Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta 🌻 Kurcze jak sobie przypomnę rozmowę z kolegą rok temu jak do niego mówiłam, że na bycie mamą dla mnie za wcześnie i że wolę obchodzić na razie swoje święto 1 czerwca (a już wtedy byłam w ciąży tylko o tym nie wiedziałam) to mi się łezka w oku kręci, bo nie wyobrażam sobie życia bez mojej kruszynki :) Dzisiaj złożyła mamusi życzenia już o 2 :) swoim radosnym a guuu i bawiła się z mamusią do 3, a teraz odsypia nocną imprezkę ;) Jeszcze raz wszystkiego najlepszego mamuśki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🌼 🌼🌼🌼🌼 Wszystkiego naj naj z okazji DNIA MAMY!!!!!!!! - grzecznych i zdrowych bobasków, pomocnych drugich połówek, figury „Pameli”, jak najwięcej wolnego czasu ;) a przede wszystkim ogromnej radości z faktu bycia MAMĄ!!!!!!!!!!!!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼 Szklana super ze podróz minęła spokojnie. Dorosła Frania :) Ja przy 3 serii ćwiczen ledwo dycham i coraz więcej powtórzeń – brr :) zakwasów strasznych nie miałam ale siły przy wykonywaniu cwiczen troche brakuje bo to jakis straszny wysiłek jest hehe Gabcia się tez cieszy na mój widok :) może nie nom stop ale zawsze jak mnie zobaczy i w tarkci wspólnego przebywania co chwileczkę sie uśmiecha :) ale ostatnio strasznie „burczy” wargami i sie ślini co przeszkadza jej w uśmieszkach – taka jej dziwna mowa hehe Igmik nie wiedziałam ze się wybieracie na wczasy! Ale Wam fajnie!!!! Zazdroszczę! A te pobudki to tylko na wyjeździe? Gaba dziś obudziła sie o 4, juz o 4.30 trzeba było karmić, a później pobudka po 6 i 6.30 karmienie :O popsuła mi się dzidzia – może mleko juz nie wystarcza. Polcia tez tylko na cycusiu? Moniś ale Wam maleństwo pieknie śpi! He he ta nieśmiałość przed lustrem – Gaba tez tak robi – to jest przesłodkie hihi Jeżeli nie chcesz wracac do pracy to musisz złożyc wypowiedzenie jeszcze na urlopie macierzynskim (tak jest normalnie i nie sadze żeby było inaczej przy macierzyńskim) bo w trakcie wypowiedzenia jestes normalnym pracownikiem (tzn nie dokonca „normalnym”bo na macierzyńskim :P) dopiero z upływem terminu wypowiedzenia ustaje stosunek pracy Iwonko no to sobie pobalowałyście w nocy – jak za „starych dobrych czasów: ze znjomymi – nie ma to jak nocny melanż heheheehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.-. __ / \\ __ ( `\'.\\ /.\'` ) \'-._.(;;;)._.-\' .-\' ,`\"`, \'-. (__.-\'/ \\\'-.__) \\ /\\ \'-\' \\ , | |\\ | \\ | | | \\ / \\|/ _, / __/ / jgs | _/ _.\' |/__/ \\ ❤️ w Dniu Twojego Święta ❤️ choć jestem malutki 🌼 z całego serduszka 🌼 daję Ci mamuś 🌼 pięknego kwiatuszka🌼 _(_)_ wWWWw _ @@@@ (_)@(_) vVVVv _ @@@@ (___) _(_)_ @@()@@ wWWWw (_)\\ (___) _(_)_ @@()@@ Y (_)@(_) @@@@ (___) `|/ Y (_)@(_) @@@@ \\|/ (_)\\ / Y \\| \\|/ /(_) \\| |/ | \\ | \\ |/ | / \\ | / \\|/ |/ \\| \\|/ jgs \\\\|// \\\\|/// \\\\\\|//\\\\\\|/// \\|/// \\\\\\|// \\\\|// \\\\\\|// ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy gość
