Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Gość MantraaElle
Widze, ze sporo tutaj u nas dzieje sie…weszlam tez na majowki i widac, ze tam juz panika przed porodami Fajnie, ze doswiadoczne mamy troche popisaly czego mzna spodziewac sie na poczatku. Ja wole zdawac sobie sprawe jak zlecieko moze byc i jak cos byc milo zaskoczona niz odwrotnie AniaP - ja w 29 tyg rowniez mialam troche za maly brzuszek (mimo tego, ze duzo przytylam) i lekarz wysal mnie na USG, ktore pokazalo, ze wszystko jest dobrze i ze maluszek dobrze rozwiaj sie… przez 3 tyg od tego USG brzuszek troszke podgonil… ale to jest dosyc indywidualna sprawa… oczywiscie zalezy od budowy… jak ma sie kobiece biodra to dzidus ma miejsce i nie wypycha tak do gory bo ma miejsce – to slowa mojego lekarza… wiec nie ma co sie stresowac, ale zawsze lepiej sprawdzic. Klunia - mam nadzieje, ze wszytsko OK! daj nam znac Marteczko - trzymaj sie dzielnie i duzo zdrowka… dobrze, ze wezma Cie do szpitala i wszystko dokladnie zbadaja… nie martw sie na zapas -wszystko bedzie dobrze Nemezis - trzymam kciuki, zeby wszystko bylo dobrze… moze jeszcze uda sie przytrzymac trosze dzidzie w brzuszku Dunia - wlasnie juz kilka razy czytalam, ze polecaja bardzo, zeby wziac swoja poduche:) ja o tym nie myslalam, chyba jakos mi obojetne… ale moze jeszcze zmienie zdanie. Wczoraj czytalam w jakims magazynie polecana liste. Jak wroce do domu to jak cos ciekawego tam doczytam to dam znac. W piatek ide do szpitala wypelnic wszytskie papiery zwiazane z pobytem w szpitalupodczas porodu i przy okazji umowie sie na “wycieczke” po porodowce wiec dopytam co potrzebuje ze soba zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantra____ ta podusia swoja to poprostu wygoda. Jak bedziesz \"zwiedzac\" porodowke to zwroc uwage na \"flaczki\" ktore sluza za szpitalne poduchy. A jak masz swoja to albo ja pod plecki do wygodniejszego siedzenia, albo milusio podlozyc pod bobasa do karmienia. A poza tym ja z tych, co bez wlasnego jaska nie ida w zasadzie nigdzie spac, wiec chyba nieco uzalezniona jestem :-) Hehe, a w moim szpitalu wierca ci dziure w brzuchu zeby zarejestrowac sie juz w okolicy polowy ciazy :-) Nemezis___ wlasnie, napisz cos wiecej! Bo mnie ten twoj lekarz zaczyna dobijac... Najpierw tak dlugo odwlekal sprawe krazka, teraz znowu sie czai z tym szpitalem, cholera! W kazdym razie badz dobrej mysli, my ci tu mocno kibicujemy ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis trzymaj się, dawaj znać jak sprawa postępuje!! Marteczka ty też bądź dzielna!!! Goniu ja też próbowałam tłumaczyć mojemu że krzywdy dzidzi nie zrobi, ale on twierdzi że poprostu nie może prZestać o tym myśleć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MantraaElle
Duniu - zwroce uwage na te poduszki:) dzieki za tip:) czy zabieralas jakies male prezenty dla pielegniarek i innych uczestnikow porodu? tak pytam, poniewaz wlasnie jest to jeden z punktow na liscie o ktorej wspominalam. do listy dodam gumke lub jakas opaske do wlosow w przypadku dlugich lub srednio dlugich wlosow, skarpetki z tzw antyposlizgiem, jakis balsam w sztyfcie do ust, biustonosze do karmenia, ladowarki do telefonu komorkowego i aparatu, iPod lub jakis mp3 odtwarzacz... slyszlam, ze moj lekarz przynosi ale moze w przypdaku planowanej cesarki to jest ok, ale w innym przypadku moze przniesc troche ozno;) czas szykowac sie do lozeczka, poniewaz za nim zbiore sie bedzie 2 rano Milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12340
