Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czerwony ołówek

Do końca 2008 muszę zajść w ciążę!!!

Polecane posty

Heloł :) Madu cmok 👄 :) Jade i tak myslę sobie, że po co ja tam jadę... chyba tylko dla tych moich testosteronków... 8 dni do niedostania @...a moje ogromniaste 75G przybrało rozmiar gigantyczny..bolące i ciężkie. Woda w komórkach mi się ztrzymała i mam uczucie słoniowacizny...brzusio pobolewa, eh...jak fajnie być Kobietką , hehe. Marzę o kanapie, a tu mnie narty czekają, na któtre w ogóle nie mam ochoty, nic a nic... i znowu się poświęcam. I tak do konca życia już będzie... jakie to optymistyczne :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiu... Ty mi coś podejrzana jesteś. Piersi Ci się już powiększyły.. no no ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kathreen....ciiiiii, nie uprzedzajmy biegu wydarzeń :) Co ma wisieć nie utonie, powiedział dziadek wchodząc do wanny...haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - Ja @ dostałam 14 lutego. Byłam przekonana że w tabelce to data ostatniej a nie spodziewanej ;) Ale głupia ze mnie baba, już poprawiam :) STARANIA: NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @..miasto Elmirka85.....Ania.............23.....4............11.03 . ......młp kamila82......Kamila...........25.....4...........01.03 ....Zabrze ołówek........Wiolka..........29.....1................. ......... aga25_........Agnieszka.......25.....4..........12.03.. ..podkarpacie madu..........Asia...............29.....3...........07. 03....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........10.03 ?...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia............26.....1..........26.0 1... valeri..........Aga..............28..... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....7..........12.03.....Wr miumiumiu....Kasia.....................1..........28.02 . ...ok.Wawy Agnieszka*....Aga..............22......7..........25.01 .. ...Podkarpacie Łezka29.......Maja.............29.....6...........20.02. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.03 ......podlasie BRZUSZKI: Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia79
Kamka82 popieram w stu procentach trzeba wyluzować!Choć wiem,że nie jest to takie proste miumiumiu zazdroszczę Ci tych górskich klimatów-ja też miałam być w Zakopcu ale córcia mi się rozchorowała.Korzystaj więc na maksa! :) Miłego dzionka dziewczynki ;) ;) ;) ......i nocki oczywiście!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życząc powodzenia w staraniach przytoczę zasłyszane gdzies -kiedyś: "dzieci biorą się z miłosci"..czasami lepiej wyłączyć umysł i dać się ponieść emocjom;)pewnie,że trudno tak na pstryknięcie ale..niedługo wakacje,sezon urlopowy..oby się powiodło trzymam za was kciuki bardzo mocno miumiumiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1967...🌻 :):) miłośc to podstawa... A ja na zakopiance.... narazie dobrze idzie, tfu tfu....Ale sniegu jak narazie to ja tu nie widzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @..miasto Elmirka85.....Ania.............23.....4............11.03 . ......młp kamila82......Kamila...........25.....4...........01.03 ....Zabrze ołówek........Wiolka..........29.....1................. ......... aga25_........Agnieszka.......25.....4..........12.03.. ..podkarpacie madu..........Asia...............29.....3...........07. 03....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........10.03 ?...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia............26.....1..........26.0 1... valeri..........Aga..............28..... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....7..........12.03.....Wr miumiumiu....Kasia.....................1..........28.02 . ...ok.Wawy Agnieszka*....Aga..............22......7..........25.01 .. ...Podkarpacie Łezka29.......Maja.............29.....6...........17.03. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.03 ......podlasie BRZUSZKI: Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY!!! JA TEŻ POKIĆKAŁAM Z TĄ DATĄ @. ALE JUŻ POPRAWIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane ;) A u mnie ładnie słonko swiecilo odkad wyszlam z pracy az do teraz, bo powoli sie chowa za chmurkami. Kamka swieta racja, ja normalnie pewnie bym w ten weekend testowala, ale poczekam do daty @ i postaram sie nie myslec o tym, narazie mi idzie niezle ;) Pozdrawiam was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia79
Coś tu pomieszałam z tymi suwaczkami.... Jeśli możecie dopiszcie mnie do listy.. Agnieszka- wiek 29- cykl 2 -08.03.2008(chyba bo czasem są nieregularnie)-łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @..miasto Elmirka85.....Ania.............23.....4............11.03 . ......młp kamila82......Kamila...........25.....4...........01.03 ....Zabrze ołówek........Wiolka..........29.....1................. ......... aga25_........Agnieszka.......25.....4..........12.03.. ..podkarpacie madu..........Asia...............29.....3...........07. 03....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........10.03 ?...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia............26.....1..........26.0 1... valeri..........Aga..............28..... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....7..........12.03.....Wr miumiumiu....Kasia.....................1..........28.02 . ...ok.Wawy Agnieszka*....Aga..............22......7..........25.01 .. ...Podkarpacie Łezka29.......Maja.............29.....6...........17.03. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.03 ......podlasie Agusia79......Agnieszka.......29.....2............08.03......łódzkie BRZUSZKI: Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz dopisana jestes ;) Zaczernij nicka, zeby nikt sie pod Ciebie nie podszyl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia79
