Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

mAAm- ja tez chciałabym wiedziec ale jak zrobie test i bedzie ujemny to stracę nadzieję a chyba nie chcę,wolę się męczyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jeden- młodszy spidermena ogląda a starszy gra na kompie w swe gry strategiczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsumie racaja :) Ja nie mam nadziji w tym miesiacu :) A od przyszłego usmiechne sie do wiesiołka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój młody tez spajdusia zalicza i buduje z leggo bo nowy zestaw sobie kupił z star wars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam taka chcice na słodkości ze normalnie chyba wszystko co zgubiłam w trymiga nadrobię :) zjadłam juz 6 szt. Kinder choclate maxi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamienie zniknęło,normalnie sahara tam,brxuch ok,od czasu do czasu zaboli i tyle temp 37 i zimno mi.Dzis nawet wydawalo mi sie z mi mdło;)ale to tylko moja psycha chyba. Konczy sie 27dc miesiac temu miałam juz @@.Jutro pewnie przylezie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz chyba ja sama zostanę :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- A JA CI MÓWIE Ż ENIE NIEPRZYLIZIE:p:p:p:D:D:D:D:D!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak na dobra sprawę mogła bym dostac @ juz w czwartek :o jajnik mnie lekko kuje i cycki lekko napuchnięte :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez wspominał dzis o star wars:) ale na 1 miejsu u niego jest teraz bakugan,nowosc ale teraz jeszcze tego u nas w zielonej nie ma:)zajaral sie bo w reklamie zobaczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba że ja jeszcze owulki nie miałam :O bo z ta tempka tak jakoś dziwnie było :o bo przy owulce cycki nie puchna co nie ???Kurde chyba zaczynam rozmyślać a to nie jest dobrze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHAHA znam mamy to taka kulka z którj sie taki ( ja wiem :o) robocik robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- to masz apetyt:) ja jakos zadko mam na słodkie,od czasu do czasu mnie łapie i wtedy wzeram wszystko ,wszystko mi smakuje;) mAAm- jaka @,przecież nie przylezie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- hihih to ty mój wróg jestes hihii:) bo ja mam rodzinke ze strony męża w Lesznie a tam jak wiadomo unia Leszno a ty to myszka miki chyba no chyba ze nie otej zielonej myślę hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona Góra:) a nasz wrog odwieczny to Gorzów a nie leszno,mozemy gadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PA- ja się wogle zastanawiam :o czy ja owulkę miałam:o jakoś mi tak spokoju nie daje myśl że @ przyszła 8 dni wcześniej :O więc myślenie o IIkreskach mi wogle nie przychodzi do głowy choć wiadomoz ejak by były to chyba bym całajedna stronke :D:D:D:D:D:D:D zaklejła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HIHIII:D Ja byłam 2 lata temu na Leszno zielona góra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzona siostar mojego tescia mieszka 3 domy od toru w lesznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie chyba jakis dołek dopada:O przez to że wczesniej w tym miesiacu@ siępojawiła choc okres miałam noramalnie tak jak zawsze 7 dni choć 2 pierwsze to plamienie a po tem to juz normalnie choc raz taki skrzep wyleciał zemnie że się przestraszyłam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakies 3 mce temu chyba owu niemiałam,bo byłam wtedy na monitoringu i gin powiedział,,,,ze owu nie ma .Moze sie tak zdarzyc w ciągu roku i nie ma sie czym przejmowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I stronka twoja:D Sama nie wiem :O Chyba jak dostanę @ to uciekne na monitoring bo tak od sierpnia działamy co prawda liczymy na chciana wpatke i co miesiac dupa balada a jajniki mnie tez teraz troche bola:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hormonki robiłas i są ok, a ja tez miałam taie skrzepy.Powiedzałam gince a na mnie uspokoiła i powiedziała ze może byc takie odlewowe złuszczanie sie bł. sluzowej macicy i tak moze byc.Mi sie tak odlewowo chyba ze 3 cykle złyszczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewoje 🌼 ja sie tak tylko przynam ze Was podczytuje:P Zachciało mi sie jabłek i kiwi. Przylazłam do kuchni zeby sobie naszykowac i mysle : a zajrze co dziewuszki napisaly. I głupio sie nie przywitac :D. Całuje Was łobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my juz chyba od maja czy czerwca :(nidługo roczek stuknie staranek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO juz wciełam owoce. Az mnie wydeło hihii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lezę do wyra a wczesniej do kąpu kąpu, dobranoc dziewuszki:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×