Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Mój to wczoraj dokładnie patrzał na narządy, nerki, mózg, kręgosłu, serduszko ale żadnego wypisu mi nie dał i to mnie później zastanowiło, bo zawsze po ważniejszym USG mi dawał więc myślę, że zrobi mi na następnej wizycie. No ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane uciekam, bo młody za chwilę ze szkoły wróci a gapcio nie wział śniadania do szkoły i głodny zapewne będzie, także idę jakiś obiad robić. Zajrzę do Was później. Buziaczki kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beta:) gratuluję córeczki- babki górą! tak trzymać!:) A u mnie sytuacja ma się tak:) cycki coraz większe, śluz biały, temp 36,8 (moja temp 35,8-36,2) brzuch na dole pobolewa,moze ta owul była jednak...hm. Niech mnie trzepnie która bo znow zaczyna się szukaanie objawów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola trzepac nie trzepac, bedą dwie krechy!!! i tyle w temacie:) trzymam kcikuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUUUUUUUUU Po-la ale byłoby super ujrzeć dwie kreseczki. Zyczę Ci tego z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la a kiedy masz termin @@@@@ ? Bo w ostatniej tabelce jest data 6 grudnia???? Po-la jak to jest kochana staraczko nasza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki lecę przygotowywać firmową wigilię, bo zaraz przyjedzie catering ze śledzikami :) Buziaczki dla każdej z was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika nie rób nam smaków :) Pola no własnie kiedy masz termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zmykam zaraz do domku- ależ jestem ciekawa jak moja córcia wypadła na wigilii...wczoraj mieli próbę generalną i poważnym głosem powiedziała, że kiepsko śpiewają ...dzieci są cudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIało , biało , biało u nas :) Ja tez dzisiaj wychodze wczesniej. Trzymajcie sie dziewczyny kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało, bialutko, coraz bielej...jak przyjemnie.Nie uwierzycie poszłam do apteki i kupiłam drugi test, tak dla pewności i to samo dwie krechy...Czyli 100 % bobasek w brzuszku.Jakoś nawet nie przejmuje się tym naszym kryzysem odnośnie pracy bo jakieś siły we mnie weszły i wiem ze będzie dobrze i wszystko się ułoży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz sobie przypomniałam jeszcze:(nie wiem czy w waszych miejscowościach jest to praktykowane?)U nas po domach chodził w lutym taki obraz świętej rodziny i strasznie modliłam się o dzidziusia była tam taka modlitwa.Teraz mi się tak skojarzyło że wymodliłam...Pozdrawiam i zmykam.Przyjemnych przygotowań świątecznych życzę!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Nuska ze wszystko się ułoży:) nie martw się:)najważniejsze ze trzymacie się razem a wszystko będzie dobrze. Po złym zawsze nadchodzi dobre,tak jest i kropka. A poza tym kobietę w ciąży zawsze chroni magcznczna moc boska. Wiem co mowię,wiele przeszłam,na chleb wiele razy kiedys brakowało ,sprzedawałam pierścionki w lombardzie by dzien przeżyc ale nigdy mnie zycie nie złamało.. Teraz jestem szczęśliwa i tak juz bedzie zawsze. Głowa do góry i do przodu!! Będzie dobrze,jestem tego pewna, zobaczysz.Będziesz cudowną ,kochającą mamą ,to najważniejsze,reszta przyjdzie sama.