Nemezis troche jakby sciemnia nie sadzicie?specjalnie tak pisze zeby nas podjudzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i z góry przepraszam ze dopiero pisze, ale....... Zanim wróciłam ze szpitala było juz późno a wyskoczyły niespodziewane zakupy ale już wyjaśniam. Lekarz powiedział ze faktycznie dziecko jest za małe i mam 2 tyg na super zdrowe odżywianie i leżenie plackiem ile się da. Za 2 tyg. zrobi mi skan i oceni dlaczego tak sie dzieje. Potem znowu za 2 tyg i taka obserwacja do końca. No wiec (doświadczona pierwsza ciążą) zapakowałam dziecko w autko i wyruszyłam wykupc co sie da z Morrisona: steki wołowe, mielone wołowe, łosoś, szpinak, fasolki, orzechy...wszystko co miałam przykazane od lekarza z PL by dziecko mogło nabrać wagi. Także tuczenie mi pozostało, ale przeżyje kolejne kilogramy byleby dzidziunia była akuratna. Potem juz Oleńka do spania, i godzina 23 mnie zastała. Ale jestem i pisze;-) Aaaaa i będę chodzić w specjalnym pasie pod brzuszkiem by odciążyć stawy biodrowe, bo bolą niemiłosiernie. Co do cc to zapewnił ze na 100% zrobią, ale terminu ustalić narazie nie moze chociażby ze względu na maleńkie dziecko (trzeba dac jej szanse na nabranie wagi). Ze napewno nie wcześniej jak 10 czerwiec ale to oceni po 36 tyg. Teraz szybciutko nadrabiam zaległości bo widzę ze znów naklikałyście duuuzo mam nadzieje samych dobrych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluniu w takim razie jedz i lez:) nie ma żartów z tymi naszymi maluszkami ,mam nadzieję ,że nabierzesz odpowiednio wagi....ale to zabrzmiało..:) widzisz ,ja za dużo Ty za mało...eh gdybym mogła Ci troszke oddać:D a ile przytyłaś od początku ciąży? do 12340...nie wiem dlaczego Nemezis miałaby rozmyślnie nas stresować czy straszyć:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mamo to dobry szpital, ale słyszałamz e rzeczywiscie z miejscami krucho, ale domyslam sie ze masz lekarza prowadzacego z tego szpitala? Pytam bo moja siostra jest w 4 mcu, mieszka w Warszawie i strasznie panikuje ze nie mam miejsc, ze trzeba wcześniej sobie zaklepać i juz nie wiem czy rzeczywiście taka tragedia sie tam dzieje? Tuncia dzięki za tabelkę, właśnie jej szukałam:-) Marteczka, Nemezis....ściskam mocno kosteczki by wszystko było dobrze!!! Nemezis tak jak Tuncia pisze moja koleżanka całkiem niedawno miała ten sam problem z wodami, b dużo leżała i dziecko przenoszone a nawet wywoływać poród musieli także myślę ze większość w Twoich rekach, dbaj o siebie a będzie dobrze kobietko:-) Ewisko ja swojemu tez tłumaczyłam miesiącami w pierwszej ciąży i dopiero w drugiej - ostrożnie- ale jednak nie muszę go namawiać do malutkich zabaw :-) Joolaa w 12 tyg warzyłam 50 kg teraz 57-58, wydawało mi sie ani za dużo ani za mało ale pewnie za mało mięsa (nienawidzę czerwonego) itp pewnie jakościowo kiepski bilans wychodzi.... Widze ze ktoś chce namieszać....nie sadze by Nemezis "ściemnieła".