Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

BIGmam, krop.ka, Po-la i mAAm - marzec musi być WASZ!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po prostu musi i koniec!!!!!!!!!!!!!!! Ale ja bym się cieszyła :) Normalnie skakałabym z radości do sufitu :) :) :) POWODZENIA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki ;) Toście nabazgrały noooo, ale cieszy cieszy bardzo. Evika moja ulubienico wygladasz cudnie cudnie cudnie:) Pozwól ze Cię ścisnę z całego mojego serducha❤️ U mnie szaro, buro za oknem , ale najwazniejsze ze samopoczucie dobre, mimo iz łapała mnie dzisiaj schizy znowu. Poranne skurcze łydek daja sie we znaki , az mnie noga boli do tej pory. Jutro ide po recepte do gina na magnez, bo chyba sie nie obejdzie. A panie w aptece nie bardzo chciały mi dac ze wzgledu na to ze biore fenoterol. Ciutke zaczeły mnie tez martwic takie rytmiczne ruchy dziecka czasem. Martwie sie ze to moze wpływ fenoterolu. Ja go dobrze znosze, ale boje sie o małą. Ufam jednak ze wszytsko bedzie dobrze. Prawda? Całuje reszte dziewczyn! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa nic się nie bój, ja brałam w ciąży najpierw duphaston a potem fenoterol do samego końca, jak odstawiłam to dwa dni później wody mi odeszły. Mojej kuzynce to samo. Mamy zdrowe dzieciaczki :-)) Więc i u Ciebie też będzie wszystko w porządku :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Bigmam , dzięki Krop.ka wiedziałam ze moge liczyc na Wasze wsparcie. Wiecie ja tez barałam z pierwszą córkąw ciązy fenoterol do samego konca i jest zdrowa i wogóle cudna, ale wtedy nie czytałam internetu. Teraz ciągle cos czytam i sie nakręcam. No i jeszce te ruchy dziecka takie szybkie rytmiczne tego nie pamietam w pierwszej ciązy albo moze tez było a juz zapomniałam sama nie wiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kisa. A jak Twój brzuszek? Kisa - te rytmiczne ruchy maleństwa to najprawdopodobniej czkawka maleństwa. Ja w tej ciąży jeszcze tego nie przerabiałam ale wiem że tak jest, że naszym maleństwom często zdarza się mieć już w brzuszku czkawkę :) Kisa nie bój się lekarstw które przepisuje Ci sam ginekolog. Napewno są bezpieczne. Zaufaj swojemu lekarzowi. Nic się nie martw kochana ale na wszelki wypadek zapytaj gina. Kiedy masz teraz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Evika moja Kochana. Wiesz ja czkawke miałam z moja pierwszai nie wydaje mi sie ze to jest to samo , no poiwem Ci ze nie wiem co o tym myslec. Naczytałam sie ze dzieci czasem maja drżenie konczyn po braniu przez mamy fenoterolu. To poźniej przechodzi podobno, ale nie wiem na ile to reguła itd.... czy faktycznie po tym . Wiesz jak to jest jak sie czyta takie wyrwane wypoiwedzi w internecie. Nastraszyłam sie troszke....Moja starsza mała nie miała nic takiego mimo iz fenoterol tez brałam , ale moze inaczej to zniosła. Aj chyba schizuję!!!! Wizyte mam dopiero 26.03.09, ale jutro musze isc ze wzgledu na ta recepte ( magnez) to zapytam. A moj brzuch no ma sie dobrze. Moj jest niewielki, miałam przez jakis czas nawet kompleks małego brzucha. Ale jak lezałam w szpitalu to sie naogladalam tych brzuchów małych i duzych w róznych tygodniach ciązy i z kompleksów sie wyleczyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa - nie martw się kochana. Zapytaj koniecznie o to ginekologa. Skoro wizytę masz dopiero 26 marca to może zadzwoń do ginekologa jeśli masz taką możliwość. Będziesz spokojniejsza. Musimy być czujne, ponieważ jeszcze kilka tygodni musimy koniecznie i bezwzględnie wytrzymać, a później już w razie jakby co nasze maleństwa będą mogły już się urodzić. Trzymaj się kisa. A co do brzuszków to ja wręcz odwrotnie, wydaje mi się że wszyscy znajomi, wszystkie koleżanki które mają termin na marze - kwiecień mają brzuszki o wiele mniejsze od mojego. Na początku troszkę mnie to zestresowało, ale dziewczyny na tym topiku przekonały mnie że będzie dobrze i najważniejsze jest to, że maleństwo jest zdrowe, a nie wielkość brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika własnie czytałam Twój wpis o Twoim brzuszku. Oczywiscie ze to nie ma reguły jaki kto ma. Uwierz lezałam z dziewczyną która miała brzuch ogromny naprawde, dziecko duze- dziewczynka 4,5 kg , bo prawie urodzila w nocy ale wiesz 2,5 godziny trwał poród. Takze nawet duze dzieci rodzą sie szybko nie ma reguły naprawde. Najwazniejsze ze dzieciaczki rozwijaja sie prawidłowo. Poza tym Ty masz"chłopa" w sobie. Musi byc jak dąb rosły. Tylko sie cieszyc. Ja mam mały brzych ale sie juz nie przejmuje. Mała wg tygodni rozwija sie dobrze i to cieszy . Poza tym jeszce mnie moze "wysadzic" przy koncówce. Evika bedzie dobrze! Musi byc Kochana. I tak jak mówisz musimy jeszce troche wytrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mąż mnie zaprosił do kina na film \"Kochaj i tańcz\" i powiem tak: jak na polski film uważam że jest fajnie zrobiony (bo się nastawiłam, że będzie to straszna szmira) i byłam mile zaskoczona , natomiast jest to straaaaaaszne romansidło typu ksiązki Harlequin. Fajnie sie