Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Ho, Ho, HO kobitki :) witam w ten słoneczny dzionek kawunie capuczinko ( bo mi IZA wczoraj smaka narobiła) (\"\"\"\")o męzuś dzisiaj chrapie ale tempke o 815 zmierzyłam po cichutku na szczęscie sie nie obudził bo myśle że przezzył by szok jak by zobaczył mnie z termometrem w pipce :D A temperaturka dzisiaj to 36.7 :) @ niemam więc wydaje mi sie że ten cykl będzie 34dc i pewnie 4.04 przyjdzie @ bo duł brzucha i jajnik z prawej strony czasem kuje :O bardzo wczoraj około 21.30 bolały mnie piersi , ale nie z boku tylko tak jakos bardziej jak sutki tak jak by lekko były napuchnięte ,ale dzisiaj juz nie bola :) Zreszta powiem wam że ja się nie chce wogle wsłuchiwac w swoje ciało bo od tego to zwarjować można i tyle:) Uciekam z kundlem na spacerek bo słonko świeci :) jak by było pochmurno to nie ma bata stray by musiała wstac i iśc :D 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
¯*¯«_*_»¯*¯«_*_»¯*¯«_*_»¯*¯«_*_» -::-:-: DZIEŃ DOBRY :-:-::- _*_«¯*¯»_*_«¯*¯»_*_«¯*¯»_*_«¯*¯» -:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:-:- ???$$$$$$$?? ??$$$$$$$$$$$$?? _??$$$$$$$$$$$$$????___ ?? ___??$$$$$$$$$$$$$$$$???? _____??$$$$$$$$$$$$$$$$$ ?? _____??$$$$$$$$$$$$$$$$ ?? _____??$$$$$$$$$$SS$$$$$?? ________????????$$$$$$$$$?? _______________?$$$$$$$$$$?? _______________?$$$$$$$$$$$?? _____________??__?$$$$$$$$$?? ___________??____??$$$$$$$$?? _________??________??$$$$$$?? _______??___________??$$$$$?? _____??______________??$$$$?? ____??__________________???? __??___??_________________?? (♥) … … … …_,,,,_ (♥) … ……,\' ¨¨¨¨¨ _`; , _ (♥) … … / ¨ ,-\'` .. _ , \\/¨ \\ (♥) … …/¨ ,`. _,- \'` ¨ ¨ C/ (♥) … …|¨; ,\' ¨ _ ¨¨_ ¨¨¨ \\ (♥) … …\\¨\\/ ¨ ¨ A _ A ¨ ¨ | (♥) … …) /\' , ¨¨ ¨ Y ¨¨ ¨ ,\' (♥) … /` \\..>, _ ¨ ^ _ ,< (♥) … \\__//´… ````` …`\\ (♥) ………|… / , ¨ ¨ ¨, \\… | (♥) ………\\… \\ ¨ ¨ ¨ ¨ /… / (♥) ……… \\… |¨ ¨ ¨ ¨|… / (♥) ……… |\\,,/ :: :: : \\,,/| (♥) ……… ;\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\"\" ; (♥)Dziś na duszy jest weselej (♥)Bo już jutro masz niedziele! (♥)Wykorzystaj więc te dni (♥)Niech przyniosą radość ci! (♥)Wypoczywaj, wyjedź w góry! (♥)To nic, że dziś dzień ponury (♥)Sam napełnij go miłością (♥)A odpłaci ci radością! (♥)Przyozdobi złotem liści.. (♥)Może i marzenia ziści... (♥)Zostaw smutki i robotę! (♥)Spędzaj wesoło sobotę! (♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥) Miłego - udanego weekendu KOBITKI :) i Mamusie wypoczywać a Straczki do DZIEŁA bo jutro niedziela :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek :-) dzisiaj będę miała gości aż do jutra więc mnie mało będzie. chciałam sie tylko przywitać i zameldować że dzisiaj rano tempka znów spadła: 36,3 :-(( buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki....w końcu dzisiaj czuć wiosnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i melduje że u mnie 24 dc. temp 37,3 brzuch szczypie, boli,kłuje itd.plamień brak .czekam dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Piękna wiosna i oby tak zostało:) A ja.... kurcze leze w łóżeczku z mała gorączka, no załamka :( Musiałam wziasc Apap bo zaczeła mi temperatura rosnąc. Mam nadzieje ze to szybciutko zwalcze. Nie wiem gdzie ja sie tak załatwiłam....Sie martwie znwu:( Pozdrawiam i ściskam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa nie daj się