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga..............Warszawa Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice carmen37...........24....2.06......s..........??????.... ..........malopolskie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06........c.....Magda/Martyna. ...Zabrze/Śl Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktori a..............Łódź annnnnnna......... 27....9.06.......s....... Michał.........Nottingham (UK) Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ........Myslowice Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06........s.........Antoni ..........BielskoBiala mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06........c.........Julia......................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06............S.....Ignacy. ........Sochaczew Marteeeczka.......26....17.06............C............. ............Tarnów JAGODA369.........27.....17,06...........C.....Julia/Mar tyna.NowySacz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask takietam............32....17.06......................... ................lublin Gonia.......................17.06.............................................. Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk Sztorm..............33...20.06..........S........Jaś.... ....... Bielsko-Biala polka1983...........25...20.06.................Leon..... ............Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................29...21.06......c?..........Martusia?... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.......Makow loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia..............małopolsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matreeczko, jestes jeszcze? Mialam do ciebie napisac ale jakos mi dzien zszedl na pracy I domu I mi przemknelo, wybacz. Ja nie wiedzialam co to ten gronkowiec wiec sobie go zagooglowalam, no ale wyglada na to ze to jakies bakteryjne zatrucie :o mam nadzieje ze to nie jest to!!!! Nie martw sie za bardzo rozstaniem z Matylda, z doswiadczenia wiem ze takie male kobietki juz potrafia byc bardzo wyrozumiale I dzielne a troszke rozlaki ja usamodzielni ;) no I tatus na pewno sobie poradzi! Trzymaj sie cieplutko kochana, tryzmam mocno kciukasy zeby wszsytko dobrze poszlo!!! 😘❤️ Nemesiz, jak dzisiaj? Powiedz co ten lekarz tak naprawde ci powedzial, bo mnie tez zastanawia czemy niby wody ci uciakaja juz teraz a on dopiero za dwa tyg chce cc robic? Kluniu, ciesze sie ze jednak lekarz okazal sie rozsadny!!! Czasami tutejsi lekarze mnie zaskakuja, bo przyzwyczajona do czasami za lekkiego podejscia do sprawy czasami zdarza mi sie lekarz \"z powolania\" :) No to czas tuczenia nadszedl ;) wszystko dla dobra malenstwa. Ja doradzam tez fasolke I lentils (nie wim jak sie nazywaja po polsku :( ) U mnie cc tez nie szybciej niz 39tc zapowiadaja, czyli ok 8go. Ale cosik dzidzio warjowal caly wieczor I noc to mi sie wydaje ze sie jeszcze odpowiednio przekreci na zlosc mamusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to się nadziało od wczorajszego popołudnia! Nemezis- trzymaj się, napisz coś więcej, bo nerwy nas zjedzą. Dlaczego dwa tygodnie czekania? Nie powinnaś być od razu w szpitalu? Marteeczka- kciuki za Cibie. Oby plamy okazały się zwykłym