oglądało, ale za twardo stąpam po tym globie i aż mnie raziły niektóre teksty, sytuacje. Jednak jestem pełna podziwu dla producentów, aktorów i uważam że dobrze jest pójść i zobaczyć ten film. Fajnie się można przy nim wyluzować :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo fajnie ze piszesz o tym Kropka bo sie zastanwaiłam ze sie wybrac na to. Przemysle jeszce , bo za takimi romansidłami nie przepadam , ale moze warto tak jak móiwsz, zeby sie wyluzowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki :) DZIEWCZYNY JA ZACZNĘ NIE TYPOWO ALE PROSZĘ JESLI PODAJECIE KOMUS NAMIAR NA NK. TO NIE WKLEJAJCIE TU TYLKO PODAWAJCIE NA MEILA TAK JAK NP. ZROBIŁAM TO JA BIG MAM . BO PO TO ROBIŁYSMY PROFIL ZASTRZEZONY ABY NAS NIKT POSTRONNY NIE OGLĄDAL A TAK KTO NIE KLIKNIE NA NASZE FORUM TO JUZ NAS WIDZI MAM NADZIEJĘ ZE NIKOGO NIE URAZIŁAM JESLI TAK TO SORKI ALE TAKIE JEST MOJE ZDANIE . KROPKA- gratuluje 200stronki :) EVIKA- slicznie wygladasz z brzuszkiem ciaza ci słuzy kochana bo kwitniedsz :) I jaka sliczną tuniczke masz :) IZA- kochana fajnie ze córcia czuje sie lepiej no i spokojnie bo babcia to fachowa opieka :) wkońcu nie ma jak u babci :) BIGMAM- ja chyba tez kupię ten wiesiołek ;) KISA-kotek ja ci nie pomogę bo nigdy go nie brałam ale wierzę że skoro gin ci kazał brac to przezciesz nie dawał by ci czegos co moze zaszkodzic twojej niuni :) więc w 100% jest wszystko ok :D A co u mnie dzisiaj 8dc kiedy mam @ dni to nie wiem mezus mi jutro jedzie na targi więc znów bedzie dupa w tym miesiacu :o i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coscie się wystraszyły :o juz was nie opieprzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam wszyscy się boją ;) Ale powiem Wam ze mnie jakoś nikt nie przekona do nk...ciągle się słyszy o wykorzystywaniu zdjęć ...a jak oglądam niektóre zdjęcia od razu przypomina mi się Kargul z Pawlakiem i zdjęcia robione przy traktorze i telewizorze hmmm nie chciałam nikogo urażić takie mam zdanie :) Dzwoniłam do małej ...poszła do kuchni żeby babcia nie slyszała ... i mówi mamo przyjedz szybko bo mi się nudzi z babcią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mam mega lenia ;) Mój mąż ciągle mnie namawia żeby w końcu poszła na L-4 i powem Wam, ze po całym tygodniu to jestem padnieta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to słuchaj męża !!!!!!!!!!!!!!!dbaj o siebie !!!!!!!!!!dzizdzia też chce leniuchować !!!!!!! a nie u mamusi w brzuszku na pełnych obrotach ciagle podskakiwać :D Oj myslę że córci moze się nie nudzi tylko tęskni za tobą :) a co d nk to ja mam naprzykład zastrzezony profil i jak kogos nie mam w znajomych to nie zobaczy moich zdjec i jak mnie wpisze w przegladarke to tez mnie nie ma :) jak bym nie istniała hihihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- juz ci zaproszonko wysłałam na nk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - to zależy od Ciebie, od tego jak się czujesz. ja zawsze chciałam być w ciąży aktywna ale moje nadzieje pękły już w trakcie drugiego miesiaca ciąży. do końca ciąży byłam na podtrzymaniu, okropne skurcze, bóle w podbrzuszu itd. I jeszcze tak wymiotowałam że sie odwodniłam i trafiłam do szpitala. Teraz zależy mi na pracy i bardzo sie boję że historia się powtórzy (o ile się wogóle uda). A jak się powtórzy to sądzę że nie będę miała do czego wrócić. No, trudno. mAAm ma rację - prawda taka że praca po powrocie z macierz. to nic pewnego a na Twoim L4 skorzysta kilka osób :-)) mAAm - widze że albo masz cos wspólnego z gastronomią albo lubisz gotować ;-)) przykro, że Twój mąż wyjeżdża akurat w te dni :-( Co do nk to ja tez mam profil częściowo ukryty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- hiiihi ja i gastronomnia ?! po czym tak wywnioskowałas ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wizytę mam i tak dopiero 24.03 ale pewnie wtedy wezmę z tydzień wolnego :) Na razie musze zrobić badanie krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- a co do tych dni to ja własnie nie wiem kiedy je mam :) bo dostałam okres wczesniej o 9 dni w tym miesiącu więc sama nie wiem co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- ja uwazam że jak tylko czujesz taka potrzebe to nawet nie zastanawiaj się nad L4:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj IZA- to my 24 dowiemy się kogo pod serduszkiem nosisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pofyrtane to wszystko. ja za to w tym miesiącu w drugą stronę aż 3 testy ciąż. zrobiłam :-)) jak oddawałam krew dzisiaj to była jedna dziewczyna na glukozie w widocznej ciąży. siedziała ze strasznie krzywą miną, co chwilę jej się odbijało i kilka razy sie zrywała ale potem znów siadała :-) a i tak jej zazdrościłam, hihihi. no ale współczułam też. widać że ciężko to badanie przechodziła, biedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak glukoza to nic miłego ja miałam w pierwszej ciazy i pamietam że jak siedziałam i czekałam to tez mnie mdliło ale nie wymiotowałam dzięki bogu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×