chorobie !!!!!! leż w łózku i staraj się wyleczyć domowymi środkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) ja sie melduję:):) kisa- nie wychodz ty przez weekend z wyrka tylko sie lecz domowymi babcinymi sposobami mAAm, bigmam,kropka- nie ma @@ ma nie byc:):) mAAm juz to nam pzeciez wczoraj załatwiła:):) dzis wrociłam rano z nocki i pomachałam ukochanemu bom go na4 dni straciła juz za nim okropnie tęśknię łeeeeeee:P:P A w dodatku on ma dzis urodzinki:) Szykujemy mu z małym niespodzianki:) Mamy juz zestaw karaoke na dvd z 50 piosenkami ( nasz tata muzykuje amatorsko),mamy tez album z najleszymi zdjeciami z eskapad po swiecie i czekamy jeszcze na torbe taką na rakiety tenisowe(ale to musialam netem zamowic bo w miescie nie ma) .Jestesmy prawie gotowi na jego powrot:).No i bedzie jeszcze nowa moja bielizna ,sama perwersja z jaką osobiscie bede go witac wieczoną porą:):):) w 11 dc hihihi Zmykam dzis z maluchem na wies do siostry,wracam jutro i mocno was całuję👄 Udanego,milutkego weekendu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj DZIEWCZYNKI:D Ja dzisiaj szybciorem bo do tesciów jade na obiadek:DDzisiaj dałam plamy z tempką. bo obudziłam sie o 7 i się zapomniałam i pól przytomna siku poleciałam zrobic i jak przyszłam to odrazu do wyrka i za termometr 36.9 było no ale pewnie jest kilka stopni mniej bo wstałam :O więc nie wiem ile i jeszcze bardzo jajnik mnie boli z prawej strony więc juz po wolutku mnie chyba nawiedza@ POLA- wszystkiego naj, naj dla męża z zaznaczeniem na IIkreseczki dla zonki :)............() --- () --- () --- () …………… || -— || — || — || ………… .{*~*~*~*~*~*~*} ………@@@@@@@@@@@@@ …… { ~*~*~*~****~*~*~*~ } … . @@@@@@@@@@@@@@@ … .{*~*~*~* H A P P Y *~*~*~*} …{ *~*~ * B I R T H D A Y * ~*~* } …{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ } …@@@@@@@@@@@@@@@@@ ……………… … )---------( ………… ____ ,-----------, ___ …… … /_________________\\ *”~~”*°•._~”*°••°*”~_.•* i bardzo fajne mu prezeciki sprawiliscie zwłaszcza ta bielizna:p POLUSIA trzymam kciukasy !!!!! KROPKA- ta nasza tempka to równo popierdzielona jest jak te wszystkie schizy które nas dopadaja :D BIGMAM- jak sie dzisiaj czujesz???? EVIKA- mam nadzieję ż edo lekarza pomaszerowałas mam nadzieję że juz ci przeszło:) KISA- Co tam z toba chorowitku ?? mam nadzieje że juz lepiej:) IZA - mam nadzieję że ty sie trzymasz dzielnie i nic cię nie dopada :) NUSKA- ty nie podczytuj tylko klikaj co u ciebie :) NIKA- halo??? halo??? co u pani ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj cudna Maam i reszta cudnych kobiet:) U mnie maskra była. W nocy temp. 38,4. Okłady nie pomagały , nawet apap. Bardzo sie bałam. Zadzwoniłam do dyzurnego lekarza. Powiedział ze mam wziąśc dwa Apapy naraz. Tak zrobiłam i wtedy przeszło. Ale dzisiaj jestem słaba , mam katar i kaszel czasami. Przeleze dzisiaj jeszce w łozu :). Mam nadzieje ze gorączka nie wróci. Martwie sie o mała , ale mam nadzieje i jestem dobrej mysli ze jest i bedzie wszystko okej. Pozdrawiam i zyczę dobrego dzionka.