam właśnie rennie na zgagę bo myslalam że mi dziurę w żolądku wypali. eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lece do domku. Mam nadzieje ze nie poczuje sie zle w pociagu. Buziaki papa i do jutra najprawdopodobniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana --> cieszę się bardzo, że nie masz cukrzycy! to super wiadomość!!!! faksa--> kochanie nie złość się i wpuść tatusia swojego dzidziusia do domu :) Karo ja też ma 14 do przodu ;) i w sumie mam to gdzieś! nie czuję się wcale gruba :) czuję się świetnie! Kamika, Karo Ci dobrze napisała z tym żelazem, więc się nie zamartwiaj! Ja dziś znów z siostrą i chrześniakiem na działeczce, zaraz uciekam znowu bo mamy grilla ze znajomymi! buziaki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no falsa rozpłaszczyłas mnie normalnie z tym zamknięciem mu drzwi. Hahahahaha. a co Ci zrobił takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeee z tego co przeglądałam to aż tak daleko poza normami nie jest więc od początku się zbytnio nie przejmuję a do tego moja ciocia to panikara, ale co z tym cukrem to się okaże. Nie jest też aż tak daleko poza normą więc może wystarczy to drugie badanie i będzie ok. A ja mam ostatnio wrażenie, że ciągle przy garach mam stać no i ciągle coś zaprawiam. Ale to się skończy bo ostatnio nie wytrzymuję w kuchni bo tam jest za duszno no i od niedzieli jeszcze nie robiłam obiadów :) Siostrzyczki niech se pogadają a ja i tak nie dam się na siłę postawić pry kuchence i przy zlewie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artigiana a mój dzidziuś już tak od połowy lipca se poprzestawiał pory i czasem mam wrażenie, że cały dzień kopie a nie śpi. Od wczoraj daje trochę mocniej a tak to też tak leciutko a poza tym jak wcześniej czułam kopniaki poniżej pępka to teraz kopie nieco wyżej ale grunt, że daje znać o sobie i to jest dla mnie najważniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem taka happy... wszystko sie uklada po mojej mysli. zaczelismy remont pokoiku takze sporo roboty przede mna ale juz sporo zrobilismy jutro juz malujemy... musze sie pochwalic ze udalo mi sie kupic na allegro lozeczko z funkcja kolyski za 170zl, widac ze bylo uzywane ale nie wiele przejedzie sie troche papierem sciernym pomaluje lakierem bezbarwnym i bedzie jak nowe:) gratis dostalam dwa materacyki jeden taki pianka-kokos do lozeczka a drugi taki cienszy zeby polozyc na podlodze a nim niunie jestem przeszczesliwa... sporo kaski w kieszeni. Julia kopie bardzo w nocy tez nie moge spac ostatnio to nawet na siedzaco spalam... a wstaje do kibelka ze trzy razy wiec rozumiem wasze nie wyspanie. Gorac mnie wykancza poce sie i puchne. Z waga....hmmmm 11kg na plusie ale na szczescie wszyscy mowia ze nie widac i ze poszlo mi tylko w brzuszek ale ja jednak wiem swoje nogi mi spuchly no ale coz takie uroki:) juz niedlugo 32 tydz skonczony:) Nastepna wizyta u lekarza dopiero 18 sierpnia wiec zobaczymy co i jak:) Trzymajcie sie cieplutko. Artigiana ciesze sie ze z cukrem oki trzymalam mocno kciuki... albo cos zjadlas wczesniej albo... te krowy pomylily sie jak robily te badania bo to w naszym polskim lecznictwie wszystko jest mozliwe wiem cos o tym... mnie leczyli przez 3 lata ze mam cos tam z kolanem i kazali jest uciskac i rozgrzewac a w koncu jak juz trafilam po tym czasie u dobrego lekarza to sie okazalo ze wcale tego nie mam i ze wrecz przeciwnie powinnam je chlodzic i tym bardziej nie uciskac bo wlasnie tamtymi metodami sobie rozwalilam kolano i jak tu wierzyc tym lekarzom?? masakra... ale na szczescie trafia sie jeszcze na takich lekarzy z sercem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Artigiana - ciesze się bardzo, że wszystko dobrze z tym cukrem:) kamika - nie martw się z żelazem. Ja też mam trochę ponad normę, ale lekarz powiedział, że jesli jest niewiele i nie spada to nie ma sensu brać żelaza. Nie dość, że się źle przyswaja to w dodatku niszczy zęby. Więc trzeba uważać, żeby nie przedobrzyć. Ja już od rana czuję się fatalnie! Musiałam iść na piechotę do pracy (a tak zawsze mąż podwozi mnie po drodze do swojej pracy). No i szłam i szłam... Zadyszałam się, spociłam i spuchłam. W dodatku w sekretariacie jest już bardzo goraco. Pięknie mi się zaczął dzięń a tu jeszcze tyle godzin! A wczoraj po pracy położyłam się na kanapie i do wieczora nie miałam siły wstać. Mam wrażenie, że mi popuchły nie tylko kostki ale nawet uda! Czuję się strasznie!!! A ręka mi też drętwieje, szczególnie lewa. No i oczywiście nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle odebrałam wyniki posiewu moczu. Wyszło mi - ponad 1000 bakterii w 1 ml moczu, czynnik hamujący wzrost bakterii - nieobecny. Nie ma kurcze obok żadnej normy i nie mam pojęcia co to znaczy! Może któraś z was się trochę na tym zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja ja miałam teraz bardzo duzo bakterii w moczu i dostawałam przez tydzień furagin i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też dzień nei zaczął się zbyt kolorowo :( pisałam że boli mnie dół brzucha i od wczoraj wieczora tak mnie boli, że nie mogę chodzić!Dziś rano to samo! Zdzwoniłam do mojego lekarza i akurat ma dyżur w szpitalu i kazał mi przyjechać po 11, także nastawiam się psychicznie na wizytę w szpitalu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w kolejny upalny poranek Nie ma jeszcze 10 a ja już mam nogi spuchnięte jak balony a na dodatek bolą mnie stopy od spodu więc chodzenie mnie boli :-( Arigina- dobrze, ze z cukrem wsio ok tylko zjedzonych nerwów szkoda. Goja- pewnie dostaniesz furagin i bakterie pójdą precz ;-) Chociaż ostatnio moja koleżanka dzięki zakażeniu dróg moczowych rodziła tylko 45 minut- czas od odejścia wód, łącznie z dojechaniem do szpitala do pojawienia się małego na świecie zajął jej 2,5 godziny. Więc z jednej strony zakażenie nie jest takie złe ale tuż prze porodem a nie tyle przed nim ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoj Kami- mam nadzieję, ze Cię nie zostawią w szpitalu w taki upał bądź dobrej myśli a na pewno będzie dobrze. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustki znowu dzisiaj na forum... Ja zaczytałam się w mojej książce i troszkę czas ruszył do przodu:) Spanie mi też lekko odeszło, chociaż temperatura rośnie z każdą kolejną godziną... Maluszek się obudził i kopie, więc sobie trochę rozmawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kami - trzymam kciuki, żeby ci przeszło! Żeby się okazało, że to takie "normalne" ciążowe dolegliwości! Daj znać potem co i jak. A ja już od kilku dni biore urosept, ale nie wiem, czy pomaga, bo nie mam żadnych objawów. Zadzwonię do ginekologa i się umówię na wizytę. Lecę siku i wracam do ksiązki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny z bateriami w moczu, z bolacym brzuchem i opuchnietymi nogami, jak widac kazda z nas powoli cos nie bardzo i czegos sie boi.. artigiana --> nie wpuscilam go do domu, bo sie na mnie obrazil i mial wyjsc na 2 godziny a wrocil po 5. nie pamietam o co poszlo, o jakas glupote pewnie. ten moj chlopak ma naprawde wiele zalet ale jest strasznie zazdrosny.. a dzisiaj obudzil mnie 3 razy telefonami w sprawach samochodow.. no i musze jechac w nieznane obejrzec jeden bo on nie zdazy z pracy, a do tego zabral mi gps i mi tlumaczy na tym rondzie 5-te