Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Evika - bo przed 1-wszą ciążą brałam luteinę bo miałam długie i nieregul. cykle. teraz mam lepiej ale nie idealnie i tak sobie myślę że może nadal coś jest nie tak, skoro tyle czasu sie staramy i nic. pogadam z ginem w piątek. Ja dzisiaj pierwszy dzień zaaplikuję sobie ten Gynoflor. Mam go stosować 2x w tyg. Evika - już słyszałam o tym sposobie. Powiedz tylko czy same nogi unosisz czy miednicę, tyłek też? Ja ostatnio leżę po przytulankach z 10-15 minut z tyłkiem na poduszce ale nogi mam opuszczone i na razie efektów nie ma. Ciekawa jestem czy ma to faktycznie jakiś związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka chodzi o to by pomóc plemniczkom spłynąc w głąb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka - nie śmiej się ale cały tyłek zarzuciłam na ścianę :) Ile tylko się dało najwięcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - wiem że o to chodzi, ale mi mój poprzedni gin powiedział żebym z tyłkiem w górze, nic nie mówił o nogach, tzn. wydaje mi się że same nogi nie wystarczą że trzeba miednice podnieść, a czytałam, że niektóre babki stają na głowie przez pół godz. lub robią świecę po przytulankach :-) I słyszałam o efektach, ale sama nie wiem czy to faktycznie dzięki temu. My się staramy o drugą dzidzię już pół roku, od zeszłych wakacji. Na początku bardzo luźno do tego podchodziliśmy, teraz już czujemy większą presję. O pierwszą dzidzię się starliśmy dwa lata ale bez popadania w paranoję. Jednak myślało sie o tym. A ty BIGmam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 9 m-cy. mam troche stracha że dla nas jest za póżno ponieważ za miesiąc będę miała 36 lat.lekarz mówi że nie ma powodu do paniki ale mnie zaczyna to niepokoic.za pierwszym razem nie brałam zadnych leków,nie leżałam z tyłkiem do góry i udało się za pierwszym razem.teraz myślałam że jeśli nie za pierwszym to może za drugim .a potem za trzecim,za czwartym ..........no i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - ja też mam czasem takie myśli, ale przeciez zachodzą kobiety nawet starsze od nas. Ja myslę że jest tak jak mówią że im kobieta starsza tym mniej płodna ale teraz medycyna tak poszła do przodu że jeśli nie same to z jej pomoca uda nam się na pewno! I nie wolno mysleć inaczej :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki krop.ka za wsparcie.prędzej czy później mam nadzieję że sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze chciałam podkreślić że mocno wierzę w to, że im starsza tym mniej płodna a nie - niepłodna!!! :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, to było na zasadzie: masz i już się odczep, hahaha. Bo mu przeszkadzałam w zabawie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczęta: kope lat!!!:) Dzis mam olne a od rana biegam jak ze sraczką(sorki;).A zaraz musze obiad szykowac chłopu bo onna 13 ma przerwe w pracy a potem do gabinetu leci i do 19 30 tam siedzi biedaczysko moje;) Ale czytam was i bede skrobac w miare mozliosci:) A czuje se fatalnie,brzuch mnie od wczoraj napindala na max, niedobrze mi i w ogole do bani sie czuje-nie mam pojecia dlaczego,bo jestem w 17 dc,po owulce dawno i nie powinno mi nic dolegac,wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Pola.ja co miesiąc po owulce do samej @ mam bóle.dokładnie takie jak na @ i też nie wiem co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć po_la trzymam kciuki żeby to było to co wszystkie mamy na myśli ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny,ale ja juz bole brzucha miałam, poza tym wszystkie objawy począwszy od "implantacyjnych" po wczesne ciążowe tez miałam,konczyło sie to nadejsciem @ więc ie uda wam się mnie nakręcic :):):) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny marzec jest Wasz - więc działać kochane :) Pola co masz na obiad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iz- robię szybki z racji mego dennego samopoczucia, cwiartki kurczaka piekarnika ziemniaki,mizeria.Mam tez pomidorową zprzed 2 dni w lodowce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola hmm zjadlabym mizerię tylko sie boję czy mnie nie wysypię po ogórkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nas nie sypie, jesli mialyby ci zaszkodzic to lepiej nie jedz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️HEJ KOBIAŁECZKI KOCHANE :D❤️ POLA- oddawaj mój obiadek hihihihi:D ja mam dzisiaj pomidorowa , pieczonego kurczaka ziemniaczki i mizerję hihihihi:) A co do mdłosci....mhy....mhy....17dc....mhy...mhy....podejrzane :D IZA- ogórki zielone chyba nie uczulają :o pierwsze o tym słyszę no ale moge się mylić :O Cieszę się że z córcią juz lepiej dużo zdrowka dla malutkiej ❤️ KROPKA- trzymam kciuki za piatkowa wizyte u gina :) ja tez walczę od sierpnia choć jeszcze nie leżałam z nogami w góże raczej licze na szczęsliwy traf :) choc zaczynam sie już denerwowac jak przychodzi czerwona dama @:O BIGMAM- kupiłam tez wiesiołek ale jeszcze nie łykałam zaczne od nastepnego cyklu bo ta @ dostałam 9 dni wczesniej i nie bardzo wiem kiedy się jej teraz spodziewać :O EVIKA-A u mnie słoneczko zaczyna świecic więc ci wysyłam :) dobrze ze się wyspałas bo szczęsliwa mama to i synek zadowolony :) KISA- halo co tam u ciebie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam teraz wszystko jest tak pryskane, ze po pomidorach mialam dość :( chyba jeszcze chwilkę poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- z tym pryskaniem to się zgadzam :O może faktycznie poczekaj :o ale co do pomidorów to wiem że uczulają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku powiem wam że jakas śnieta chodzę normalnie chyba jeszcze jedna kawkę wypije choc u mnie to własciwie mleko z kawką :) A i nie pochwaliłam się wam że kupiłam dzisiaj sobie 2 duze (ok.60 cm) rododendrony i juz maja takie duże paki :)ze nie mogę sie doczekac aż mi na balkonie zakwitną :) wogle domagam się wiosny🌼🌼🌼!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEŻ JUŻ CHCĘ WIOOOOSNY!!!! A u nas słoneczko wyszło... od razu milej. Dziewczynki, nie ma bata, wiosna nasza i już!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dziewczynki uciekam bo młody mnie przegania a musze i tak troche szkiców przygotowac wpadnę wieczorkiem bedzie któraś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA - obstaje przy wiosnie w 1000000000000% :D !!!! uciekam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×