Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska 7

Czy ktoś pracował Jysk-u?

Polecane posty

Gość gość
No i już wiadomo po spotkaniu rocznym podwyzki tylko dla wybranych haha jak zwykle dla osób pracujących powyżej 10 12 14 lat nic debile wywalili ogromna sumę pieniędzy na spotkanie roczne kierowników hotele imprezy do białego rana libacje alkoholowe a czarnuchy dalej za 1700 zł będą dymac premie dyrektorom kierownikom i liderem nabijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile zarabia kierownik tak średnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byłeś tam, ze piszesz o takim imprezowaniu? Ja tam byłem a moze to bylo inne spotkanie. Podwyzki zależą od regionalnego komu da a komu nie. U mnie dostaną wszyscy, moze ty nie zasłużyłeś wiec nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie - dlaczego piszesz o jakiś imprezach?? Może to było kiedyś. W tym roku nie było żadnych obiadów w restauracjach i picia. Kazali kierownikom zabrać kanapki, suchy prowiant lub gotowe obiady z domu. W pokojach hotelowych cisza nocna o 21:00. Rozmowy w przerwach (dozwolone 2 papierosy dziennie) tylko o sprawach firmowych. Oczywiście godziny nie będą wliczone do TP, bo jak brak kierownika na sklepie to już nie ma sprzedaży i ogólnie sklep ledwo dyszy. Oni są niezastąpieni. Oj ciężkie jest życie kierownika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Poszly wypłaty.Na rachunki.I 1/3 na 500 plus dla przyszłego elektoratu i 270 na fundusz zdrowia kiedy do lekarza nie chodzę ,a jak chcę pójść to kolejki przez moherów takie ,że idę prywatnie. " Pamiętaj p********y baranie - lepiej 500 zł na polskie dzieci , niż 4000 na zafajdanego muslima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pamiętaj p...y baranie- lepiej 500 zł na polskie dzieci ,a nie 4000 zl na muslima." Zysk z jysk zgarnia Lars.On zapłaci podatek w Danii i twój muslim dostanie swoje 4000zl. Więc niestety baranie , polskie dzieci dostana z twoich składek ... A tak wogóle spotkałeś w swoim życiu jakiegoś muslima? Poznałęś kogoś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast tu pisać, przygotowujcie już lepiej regał na świąteczny badziew ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzenia dla kotula na fb żałosne że chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srllues
jak wszystko w tej firmie..... robia kampanie mega i w tym samym czasie planogram na kołdry i łazienke wszystko w dwie osoby na zmianie p********y obóz pracy JYSk values

