Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

kurcze ale mi z nosa cieknie ju mam dosc, juz nos mnie od smarkania boli :( i jakas taka otumaniona jesem a w niedziele chyba na basen sie przez to nie wybiore, bo jeszcze gorzej sie zrobi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O a do mnie tata dzis wpadnie ale fajnie bo m dzis na przeglad samochodu jedzie i pózniej wróci :( Mam nadzijeje ze autko przejdzie przeglad bo mamy pęknieta przednią szybe i głupio by było ja teraz wymieniac :( A z głupich gadek starszej córci: wczoraj szykowała sie do kąpieli żadko kiedy ona jest pierwsza bo zawsze Kamilka chetna szybciej i Nadia ustawia tam swoje przedszkolaki zabawki do kąpieli i KAmilak jej zabierała a ta do Kamiski "oj nie przeszkadzaj mi bo zamienimy Cie na inną dzidzie" :) hahaha nie wiem skad ona te teksty bierze ...chyba nie od dzieci w przedszkolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale tu pustki :( no dziewczynki juz prawie wykąpane, tzn Kamiska juz po kapieli towarzyszy tylko Nadii bo ta jeszcze bawi sie w brodziku :) A Kamilka chlapie hihih zachlapana bedzie i ona cała i cała łazienka ale co tam potem sie wysuszy :) Oj jak patrze na prognozy to teraz mrozno ma sie zrobić, no ale ponoc słonecznie i bezdeszczowo, oj fajnie by było bo troche brak słonca i dosc juz tych deszczów. O rety kłótnia jakas... Juz opanowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór kobietki :) Z powodu braku czasu melduję się tylko, że żyjemy i u nas ok. Przesłałam też kilka zdjęc na melia. Pozdrowienia i buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustki,pustki. Napisze krociutko w takim razie,ze u nas gorna jedynka juz widoczna-bez ekscesow,tfu tfu. Za to niunia moja na jakims dopalaczu jedzie i nie chce spac.Wczoraj poszla dopiero o 16 i to po takich rykach,ze az sie -za przeproszeniem-zrzygala.Za to juz jak ja umylam i polozylam z powrotem to zasnela w sekunde. Dzis tez walczylam z nia do 14:30,za to pospala dwie i pol godziny.. Teraz juz spi na noc i spokoj. W nocy spi fantastycznie. Nie wiem co z nia,nie marudzi,nie trze oczek,no niby spac jej sie nie chce,ale to w koncu maly dzidziol jest jeszcze i spac w dzien musi. Przyszla-moja tv nie oglada w ogole.Nadine bawi sie sama cos kolo 20 minut,a potem przylazi,zeby jej cos wymyslic nowego.Ostatnio siada tylkiem albo kladzie sie na brzuchu na piszczacej pilce i maja z tego radoche z psem. Fajnie sie tez bawi klockami,stuka jednym o drugi albo wklada je do pudelka po kolei i wyjmuje. Piksip-jak glowa? Rosolku-moze jakis zab jej dokucza?Albo brzuszek,nie dawalas jej niczego nowego? Avinia-biedny synek. Dota-a to sobie pospalas:) Dagusia-moze byc slina.Moja ostatnio lez sie slini strasznie i tak nieraz odkaszluje,ale ja wiem,ze to slina.W nocy tez tak robi? Bo jak w nocy nie,to chyba nie gardelko. A moze masz suche powietrze w mieszkaniu? Igmik-ty jak moja mama kochasz pichcic.Szczesciarz ten twoj chlop;) Basienia-jak tam?W domu blyszczy?;) Wiecie co,moj M ma taka pasje,ze grzebie w ziemi i znajduje rozne rzeczy z czasow wojny,ma sprzet do tego itd. I ostatnio powystawial kilka z nich na ebayu i jedna z nich sie sprzedaje juz za ponad 300€. Jestem w szoku,juz nie bede marudzic,ze znika na poszukiwania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dota ale pech. Akurat,gdy miałaś czas na forum tutaj