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- bidulko :o z malutka napewno wszystko ok !!!! i prosze mi inaczej nie myśleć nawet !!!! Kurcze to co cię za cholera dopadła coscie z EVIKĄ robiły że tak was wirtualnie dopadło obie:O IZA normalnie uciekaj :) Nie ale tak serio może skocz do lekarza nawet gdzies prywatnie niech cię przebada :o I zdróweczka dużo dużo życze kotuś👄 A zapomniałam wam napisac że mi to już normalnie dzisiaj w nocy sniło że na monitorig jadę ale gdzie kochane to jest pytanie hiiih :D bo do samiutkiego ladynu jechałam :) Kuźwa niezła jestem no nie :) Dziewuszki zmykam sie do ludzi doprowadzic i zmykam z młodym do jamnikowatego czerwonego ałto mobila powszechcnie nazywanego autobusem sakasuje uprzednio bilecik i będę sie telepac 20 minut bo wlecze się nie miłosiernie krążąc po całym osiedlu :o mogła bym meterem ale trzeba isc potem kupe więc sie poswiecam bo wole dupsko usadzic i jechac :) A wszystko przez to że muj szacowny małżonek dzisiaj na piłkę samochodem pojechał :o dobije potem do tesciów:) Dziewczynki całuję was wszystkie moje kochane :):D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️ :D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️ KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️:D 👄❤️KOCHANE:D🌼:D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa trzymaj się kochana , leż w łóżku i wracaj do zdrowia !!!!!!!! mAAm u mnie temp.spadła do 37,1 podbrzudze boli jak na @ czyli II kreseczek nie będzie .dzisiaj również pracuję więc zdjęcie na NK pewnie wkleję koło wtorku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dziewuszki ja zmykam wpadnę wieczorkiem 👄 BIGMAM- kotek jeszcze nic stracone ponoc nawet w ciązy w dniu@ może spadać ,albo i tempka lekko skacze:) A tak wogle kochane jak się okaze że nic z tego to będziemy dzieci miały z stycznia a nie z grudnia:) i w wakacje brzuszki będziemy miały malutkie a potem to już łatwo ukryjemy pod opszernymi swetrami jesiennymi :p I jeszcze jedno to znak że jak nam się nie uda to te pindy z innego topiku nam IIkrechy podmieniły i tą drugą kreske to nam domalowały zołzy jedne Ale nic straconego bo nas jest więcej to przebijemy II krechy ich naszymi II,II,II,II,II,II krechami :) Uciekam i pisac mi tu co bym miała co czytac :)👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki!! jestescie?? :D ja dzis sama siedzę,bo moj dalej szaleje na nartach. Dzis kacyka leczyłam,oj ciezko było rano,tosmy z moją siorą ,szwagrem, naszym bratem w palnik wczoraj dali:) bigmam-nie ma @ to jest nadzieja ,ja dalej trzymam kciukaski:):) mAAm-jak tam obiadek u tesciow? udany?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! kisa - no po prostu musisz sobie dać radę z tym choróbskiem!! Leż i się kuruj kochana!! Trzymam kciuki żeby jutro było o niebo lepiej! Evika - mam nadzieję że u Ciebie ok?? Jak zdrówko? BIGmam. mAAm - kurka zbliżają się \"sądne dni\"!!! Trzymam i zaciskam mocno kciuki!!!! mAAm masz rację, to lepiej mieć dziecko ze stycznia, wiem coś o tym bo moje maleństwo z grudnia i zawsze to cały rok do tyłu.... Więc jeśli się by nie miało udać to trzeba się w ten sposób pocieszyć :-) Po_la - u mnie też od wczoraj aż do dzisiaj była siostra ze szwgrem i też było leczenie kacyka dzisiaj. Oj oj oj. Jakoś przekonana jestem że ten cykl odpada. I już. I nawet sobie taka jakaś dziwnie spokojna jestem... Brzuch mi się wprawdzie napina coraz bardziej ale miesiąc temu było dokładnie identycznie to samo (co wtedy myślałam, że może, może a tu dupa) - no i w tym cyklu mam dokładnie tak samo jak w zeszłym. Co do joty. Upławy, brzuch, praca jajników, tyle że w zeszłym miałam jeszcze nudności - ale musiałam się wtedy ewidentnie czymś struć. BIGmam - mój organizm poradził już sobie z luteiną. Biorę nadal a już nie mam ssania ani ciągłych cięgotek do jedzenia. Przeszło mi po dwóch dniach brania. Hmmm Pola - świetne prezenty! I wszystkiego najlepszego dla Twojego męża życzę mu przede wszystkim drugiego małego słoneczka w domku!! Acha, no a u mnie to dzisiaj ciężko stwierdzić co z tempką bo raz że na kacu a dwa że mierzona o 7.30 więc jakby później ale wyniosła 36,7. Skok. Ale to na pewno po alkoholu. Nie wiecie jak to jest z tą tempka po alkoholu? Jutro się okaże czy się utrzyma czy spadnie zaś... No to lecę się kimnąć. Dobranoc i do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane !!!! u mnie znów d..a mam plamienie więc napewno jutro się rozkręci .trudno kwiecień będzie nasz pOla !!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny...ależ trudno było dzisiaj rano wstać :( Nie lubię zmiany czasu - niedziela jakoś wtedy mi szybko ucieka :( Ale byliśmy na basenie i przynajmniej lepiej się czuję :) Kisa jak choroba ja mam nadzieję że już po :) Evika a Ty jak się czujesz? Dziewczyny nie po stałam na czatach żeby dwóch kresek nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Szkoda że już po weekendzie. Kolejny weekend, cały przespany, już nie mogę tak dłużej :( Ale co ja mam zrobić jak mi tylko leżeć się chce??? :( Dzisiaj rano po przesunięciu tego czasu, normalnie nie dałam rady otworzyć oczu, by wstać od pracy. A jeszcze 7,5 godziny zanim z powrotem dotrę do domku :( Czuję się ostatnio jakaś zmęczona :( i całkiem nie do życia :( Kisa - Nie strasz kochana tą swoją chorobą. Daj znać dzisiaj koniecznie jak się czujesz? Mam nadzieję że gorączka minęła i już nie wróci. BIGmam - może jeszcze nie wszystko stracone.... Po-la - wszystkiego najlepszego dla Twego mężusia :) krop.ka - Dziękuję, czuję się już dobrze i chyba mogę powiedzieć że przeziębienie minęło. Krop.ka - jak Twoja tempka???? mAAm - mam nadzieję że u Ciebie @ nie ma i nie będzie? W końcu wykradłaś te dwie kreseczki no nie :) Iza - co u Ciebie nowego po weekendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) U mnie juz dobrze. Tzn. jestem słaba, ciutke mam jeszce kaszel, ale temperatury juz nie ma. Wczoraj jeszce 37,4 było ale wieczorem spadła. Nie brałam zadnych leków wczoraj . Tylko cytryna i zimne okłady, duzo piłam. Mam nadizeje tylko ze z moja mała wszystko dobrze, bo to najbardziej mnie martwi. Pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim. Evika - bardzo się cieszę że przeziębienie minęło!! Rozumiem, że ból głowy tez odszedł w siną dal? Możesz się czuć taka rozbita po tej chorobie, organizm pewnie jeszcze osłabiony. Kisa - i jak zdrówko?? Jest poprawa? Jak nocka minęła? BIGmam - jednak nadal trzymam kciuki bo dopóki @ się nie rozkręci to jest jeszcze nadzieja. Iza - cieszę się że dobrze się czujesz! Napisz mi jak ludzie reagują na ciężarną na basenie?? Ja jak byłam w ciąży też chciałam chodzić ale właśnie z tego powodu miałam obiekcje no i też bałam się zakażenia, że coś tam podłapię, tyle się naczytałam. Mi tempka spadła dzisiaj do 36.5. Nic z tego nie rozumiem. Wczoraj pewnie po alkoholu miałam wyższą. No nic, i tak w tym cyklu pewnie pusto, nic nie wskazuje żeby miało być inaczej niestety, jedyny plus to zero stresów :-) Nawet nie pamiętam kiedy ten test