uczuleniem, a nie jakąś poważną sprawą. Dobrze, że w szpitalu Cię poobserwują. Klusia- jedz i tyj! :) :) Nie mam prowadzącego w Instytucie, ale chodzę tam do szkoły rodzenia. Mam też namiary na położne. Podobno jak umówisz się z położną, to nie ma opcji, że cię nie przyjmą. Mi moja gin poleciła, żeby stawiać na położne i z nimi się umawiać. Niestety ryzyko zawsze jest, że z jakiś powodów mogą cię nie przyjąć, ale przy opłaconej położnej chyba jest minimalne. Niech siostra aż tak się nie denerwuje, fakt w Wwie obecnie same brzuchatki chodzą po ulicach, zatem wysyp dzieci na pewno będzie, ale 4mc to jeszcze kupa czasu do porodu, można zmienić lekarza, udać się do szkoły rodzenia przy szpitalu albo ustawić sobie położną. Będzie dobrze! :) Tuncia- poszłam za Twoim przykładem i kupiłam podkłady na prześcieradło. Jeśli miałoby być tak, jak pisałaś, to faktycznie przyjemniej na własnych, miękkich bez proszenia się o zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
witam, mam leniwca wstawac mi sie nie chce...bawie sie z Maluchem w 'falowanie' (przeciga sie w brzuchu gdzie przyloze reke i tak fajnie faluje:-P ) zaraz ide do wanny Co do Nemezis to ona od dluzszego czasu miala problemy i nie ma co kwestionowac tego co pisze(eeeee nie questionowac ale tez chyba nie to co napisalam Boze jezyka zapominam) . Z tego co ja zrozumialam pisala do nas wczoraj w przelocie po wizycie u gin i chyba w drodze do szpitala . Nie wiem, mam nadzieje ze jest ok z nimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa :) dzieki 😘 zakoduje sobie. Soczewica jest tez bardzo dobrym zrodlem zelaza, i jest smaczna mniam mniam :) Ja dzisiaj z zapalkami w oczach bo mala zle spala i w koncu o 4tej zdecydowala sie do nas przytruptac... oczywiscie potem to sie juz zle spi bo ona rozwalona na polowe lozka a mama i tata na jego skrajnosciach musza sie trzymac krawedzi materaca zeby na podlodze nei wyladowac :o a lozko male nie jest, 180cm szerokosci... Tuncia, przeczytalam felieton do ktorego dalas linka - nie znam osoby ale fajnie i prawdziwie wszystko opisala. Jedyne co mnie zastanawia to to ze w PL czesto sie mowi o zaropialych brodawkach - ja nigdy nie mialam i tu polozne mi tlumaczyly ze to sprawa odpowiedniego "zachaczenia" dziecka na piesi. Widocznie wyrobilam sobie dobra technike ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Nemezis - trzymam kciuki ! Bedzie dobrze , dzieciaczek juz dosc spory, ale niech posiedzi sobie jeszcze troche w brzuchu... Marteczka -oj to porobilo sie ! Moj lek tez lubi mnie troche nastraszyc, ale moze to i dobrze - lepiej w koncu czasami dmuchac na zimne. U mnie dobrze sie skonczylo,u Ciebie tez tak bedzie ! pozdrawiam cieplo Tuncia - ja tu caly czas jestem ! i prawie codzien odzywam sie , a wiec nie musisz mnie wywolywac ;) Ale dobrze jakby milczace mamuski odezwaly sie choc ,ze wszystko u nich ok . Ewcisko , Gonia - i u mnie podobnie z problemami \"lozkowymi\" - co prawda lek wczesniej sam zakazal tej formy aktywnosci ;) , no ale teraz juz spokojnie mogloby cos byc... ;) Tyle ,ze moj jak tylko cos zaczne w tym temacie to ma jedna odpowiedz - \"nie wolno\" i nie mozna mu przemowic do rozumu ;) Juz wczesniej tez mial opory, ze cos moze dziecku zrobic - tlumaczylam mu ,ze nic sie nie stanie no i wtedy to zrozumial , ale teraz po tym zakazie od lekarza, choc juz cofnietym tez woli na wszelki wypadek powstrzymac sie ;). No i coz zostaly wylacznie inne formy aktywnosc ;) Zreszta sama nie wiem jakby to teraz mialo wygladac :D Moj brzuch przez ost miesiac powiekszyl sie kilkakrotnie i pewnie ciezko by bylo , no ale by bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajj i zapomnialam - Klusiu ! jedz tyj i wcinaj te okropne czerwone mieso ;) ! I jajka , a jesli sporo szpinaku to uzupelniaj wapn ;) Ja jutro ide na morfologie , a w srode lek i sama mnie ciekawia wyniki , bo ciagle spadaja, ale jeszcze miescily sie w granicach normy, ciekawe jak teraz bedzie ... A i na morfologie doskonale sa buraki - soki z burakow, sa tez wyciagi w tabletkach, czy buraki potarte jak kto lubi i naprawde to dziala , a dzialalo przynajmniej na moja mame, ktora pila soki te regularnie podczas chemioterapii a wszystkie wyniki z krwi miala przez caly okres bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareeeczka
Witajcie! Ja pewnie teraz bede o sobie kadzic, bo przez te zawichrowania nagle z moimi problemacjami, wszystko mi sie pokielbasilo w glowie i tylko o tym mysle. Klusia, zycze Ci duzo zdroweczka, i przytycia! Ja mam wrecz zupelnie odwrotna sytuacje. Tzn. nie musza schudnac( bo az tak duzo nie przytylam), ale konieczne jest ograniczenie diety. W szpitalu bede miec kilkadziesiat razy pobierana krew, rzomowe z diabetologiem, ustalanie diety... Chodzi o to, ze jest u mnie zagrozenie, ze dziecko bedzie roslo i roslo (hipotrofia chyba sie to nazywa), co moze byc b. niebezp. dla niego i dla mnie. Nazywaja takie dzieci "buddami". Gim. powiedzial, ze to jest tak, jakby dziecko codziennie zajadalo sie tortami:-o Najb. mnie uderza to, ze ja w miare zdrowo sie odzywiam, no, ale slodkosci tez sa w moim menu...i sie pytam lekarza, czy to moja wina, ze tak sobie z nimi folgowalam. A on na to, ze to niekoniecznie tego przyczyna( bo wie, ze jednak jem zdrowo + slodycze), tylko moj organizm reaguje tak jak reaguje, a ze niedawno bylam tez w ciazy to jest wyeksplatowany i nie broni sie tak jak trzeba:-o W 1szej ciazy cukier mialam idealny, ale ze mam tendecje do rodzenia duzych dzieci(patrz:Matylda), to trzeba mnie kontrolowac. Te problemacje z wynikami (m.in. tez hemoglobina mala, malo leukocytow itd.) plus problemacje skorne moga sie wespol laczyc:-o Mam nadz.ze dzis dostane sie do dermatologa i powie, co to...A naczytalam sie o tym gronkowcu troche i...wszystko mozliwe jest:-o(Dunia, no wlasnie w tym szpitalu nie maja dermatologa i musze na wlasna reke). Mamo E, dzieki za slowa wsparcia no i innym dziewczyna tez!:-) Dobrze, ze mozemy tu "wypisac" swoje zale:-) Nie wiem tylko, co ja bede robic calymi dniami w szpitalu?:-o Chyba bede sie uczyc, bo w nast. pon. chce zdac egzaminy(mialam w ten pon., no ale szpital wypadl).Eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zadna Mareczka, tylko to bylam ja:-D A chcialam zapytac- wybralyscie juz posciel? My napewno wypelnienie kupimy z Ferreti( wypelnienie kukurydzine, ponoc najlepsze), ale posciel....mozna oczoplasu dostac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia.