tak pusto :) Szklana Twoja, czy tam niani, metoda chyba działa na moje dziecko. Na popołudniową drzemkę Zuzia oczywiście nie miała ochoty,więc darła się i wstawała...34 razy. Za każdym razem ją kładłam i im dłużej walczyła, tym bardziej opadała z sił przy kolejnej próbie wstania. W końcu usnęła,a ija byłam po tej batalii tak zmęczona, że musiałam położyć się na chwilę. Przyznam, że po 34 razie zaczęłam ją głaskać i nucić kołysanki, bo już nie wiedziałam, co robić. Ważne, że zadziałało. Jak mąż ją usypia, ona odlatuje bez problemu,a kiedy ja to robię-mała płacze i wstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pimboli dawałam jej wczoraj mandarynkę. Ale od tego raczej wysypka jakaś by chyba była, a nie ból brzucha...Zresztą jak ją zabawiliśmy w nocy, to się śmiała,pokazywała paluszkiem na ulubione przedmioty itp.Nie wiem w czym rzecz, bo druga dolna 1 już się przebiła, górnych nie widać. Twój mąż ma bardzo interesujące hobby. Może odnajdzie coś, co warte jest krocie i będziecie bogaci :) A gdzie on szuka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosolku-Zuzia chyba jedzie na takim dopalaczu jak Nadinka-wersja nocna:D Moze moj M odnajdzie Bursztynowa Komnate?:D A tak powaznie to szuka w Polsce jak jestesmy na urlopie(tam,gdzie mieszkaja nasze rodziny jest mnostwo takich skarbow,nawet w sadzie moich dziadkow) i w De tez,ale tutaj to juz trzeba znac konkretne miejsca.On siedzi w necie na jakis forach z podobnymi zbieraczami jak on,to sie tam wymieniaja informacjami. Akurat to o czym pisze znalazl w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć staruchy ! nie zaglądałam bo miałam zastój, nie, nie w nerkach ani w niczym ważnym tylko w głowie... trochę choroby trochę koncertów trochę deprechy przedzimowej trochę bógwieczego i nie pisałam bo było brak mi pary. jakoś rozpieprzyło mnie życie ostatnio, rozmieniło na drobne. anna buszuje na czworaka po domu, zaliczyła kilka guzów, próbuje łazić i wyszedł jej pierwszy ząb, w każdym razie rozwija się, a ja- ja się tylko cofam w rozwoju. jak nie znajdę pracy to oszaleję. muszę zacząć rozmawiać z dorosłymi ludźmi i pic z nimi kawę... muszę wrócić o normalności. póki co pozdrawiam was wszystkie. a tymczasem zobaczę poczytam co u was i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie z powrotem do swojego grona po długiej nieobecności i nie będziecie się na, nie gniewać. basienia dla ciebie otwieram wino, a raczej nalewam sobie domowego z karafki :) piję za was lutówki, za każdą bez wyjątku :) jutro jak doczytam kilka ostatnich dni to napiszę a tymczasem proszę o wyrozumiałość ale to przedzimie mnie wykończyło psychicznie... ani śniegu ani słońca.... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :D Ale mi dobrze...:D :D :D..he,he.. Nie,nie M jeszcze w delegacji..:P..to po tej wizycie u fryzjera,byłam tak dawno,że zapomniałam jakie to uczucie.Zaliczyłam tu już chyba 4 fryzjera(bo moja kochana pani została w Opolu :( )..no i wreszcie znalazłam dziś godną następczynię.Ja jestem bardzo upierdliwym klientem ;) ale ona podołała z uśmiechem.No i jestem zadowolona z jej pracy :) Pimboli no nieźle...wiesz co sobie wyobraziłam,ale przyjmij to na żarty..plisssss.Twój mąż w takim kubraczku jak Flinstone wykopuje coś tam z ziemi..a Ty z Nadinką..w tygrysiej skórce z kością w dłoni gotujesz na palenisku dzika :)..he he..ale mnie poniosła fantazja co? Rosołek zatem twarda dzisiaj byłaś i dobrze,bo Ci Zuzanka na głowę wlezie,a po co? 