miałam zrobić, muszę policzyć. O, chyba w niedziele rano jak dobrze policzyłam. No nic, znów monitoring w kolejnym cyklu i może kiedys się uda. I znów pogadam z ginem o tej mojej tempce. Może coś wydedukuje. Strasznie mnie to niepokoi bo to oznacza na 200% że coś jest nie w porządku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa - to super. z dzidzią na pewno wszystko ok. Nie martw się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka ja mam możlwiośc chodzenia na basen tylko z moją rodzinką - gdy nie ma nikogo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka - witaj! Nie martw aię, póki nie ma @ nie wszystko stracone. JA będąc już w ciąży w terminie spodziewanej @ miałam tempkę 36.55, tak mi spadła w dół, także nie przejmuj się póki @ nie ma to jest nadzieja :) Ja natomiast czuję się jakaś taka osłabiona, zmęczona, nie wiem może to ta pogoda tak na mnie wpływa? Całe szczęście że ta głowa przestała mnie już tak bardzo boleć, bo myślałam że normalnie zwariuję. Kisa - super, że czujesz się lepiej. Ja ostatnio bez przerwy mam smaka na Coca - Colę. Nie umiem się powstrzymać tak mi smakuje. Wypiję dwie szklanki a potem mam wyrzuty sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika luz ja tez mam takie smaki i tez sobie tam łykne z poł szklanki. To jeszcze dodam ze włąsnie zrobiłam śniadanie i do tego kawe z mlekiem bo mi jezyk do d....ci ucieknie jak nie wypije heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz kisa ja ostatnio jestem ciągle senna. Chyba mój organizm potrzebuje troszkę kofeiny a ja na kawę patrzeć nie mogę :( Ciekawe czy jak sobie łyknę szklaneczkę Coli codziennie to może to zaszkodzić maleństwu??? Muszę pogadać z ginem, bo zwariuję tak smakuje mi ta Cola. To jakiś obłęd Kisa a jak u Ciebie przygotowania do narodzin maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba naprawde Ci brakuje tej kofeinki , bo w Coli przeciez jest :P Przygotowania ..... no poiwem Ci Evika ze jeszcze jakies drobiazgi potrzebuje głownie drobiazgi higieniczne. A no i fotelik do samochodu jeszce nie kupiony ale to juz na samym koncu. Torbe do szpitala juz prawie cała mam. Tylko chyba klapek:P pod prysznic mi brakuje i podkładów a tak to okej. No mam nadzieje ze nie bede musiała sie pakowac wczesniej. Oby moja szyja za bardzo nie wariowała. Juz sie tam cos dzieje , ale mam nadzieje ze to pomalutku wszystko dociągne do terminu. A u Ciebie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eviczko - nie mam nadziei a już Ci piszę dlaczego tak: czytałam gdzieś kiedyś że żeby się zalążek mógł zagnieździć potrzebna jest właśnie odpowiednia temperatura około 37 stopni. Ja takiej nie mam i chyba właśnie tu tkwi problem że tyle czasu nie mogę zajść :-( . Jedynie co to mam nadzieję że to faktycznie brak progesteronu i po jakimś okresie leczenia zaskoczę, że kiedyś sie uda (jak sama pola mi napisała że leczenie musi troszkę potrwać, kilka miesięcy). a mi z tempka daleko do 37 :-(. I tak mam troszkę wyższą bo przed owulką miałam 35.7-9 a po 36,3, dzisiaj 36,5 - no ale to nadal stanowczo za mało no i za późno jak dla zagnieżdżenia się jajeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno pytanko: jak to jest z tą tempką? Gdzie i o ile jest wyższa mierzona w: ustach, w pochwie czy pod pachą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×