Marteeeczka daj znac ze szpitala cobysmy sie nie musialy o Ciebie martwic. Jak to jest jedne dzieci za duze, drugie za male.... Ja nie mam pojecia jakie jest moje bo na ostatniej wizycie lekarz powiedzial tylko ze wszystko w porzadku. Bede miala usg 29 kwietnia to moze dowiem sie cos wiecej. Ewcisko, Lusia widze ze nie tylko ja na "przymusowym poscie". A zawsze wydawalo mi sie ze to jednak kobiety w ciazy maja wieksze opory przed seksem a u nas odwrotnie. Mam dzisiaj wolne i mialam plan isc na zakupy ale nie przelali mi wyplaty jeszcze czyli nici z zakupow (wkurzylam sie). Wzielam sie za sprzatanie i oczywiscie wkurzylam na mojego bo obiecal posprzatac swoje CD (ma ich 3 szuflady plus kilka kartonow) i oczywiscie tylko i nadal sie wszedzie poniewieraja. Bedzie awantura jak wroci z pracy. Jeszcze sie pochwale jaki numer wycial ostatnio, mamy umowiona szkole rodzenia na 28 kwietnia na 18:30 a on dokladnie na ten sam dzien i godz. umowil sie na przeglad swojego samochodu. Czy ja musze mysleci pamietac o wszystkim. Oczywiscie kazalam mu to przelozyc bo przeciez dzidzia wazniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Miło, że wywołujecie mnie, chociaż pisałam po świętach, chyba we wtorek. Święta miałam męczące, u rodziców, teściów, a w poniedziałek mega spacer po wąwozach i polach. Mój M miał obawę, czy nie będzie musu na porodówkę. Było Oki, ale we wtorek byłam padnięta, bolały mnie stopy i stawy biodrowe. Brzuszek super się za to spisał i nie napina się. Chociaż, chyba zaczynają mi się skurcze przepowiadające, takie chwilowe, niebolesne napinanie brzucha. Co do wagi i wyników, to chyba też wcześniej pisałam, ze nadal nic nie przybrałam na wadze, hemoglobina leci na łeb na szyję... Biorę żelazo, jem mięso, ale też mam okropną zgagę, z wracaniem się treści pokarmowej, mleczka(manti, maalox) to tylko kilka minut spokoju, a jeść się chce. A jak jeść, jak ciągle niedobrze i wszystko się wraca? Piszecie, że Wasi partnerzy nie chcą się z wami kochać, bo się boją o dziecko, u mnie jest tak, że to JA się boję, żeby nie dostać skurczy, żeby nie podrażnić szyjki... Zaczynam mieć obsesję :( mam ochotę na sex i boję się, co mnie tylko frustruje. Nemezis, będzie dobrze, zobaczysz. Dzidzia też będzie Oki :) Tuńciu Kochana, napisz do mnie na mysza1977@tlen.pl z racji braku dostępu do poprzedniej mojej poczty :( zapodaj mi namiary na bloga, albo ja wyślę Tobie moje zdjęcia brzuszkowe. Aha, wieczorami się nie odzywam, bo to czas dla mojego M :) ale codziennie czytam Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia.
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEC....IMIE..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga..............Warszawa Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice carmen37...........24....2.06......s..........??????.... ..........malopolskie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? ...................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06........c.....Magda/Martyna. ...Zabrze/Śl Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktori a..............Łódź annnnnnna......... 27....9.06.......s....... Michał.........Nottingham (UK) Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........świnoujscie joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ........Myslowice Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06........s.........Antoni ..........BielskoBiala mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06........c.........Julia... ...................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06............S.....Ignacy. ........Sochaczew Marteeeczka.......26....17.06............C............. ............Tarnów JAGODA369.........27.....17,06...........C.....Julia/Mar tyna.NowySacz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny ślask takietam............32....17.06......................... ................lublin Gonia.................30.....17.06.............C.Emilia..............Limerick Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk Sztorm..............33...20.06..........S........Jaś.... ....... Bielsko-Biala polka1983...........25...20.06.................Leon..... ............Kielce Zakochana mama..27...20.06...........................................K alisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06...........................................Ś ląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................doln y śląsk AniaP.................29...21.06......c?..........Martus ia?... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.......Makow loona_84............24...30.06.................... .................dolny śląsk kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia..............małopolsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia.