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian mentor spoleczny
W tej pseudo firmie nigdy nic nie bylo normalne. Wszystko na odwrot , od d**y strony robione. Ze nikt tego nie widzi i nie reaguje. A swoją droga ten kto układał tresc ogloszeń dla ofert pracy powinien się głeboko zastanowic nad sensem pojecia "motywacyjny system premiowania". Bo jak dla mnie jest on w szerokim spektrum dzialania demotywacyjny , zreszta jak te wirtualne premie .Bo nic czlowieka bardziej nie motywuje jak godziwa placa , której tutaj niestety nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciastko czy lody to nie motywacja... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tu trzyma jeszcze tylko to, że nie znalazłem nowej pracy. Ale szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie jesteś sam, zostanie tu tylko to próchno powyżej 10-lat i \lub kierownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak Wam się sprzedają meble których...nie ma, przypominam mamy konkurs meblowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest mega zaplanowane, mega kampania, która naprawdę by miała powodzenie pod warunkiem, że towar będzie, że będzie miał kto obsłużyć klienta dołożyć do koszy zorganizować to tak by koncepty były robione w martwych terminach. Na samym końcu jest "sklep" i po jego stronie będzie leżeć wina ew. niepowodzenia. A system wynagrodzenia? jestem kierownikiem ja mam dobrze ale nie dziwię się swoim kolegom z pracy,że nie ma motywacji, że obsłużą na szybko bo mają inne zajęcia, nie mam im za złe, że się zwalniają bo mając wypłatę bez premii też bym szukał nowej pracy. I nie prawdą jest że zostaną tylko kierownicy i ludzie pracujący powyżej 10lat . Będą odchodzić wszyscy niezależnie od stażu bo taki nawał roboty jaki spada na te garstkę jaka została na sklepie tego nie da się przerobić. A kiedyś było naprawdę fajnie wszystko zrobione na czas i każdy klient dopieszczony i indeksy 130% i firma zarabiała a teraz postawią kasy jak w tesco i ochronę emeryta na umowę zlecenie i OM wyda towar, lider zrobi zamówienie opiekun biura przyjdzie w niedzielę ogarnie papiery, kierownicy założą swoje działalności i będą "doglądać interesu i pisać @ do regionalnych o realizacji planów. Wydamy tyle urlopów ile będzie trzeba a nawet bezpłatne też wydamy. Brzmi jak fantastyka? niedaleka przyszłość, do tego zmierzamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opiekun biura to akurat więcej obowiązków niż korzyści. Stacjonowałem na tym stołku kilka miechów i podziękowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w zwiazku z tym ze ktoś na stołku zaspał i nie ma zadnych mebli do sprzedaży i przez co nie można robić lepszych wyników na premie, dostaniemy 10 zł na loda w listopadzie? Przeciez to sa jaja zeby nie bylo serii vedde, serii hallund, serii kabdrup (całej! a kredensy w gazetce za 200zika) , tilstów zadncyh,vilsów, połowy serii gentofte, serii markskel, zestawów ejby, krzeseł ejby, krzeseł tylstrup, matercy gold f30, do tego nowych kolder/poduszek i reczników na nowe przepudowy... czy dalej bedziecie wciskac kit ze jeden producent ma problem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że mebli nie ma to nic I tak nie mamy premii więc nie zamierzam się spuszczać! Poczekajcie na podwyżki I to co się będzie działo po.... Połowa pracowników odejdzie jak sądzę I na sklepach będą chyba tylko DM I SM bo reszta szanujących się zwyczajnie rzuci tą robotę. Najfajniejsze jest to że podwyżki powinny być od września bo w końcu zaczął się nowy rok finansowy ale I w tym względzie nas dymają więc wszyscy już widzą jak ta firma prosperuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W listopadzie dostaniemy "podwyżki" a w grudniu powiedzą ze sprzedaż idzie chu*owo (bo mebli brak) to utną socjal na święta w grudniu.... bo powiedzą ze nie ma na to kasy, firma biednieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jak się wydaje pieniądze na głupoty i jakieś durne wizytacje to tak jest! Szefowie ruszcie głowa bo nie długo stracicie naprawdę dobrych pracowników!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że zostaną tylko te lizod**y co prapsują szmatke na kampanię albo jeszcze inne asy co myślą że jak ktoś z szefów to polubi to jest wielki hahah naiwni... Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli widze ze nie tylko ja sie usmialem z zażenowania widzac prasowanie szmaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie lizod**y z jyskowego fejsbooka myślą że są tacy fajni.....ilością laików mierzą swoją wartość. Żal mi ich.ograniczyli swoje życie tylko do firmy, pozbawieni prawdziwego życia snują się po wirtualnym świecie.Żałośni jesteście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie ale widzisz zależy co kto lubi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dymany
Ale i tak nic nie przebije pomysłu "robienia dziur w opakowaniach po puduszkach". Poziom intelektu takiej głowy jest nie większy od 8 bitowego kalkulatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srysk
Grupa na fejsie to szczyt dupolistwa, wrzucanie fotek i podnieta.. No zesz k***a ja p*****le to żenada do kwadratu a lizdyd**y myślą że są z***biscii bo prasuja baner :D jeszcze bardziej pokazujcie że we dwójkę można zrobić wszystko na czarnych nadgodzinach których nigdy nie odbierzecie i za które dostaniecie nagrodę.... Bol pleców co najwyżej żeby nie powiedzieć że. ...J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pomyśleć ze są osoby które to lajkuja.... żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wspaniałe.... dwie osoby na zmianie i nawet dzieciaka przypilnują. No po prostu medal od larsa się należy i lodzik od piotrusia. Na pewno się ucieszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×