Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiula86

Oczekujace dziecka i braku -JEST KTOS TAKI?

Polecane posty

No Nicola trochę pracy jest ;) ale co tam. Chyba muszę coś zjeść bo zaczyna mnie ssać z żołądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale mnie ostatnio rypią plecy w krzyzu,slyszalam ze tak moze byc przy zlej pracy jajnikow,znacie sie cos na tym? bo ja wciaz czekam z tymi moimi badaniami bo mam za moment @ dostac i nie wiemco sie dzieje z moim organizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej luśka może nie dostaniesz okresu:):):) albo coś masz z nerkami zrób sobie ogólne badanie moczu jak wyjdą moczany to znaczy że plecy bolą z nerek przynajmniej ja tak miałam a i cały czs biore urosept i ból troche przeszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka nigdy nie słyszałam że plecy bolą z takiego powodu. Mnie też strasznie boli kręgosłup jak dłużej postoje przy gotowaniu albo dłużej w pracy posiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizacja Nick........|Data @...|Test....|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ _____ kasza83...|.08.11.........?............2.......łódź... ..........25 LUŚKA28...|.20.11.........?...........4........opolskie. ......28...syn 2lata achaja82..|.23.11........25.11......5........Trójmiasto. ....26 Edusia83...|.30.11........05.12......4.......Nowy Sącz......25 Ptakowa...|.02.12........09.12.....16.......ok.Kłodzka.. ...26 Aszti........|.02.12.......07.12.......6.......Warszawa. .....32 zabcia86...|.12.12.......15.12.......6.......kuj- pom........22 ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto.....|...Dzieci ________________________________________________________ ___ MajkaMB1...28....|..36...|...28.11.2008....|..Rzeszów... |....-..... Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie. ...I....1.... Tulipanek-...28....I...13...I...26.05.2009....I małopolska.I....-.... nicola81 .....27....|...11..|...10.06.2009....| górny śląsk.|.Maks 5l. Dianak.... ...26....I....9...I...11.06.2009....| warszawa...|.......... Loona_84....24....|....8....|...01.07.2009...| dolny śląsk.|.......... J_A_N_A......25....|...4...|...29.07.2009?...|Zielona Góra|Justysia2l Sylvia25...|.25.....I..?.....I.....................I Kraków .....I........... GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań..........22 marta84....Poznań .........24 dziewczyny aktualizuje tabelke bo dziś mi się skończył 11 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dziś a w poniedziałek jade na usg 3d badania prenetarne bo moja gin to standartowo posyła wszystkie ciążówki bardzo się stresuje tym badaniem aby wszystko wyszło wporządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nicola to na fajną lekarkę trafiłaś skoro cię posłała na badania prenatalne nawet bez potrzeby proszenia jej o to. Sama na pewno pójdę na takie badania jak nie na kase chorych to prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz sylwiu moja gin jest tylko trzy lata starsza odemnie i w tym roku zaczła prace w gabinecie a po za tym cały czas przcuje w szpitalu a i ja chodze z kasy chorych a tafić na taką z kasy to naprawde ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam sobie u koleżanki z pokoju obok na plotach. Ale mi się spać chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Wczoraj byłam u lekarza i wszystko ok:) Gin dała mi skierowania na badanie krwi, mocz, glukoze we krwi, WR i grupe krwi. Miałam usg, serduszko bije, dzidzia ma już rączki i nóżki:):) ale niewyraźnie widziałam, mam już dwa zdjęcia:). Mam kontynuowac jedzenie witamin Feminatal, nastepna wizyta za miesiąc a termin na 30 czerwiec, ale to zapewne ulegnie zmianie po następnej wizycie i wydaje mi sie że przesunie sie na lipiec, bo moje cykle sa dłuższe niz 28 dni. ale to sie okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Pierwszy raz pisze do was jako mezatka!nie moge sie jeszcze do tego przyzwyczaic.slub i wesele bylo super, bawilismy sie swietnie! a teraz jestem najszczesliwsza zona na swiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i teraz kazdy pyta kiedy dziecko a mi serce peka. szlak mnie juz trafia ze musimy jeszcze poczekac!ale postanowione ze od stycznia, ewentualnie lutego(zalezy kiedy skoncze brac antybiotyk) zaczynamy starania!juz nie moge sie doczekac! ostatnio moj mezus kupil mi ksiazke W oczekiwaniu na dziecko. bardzo fajna polecam.moze to troche za wczesnie ale tak bardzo ja chcialam ...ze ulegl mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marta 🌻 Fajnie że wesele było udane, teraz trzymam kciuki żeby ci się udało już w pierwszym podejściu no i żeby te2 miesiące ci szybko zleciały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia ja tez mam nadzieje ze szybko do Was dolacze. a jak Ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet dobrze. Codziennie mnie męczą mdłości co jest bardzo nieprzyjemne ale poza tym nie mam żadnych innych objawów. No może jeszcze czasami kłucie w brzuchu i ból taki jak przed @ ale to tylko chwilowe i spowodowane rozciąganiem się macicy więc do wytrzymania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bym chciala zeby mnie meczyly takie ,,dolegliwosci,,. kiedy to bedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta jeszcze będziesz miała tych dolegliwości serdecznie dosyć. A kiedy to będzie....... no cóż mam nadzieję że jaknajszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mysle:) ok,musze spadac do pracy:( pozdrawiam Cie Sylvia i reszte dziewczyn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie dosc ze u mnie dzis leje to jeszcze @ dostlam Nick........|Data @...|Test....|Cykl Starań.|Miasto.....|Wiek..|Dziecko ________________________________________________________ _____ kasza83...|.08.11.........?............2.......łódź... ..........25 achaja82..|.23.11........25.11......5........Trójmiasto. ....26 Edusia83...|.30.11........05.12......4.......Nowy Sącz......25 Ptakowa...|.02.12........09.12.....16.......ok.Kłodzka.. ...26 Aszti........|.02.12.......07.12.......6.......Warszawa. .....32 zabcia86...|.12.12.......15.12.......6.......kuj- pom........22 LUŚKA28...|.18.12.........?...........5........opolskie. ......28...syn 2lata ZACIĄŻONE: Nick......|..Wiek..|...TC..|...Data Porodu...|..Miasto.....|...Dzieci ________________________________________________________ ___ MajkaMB1...28....|..36...|...28.11.2008....|..Rzeszów... |....-..... Dominikap...27....!...12..I...14.04.2009.....I.lubuskie. ...I....1.... Tulipanek-...28....I...13...I...26.05.2009....I małopolska.I....-.... nicola81 .....27....|...11..|...10.06.2009....| górny śląsk.|.Maks 5l. Dianak.... ...26....I....9...I...11.06.2009....| warszawa...|.......... Loona_84....24....|....8....|...01.07.2009...| dolny śląsk.|.......... J_A_N_A......25....|...4...|...29.07.2009?...|Zielona Góra|Justysia2l Sylvia25...|.25.....I..?.....I.....................I Kraków .....I........... GOŚCIE: ________________________________________________________ ___ kasiula86.. Poznań..........22 marta84....Poznań .........24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale spodziewalam sie tego skoro gin powiedzial ze nie jajeczkuje to sie nie napalalam na dwie kreski w tym miesiacu czekam az sie skonczy @ i zaczynam badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×