Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Ależ się dzisiaj napracowałam :) Jeszcze chwilkę i do domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czekam na syncia,tzn zaraz skocze po niego do szkoły i od razudowiem sie co i jak sie tam dzieje bo po feriach zupełnie sie pogubiłam:( on nigdy nic nie ma zadane,nie wiem na ktorą do koscioła,ja nic nie wiem bo moje dziecko w niczym nie jest zorientowane,normalnie szok!!pewnie burę od pani zbiorę:(;( mAAm-to sie z obiadem zdublowałysmy,nie ma co,ale jaja:D:D .Gratuluje zakupu kwiatków:)Na balkoie wiosnę masz na 1000%:)Wieczorkiem hyba bede :) jak nie padnę..;) Iza-super ze z corcią jest juz dobrze,ona pewnie też juz wiosnę wyniuchała i od razu jej lepiej:) U nas słonce na przemian z deszczem,mocno wieje,ogolnie nieprzyjemnie.Ale przynamniejbrzuch mnie pzestał bolec,bo od wczoraj meczyło mnie okrutnie;( Jest juz ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:( buuu znow mnie boli brzucho, tak mi ciężko tam na dole, jak na @@ a do @ jeszce 11dni:(:( Jest tu kto???? Idę po nospe;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, biedna po_la - często tak masz?? ja mam bóle brzucha dwa razy w cyklu: podczas owulki oraz @. tak pomiędzy to nie przypominam sobie, chyba że od jelit albo żołądka. ja dzisiaj dla odmiany na obiad zrobiłam tosty. a prawdę mówiąc to na kolację bo wróciliśmy do domu koło 19. mAAm - życzę żeby kwiatuszki caaałe zakwitły!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki jest jeszcze któraś nocna porą :)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim! u nas to co jest za oknem chyba można nazwać wiosną. leje jak z cebra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewuszki 🌼 A Wy gdzie???? Myślałam , ze to ja tylko tak długo śpię :D Co tam u Was oprócz tego ze wiosny nie ma? U mnie tez leje, ale dziewczyny co tam , najwazniejsza wiosna w sercu:) U mnie okej :) Mała strasznie mi sie wierci, brzuch mi sie kotłuje:D Sucha mam bardzo skóre na brzuchu mimo iz smaruje kremikami (bezpiecznymi oczywiscie). Mam wrazenie ze brzuch od dwóch dni naocznie mi rośnie :D Pozdrawiam Kochane starające sie i brzuchatki :) Aaaaaa kupiłam sobie wczoraj piłke do cwiczen, a poźniej przyda sie na usypianko Maluszka;) lepiej poskakac na siedząco niz machac rękami nie :P? Ide wstawic obiadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie gdzie Wy dziewczyny jesteście ? Kisa to dobrze, że fajnie się czujesz :) ja też rosnę w oczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dzewczny:) Ale tu pusto,brrr,od razu zimno mi się robi:);)Ja wczorj te2 nospy łyknęłam,zasnęłam w makijażu, bluzce,staniku,o rany... obudziłam sie o 3 nocy i poszłam sie kąpac..Dzis mnie brzuch puki co nie boli no i na sniadanie jadłam konia z kopytami;). U nas wczoraj była burza,prawdziwa wiosenna burza,super:) Ale dalej jest chłodno. kisa:) superpomysł z piłka! ja tez chcę taką;) kropka- czASEM Mam takie bole ale na szczescie rzadko Iza-:) Pozdrowionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu,jakie pustki dzisiaj, czyzbym was kobitki wystraszyła??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie :-) ale ten czas dzisiaj szybko zleciał. Zaniedługo do domciu.... Ja od dzisiaj zaczynam Gynoflor. Już się nie mogę doczekać piątku i tego co lekarz powie. Badania wszelkie porobione! Wyniki z cytomegalii i toxoplazmozy odebrał dzisiaj mój mąż i jeszcze ich nie znam i troszke się stresuję ale mam ogromną nadzieję że będzie wszystko ok! No i od piątku staranka, a jak nie od piątku to na pewno od tego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę, faktycznie echo tutaj. Chciałam się tylko podzielić z Wami dobrą wiadomością że wyniki na toxo i cytomegalię mam ok! Jeszcze tylko jutro a pojutrze do gina. Dzisiaj mam już śluzzzzzzzzzzzzzzzzzzz, czyli coś sie zaczyna dziać, hehehe. No i dzisiaj Gynoflor. Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :)ja dzisiaj pół dnia pradu nie miałam bo awaria była a jak już właczyli to nawiedziła mnie tesciowa i nie miałam kiedy nawet kliknąc:o KROPKA-działaj kochana trzymam kciuki za jutro i cieszę się ze wyniki masz ok :) POLA-kotuś moze faktycznie jakas nospe łykaj :o KISA- mała sie nie wierci tylko tańcuje w twoim brzuszku :D IZA- buziole👄 EVIKA buziole👄 BIGMAM buziole👄 A tak szczeze to nikt za mna nie tesknil :o:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka-wyniki nie mogły byc złe,a niby dlaczego? wiadomo było,że bedą super:)No to staranka czas zacząć:) same przyjemnosci:) A my teraz czekamy na owoce naszych poczynan:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja zaliczyłam YCD i teraz siedzę sobie z laptopikiem w wyreczku :) a wy pewnie dzialacie i iskry lecą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm a ja siedziałam w necie i szukałam ogrodzenia do naszego domu.., o rany,to bedzie ciezki rok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj dachowke wybierałam,bo trzeba juz wiedziec pzynajmniej jaka sie chce,normalnie jezdze po okolicy i patrze na domy,jaie sa dachy, ktore dachowki lepiej wygladają:);) napewno nie będzie czerwona,raczej ciemna,moze brązowa lub grafitowa,kurcze,mam problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-moj mi juz kąpiel wyszykował i ciągnie mnie do wyra;) lecę więc,dobrej nocki,buziaczki,do jutra papa👄👄:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- dacie rade :) ja mam dachówke ciemno brazowa bo i dom jest biały z drewnianymi tarasami w bardzo ciemnym brazie na Naszej klasie mozesz sobie zobaczyc :)NO to kochana ja cie nie zatrzymuje tylko trzymam KCIUKASY WIERZ ZA CO !!!!! Mój wraca w sobotę :( wiec w tym miesiacu u mnie DUPA:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobiety ! u mnie dzisiaj zimowo czyli spadł śnieg.właśnie spijam kawusie i czytam wpisy z wczorajszego dnia. krop.ka teraz została ci najprzyjemniejsza częśc staranek.do dzieła :) Pola ja mam ceglastą dachówke ale musisz zdecydowac sama.wybór jest teraz tak duży że napewno cos wybierzesz a pomysł z podpatrywaniem innych domów jest dobry bo mozesz sobie wyobrazic jak będzie wyglądała całosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wstałam,czesc bigmam:) jestesmy pierwsze:):)tzn ty pierwsza a ja druga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! U mnie za oknem panuje zima. Wszystko białe, wszystko w śniegu szok! Po-la ja nie pomogę Ci niestety z dachówką, bo mieszkam w bloku, pełnym rozwrzeszczanych ludzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem, sama musze zdecydowac:) mojemu jest wszystko jedno jaki bedzie dach,byle nie rzucał sie w oczy.I pewnie ma rację>Ja bym tylko chciała by wszystko było miłe dla oka:) A u nas pochmurno,sniegu naszczescie nie ma i mam nadzieje ze juz nie bedzie,byle ciepełko jeszcze przyszło:) . Oj,moje cycki,są juznabrzmiałe ,oraz bardziej bolą,dzis w nocy nawet je czułam:( nie dosc ze duze to jeszcze swędzą,pieką,szczypią, brzuch mnie pobolewa- czyli zupełnie wszysto podobnie jak w zeszłym miesiącu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola głowa do góry !!!!podobnie to nie znaczy że będzie tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika:) czesc:) jak się dzis czujesz?:) wspołczuje ci tego sniegu,ale jestem pewna ze za pare chwil tez bedziecie miec wiosnę:) My tez mieszkamy w bloku, widok z okna z jendej str mamy na blok i z drugiej tez na blok,tak blisko stoją że mozna patrzec ludziom w okna;) Ale ja bardzo lubię to mieszkanie, nie spieszno mi się wyprowadzac i naprawde bede za nim tęsknic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×