Uzupelnilam sie w tabelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezis jestem w szoku! Dobrze, że córeczka już taka duża, ale i tak mam nadzieję że posiedzi w brzuszku jeszcze trochę. Trzymam kciuki za ciebie i maleństwo i wierzę z całego serduszka, że będzie dobrze 🌼 Kasza ładna z ciebie dziewczyna i rzeczywiście tak jak mówi mama E jesteś do kogoś podobna :) A no i dodaj kolejną fotkę - brzuchatą :) Wiesz ja też strasznie przeżywam sytuację Nemezis, zresztą mój M jest na bieżąco z większością spraw. Nawet moim kumpelom opowiadam co nie co. Ostatnio opowiadałam o czymś i nazwałam MameE moją koleżanką (no bo nie traktuję was przecież jako wirtualne stworki) a mój M na to - to ta koleżanka której na oczy nie widziałaś ;) Ja na to z powagą - ależ widziałam - na zdjęciu ;p Marteczka za Was też trzymam kciuki - oby wszystko skończyło się pozytywnie 🌼 Klusia skoro każą to tuczcie się kochane!!! Swoją drogą nie wiedziałam, że trzeba jeść czerwone mięso, ja nie jem bo nigdy nie jadłam - tylko drób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM gosia1062009.......25....1.06...................... ....................Tychy Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga..............Warszawa Mum2be..............30....2.06.......................... .............Katowice carmen37...........24....2.06......s..........??????.... ..........małopolskie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Dunia77.............31....4.06........S........ ?? .......................Stany Gonia81.............27....5.06.................... ........................Śląsk agaaa1..............24....6.06..................... ....................Jarocin Pigii .................30....6.06............................ ............Węgrów Anaconda_a........21....6.06........c.....Magda/Martyna. ...Zabrze/Śl Agusia ..............28....7.06.............................. ...............Śląsk ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktoria...............Łódź annnnnnna......... 27....9.06.......s....... Michał.........Nottingham (UK) Pakston21..........35...10.06..................... ....................Poznań Nikola81............27...10.06................... .........................Śląsk tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa czarunia...........34...13.06.......................... ..........Świnoujście joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ........Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK MariolaNY..........30...15.06........................... ..................NYC Pimach..............31...15.06........s.........Antoni .........Bielsko Biała mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06........c.........Julia... ...................UK OlaOli................28...16.06.................. ............................UK mamawiwi...........22...16.06............S.....Ignacy. ........Sochaczew Marteeeczka.......26....17.06............C............. ............Tarnów JAGODA369.........27.....17,06...........C.....Julia/Martyna.Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Gonia.................30.....17.06.............C.Emilia. .............Limerick Mamusia222........22...18.06..................... ...................Nasielsk Sztorm..............33...20.06..........S........Jaś.... ....... Bielsko-Biała polka1983...........25...20.06.................Leon..... ..............Kielce Zakochana mama..27...20.06............................................Kalisz obelixowa...........32...20.06.................... ....................lubuskie mój pierwszy raz..30...20.06............................................Śląsk sąsiadka dorothy..28...20.06....................................dolny Śląsk AniaP.................29...21.06......c...........Martula...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków loona_84............24...30.06.................... .................dolny Śląsk kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia.................Małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przeglądałam majówki i znalazłam u nich na liście chyba naszą Pakston - termin jej się przesunął na 29.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
