Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sygita29

Poroniłam, ale znów się staram!

Polecane posty

Gość marcelka84
ale u mnie zimno IDE zapisać się na usg dziś wczoraj dowiedziałam się ze przy poronieniach nawykowych zdazaja się przedwczesne porody np moja kol poroniła 3 x i urodziła o 5tyg za szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Koteczek Binia musi się nam udać bo tylko my zostaliśmy pusto się tu zrobiło nawet sonaola już nie zagląda Marcelka masz tak nawet nie myśleć że wcześniej urodzisz bo każdy jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biniu doszłam do siebie, dziekuję. Malutka dobrze, tylko taki obżartuch mały że moje cycki nie nadążają jeszcze za nią z mlekiem. Sylwinko oczywiście że ucaluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam właśnie napisać na pazdzierniku o tej glukozie z wodą ale Koteczek był szybszy a czemu doła złapałaś co się stało Artigiana najważniejsze że się dobrze czujecie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
CZEŚĆ JA DZIŚ IDE DO FRYZJERA I DO KOSMETYCZKI ZROBIĆ SOBIE SOC DLA SIEBIE MIŁEGO DNIA DLA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek jak się czujesz 🌻 Binia 🌻 Artigiana 🌻 Kait co u Ciebie słychać 🌻 Olawd a jak Ty się czujesz🌻 Lattina odezwij się 🌻 Monia jeśli nas czytasz odezwij się do nas🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dzieczynki czytam was na bieżąco tylko malo czasu mam ostatnio na siedzenie i odpisywanie>A dzisiaj tez urwanie głowy bo ślub i wesele braciszka mam Tak więc dzisiaj zamierzam się dobrze bawić i nie mysleć o niczym Pozdrawiam Wszystkie staraczki buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ja juz po zajeciach w szkole dzis juz lepiej, lekarz mi powiedzial ze mam bakterie ktora niszczy plemniki i powoduje bezplodnosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem wczoraj sie zdolowałam a dzisiaj jest oki. w czwartek mam wizyte to spytam sie bo wczoraj sluchałam to tak jakbym sioe nacpała.ja sie tak nie poddam bez walki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie sie wymrozilam i wierze ze teraz sie uda tylko niech sie zagoi.... ja dzis w szkole byłam i znowu polazłam do H&M bo otwaorzyli w legnicy i zaszałałam kupiłam jeansy za 179,99. pierwsze w zyciu takie drogie bo wczesniej to moglam pomarzyc o fajnych spodniach....a w h&m jest dział dla puszystych lekko ujmujac czyli na moja dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
USG MAM W NASTĘPNYM TYGODNIU ŹLE SIĘ CZUJE IDE SIĘ POŁOŻYĆ I SPAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek to faktycznie zaszalałas . bo ja byłam dzisiaj e tesco i tam są te ciuchy CHEROKEE i kupiam sobie super spodnie za 27 zł :-) i też na dużą d...e. koteczek widzisz to chociaż teraz wiesz co było przyczyną niepowodzeń w starnkach . ale musisz isc jeszcze na posiew czy już wiadomo jaka to bakteria i dostałaś już leki ? a u mnie taki @ że chyba się utopie ale brzuch chociaż przestał mnie bolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie kochanie to ja musze zagoi nadzerke potem reszta. a to ja musze sie przejechac do tesco bbo ja przez dwa dni w tym h&m na dwie pary spodni wydałam 310zł na szczescie mąż nie marudziłL:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj też tam kupiłam sobie sweterek , golf i bluzkę . większosc ciuchów dla małego tam kupuje bo naprawde nie są drogie a dobre gatunkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×