Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelita226

Samotne po 30-stce...czy szukacie i gdzie szukacie???

Polecane posty

🖐️ cos tu ostatnio pustki:) czyzby wiosna?? u mnie niestety nie:( wieje lodem,chlodem i ogolnie zimnica. jak taka pogoda sie utrzyma to ja chyba zeswiruje z braku slonca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stonogo 🌻 U nas jest pięknie , ciepło bardzo chyba będzie :) Ale mam ten sam problem co pewnie u Ciebie w budynku bardzo zimno jeszcze jest . No niestety troszkę nam topik podupadł ;) Szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety też ... krótki rękawek pod spod i gruba bluza na wierzch . Raz tutaj wymarzłam i starczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krotki rekaw?? a co to jest?? musialbym chyba w kozuchu siedziec i chodzic do pracy spac mi sie dzis bardzo chce. i snil mi sie rudy facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co jak słysze o tym facecie co więził tę swoją córkę tyle lat i w takich warunkach to tak sobie myślę że kara śmierci to za mało, i że to dla niego byłoby tak jak ułaskawienie, chyba jestem okrutna i nie mogłabym być sędzią,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Srodek🌻 Ja wczoraj czytałam ,że współwięzniowie chcą go załatwić. Pewnie któregoś dnia tak to się skończy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoć tak jest że ci najgorsi nawet więźniowie nie cierpią pedofilii to się nie dziwię że go chcą załatwić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomorzanka ale raz to malo:) tych gosci powinno mu sie dawkowac tak co 2-3 godziny albo jakis maraton mu urzadzic tygodniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ale ja swoje dziecko szukałabym chyba do końca życia, przecież skoro niby podrzuciła te dzieci to znaczy że żyje, żeby matka nie chciała przez 24 lata skontaktować sie ze swoją córką,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie dopiero długie i szczegółowe śladztwo pokaże cały rozmiar tej makabry . Dziewczyny może jakiś przyjemniejszy temat :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powiem tak: wczoraj dostalam propozycje" przyjemna" od mojego kolegi :) teraz seks nazywa sie wyjsciem na kawe:0 o czym nie do konca wiedziałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahaha Stonoga , dobrze wiedzieć ;) - choć ja na razie się jeszcze nie umawiam . Czuję że ten kolega dostał od Ciebie niezły ochrzan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonogo - zdaj nam pózniej relacje ;) Są kwiaty - ale nazwy musisz chyba poszukać w necie . Chociaż ostanio to przerabiałam na przyrodzie jak uczyłam sie z synkiem . ;) Nazwy jednak takie nie do zapamiętania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie niestety nie , dopiero mam zamiar go uczyć :) Teraz raczej na dworzu jeżdzi na Quadzie i rowerek poszedł w kąt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu też niestety idzie to niemrawo, na razie ma cztery kółka ale jak wspominam ze może na dwóch to nie chce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjdzie czas ,że sam będzie chcial żebys odkręciła kółka . Najpierw musi zupełnie pewnie poczuć się na rowerze a potem to juz będziesz musiała z nim biegać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×