Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

ja z łódzkiego pochodzę .mAAm ,Pola ,kropka idzie wiosna do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie, na północnym polskim biegunie zimna śniegu pełno i dzisiaj znowu pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 lat temu kiedy widziałam dużo lecących bocianów to za równiutkie 9 m-cy urodziłam synka.pamiętam bo to był dzień mojego ślubu. (nasz syn jest owocem nocy poślubnej )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - wow, super!!!! Bociany nie na darmo leciały pod Twoim oknem :) Taka owocna noc poślubna.... :) Ekstra :) Kochana to teraz po prostu musisz powtórzyć całą noc poślubną od A do Z ze wszystkimi szczegółami :) i za 9 miesięcy kolejny bobasek. Nie widzę innego wyjścia :) Teraz też musi być podobnie :) Kochana bierz się do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez mam dzisaj zap.... Ale musze was poczytać ;) Bigmam słyszałam już wiele razy że dziecko poczete w noc poślubną ma szczęście w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - ale rewelka! Super! Pierwszy raz sie spotykam, żeby noc poślubna była aż tak owocna, hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popracowałam troszkę ;) Kochane normalnie mam nerwa goscie mi się wprosili na wieczór i musze sprzatanko robic i do sklepu leciec :O a jutro mamy urodziny kupla wrrrrrrrrrrrrnie lubie tak dzień po dniu :( EVIKA- nie szukaj problemów bo wszystko jest ok i dzidzię cudna urodzisz !!!!!👄 BIGMAM- to kochana chyba bliźniaki będą:) Łał bociany :D Kochane zmykam to jak sie szybko obrobie to jeszcze przezd gośćmi kliknę 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane to było 15 lat temu więc byliśmy obydwoje młodsi .z wiekiem płodność podobno spada (co widać ). kropka może zafunduj sobie nospe albo cos przeciwbólowego .nie męcz się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny już do domku :) Ależ dobrze...jeszcze tylko na małe zakupy i weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - już z rana sobie zaaplikowałam środki p/bólowe ale na mnie nie działają. straszna ta @ w tym miesiącu. wrrrrrrr, no nic, prawie koniec dnia w pracy, w domu będzie się można położyć a niedługo będzie jutro i od razu lepiej. dobrze że teraz przyszła a nie w weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka ciesze się że już lepiej się czujesz.ja siedzę dzisiaj w pracy i podglądam co tutaj się dzieje.nie mogę doczekac się 21 i do domciu a jutro wolne i wreszcie się wyśpie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobie ten wiesiołek na śluz.tylko nie wiem od kiedy go się bierze.wiem że do owulacji.Pola ty chyba też bierzesz .napisz mi od którego dnia najlepiej zacząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzisiaj mój początek 16 tygodnia.Słyszałam dzisiaj bicie serduszka mojego dzidziusia.Słodkie to było....BIGmam z tymi bocianami coś jest bo w zeszłym roku późnym latem tez widziałam stado odlatujących bocianów i finał jest.Jutro daje zaświadczenie w pracy nie czekam dłużej początek 4 miesiąca zwolnic mnie chyba nie zwolnią....a jaka ich reakcja będzie nie wiem.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska - coś wspanialego uslyszeć to malunieńkie ale jakże silne serduszko dzieciątka! Pamiętam :-)) BIGmam - niestety nic ci nie podpowiem w sprawie wiesiołka bo mi lekarz nie polecił (w sensie: zioła jak zioła niektórym pomagają innym nie, tu trzeba już działać konkretnie). Na poprawę śluzu zapisał mi Gynoflor. No to do dzieła koleżanko, hihi. Juz sie nie moge doczekać poniedziałku i badań ;-)) A za jakiś tydzień.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌻 Nie pisałam tak długo, bo nie było o czym. Tak, jak Wam mówiłam ostatnio, nie było u mnie staranek, bo mój M pracuje w innym mieście. Zaczynamy po świętach :D i mam jak narazie pozytywne nastawienie. Wykopałam tabelkę :) ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................20.08.2009........27.......... . ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................30.08.2009r............21.... ....dolnośląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE MARTUNIADIABLICA...11.02.2009..........32..............W -wa BEA.W....................27.02.2009.........30.......... .....Warm.-Mazur. aled.......................27.02.2009.........34........ .......śląskie mAAm.....................12.03.2009.........29.......... ....W-wa..... POLA.....................21.03.2009..........35........... ...LUBUSKIE.... WODNISIA...............26.03.2009..........36............ ..ZACH-POM PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ........................MATYLDA......................... ..CYPRIAN............. ........................LUIZA........................... .....FILIP................ ******************************************************* ******************************* EVIKA ******************************************************* ******************************* KISA ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** KLAUDI P............DAGMARA........................OKTAWIAN........ ..... ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................REMIGIUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* MARTUNIADIABLICA....MILKAvelEMILIA...........PIOTR ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* ******************************* Pozdrawiam wszystkie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...wczoraj położyłam się na chwilkę o 19:30 i wstałam o 5:30 :) Dzisiaj robię pierogi hmmm nie bardzo mi sie chcę ale trudno sama z przyjemnością zjem :) Nuska cudownie pisz do nas częściej, Wodnisia to już niedługo ...pisz o wszystkim i o niczym tak jak my :) miłej soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ tu okropna cisza!! dziewczynki z okazji naszego święta chciałam Wam i sobie również złożyć najserdeczniejsze życzenia oraz spełnienia wszystkich pragnień!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wszystkiego co naj...żebyśmy miały zawsze powody do uśmiechu i dużo dużo dużo miłości z okazji naszego święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) Wszystkiego naj naj lepszego Wam wszystkim:) Ach ,jak ja lubię to cudowne święto:):). Ja dzis niestety na chwilkę. Od kilku dni jestem codziennie w pracy dlatego nie mogę z wami pisac:(Jeszcze tylko dzis i jutro i bede miała troche luzu i juz z wami bedę:):) Buziaki i pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️👄❤️ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NAJUKOCHAŃSZYM NA SWIECIE KOBITKĄ ❤️ SPEŁNIENIA , MARZEŃ I TYCH MALEŃKICH I TYCH SIĘ GAJACYCH GWIAZD W DNIU KOBIET ŻYCZĘ WAM JA :D:D:D❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Ja też życzę wam wszystkiego najlepszego w Dniu Kobiet! 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i już po święcie i znowu poniedziałek... u mnie biało brrrr ja już chcę wiosny :) Moja mała od wczoraj jest chora , gorączkę 38...od razu sie zdenerwowałam na szczęscie wieczorem temperatura jej spadła. Została z babcią troszkę jest slaba mam nadzieję ze szybko dojdzie do siebie...sama wypiłam mleko z czoskiem bo głowa zaczynała mnie boleć i gardło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ! troszke spóżnione najlepsze życzenia z okazji naszego święta.😍 dzisiaj u mnie pochmurno,deszczowo i czuje że zaczyna mi sie jakieś przeziębienie ( pewnie zaraziłam się od moich mężczyzn ) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to widze że nie tylko u mnie mały szpital.u mnie w domu wszyscy mamy katar a synuś zaczął pokasływac.jutro podejde z nim do przychodni żeby go osłuchali bo nie podoba mi się to że pokasłuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzisiaj pusto.no tak pogoda jest taka ze kto może został pewnie w łóżku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Iza33 - biedaczynko szkoda mi Twojej córeczki, mam nadzieję żę szybko jej przejdzie. Kochana chociaż Ty się nie zaraź. Łykaj jakieś witaminki, mleko, czosnek, jedz dużo owoców i trzymaj się :) BIGmam, Po-la, mAAm, Iza, dziękujemy za życzenia. :) 🌼 🌼 🌼 BIGmam - Trzymam kciuki za Twego synka żeby nie chorował :) A ja całą noc nie spałam, wierciłam się z boku na bok i nie mogłam zasnąć. Zdenerwowałam się wstałam ,zjadłam, włączyłam wczoraj wieczorem kompa i wstawiłam na naszą klasę swoje zdjęcie z brzuszkiem :) Od razu humorek mi się poprawił. Możecie kochane spokojnie podejrzeć mój duuuuży brzuszek, jeśli macie ochotę :) Jestem mocno niewyspana ale mam nadzieję że jakoś dziś w pracy się rozchodzę :) Bo dużo dziś mam pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ciąża Ci służy :) Slicznie wyglądasz ...Twoja córcia bardzo do Ciebie podoba :) jak ślicznie oczy jej się smieją jak mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Evika zaraz musze obejrzec twoje zdjecie.ciekawa jestem czy twój brzuszek już jest duży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×