no, to ja już dostałam prezent:) Mała wczoraj nakarmiona ok. 22.00 orzez sen spała aż do 6.45 i potem leżała sobie i gaworzyła w łóżeczku, ale ja wzięłam do cycusia o 7.00 - ale się wyspałam!!! Sen bez przerwy!!! To dla nas deficyt. No i życzona rano mi złożyła: aguuu, guuu i to z okrzykiem. :D Ostatnio juz poznała, ze można piszczeć, krzyczeć:) nóżki podnosi juz coraz wyżej, wiec pewnie do buzi zawędrują niedługo. Dziś upal, więc na spacer idę do południa. Dziś ubieram jej krótki rękawek i krótkie spodenki i lekki kocek w cień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dziecina też mi prezencik nieżły dziś zrobiła, spałyśmy do 9.30!!;) No ale to wcale nie jest takie piękne jak wygląda, bo ostatnie nocki są ciężkie....wrrrrrr. BYło już tak, że spała łądnie od 20 do 2, a teraz od kilku dni budzi sie jeszcze o 23, potem 2, 5, 6.30, 8.30..... wrrrr i przez to drzemeczki o 9.20 nie ma, no popsuła sie trrochę no, a i chyba cycuś nie wystarcza za bardzo, bo i ja zauważyłąm, że już tyle mleka nie ma:( Ale sąteż miłe niespodzianki, mała nauczyłą ise przewracać z plecków na brzuszek!! ależ ja z niej dumna jestem, no chyba że to tylko wczoraj tak szalałą, no 3 razy jej sie udało I łapie zabaweczki prawą rączkąwięcej, no i na brzuszku w końcu tak sie nie męczy, podpiera się rączkami, no tyle radochy mam z tego;) Wracam do tego mojego skarbka, wszystkiego dobrego dla wszystkich MAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze- też cały czas ię uśmiecha, piszczy i w ogóle radosna taka jest, cudna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze życzenia z okazji najpiękniejszego święta dla najspanialszyh mamuś a świecie, czyli lutówek. Pięknych uśmiechów od swoich dzieci, szczęścia, zdrowia i samych tylko radości. Niech dzieciaczki bedą dla Was dzisiaj (i każdego następnego dnia) super grzeczne. Pozdrawiam Was wszystkie bardzo, bardzo gorąco. Wybaczcie mi, że przestałam się udzielać na forum. Teraz też nie mam czasu pisać. Buziaki dla MAMUŚ i DZIECIACZKÓW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, ja jak zwykle na minutke tym razem zyczyc wam pieknego macierzynstwa, wielkich piersi plynacych mlekiem, smuklych talji i przspanych nocy:) zycze wam abyscie byly najcudowniejszymi mamami swiata:) buzki!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik-wlasnie mialam pytac na forum o to jak sie dzieci wasze zachowuja na wyjazdach,w obcych miejscach,bo za dwa tyg.ja ruszam do PL i troche sie obawiam,ze mi sie dziecko popsuje.Napisz jak bedziesz miala czas czy bardzo bylo inaczej i czy wrocilo do normy w domu. Od dwoch nocy Nadine spi pieknie,zasypia o 21,pierwsze jedzenie okolo 3:30,drugie 5:30 i wstajemy okolo 9:30. Oby jej tak zostalo,moze dorasta i juz nie bedzie chciala jesc w nocy tak czesto?Zauwazylam,ze mam bardzo duzo mleka,chyba wiecej je na raz i wiecej sie zaczelo produkowac. Monis-slodka ta reakcja przed lustrem.Moja sie chowa w moje ramiona czasami jak ktos obcy zagada do niej i jak jest spiaca,to chowa glowke. Mia-to niewesolo z nocnym budzeniem.ja tam przyzwyczajona jestem do nocnego wstawania,wiec dwa razy pobudka u mnie to znaczy,ze sie super wyspalam:P Nie wiem kiedy mala zacznie przesypiac noce jak wasze dzieci,ale chyba niepredko. Szklana-Nadine tez sie tak cieszy jak tylko mnie widzi i cala geba bezzebna sie smieje,a ja jestem w niej tak zakochana.. Nie myslalam,ze mozna az tak kochac.Fajnie,ze podroz wam dobrze minela,mam nadzieje,ze moja niunia tez bedzie tak grzeczna jak Franka w podrozy,jakby nie patrzec to jakies 10 godzin jazdy,ale auto na szczescie ma to do siebie,ze usypia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Mamunie zycze wam w dniu naszego swieta zeby wasze dzieci nigdy nie chorowaly i tylko tyle bo nie ma nic wazniejszego. I bardzo sie ciesze ze sie tu spotykamy bo bez was kochane moja ciaza i maciezynstwo bylo by bez porownania