Duniu bo nie odpisalam swinka jestem : Texas A&M University w jakies miescie o nazwie Collage station (albo inaczej Brian bo tam jakies jezioro czy rzeka jest???) w trojkacie miedzy Huston, Dallas i Austin TX:-) Lusia79 przypomnialas mi; mi sie chce seksu!!!!wybaczcie ze tak otwarcie ale no siedze caly dzien w domu, jestem coraz wieksza (heheheh)czuje sie brzydka i wogole chlip chlip i moj tez gada ze dziecko jest za nisko ulozone i nie bedzie 'bzykal wlasnego potomka' :-D swintuch, jak juz wreszcie raz na tydzien do czegos dojdzie to ja potem chodze i sie smaruje potajemnie clotrimalozlem bo mnie piecze u samego wejscia jakbym miala jakies obtarcia czy cholera wie... Klusia mnie tez 2 tyg temu zaczela polozna straszyc ze musze miec skan bo za mala jestem dziecko nie rosnie a chce wylazic. No to moj chlop zatarl rece z radosci i zaczelo sie ladoweanie we mnie jedzenia; JAJKA codziennie minimum 2 zjadam juz nie moge bleeee, banany (to akurat nie jest zle)kasza ze smietana 18%, makaron taki chamski z maslem i serem zoltym ociekajacy tluszczem (mmmmmm)oprocz tego smoothie codziennie z jogurtow i owocow wymieszanych z sokiem. Czuje ze dzidzia ma coraz mniej miejsca, ja w sumie jak sie okazalo uroslam troszke ale dalej jestem w tej nizszej czesci siatki (z tym ze pne sie powoli w gore a nie ide w dol albo prosto tak jak to bylo). Poza tym to jest UK oni maja eeeee inne standardy patrze na naszego bloga i kazdej z nas do tych standardow jest daaaaleeekooo:-) tak wogole to teraz przez was chce mi sie szpinaku z czosnkiem i zoltym serem grrrr trzeba ruszyc tylek do miasta... Mareeczka powodzenia u dermatologa. Musze powiedziec ze niekiedy jest tak ze problemu skorne pojawiaja sie w ciazy bez powodu. Ja mowie calkiem powaznie mialam 2 pacjentki jedna od polowy ciazy z czerwonymi krostkami na plecach latala, a druga na dekolcie i piersiach miala taka dziwna teksture skory i ciagle bez przerwy sie drapala. Ta druga przylazila codziennie, wkurzala nas nieziemsko, bo nie dosc ze maz jej chcial wszystko na raz od zaraz bez umawiania sie tylko z wejscia to jeszcze po ang nie mowili prawie niec. I im wytlumacz cokolwiek. Akurat moj durny szef ma specjalizacje jako demratolog i jako lekarz jest ok wiec sprawdzal ja co raz czy nie cholesteza czy nie ma zapalenia, wymazy wysylal itd po kilku tyg powiedzial wprost;urodzisz to ci przejdzie. PRZESZLO na 4 dni po porodzie:-) A tak wogole dzwonie teraz do szpitala zeby sie umowic na zwiedzanie oddzialu, laska sie pyta kiedy baby sie rodzi. Ja ze data 3.06 a ona ahaaaaa no to przyjdz 30.05! No zesz wysmialam ja. Mowie babce ze to jest takie zalozenie tylko i ze moja polozna przewiduje ze bedzie w maju i co mam zrobic. A ona ze nie maja staffu , czasu itd. Phi wysle tam swojego chlopa dzisiaj nich z nimi gada poswieci im identyfikatorem pracownika szpitala to im moze sie piosenka zmieni....gggrrrrr Takie tam ja wczoraj odkrylam sposob na zgage ! mowilam juz ze jem duzo lodow wailiowych i nie jadlam juz w sumie od ponad tyg (jakos nie mialam ochoty) wczoraj znowu dopadla mnie zgaga nalozylam sobie miiiiche wielka lodow i zgagi nie ma:-) sprobuj Aniu P dzieki za komplement :-) to jest zdjecie ze slubu wiec normalnie mam na nim wymalowane oczy (wwwwooooww:-P ) a na codzien to ostatnio macie racje przypominam kogos bo wygladam jak panda-nie dosc ze blade to jeszze z zarnymi obwodkami pod oczami Hmmmmmm oki ide po szpinak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lodów waniliowych nie próbowałam, ale faktycznie po lodach, byle nie ciemnych nic mi nie jest. Ale ile musiałabym tych lodów zjadać! Mnie pomaga pepsi, no i znowu nie można jej za dużo w ciąży, w zasadzie w ogóle :( Dziewczyny robicie smaka, na jedzenie. Dzisiaj mam fazę na buraczki, takie jak do królika i mielone :) zaraz wyjmę mięsko i wieczorem będę smażyła. Czy wasze dzidzie też wymuszają kopniaczkami na was pozycje spania, czy siedzenia? Zapomniałam już jak się śpi, czy leży na prawym boku, bo zaraz mam piętę pod wątrobą. Obym skrzywienia kręgosłupa nie dostała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodałam się na blooga, tylko się nie śiejcie bo spoooooooooro urosłam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×