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie...zostałam sama..hm..:) No to jeszcze o mojej @ bo widzę że zainteresowanie duże..:) Miałam @ dostać 6 12, pisałam wam ze dostałam 3 12 a dzis mamy 19.12 czyli 16dc:) Planowo @ będzie za 12 dni to wypadnie w sylwestra lub 1.o1 2009!!! Będziemy wtedy w Karpaczu bo nie chwliłam sie ze 30 wyjezdzamy 4.01 wracamy,bedziemy łazic łazic łazić i jeżdzic na nartach,sankach i bardzo się cieszę. Będę o was myśleć dziewuszki:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______________./\\. ____________ __>_( ɕѼ Ҩ . ___________@.♥ \'(█) ♥ *$ ________Ѽ \"( ()♥t (Ѽ)o*♥* _______(█),-♥.-Ѽ _Q@,0 ɕ(█) ____________>o*oѼ @.< _________o`-.♥.-@\"\"-Q \'♥~@\' ______♥.\'`Ѽ ♥ *Ѽ ɕҨ ‘♥ @`-.) ____Ѽ o (█). @* \'-@Ѽ ’Q.*(█)’Ѽ __________Ѽ -♥-\'Ѽ ♥._ Ѽ _______@.♥ \'*Q ♥ *(█), @.♥ \'* ___.♥\' @ _ ɕ♥ _.-\'~♥-. @ ´(♥)`-*.o __.(█)* ♥ ..-\' (Ѽ) o *.(Ѽ) 0 *(█)`) _________(Ѽ ) \'-._♥__(Ѽ)@ ____;--♥\' ♥Ҩ 0‘(Ѽ) Q o *♥ * Ѽ ♥ ___ * (Ѽ)._♥__* .Q.~ ♥- ♥Ҩ. 0 () Q ♥*\'. _(█)* ♥ *‘ o * ♥ _(█)Q~ ♥Ҩ __Ѽ♥__(█) _____________▓▓▓▓▓___________ __________▓▓▓▓▓▓▓▓▓__________ ****()*•.¸Ѽ¸.•*()*•.¸Ѽ¸.•*()**** Kochane ja dzisiaj osiaj od rana bo już od 08.00h :p na nogach tylko nie mam kiedy klikac bo i w tesco 3 razy byłam i jakiś stary dziad mi koszykiem najechał na nogę myslłam że go zabiję :O w sumie w myslach tak zrobiłam i lodówkę odmrazam jaeszcze synus miał dzisiaj wczesniej lekcje i miałam go nie posylac ale jak był chory na te zatoki to go test ominoł z anglika i dzisiaj mial pisac i szczesliwie 5+ :D choc osobiscie wolal by 6 ale zjad jedna literę i 6 juz nie ma i ogólem na wariackich papierach mam dzisiaj dzionek może wieczorkiem poklikam na spokojnie i całuski dla ws wszystkich👄 kocham was niesamowitki moje ❤️ BETA❤️ KISA❤️- GRATULUJE KOBITEK :D EVIKA- ciesze się że niunia w domku cała i zdrowa👄 POLA- jestem jestem ale utknełam w zakupach :)👄 IZA👄 BEATRYCZE👄 JULY👄 MONIAMAMA👄 NUSKA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane wklejam przepisik na pierniczki na nk tez wklejlam :)i zmykam PIERNIKI Piernik z piwem. Wersja całościowa na wysoki, albo w nawiasie na niski. Można go upiec na dwóch blachach, oczywiście wersję całościową, i przełozyc powidłami. Oczywiście cukier obciełam, bo było 30 dkg. Składniki: -70 dkg mąki (35 dkg), -35 dkg miodu (20 dkg), -15 dkg masła (12,5 dkg), -20 dkg cukru pudru (10 dkg), -1 plaska łyzeczka sody oczyszczonej (1/2 łyżeczki), -5 jajek (3), -2 paczki przyprawy do piernika (1), -1 małe piwo (1/2), Bakalie do wyboru: morele, figi, rodzynki, orzechy, migdały, sliwki suszone, skórki itp. Żółtka utrzeć z cukrem i masłem, dodać mąkę, sodę, wlać piwo, wsypać bakalie. Wymieszać. Dodać pianę z białek. Upiec. Koniec. Smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny...Mała znowu wymiotowała w nocy, zero temperatury, rano wstała ok...kiepski ten poniedziałek a dopiero rano.. na dodatek rano choinka mi spadła...bombki się rozbiły a była tak ładna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Czesc Iza,widzę ze samiutka dzis tu jestes:) Nie martw się, choinkę bardzo łatwo postawic na nogi,nie ma czym sie zaartwiac. Jak kiedys mielismy kota to choinka spadała 3 x dziennie -kociątko bujało sie na czybku,to bylo jego ulubione zajęcie:) A corcia moze cos zjadła na kolacje co jej zaszkodziło.Jesli nic sie rano nie dzieje to zapomnij o nocy:)Mój