trudniejsze. Dziekuje! Mama 17 zakaz wstawiania takich linkow! Chce miec zaraz drugiego malucha a jak czytam takie historie wpadam w paranoje a nawet nie jestem w ciazy. Wole nie wiedziec u wierzyc ze moje dziecko bedzie zdrowe. Moze to samolubne ale na razie tak mam. Jedyne co mnie piwstrzymuje przed kolejna ciaza ro wlasnie strach o zdrowie malucha :(( Frania dzis wstala o 4.30! A nie o 6.20!! Skandal!! :)) pewnie podroz odreagowala. I tak ja kocham no niech strace! :) Caluje z laweczki w parku gdzie siedze z piwkiem i czekam na kolezanke:) Pimboli dacie rade tylko wozek miej na wierzchu i co 3 godz na 30 min stawaj i spacerek i jedzonko. Ja jak przyjezdzam na nowe miejsce to daje malej viburcol na noc, tak w razie czego chyba dla mojego spokoju bardziej:)) Frania dzis dalej w spacerowce i juz chyba nie wrocimy do gondoli. Krotkie spodenki body z krotkim gole stopy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kot od wczoraj juz w domku. Zeby wywazyc drzwi trzeba by dzwonic na policje bo nikt tego nie zrobi bo nie ma prawa,.maz przypomnial sobie ze ma email od kolegi tego hiszpana i napisal do niego zeby jak ma to dal mu telefon lub email do tego pabla .napisal wiec do niego w sobote i do osob co wynajmuja te mieszkania czy moze wiedza czyje jest to mieszkanie bo ten pablo tez wynajmuje od kogos.no i w niedziele zadzwonil do nas ten hiszpan na komorke maz szybko oddzwonil zeby go na koszta nie narazac no i tez sie martwil o kota .wogole moj maz pomyslal zeby ten hiszpan dorobil klucze i wyslal nam expresem 24 h do niemiec ale ten pablo dal nam namiary na swoja wlascicielke mieszkania i ona przyszla i otworzyla drzwi .kot przestraszony ale juz dochodzi do siebie mam nadzieje ze odechce jej sie wychodzenia na dach.mieszkania nie zniszczyl mu bo ona nie niszczy umylam mu podloge i posprzatalam gdzie narobila ale szkod nie ma.my i tak jestesmy ubezpieczeni wiec jesli by cos ona zrobila powyzej 120 eur to placi ubezpieczalnia bo koty uwzgledniaja a psy nie wiec szczescie.kotek codziennie byl dokarmiany przez szpare w drzwiach maz mu wode i skruszone jedzenie przez szczykawke wciskal .ciesze sie ze juz jest wszystko dobrze igmik ja napisalam ze napewno by nie przezyla 2 tygodnie ze nie chce nawet o tym myslec jak by miala zdychac za sciaga .ja mam na glowie dziecko i nauke i nie myslalam jak rozwiazac ten problem ale moj maz zrobil wszystko by go rozwiazac i rozwiazal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za ten ponury link no ale to jest rzeczywistosc a ja nie moglam tego nie zauwazyc. szkoda mi wszystkich mamus ktore nie doczekaly sie na dzidzie a dzis jest taki szczegolnie trudny dla nich dzien... zapalcie swieczki maluszkowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy. Pięknych uśmiechów od swoich pociech, przespanych nocy i oby zawsze was pozytywnie zaskakiwały swoim zachowaniem Mama17 nie tylko ty się popłakałaś. I pomyśleć, że jeszcze rok temu skwitowałabym to słowami \"takie jest życie\". A prezent dostałaś przepiękny. Ja czekam na te 2 piękne ząbki z utęsknieniem. Nie mam wątpliwości, że idą. Dziąsła białe, ślinienie straszne i wszystko ląduje w buzi. Najchętniej jednak pieluszkę zagryza. Śmieję się, że mój M wcześniej będzie musiał stawiać ząbkowe niż mój brat. Jego syn ma już 8 mc i zębów brak. Mia ja się nawet za ćwiczenia nie wzięłam. Jak mam wolną chwilę to patrze by się położyć i forum poczytać. Tak więc was