Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

MAGDALENA- ja ci już wysłamam meila z linkiem do naszej klasy na NK :) wiec sprawdzaj pocztę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm kochana nie wmawiaj sobie żadnych chorób!!!!!!!!!! Ja wiem że Ty się denerwujesz, stresujesz się ale przecież ginekolog powiedziała że \"na oko\" jest wszystko w porządku. Nie martw się, nie masz powodu do obaw. Będzie dobrze, zobaczysz. Super, że zapisałaś się na ten monitoring. jestem z Ciebie bardzo bardzo dumna :) Zobaczysz że się uda. Nie denerwuj się niepotrzebnie, bo nie masz najmniejszego powodu. Pola - Ty też nie denerwuj się słoneczko :) Będzie dobrze, zobaczysz. Niedługo wakacje, a Ty napewno znajdziesz więcej czasu na swoje potrzeby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam wlasnie teraz weszlam na poczte i bardzo dziekuje napewno bedzie milo wysłałam ci zaproszenie :):):) nie martw sie bo napewno bedzie wszystko dobrze i dzidzia tez bedzie zobaczysz a wyniki tez wyjda oki. wszystkim nam sie uda musi!!!!!!! :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- 👄 MAGDALENKA- piekna dziewczyna z ciebie :D Gadałam z kolezanka której wyszła gr.III i powiedziała że jej gin jak tą cytologie pobierała to juz powiedziała że szyjka źle wyglada i za 2 tyg. był wynik z ejest nadzerka :o wiec moze jak mi powiedziała ż eszyjka wyglada bardzo ładnie i ze jest jak tuz przed owulka sluz tez mam około owulacyjny i z epowinnam dzisiaj zadziałac to chyba zbałamuce chłopa normalnie :D Kumpela mnie troszke pocieszyła ale , i tak pietra mam jak cholera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki spadam do wanny odreagowac strsa i może podziałam z slubnym :) Bo wkońcu dokturka powiedziała że mam działac dzisiaj bo to nie zaszkodzi hihihihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- skoro gin powiedziała e szyjka wygląda ładnie to ty sobie nie wmawiaj choroby bo nawet zadna trojka ci nie wyjdzie!! wyluzuj i hopsaj do wyra z chłopem,ale tego to ci mówic nie trzeba:);)no nie?? :D super ze poszłas do ginka. Widzisz,zostało tylko działac a rezultat rychło będzie:):) A ja siedze w papierzskach juz 6 godzin i mi sie we łbie od tego kołuje:P:O Evika-dzięki za ciepłe słowka:)🌻 lezę zobaczyc magdalenkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Maam wszystko jest dobrze...nie wmawiaj sobie żadnych chorób wrrrr Fajnie że jesteś zadowolona z gin. i sama widzisz niedługo będzie śliczny dzidziuś :) Pola dasz radę - przeciez my wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki :) Magda hmm śliczna rodzinka i niedługo napewno się powiększy :) Rany nie mogę na Was kochane laski patrzeć bo codziennie rosnę w oczach :( Ale po porodzię to zabieram sie za siebie :) Całą noc śniło mi się że rodzę...weszłam na porodówkę a tam tłum ciężarówek i jeszcze jakieś przemówienia dyrektora a ja musiałam skakać na piłcę...a później kazali mi sie schylać i wiązać buty żeby przyśpieszyć poród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Mamusie i Staraczki...U mnie powolutku leci półmetek za mną.Siedzę w domciu i nic robić nie mogę chyba już do końca w domku zostane.Nie mogę kucać ani zginać się za bardzo bo kręci mi się w głowie jak wstaje.W ostatnim tygodniu zauważyłam że mój brzusio w szybkim tempie się powiększa do tego mleko powoli zaczyna się lać.Staram się zaakceptować moją sytuacje nie możności nic robienie i inwestuje w czas z Dawidkiem.Mąż się śmieje że rozpieszczony teraz będzie jeszcze bardziej bo cały czas ze mną ale co mi tam póki małe rozpieszczać trzeba niedługo zacznie mu się zerówka szkoła to póki może i chce niech się maminsynkuje he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Nuska i Iza :) zaraz spadam do pracy ale musiałam przeczytac co wczoraj naklikałyście no i zobaczyc na NK naszą nową koleżankę :) mAAm zgadzam się z Toba że Magdalena to niezła laska . mAAm ciesze się że nowa gin. uspokoiła Cię troszkę i że jestes zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigmama miłej pracy :) Nuśka rozpieszczaj synka w końcu dzieciństwo jest tylko jedno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika już w pracy? Kropka jak samopoczucie - pewnie jeszcze smacznie śpisz ;) Kisa odezwij się co u Ciebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ja od rana na pełnym obrotach :) I dopiero do Was zaglądam. Wczoraj wieczorem okropnie źle się czułam, strasznie mnie mdliło i byłam jakaś taka osłabiona. Ale jak zżarłam 3 lody czekoladowe to od razu poczułam się lepiej :) Magdalena - śliczną i cudną masz rodzinkę, przydałoby się jeszcze takie maleństwo. :) Mocno wierzę w to, że niedługo się uda :) Iza - Ty to kochana masz sny. Dla mnie też dzisiaj w nocy śnili się moi Prezesi i moja praca, ale na szczęście akcja rozgrywała się w firmie a nie na porodówce :) Oj to już jest niestety bardzo niedobrze, jak śni się praca i szefowie....... nuska27 - witaj zaglądaj do nas częściej. mAAm - jak po starankach? jak dzisiaj humorek ? lepszy? BIGmam - klikaj do nas :) jak u Ciebie z tempką? Pola - co u Ciebie? Kropka - jak się czujesz? Kisa a Ty gdzie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️K❤️O❤️C❤️H❤️A❤️N❤️E❤️ Dzisiaj humorek taki sobie :O poryczałam sie rano w kuchni jakos ciagle się martwię i cieszko jest mi uwierzyć że ona mogła coś zobaczyć w tej mojej pipce :o Koleżanka tez mnie przekonuje że jak by cos było nie chalo to ona by już to widziała :o Ale wiecie jak to jest tysiace mysli kłebią mi się w głowie i świdrują dziury w moich szarych kom. rano spytałam się męża czy łysa w perułce tez mnie będzie kochał . to dostałam przysłowiową zjebę :O Normalnie BOJĘ SIĘ JAK C H O L E R A !!!!Dzisiaj obudziłam się o 7.00 i zaczełam mierzyc tempkę ( wiem że wywaliłysmy termometry , ale ja musiałam mój przeprosic bo lekarka mi kazała) i mierzyłam dzisiaj pokazała 36.5 wczoraj było 36.2 a przed wczoraj 36.5 i jeszcze dzień wczesniej 36.7 :o Lekarka powiedziała że u mnie owulka bedzie na jej oko ( nie miałam USG) w 20dc dzisiaj mam 18dc :o i zero ochoty na SEX :o wczoraj też po kompieli padłam jak mucha maz powiedział że zasnełam momentalnie więc nic z tego nie było chyba do tych wyników to bedzie d u p a w staraniu :o bo cos we mnie pękło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam Kochana przytulam Cie mocno..... Ja wierze ze wszytskich sił ze bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam staracha bo w sumie to jestem w grupie wysokiego ryzyka ( tak mi sie wydaje ) bo moja babcia miała raka macicy i w wieku 74 lat to wyszło teraz ma lat 84 i czuje się dobrze :o Na odchodne lekarka powiedziała mi to co pani mAAm niebawem cieszymy się z dzidziusia :) Ale do tych wyników to chyba nie dam rady:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki wlasnie teraz mam wolna chwile bo zaprowdzilam malego do szkoły , jak wczoraj zobaczylam was to jakos tak mi sie polepszylo ,a jeszcze te mile slowa od was bardzo dziekuje :) ewika ja tez wierze ze sie uda nie dopuszczeam innej mysli:) mi sie malpa skonczyła w poniedziałek , ale wczoraj jeszcze troszke mi cos tam polecialo tak jednorazowa i dzisiaj jeszcze troszke brazowego jak rano poszlam siusiu , ale napewno jest wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D Z I Ę K I ❤️ kochane❤️ I przepraszam że tak wm truję ale nie mam z kim porozmawiać o tym , a wiem że wy mnie zrozumiecie ❤️ naprawdę dopadło mnie takie dołowisko że łzy mi sie cisną same do oczu 😭 wiem że najgorzej miałam gr.II minimalnie łamaną na III ( bo nawet ta III była napisana maleńkimi literami w tedy ) ale B O J Ę S I Ę C H O L E R N I E !