Kamila ale jak mam zaczernić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy wysylaniu wiadomosci wpisz haslo i bedziesz juz miala nicka na haslo i nikt Ci go nie zabierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @..miasto Elmirka85.....Ania.............23.....4............11.03 . ......młp kamila82......Kamila...........25.....4...........01.03 ....Zabrze ołówek........Wiolka..........29.....1................. ......... aga25_........Agnieszka.......25.....4..........12.03.. ..podkarpacie madu..........Asia...............29.....3...........07. 03....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........10.03 ?...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia............26.....1..........26.0 1... valeri..........Aga..............28..... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....7..........12.03.....Wr miumiumiu....Kasia.....................1..........28.02 . ...ok.Wawy Agnieszka*....Aga..............22......7..........25.01 .. ...Podkarpacie Łezka29.......Maja.............29.....6...........17.03. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.03 ......podlasie Agusia79......Agnieszka.......29.....2............08.03. .....łódzkie ashia..........Asia...............25.....1...........27.02.....Wawa BRZUSZKI: Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co ;) Czy u was tez jest taka pelnia? :D Zero chmurki a ksiezyc nawet przez rolety niezle swieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA MAM PEŁNIE ALE TYLKO NA STACJI METEO BO CHMUR CI U NAS DOSTATEK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........Imie............Wiek..Cykl staran..data @..miasto Elmirka85.....Ania.............23.....4............11.03 . ......młp kamila82......Kamila...........25.....4...........01.03 ....Zabrze ołówek........Wiolka..........29.....1................. ......... aga25_........Agnieszka.......25.....4..........12.03.. ..podkarpacie madu..........Asia...............29.....3...........07. 03....podbeskidzie kamka82......Kamila...........25.....2..........10.03 ?...łódz/gdynia gruszka.......Sylwia............26.....1..........26.0 1... valeri..........Aga..............28..... 3..........3-5. 0 3....katowice Kathreen .... Kasia ............31.....7..........12.03.....Wr miumiumiu....Kasia.....................1..........28.02 . ...ok.Wawy Agnieszka*....Aga..............22......7..........25.01 .. ...Podkarpacie Łezka29.......Maja.............29.....6...........17.03. .....dolnyśląsk mataii.........Magda............30.....1...........14.03 ......podlasie Agusia79......Agnieszka.......29.....2............08.03. .....łódzkie ashia..........Asia...............25.....1...........05.03.....Wawa BRZUSZKI: Karo91........Karolina..........23.....1...........ciaza ......FR Oczywiście musiałam się pomylić w dacie spodziewanej @. Co do księżyca to u mnie nic a nic nie widać, same chmury.... Ale dzień był piękny moim zdaniem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić. Więc któregoś dnia zapytało Boga: - Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. - Imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: \"MAMUSIU\". Śliczne prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia przepiekne ;) Kamka super ze znalazlas dobrego ginka, ja wciaz szukam, tzn. mam takiego jednego ale do niego to tylko chodze na badania okresowe i takie tam, jak zaciaze pojde do prywatnego. Milego dzionka wam zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dawno mnie nie było ale to przez urlop i przygotowania do wesela. Ja też mam fajnego gina i to taki który jest położnym w szpitalu więc jak sie uda to możę bedzie też przy moim porodzie jesli się uda zajść :( Jak narazie jestem bardzo zła bo musiałam przełozyć moje staranka na marzec zmusili mnie aby teraz kupić suknie a ona pasuje idealnie więc nie moge przytyć ani centymetra :( ale już w marcu to na pewno choćby nie wiem co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia to było śliczne:) Kamka my to wiemy że nie trzeba się napalać, ale to nie zawsze jest łatwe, poza tym czy się napalę czy nie i tak @ będzie boleć:( i to nie będzie ból brzucha:( ja w tym miesiącu niestety będe że tak powiem \"robić\" dziecko, wiem że głupio brzmi ale będę robić testy owulacyjne i celować w owulację, poprzednio szliśmy na żywioł ale chyba za często, niestety teraz zrobimy to inaczej, jak się nie uda to idę robić badania hormonów, miałam nie robić ale pójdę i poszukam laboratorium w okolicy gdzie można zrobić badanie nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamka mówił żeby współżyć codziennie?? a co z tym dojrzewaniem plemników?? wcześniej słyszałam że lepiej co drugi dzień to już nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie to jest dziwne mnie też mój pierwszy gin mówił żeby codziennie a inni że najlepiej co trzy dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w poprzednich cyklach kochaliśmy się codziennie ale w tym robie przed owulacja przerwę będzie co ma być....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chce tak zrobić niestety dopierow marcu. Teraz wcinam salfazin i kwas foliowy a i brałam olej z wisiołka ale wole bezpieczną wersje i kupiłam sobie olej lniany ale on jest straszny trzeba odrazu go popić i czymś zagryść ale moge wszystko znieść byle by się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×