mały niedawno najadł sie krówek na noc,w nocy zygał jak kot teraz krówki omija szerokim łukiem:) Pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Znowu boli mnie głowa. Ogólnie jest okej. Nie chce mi sie w pracy siedziec i tak pracy nie ma . Mogłam wziaśc urlop. Ale idą Święta! Ciesze sie :) Iza trzymam kciuki za małą , myśle ze juz sladu nie bedzie po nocnych wydarzeniach. Trzymaj sie , a choinką sie nie przejmuj, ustroisz drugi raz wszak to przyjemnosc :) Pola witaj 👄 Całuje wszytskie obecne i nieobecne jeszcze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola mam taką nadzieję - jadła wczoraj fasolkę po bretońsku - może to to ...Teraz śpi u babci ...zmęczona biedactwo...ja jadę dzisiaj na badanie krwi..specjalnie umówiłam się z mężem rano, ze mnie zawiezie przed pracą a wszystkie laboratoria od 8 wrrr pojadę po pracy...jeszcze tylko jutro i święta..a reszta Pań gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ależ jestem śpiąca ...a dzisiaj jeszcze zakupy jakoś mi się nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez włąsnie czekaja zakupy :( Nie cierpie łazic po tych sklepach w tym czasie i te stanie w kolejce do kasy brrrr, choc nie poiwem jak jest kasa pierwszenstwa to bede sie cisła tam. W koncu brzuch widac i niech mi który podskoczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa witaj:) ja równiez juz listę zakupow mam zrobioną i zaraz uderzam, od soboty 24 h spedziłam w pogotowiu a dzis mam jeszcze noc na 19 więc jestem trochę do tyłu ze wszystkim,muszę dzis duzo zrobic:) moze jeszcze po poludniu dam radę cos skrobnąć. Buziaki dziewczyny i tym nieobecnym też,lecę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) ja dzisiaj torta robie bo bracholek ma dzisiaj urodzinki i czeka mnie przyjecie niespodzianka :) no i niech mi małolat ( 24) powie że mu tort nie smakuje :o to mu dam :) dzisiaj jeszcze robię farsz do pierogów a jutro je bede lepić i sprzatanko ............ ........................sprzatanko.............sprzatanko.........bez końca:o IZA- kochana nie martw sie jak juz nie wymiotuje to moze faktycznie coś zjadła i jej zaszkodziło , zgróweczka życze❤️ POLA- ja tez biegam z lista zakópow dzisiaj :o 👄 KISA-No kochana brzucho wypinaj i pchaj sie na chama :) a co wolno ci :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. A ja tak dziś na chwileczkę. mam od dzisiaj już wolne aż do 5 stycznia, także robię porzadki, biegam po mieście - ludzie jakie korki!!!!! Szok!!! Stałam w korku chybA pół godziny żeby dostać się do najbliższego skrzyżowania które znajdowało się jakieś 300 metrów metrów dalej. Szok! Iza33 nie martw się malutką, napewno na ciężkie to było dla niej jedzonko na noc i dlatego zwymiotowała. napewno będzie dobrze. Buziaczki dla każdej z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro w nocy przyjeżdża mego męża brat z rodzinką do nas na Święta także troszkę mam robotki. Pozdrawiam i całuję Was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia.P
hej ! spóżnia mi sie @ :0 nie chce sie nakrecac testu tez nie robie bo nie chce sie rozczarowac wedlug moich obliczen powinien @ być w sobote ta co byla bo ostatnią @ mialam 23.listopada ale by byl prezent na gwiazdke:) od tygodnia bola mnie strasznie piersi tak jak zawsze przed okresem zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×