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam kiedy masz mieć wyniki ? Zobaczysz kochana że wszystko bedzie dobrze...przecież gin. już nie raz widziała jakieś poważniejsze stany i by Ci powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAm - słoneczko proszę Cię nie martw się. Dlaczego martwisz się na zapas???? Nie masz wyników, więc nie myśl tak pesymistycznie. Poza tym powinnaś wierzyć tej Pani ginekolog, skoro powiedziała że na jej oko wszystko jest w porządku to nie przejmuj się zbytnio. Tak nie można bo zdołujesz się kompletnie. Musisz myśleć pozytywnie, że wkrótce się uda, że jesteś pod dobrą opieką ginekologa itp. Izuniu ja już prawie zapomniałam o tym swoim swędzeniu - i całe szczęście :) Nic mnie już nie swędzi. Lekarz mówił że jeśli swędzi tylko brzuszek to czasem tak sie zdarza, gdy skóra się rozciąga, a jeśliby swędziały ręce, nogi, stopy to wtedy jest to bardzo groźna dla maleństwa choroba. Mnie na szczęście już nic nie swędzi, jakoś samo przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm głowa do góry ja mam drugą grupę i jakby było coś nie tak to dostajesz skierowanie na jakieś badania.Koleżanka tak miała godz. to trwało i czeka na wyniki.Po prostu musisz pilnować aby co roku robić cytologie kiedyś mało która kobieta robiła ją.Zresztą teraz tez mam grono koleżanek które twierdza ze jak nic się nie dzieje to po co robić cytologie i nie mogę ich przekonać jakie to ważne.Jestes pod opieka ginekologa dbasz o siebie wszystko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie doczytałam czekasz na wyniki...ale i tak wszystko będzie w porządku.Najważniejsze że nie zostawiłaś tego samemu sobie tylko działasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ta moja II/III była prawie rok temu potem po lekach była druga ale ta ginka mi powiedziała że powinnam robic cytologie przez pół roku co miesiac a tamta mi nic nie mówiła więc sie martwię bo przeciesz poszłam teraz na cyt po 7 miesiącach i nie wiem co zastanę mam tylko nadzieję że sie nic nie pogorszyło normalnie modlę sie o to . Jak bedzie cos nie tak to mnie pewnie na wycinek skieruje :( normalnie nie moge wybić sobie tego z głowy :o wyniki mam za 3 tygodnie 10 maja :( w 15dc mam sie zgłosic na monitoring cyklu ( ale teraz juz zgłupiałam czy 15 od poczatku czy końca cyklu ) a w 21 dc mam rano zrobić progresteron :( i zwynikami i usg doniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do mojej bratanicy która jeszcze w brzuchu siedzi :) I chyba jej tam dobrze bo citeczna szwagierka juz nie daje rady łazic juz ma dosyc bo własnie z nią gdałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - spokojnie. Wszystko będzie dobrze. Poczekaj na wyniki i wtedy zobaczysz. narazie nie masz naprawdę powodu do zmartwień. A jeśli chodzi o monitoring Twojego cyklu to jestem przekonana, że musisz zgłosić się do ginekologa tak jak sama napisałaś w 15 dniu cyklu - zaczynasz liczyć od dnia w którym pojawi się @@@. A może się nie pojawi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam idz na ten monitoring bedziesz wiedziała jak z owulacja , ja miałam ale słabiutką , takze lepiej to sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam a może Evika ma rację i nie trzeba bedzie monitoringu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim:D Nie mogę sie dzis pozbierac,spałam do 10 bo jak wyslalam małego do szkoly na 8 to poleciałam do wyra jeszcze a chłop miał na 10 30 ,przed samym wyjsciem mnie zbałamucił i poleciał a ja zostałam sama i jak głupia dupsko do gory i 20 min rowerki kręciłam w powietrzu,hihihi, trzeba pomoc losowi na nie laseczki??;);) A ja mam 10dc,nic jeszcze nie czuje wiec chyba owu jeszcze nie ma,hmm. Mam taką niechęć do tego monitoringu ze nie mogę...wiem ze głupio ale no nie mogę sie zebrac kobitki..:P:O mAAm- ty jestes!!zdrowa!!!!! słyszysz???? zdrowa!!! nadżerkę widac gołym okiem a u ciebie nic nie widac i tyle ci powiem,przestan swirowac i nie wmawiaj sobie raków!!!!poza tym rak macicy to zupełnie inna sprawa,inaczej sie dziedziczy więc nie porownuj siebie z babcią. Za 3 tyg to ty wyłysiejesz jak bedziesz sie tak zamartwiac.Nie masz najmniejszych powodow do niepokoju .III st przeszedł ci na II po leczeniu więc czym ty se w ogole martwisz???? kobietko ,wszystko jest ok. Zapomnij o tym i robcie dzidzie a nie tu lament bez powodu podnosisz:P:O Daj mi nr do tej gin to ją opierdolę ze mi tu kolezankę straszy,franca:P:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×