wyjscie, na tym 4-te, spowrotem 2-gie a potem 1-wsze i jeszcze nie wiem gdzie jade, ja jestem okropna jesli chodzi o orientacje na drodze! na pewno sie zgubie, dupek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, sto lat mnie tu nie było :) wzięłam sobie troszkę urlopu, zeby na wsi z mała posiedzieć, ale lało jak piorun i muchy gryzły i wróciłam . Muszę tu w pracy do 11 sierpnia posiedzieć, ale mam nadzieję, że to już koniec. hoho.. widzę, ze się zaczęło ciężko ... mi też strasznie nogi puchną i łydki mnie ciągną niemiłosiernie. jakiś żylak mi się zrobił :( Chodzę jak czołg i ciągle mi gorąco, a najgorsze jest to, że jak dłużej połażę to mi brzuch się robi taki twardy, że aż ciagnie. Mały się kręci, wierci i czasami jest to bardzo bolesne. A w niedzielę przez cały ranek miałam skurcze az się wystraszyłam. Ale głowa do góry. jeszcze tylko kilka tygodni i wszystko będzie takie wspaniałe... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falsa - ale masz z tym chłopakiem! Ja też nie lubię, jak mój każe mi gdzieś coś załatwiać, nie wytłumaczy dokładnie co i jak a potem jeszcze ma pretensje, że nie spytałam o to czy o tamto. Ale nie łam się, my kobiety jesteśmy twarde sztuki i na pewno sobie poradzisz i się nie zgubisz:D mamamalwiny - no witamy powtórnie na łonie kafe:) Wytrzymasz do 11 sierpnia, szybciutki minie i będzie potem luuuz. To tylko ja taki chojrak i zamierzam pracować do porodu:D No ale muszę. Chyba że coś będzie nie tak, to wtedy oleję zsiłek, bo najważniejsze jest zdrowie dziecka. U mnie już 30 stopni a temperatura wciąż rośnie.... zjadłam śniadanie i teraz bym się zdrzemnęła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja--> bakteriami w moczu się tak nie przejmuj. jak nie masz obiawów czyli nie boli cię przy siusianiu to jest ok. to znaczy fajnie jakby ich nie było, ale w ciąży wszystko nam się zmienia. Ja miałam bakterie e coli przez całą zeszła ciążę calutką faszerowali mnie antybiotykami i wszystko było ok. trochę cię postraszą i pewnie po porodzie będziesz musiała jeszcze kilka badań wykonac, czy już ci przeszło, może nerki zbadać, ale ogólnie to bardzo dużo kobiet w ciąży ma " te nieszczęsne bakterie" jak mi lekarze w szpitalu mówili więc nie jest to takie straszne jak się wydaje. Falsa--> ale mne z tymi drzwiami rozbawiłaś. Ja też dla swojego bywam okrutna ale nie aż tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamalwiny --> nie zrobilam przeciez tego bez powodu, zasluzyl sobie :P a mnie od razu zlosc przeszla jak go zobaczylam na tym plocie, no i kondycje sobie poprawil po marszu a potem wspinaczce hehe. mam teraz czekac na jego kolege, co sie zna na samochodach malo wiele, bo zreszta co mu po tym, ze zobacze samochod i co mam powiedziec: no ladny? :) w sobote ogladamy jeszcze jeden samochod bo chcemy 2 naraz kupic. dziewczyny jak ja nie lubie miec tyle spraw na glowie, a szczegolnie teraz mnie wszystko meczy i denerwuje. wogole to wczoraj moj rhys sie smial ze mnie, ze laze tak bez celu, cos zlapie i sie cofam i lapie za cos innego i sie znowu cofam, najpierw podeszlam do drzwi ogrodowych, chwycilam za klamke i sie cofnelam kolo zlewu i stala tam blacha od piekarnika, zlapalam za nia i cofnelam reke. i rzeczywiscie duzo takich rzeczy robie i niby slucham a nic nie rozumiem. a na nogach odkrylam takie plamy czerwonych zylek przy kostce i przy kolanie z boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli26
dziewczyny podziwiam was,ze jeszcze pracujecie...ja jestem na zwolnieniu od 4 mies, a teraz to już na pewno nie dałabym rady. A ciązy przecież płatne jest 100%.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×