Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sygita29

Poroniłam, ale znów się staram!

Polecane posty

Hej Kobietki Mieszkam na wyspach i jak wszyscy wiedza z opieka medyczna jest "super".2 razy poroniłam , od roku staramy się o dzidzie .Miałam badania i wyszło , ze mój testosteron to 113 ng/ml a LH17,6 IU/l>jedyne co lekarz powiedział : musimy się starać dalej .Czy przy moich wynikach mam jakieś szanse na ciąże ?? Dzięki za odpowiedz jestem zdesperowana ,już nie wiem co mamy zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stopka, zrób to badanie hsg, to jest ważne, przed tem musisz mieć zrobiony posiew, musi być jałowy, pogadaj z lekarzem, pewnie poradzi Ci odstawić te hormony i robić hsg, a jak to badanie będzie ok, zachodzić normalnie w ciążę olazopola w jakim dniu cyklu robiłaś badanie? lekarz powinien Ci zlecić wykonanie badania lh + fsh + testosteron w 2-3 dniu cyklu, wtedy można ocenić tzw. rezerwę jajnikową. Wartość FSH poniżej 3 mIU/ml sygnalizuje niewydolność przysadki. Wartość FSH 9-12 mIU/ml oznacza obniżoną rezerwę jajnikową. Wartość FSH 12-18 mIU/ml oznacza wyczerpującą się rezerwę jajnikową, stymulacja przy takim FSH jest trudna. Przy FSH > 18 mIU/ml stymulacja owulacji jest bardzo trudna, a często niemożliwa, prawdopodobieństwo ciąży jest bardzo małe. Istotny jest stosunek stężeń obu gonadotropin. W przypadku prawidłowego cyklu stosunek LH:FSH jest bliski 1, w niewydolności przysadki ulega zmniejszeniu poniżej 0,6, a w zespole policystycznych jajników (PCOS) wzrasta powyżej 1,5. Wynik może zależeć od metody badania. Ty podajesz tylko lh (nie wiadomo w jakim dniu), to może być wynik całkiem prawidłowy wskazujacy, że blisko jest owulacja (tzw. pik LH). Tak mi się przynajmniej wydaje. Testosteron masz podwyższony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za odpowiedz uzupelnie badania i się odezwę .W tym miesiącu staraliśmy sie o dzidzie okres powinnam dostac 1 października i bardzo kłuja mnie jajniki chyba za bardzo jakby to miało być to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
witaj sanola:) fajnie ze masz prace u mnie dobrze jak narazie mam nadzieje ze bedzie dobrze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopka007
Dzięki za odpowiedż... ale właśnie o to chodzi w tym łykaniu hormonów że mam te przedłużające sie plamienia i nie mogę zrobić HSG:(((( tylko jak długo mam czekać na poprawę?ehhh ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ gdzie nasza ekipa binia gdzie się podziewasz 🌼 basiunia jak samopoczucie 🌼 minimonia 🌼 marcelka 🌼 sonaola🌼 Artigiana 🌼 koteczek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc , Sylwinka jestem , zaglądam do Was ale czasami wracam póżno i już nie mam siły nic napisac. Mały wyzdrowiał więc wróciłam do pracy. Minimonia miała zniknąc na tydzien a nadal jej nie ma :-( może już nie chce do nas wrócic? Koteczek to chyba zaraziłaś się od synka. no i jakoś Sygity ta od której się wszystko zaczęło nie wraca do nas :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek dużo zdrówka Sygita i Minimonia proszę mi się tu odezwać do koleżanek binia dobrze że mały zdrowy Madzia jest trochę przeziębiona katarek ją męczy lekarz przepisał jej syropek żeby infekcja nie szła dalej Miłego dnia 👄🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
WITAJCIE JESTEM JESTEM:) MAM PSI HUMOR I NAJCHĘTNIEJ TO BYM SIĘ DARŁA NA WSZYSTKICH -MAM DOŚĆ TAKIEJ CIĄŻY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki kochane. Marcelka - ten pierwszy trymestr trzeba przetrzymać, potem leci z górki. Ja we wtorek odmeldowuje się do porodu dlatego pewnie troszkę mnie nie bedzie. milego dnia Wam życze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
ja jestem chora tylko tego do szczęścia mi brakowało!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
mnie kreci w nosie jak by mi kto pieprzu nasypał w nocy spać nie mogłam bo aż mi łzy leciały od kataru miałam iść na miasto bo nawet nie mam w co smarkać ale ledwo co się czuje-idę sprzątać i do łózka raczej ciepłe skarpety jakieś mleczko z miodkiem:)mam nadzieje ze mi przejdzie jutro mam wizytę u gin ciekawe jak moje wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ja wpadłam się powitac... i pożegnac. nie bede wchodzic na kafe, a jesli juz to bardzo rzadko. jestem tu juz kilka lat, i mam dosyc. przenoszę się na forum zamknięte, tam przynajmniej mam gwarancję ze nie wejdzie nikt \"obcy\" i nie namiesza. wszystkim zaciązonym zyczę spokojnej ciązy i szczęsliwego rozwiazania a tym co jeszcze czekają, oby czekały jak najkrócej. buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wierze że Tobie też się uda. Nadal trzymam kciuki i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka widze ze kolejnym dziewczynom sie udalo!! gratuluje i trzymam kciuki za wszystkie staraczki 👄 u mnie jakos leci , od kilku dni ruszac sie nie moge bo tak mnie w krzyzu polamalo :-( ale za to synus rozrabia na maxa :-D to juz 24tc i coraz czesciej nie daje pospac . mam nadzieje ze z niego nocny marek nie bedzie :-P w listopadzie wkoncu odbieramy naszego pieska bo juz sie urodzil a raczej urodzila bo to sunia :-D juz nie mozemy sie doczekac naszych dwoch maluchow :-D pozdrawiam wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
NO WITAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY A WY CO POUMIERAŁYŚCIE CZY JAK TO JEST TOPIK ZAMIERA NIC SIĘ NIE DZIEJE DZIEWCZYNY ODZYWAĆ SIĘ TU PISAĆ CO TAM CIEKAWEGO U WAS POGADAĆ ZAWSZE TRZEBA ANIE SIĘ UKRYWAĆ MYŚLĘ ZE BĘDZIE TAK JAK KIEDYŚ SERDECZNIE POZDRAWIAM BUZKA DLA WSZYSTKICH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki zrobiłam zmiane w swoim życiu studia przerwałam gdy byłam z misiem w ciąży a ze ciaza zagrozona to było łatwiej i teraz po 3,5 roku przerwy wróciłam aby je dokończyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×