Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

KROPKA- bo ja wtedy robiłam komunie syna :) a co do gotowania to fakt lubię :) i torty trzaskać :) Ale jesli chodzi o profesję to nie mam nic wspólnego bo dekoratorem jestem hihihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się bo POLA chyba nie ma konta :( Powiem wam że jak bym miała taki krutki cykl to by mi 13 dc wypadał w piątek 13 hihiiih a w tedy mój ślubny wraca :D ale oczywiscie traktuję to z ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO!!!!!!!!!!!!!! a gdzie reszta kobitek ???????????? Tylko Ja i KROPKA tu zostałyśmy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm masz świetngo synka! Kurczę, ale się rusza!! A raczej fruwa :-)) no i juz wiem skąd tyle przepisów, hahaha. jesteś dekoratorką? super! ja niestety w tych sprawach zupełna noga jestem! Jak nie podpatrzę czyjegos pomysłu to sama nic nie ułożę, nie przystroję. A nawet czasem jak się napracuję żeby cos "jakoś wyglądało" i moim zdaniem "nawet jest ok" to reszta nie chcac mi robić przykrości mówi że "taaaaaak, ładne" i odwraca wzrok, hahaha!! antytalent totalny :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoniłam do małej...rozczuliła się ...ale dobrze że już lepiej się czuję ...jeszcze chwilkę i do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- zawsze chore dziecko tęskni do mamy :) ale juz za chwilke bedzie z toba i bedziecie obie spokojne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok uciekam obiadek pichcić :) narazie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm, papa Iza - mAAm ma rację, u nas to samo. Jak mały jest chory, bardzo do mnie lgnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! coś się poprzesuwało. teraz stronka 201 moja... hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- gratuluję :D i wiem czemu sie przesuneło hihihi:D EVIKA- mam nadzieję że nie masz mi za złe ale zgłosiłam do usuniecia post gdzie podałas linka do nk . sorki kochana 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm kochana - nie ma problemu - ja też zgłosiłam go do usunięcia. Po co kto ma korzystać z naszych linków i nas oglądać. :) oprócz naszych kobietek z tego forum oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- kotek mam własnie to samo zdanie co ty :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika, przyznaj się od razu, że nie chodziło ci o link tylko chciałaś mieć stronkę 200, hahaha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny...u mnie nadal zima brrr córcia lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobiety !!!.Iza ciesze sie że z córcią jest już lepiej.u mnie pada deszcz i jest pochmurno i nie mogę sie dobudzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM SZACOWNE PANIUSIE :D to ja kawunie > dopijam i do szkoły z młodym lecę bo ma rekolekcje .chłopinka mi dzisiaj ucieka do Poznania więc będę sie sama w łóżeczku przewalac i tęsknić:o 👄 Oki spadam do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez spiłam kawke i wyprawiłam dziecko do szkoły.teraz czas dla siebie.dzisiaj mam wolne .syn w szkole ślubny w pracy więc zrobie sobie dzień piękności (gorąca kąpiel,maseczki itd. ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Ja dzisiaj dopiero przed chwilką dotarłam do pracy :) Tak sobie troszkę zawagarowałam :) Musiałam córcię odprowadzić do szkoły. U mnie też szaro, smutno i ponuro :( Marzę o wiośnie a tu tylko śnieg pada i pada :( BIGmam - zazdroszczę Ci tych \"dni piękności\", jak ja już dawno nie miałam na buzi maseczki..... i innych różnych kobiecych specyfików :) Po prostu odkąd jestem w ciąży staram się unikać wszelkich maseczek, nie wiem tak działa moja psychika i wydaje mi się że mogłabym zaszkodzić maleństwu. Wolę dmuchać na zimne. Ale niech no ja tylko urodzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim! Iza - bardzo się cieszę że z córcią już lepiej! jak wstałam dzisiaj rano i zobaczyłam ten śnieg za oknem to myślałam że padnę. ostatnio tak wiosennie było, cieplutko... ale mrozu nie ma więc mokro szaro i buro. odebrałam wyniki i wydaje mi się że wszystko ok. no ale w piątek idę do gina na monitoring cyklu więc zobaczymy co powie. Ciekawe co on wyczyta z tych wyników bo kazał mi zrobić tylko te badania między 3 a 5 dc a przecież ja mam kłopoty z drugą fazą a nie pierwszą. Zawsze tak miałam. A nie zalecił mi innych badań. Hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ja też tesknię za gorącą dłuuuuuuuuuuuuuuuugą kapielą i maseczkami ..... :) Bigmam miłe takie chwile tylko dla siebie :) Kropka będzie dobrze zobaczysz :) Maam ale jak mąż wróci to będzie się działo ;) Kisa jak samopoczucie dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - jak tam wiesiołek? Zauważyłaś juz jakieś zmiany? Evika - wyspałas się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka - dziękuję, wyspałam się dzisiaj i to bardzo :) krop.ka - trzymam kciuki za twoją wizytę u gina, mam nadzieję że wyniki masz bardzo dobre. Skąd wiesz, że masz kłopoty z drugą fazą cyklu? Jeśli tak jest to ginekolog mógłby Ci przepisać ten sam lek który ja brałam, czyli duphaston. Iza- cieszę się że z Twoją córeczką jest o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krop.ka wiesiołek biore od niedzieli i wydaje mi się jakby było bardziej mokro.może mi sie tylko wydaje.zobaczymy :) jakoś ten cykl nie nastawiam się bo już nie chcę beczec kiedy nadejdzie kolejna @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka Evika ma racje z tym duphastonem.ja brałam w poprzednim cyklu luteinę pod język on 16 dc.i w tym tez pójdę do gin żeby przepisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - ja też miałam takie same objawy gdy brałam wiesiołek. Mam nadzieję że uda się Tobie w tymmiesiącu. Wiesiołek brałam w tym samym cyklu co duphaston i tak naprawdę nie wiem który specyfik lepiej podziałał i sprawił że się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem WAM kobietki że ja mam też lekkie tyłozgięcie macicy i po każdym współżyciu w dniach płodnych lekarz zalecał mi też leżenie przez pół godziny z nogami uniesionymi do góry. Z początku wydało mi się to śmieszne i dziwne ale to również zastosowałam. Może Wy też kochane spróbujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×