podziwiam dziewczynki. Dobre i parę dni. Przyszła cieszę się, że kotkowi nic nie jest. Jakoś dziwnie wrażliwa jestem na krzywdę takich małych niewinnych zwierzątek. Mój mały jak leży na macie kręci się w koło. Głowa w jednym miejscu a nogi wędrują jak wskazówki zegarka. Wasze dzieci też tak mają? Ps. Sorki za niestylistyczne pisanie. Niby wiem, że zdań się od A nie zaczyna, jednak dobrze mi się tak pisze. Przecież to nie wypracowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 17 Zapaliłam świeczkę Patryczkowi,strasznie smutna historia Przyszła Super,że z kotem wszystko w porządku,możesz podesłać fotkę kotka na mojego maila (wraz ze zdjęciem swoim i dzieciątka) A wszystkim Mamusiom w dniu ich święta radości,zadowolenia z pociech,uśmiechu na co dzień i samych radosnych chwil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale jestem zła. Pokupowałam zupki jarzynowe z gerbera i chyba mojemu maluchowi nie będę mogła ich dawać. Okazuje się, że w tych gotowych dodawane jest mleczko i masło. Mój ma nietolerancję laktozy czyli cukru mlecznego. Mamy dzieci ze skazą białkową też chyba będą miały problem. Czytajcie dokładnie etykiety na słoiczkach bo może się okazać, że takie dobre a dla szkrabów niedobre:( W kremie ze szpinaku z ziemniaczkami z hipa podobna sytuacja :( Kurcze ja już chcę by były nowe bez nawozowe warzywka. Będę mogła wtedy gotować. To co mam w domu to chyba sama zjem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam napisać. Mały chyba mi się naprawia lub wyjątkowo daje świętować mamusi. Śpi już ponad 2 godziny. Śliczny prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpi dalej. Matko, co on w nocy będzie robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej byłam na spacerze 4 godz i padam! Mama17 nie zrozum mnie proszę :( Jest mi potwornie przykro z powodu tego malucha i też płakałam jak czytałam historię tej mamy :( Ale po prostu nie mogę czytać teraz takich rzeczy bo się strasznie boję :( Igmik na długo pojechaliście? Jak Polcia? Hej Moniś - nie tłumacz się tylko zaglądaj jak możesz :) Mężunia musisz dopieszczać. No tak ci nasi chłopcy :) Dzidzia ślicznie się zachowuje brawo. Iwonka - Imprezujecie z córką dziś od rana :) Oby dziś odpuściła i padła w nocy do rana :) Mia- Fajnie że mnie posłuchałaś i ruszyłaś 4litery i poszlaś w świat! Brawo! No Franka dziś jak Gaba o 4.30 pobudka a potem co 4 godziny. :) Pomarańczowa - zazdrość!!! Gratulacje i oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim mamusiom duuuuuużoooo Uśmiechów Bobasków,pięknych ząbków,grzecznych i zdrowych dzieciaczków :) 🌻🌻🌻 Piksip ja się też cieszyłam,że mała się obraca,a po dwóch dniach jej się znudziło i sobie leży na boczku i się cieszy :) Przyszła dobrze,że kicia już w domku ;) Boela moja myszka też tak miała,a teraz jest na etapie \"wyginam ciało śmiało\" Igmik miłego odpoczynku,na pewno się Poli podobało jak rodzice śpiewali. Mama 17luty aż się łzy cisną do oczu,dookoła tyle się dzieje tak przykrych rzeczy. Miłego wieczorka wszystkim mamuśkom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mam. Życzę Wam abyście każdego dnia cieszyły się tą najważniejszą rolą w Waszym życiu 🌻 Przyszła mamo jakie to szczęście, że kotek już w domku. Ja jestem od piątku u rodziców i zostajemy 2 tyg. Robur musimy się jakoś spiknąć, bo czas płynie jak oszalały. Pola rewelacyjnie znosi pobyt w obcym miejscu. Coś z kąpielą jej się przestawiło ale dziś