🌻 za piękne usypianko :) Pimboli okna pomyte prawie wszystkie ...jutro dalsza część porządków.;) Dota Ty masz wesołą pełną chatę...super..:D :D :D Maja jesteś? Dawaj winiacza..he,he..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduneczek dla Mameczek;) : Zyjemy,pracujemy i sprzątamy,jak sieobrobimy to zajrzymy:P Buziaki i przytulaki dla wszystkich,Pa!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) hihi Pimboli maerzy juz o bursztynowej komnacie hihi ;) super ze wynajduje przynajmniej zarobi a zonka nieodceniala oj niedoceniala hihi :P oj a u mnie zasypianie jest tragiczne.... nieraz trwa 2 godz albo i wiecej... wyglada tak ze Adasko jest w lozeczku i marudzi, wyje, placze itd heh na rekach nie a na podloge juz go niepuszcze juz po kapieli... i zasypianie konczy sie albo tak ze w lozeczku sam zasypia bo jest tak padniety albo musi dopic mleko... i musze mu przetrzec zabki bo wczesniej myjemy szczoteczka a ja wcinam mandarynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basienia a jak masz obciete wloski? ja tez wlasnie mysle o fryzjerze hehe ale niewiem jak bo teraz mam wlosy do ramion a nawet za pocieniowane ale kusi mnie zeby obciac sie na boba ale nieza krotko... tzn tyl krotszy niz boki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kluko, Basieniu, Julko Baśka narobiłaś się jak wół, ale humorek dopisuje, jak zawsze :D Jak Ty sprzątasz z Wikusią? Ja jutro się porywam, tylko jak umyć okna z Zuzanką uczepioną mojej nogi, hę? Julka,u nas podobnie wygląda zasypianie, ale powiem Wam, że i moja mama i teściowa i in. babki, które dzieci miały i wychowywały, twierdzą, że moje dziecię jest naprawdę szczególnie absorbujące i wymagające, więc chyba nie przesadzam. Zaraz małżon powróci urobiony i mnie zgoni z kompa, więc dobrej nocki życzę. Regenerujcie siły na kolejny dzień z najwspanialszymi dzieciakami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku bo w ZUS-ie mało wiedzą :P.. W internecie znajdziesz więcej info niż w urzędach :) Polska ;) Julka miałam już długie do połowy pleców i podcięłam z 5 cm. Dam im trochę odżyć.Myślałam nad ścięciem do ramion,ale ....szkoda mi,he he...:) Może jutro jak znajdę chwilkę wrzucę na maila parę fotek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aAA bASIENIA DAWAJ FOTY FRYZURKI! Jula ja miałam takiego boba i jest ekstra, tylko jeśli nie masz super prostych włosów, to trzeba je troszkę prostownicą pojechać przy układaniu. Wg mnie bobek pasuje każdej babeczce,bez wzgl. na owal buźki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane po dłuuuuugiej nieobecności!! Ostatnio nie mam czasu nawet po tyłku się podrapać :( a jeszcze M mnie wpienia bo mało (za mało) czasu niuni poświęca a ja już na rzęsach chodzę :( Piję po 3,4 kawy dziennie żeby jakoś funkcjonować. Ale ogólnie u nas oki, co najważniejsze Madziunia jest zdrowa a to najważniejsze, całą resztę da się przeżyć :) bo przecież co nas nie zabije to nas wzmocni… podobno :) Mała przestała jeść w nocy (no i z cycem się pożegnałyśmy) coprawda budzi się czasami w nocy ale wtedy trzeba ją pogłaskać po główce i śpi dalej, chyba że ma taki kaprys i chce się bawić w nocy wtedy jest już gorzej :) Właśnie wróciłam z pracy i mimo zmęczenia zmobilizowałam się napisać :) zaraz poczytam chociaż ze dwie strony w tył i zobaczę co u Was :) Up mój M też jeździ na piłkę o dziwnych porach :) właśnie teraz pojechał :) O! Widzę, że bierzecie się za siebie :) Ja niestety nie mam czasu nawet na fryzjera :( Muszę jakoś inaczej gospodarować czasem, bo się zapuszczę jak jaskiniowiec :) O co chodzi z tą wiadomością na mailu?? Nie jestem na bieżąco :( Rosołek ja dawałam ostatnio klementynki a reakcja Madziuni niesamowita, bo za każdym kęsem się krzywiła ale otwierała buźkę po jeszcze :) Haydi moja mała uwielbia Teletubisie :) A ten teletubiś fajny, ale z ceną zdecydowanie przesadzili, bo podobna interaktywna zabawka to koszt ok. 50zł Pimboli moja mała je kaszkę rano i wieczorem, bo mleka nie lubi, a taka kaszka wystarcza na jakieś 5 dni więc często ma zmieniane smaki :) Ale pyszności robicie dla swoich maleństw :) może i ja powinnam? Ale nie mam fajnych przepisów :( Idę sobie drina zrobić i zaraz poczytam dalej, ale tak dziwnie jakoś zaglądać tak rzadko, bo jestem nie na bieżąco i czuję się jak intruz na forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku sprzątam jak śpi,albo się bawi,albo teściowa pilnuje.(czytaj okna) Odkurza ze mną,w łazience też ze mną siedzi,bo uwielbia,daję jej wtedy miskę jakieś zabawki,moje kosmetyki i mam chwilkę na porządki.Gonimy się po domu jak wariatki,ja jej uciekam,ona zaciesza.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty Iwonka jaki intruz.;) Fajnie,że znalazłaś czas i przyszłaś. Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Madzi :) Ja uciekam...pa..do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mijam dwie strony bo nie dam rady już poczytać, oczy odmawiają posłuszeństwa :) Ja jak muszę coś zrobić pilnego to sadzam małą w chodzik albo w krzesełko do karmienia i daję mega chrupa i mam z 5 min czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Julce szybciej nadrobię zaległości :) Rosołek u nas też wolna amerykanka ze snem i nie tylko zresztą :) Rozpieściłam małą że hej!! Śpi kiedy chce, je kiedy i co chce i robi to na co ma ochotę (nawet o 3 w nocy) :) Przyszła moja niunia bawi się sama kilka min, bo nawet jak ma jakąś zabawkę w łapkach to po kilku min musi mamusi przynieść :) Rosołku naszym facetom należy się ten urlop ojcowski czy tacierzyński. Można go wykorzystać przed upływem 12 miesięcy życia dziecka. Obowiązuje od 2010r. Widzę, że Igmik już odpowiedziała na temat urlopu :) Igmik skąd czerpiesz inspiracje na przepisy dla Poli?? Avinia zdrówka dla Was 🌻 Majka witaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja mam jutro wolne, więc może o fryzjera zahaczę ;) Chociaż mam już kilka spraw do załatwienia :) No i jestem na bieżąco :) przynajmniej na tę chwilę a potem pewnie znowu z tydzień przestoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi a ja ogladam fryzurki i niewiem ktora wybrac kusi mnie bob ale szkoda mi troche wlosow... moze tylko boki scieniuje? zaraz wam wysle pare fotek fryzur i napiszcie prosze ktora wam sie najlepiej podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieniu dzięki za komentarz na NK :) Idę spaciu. Nie chce mi się już czekać, aż mój M wróci z piłki. Buziole dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka mi się podoba ta druga bo jest taka mniej poukładana a takie są w moim typie :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×