cisza w wannie. A spanie to już tak w domu jej nie wychodziło-oczywiście nocne. Ale jakoś nie jestem specjalnie zmęczona. Ja od Poli dostałam dziś laurkę. Przepraszam Was moje drogie, że tak pobieżnie odpowiadam ale piszę szybciutko. Miłego świętowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor dziewczonki :) Nie mialam siły poczytac ale mam niewiele bo dwie strony. skonczylam na 470 i jutro sobie poczytam co tam ciekawego piszecie. Mam wielkie zamieszanie bo juz zaraz do pracy a od jutra bedzie niania. Jak sobie pomysle ze mi obca baba bedzie w domku siedziec to mnie troche nosi ale jakie mam wyjscie. U nas ok. Mala sie troche rozbestwiła po wizycie dziadków. A co, na wszystko im pozwalałam i prawie wcale nie schodzila im z rak. Wkoncu to dzaidkowie wiec maja wg. mnie pelne prawo. Teraz jest bardzo ciezko ale pewnie w okresie dwoch tygodni sie unormuje. Reszta tez srednio bo apetyt mizerny ale to nie nowosc wiec mozna powiedziec ze jest ok. Sciskam i do jutra. Nawet posle jutro foty kurczaczki w celach pogladowych. Dobrej nocy i caluski dla naszych forumowych maluszkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzis po szczepieniu i moj synek pozniej cale popoludnie plakal :( tak strasznie plakal buuuu dzis mialam placzliwy dziem mamy :( ale wazne ze juz sobie slodko spi moj aniolek Wazko dobrze cie rozumiem ja od czerwca tez ide do pracy buuu i od jura przychodzi do mnie tesciowa zeby zobaczy nawyki synka i zeby do niej sie przyzwyczail eh ciezko bedzie na poczatku ale co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zycze wam wszystkiego najlepszego z okazji dnia mamy dla niektorych pierwszego wiec ma szczegolne znaczenie:) jejku juz topik luty 2010 jest fajnie sobie przypomniec jak to bylo gdy sie zobaczylo pierwszy raz te 2 kreseczki i potem juz poszlo jak z procy hhe a teraz malutki juz prawie 4 miesiace . kotek juz szaleje caly czas chyba sobie sprawy nie zdawala z zagrozenia i znow wychodzi na dach no ale nie umiem zamknac wszystkich okien bo ejst taki upal ze chyba bysmy padli .tak jak napisalam ze szkod nie ma zadnych sikala mu tylko na .... jedna pare majtek i scierke ktore spadly na podloge z suszacza metalowego? ona od malego spia zawsze do kuwety i ejst grzeczna .majtki i scierke wywalilam bo i tak mial to zniszczone i obcikane przez kota odkupi sie mu nowe myslalam zeby wyprac i wyprasowac ale to tak walilo i wogole mial te rzeczy stare wiec chyba lepiej odkupic ?ta wlascicielka tez powiedziala ze nawet nie smierdzi i ze grzeczny kotek :)wszyscy w domu odrazu lrzej na sercu. co do kotkow to czytalam, ze przezywaja bez jedzenia i picia 7 dni i ze kot w sumie nie musi pic wody jesli je mokre jedzenie i ze potrafi przyzyc dluzej niz np.pies bez jedzenia i wody bo kot moze utracic max 40 % swojej wagi .nasz kotek jest szczuplejszy nieco ale mysle ze nic mu nie bedzie i psychicznie tez nie ucierpial bo chyba sobie sprawy nie zdawala co sie dzieje .ciesze sie ze odrazu nie dzwonilismy na policje czy straz bo by trzeba bylo wywalac mu drzwi co by kosztowalo z minimum 500 eur i sam ten sasiad nie byl by zbytnio zadowolony z tego a tak znalezlismy mozliwosc by z nim sie spontaktowac i latwo rozwiazac problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła Wiedziała kotka jak potraktowac stare gacie i ścierkę,dobry kotek,mogła mu jeszcze inne rzeczy poobsikiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×