Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani_Misiowa

CZERWIEC 2009 - gdyż we wrześniu nam się uda !!!

Polecane posty

Mój Michaśko też nadal w poprzek :( ja 9 kg do przodu, rozstępów brak na razie i nadal nie potrafie sie dopieać na bloga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnnna9 nie wiem ile tych \'n\') jak chcesz to poslij mi fotki i krotki ich opis na poczte maliszenka@gmail.com to wkleje je na bloga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Dziewczyny, jak milo, ze się odezwałyście! :) :) :) Paola- z pewnością cie nie ignorujemy, ale tak jak Tuncia pisała, czasem ciężko jest odpowiedzieć każdemu. :) Co do objawów, ja też tak mam. Czuję, ze moja Mała czasem smyra mnie bardzo nisko albo po jajnikach. Brzuch, jak chodzę to podtrzymuję, Mąż się śmieje, ze wyglądam, jakbym go trzymała, żeby nie opadł. :) Dobrze, że idziesz do lekarza, powiedz o wszystkim. Ja powiedziałam o wszystkich dziwnych objawach i znowu leki mam zmienione, żeby dotrzymać choć do 37 tyg. Trzymamy kciuki. :) :) Z tym ułożeniem dziecka. Ja byłam pewna, ze moja jest ułożona w poprzek, bo tak mnie smyrała jak Ewcisko opisuje. Poszliśmy na usg, a ona już główka w dół była... ale się zdziwiłam. Teraz znowu jest jakby z drugiej strony, niż na usg, bo z drugiej strony gin serducho jej znalazła. Kręcą się te Maluchy, nie wiem, jak, bo miejsca mało, ale chyba potrafią coś wykombinować. ;) Mi gin powiedziała, ze do końca dziecko może zmienić pozycję, więc nie ma co na zaś się martwić. Chyba standardowo mamy w 36tyg. kolejne usg i na tym ewentualnie lekarze opierają decyzję o cc. Patrzą na ułożenie, szerokość bioder mamusi i inne ewentualne wskazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga..............Warszawa carmen37...........24....2.06......s..........??????.... ..........małopolskie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W\'ton UK Dunia77.............32....4.06........S........ ?? .......................Stany ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktori a...............Łódź annnnnnna......... 27....9.06.......s....... Michał.........Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ........Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK Pimach..............31...15.06........s.........Antoni .........Bielsko Biała mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06........c.........Julia... ...................UK Marteeeczka.......26....17.06............C............. ............Tarnów JAGODA369.........27.....17,06...........C.....Julia/Mar tyna.Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin AniaP.................29...21.06......c...........Martul a...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia.................Małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skróciłam tabelkę do tych mam które ostatnio się pojawiały..oczywiście nie musi ona taka zostać bo nie chcę nikogo urazić,więc mozemy zostawić tamtą albo zrobić nową. w każdym badz razie te mamy się wypowiadają.. są też takie które ja np kojarze ale nie pamiętam kiedy się odzywały np Anaconda a wiem ,ze na innych topikach się udziela ,Gonia,Pakston,Apsika..jeśli jesteście dziewczyny to przepraszam🌼 jest też mama pomarańczka -czerwcówka która dwa dni temu pisała,ze przeniosła się na majówki bo jesteśmy nudne :) gdyby podpisała się swoim nickiem to wiedziałybyśmy ,że nie chce figurować na naszej tabelce :) zreszta nie wiem dziewczyny co uzgodnicie ja zmykam i podkreślam ,że tabelka to tylko propozycja moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga..............Warszawa carmen37...........24....2.06......s..........??????.... ..........małopolskie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W\'ton UK Dunia77.............32....4.06........S........ ?? .......................Stany ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktori a...............Łódź annnnnnna......... 27....9.06.......s....... Michał.........Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ........Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK Pimach..............31...15.06........s.........Antoni .........Bielsko Biała mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06........c.........Julia... ...................UK Marteeeczka.......26....17.06............C............. ............Tarnów JAGODA369.........27.....17,06...........C.....Julia/Mar tyna.Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Gonia.................30.....17.06..........C.....Emilia. .............Limerick AniaP.................29...21.06......c...........Martul a...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia.................Małopolska Tabelka może być, ja dodałam jeszcze Gonie, wiem że niedawno się odzywała. Jak coś to te pominięte najwyżej niech się odzywają i dopisują:) Wszystkie jesteście oczywiscie mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
witam, wstalam tzn umylam sie zrobilam sniadanie i pojadlam w lozku. Hmmmm co by tu dzisiaj porobic? chyba ide jeszcze spac:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianka09
NICK..............WIEK....TERMIN .PŁEĆ....IMIĘ..............SKĄD JESTEM Apsika................29....1.06.................... ...................podlasie Fasolkowa mama...30....1.06........C.......Kinga..............Warszawa carmen37...........24....2.06......s..........??????.... ..........małopolskie lilianka09..........26......2.06.......c.......Malwinka...........mazowieckie Kasza22.............22....3.06..................... ..................W'ton UK Dunia77.............32....4.06........S........ ?? .......................Stany ewcisko.............25....7.06.........c.........Wiktori a...............Łódź annnnnnna......... 27....9.06.......s....... Michał.........Nottingham (UK) tuncia...............26...12.06.................. ........................Rybnik Biała_czekoladka.26...12.06.........s........Kubuś...... ..... Warszawa joolaa...............28...13.06.........s....... Kubuś....................Śląsk Paola.22...........23.....13.06........c......Zuza...... .. ........Mysłowice Shila2...............25...15.06.........s........ Filip.................Szczecin Mama E.............39...15.06.........C.........???...... ................. UK Pimach..............31...15.06........s.........Antoni .........Bielsko Biała mantraelle..........34...15.06........S................ .................stany klunia1912..........34...16.06........c.........Julia... ...................UK Marteeeczka.......26....17.06............C............. ............Tarnów JAGODA369.........27.....17,06...........C.....Julia/Mar tyna.Nowy Sącz kasiulaaa25.........25...17.06..................... ...............dolny Śląsk takietam............32....17.06......................... ................Lublin Gonia.................30.....17.06..........C.....Emilia . .............Limerick AniaP.................29...21.06......c...........Martul a...... ...UK/Poznań lusia.79..............29...23.06......c.????..Ewa Alicja.................Śląsk myszka79...........29...23.06.......c.........Maja...... .................UK wiki3010............26...25.06........s............ ...................Poznań nemezis2682.......26...25.o6.........????.....Łucja,Irek ?.........Maków kolorowymotylek 27...30.06.......c....... Julia.................Małopolska Ja już 2 razy dopisywałam się do tabelki ale zawsze ktoś kopiował wcześniejszą tabele i zawsze wypadałam. Mam nadzieje ze już mnie nie odrzucicie. W dodatku że codziennie Was dziewczynki podczytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilianko przepraszamy, ale najważniejsze że się odezwałaś:)Miło że czytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianka, nie odrzucimy. :) Pytanko mam, bo właśnie się przeraziłam. Wzięłam prysznic, używając wszystkich kosmetyków, jak zawsze. Wysmarowałam się kremami jak zawsze i po 10 min. zaczęły potwornie swędzieć mnie nogi. Ściągnęłam spodnie, a nogi do ud mam całe spuchnięte i potwornie czerwone. Swędzi i piecze jak diabli. Kosmetyki mogły mnie uczulić, używam ich od dawna, nic się nie działo i dopiero teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na początku podziękuję za miłe komentarze moich fotek 🌼 Carmen mnie takie bóle kolan dopadały nawet przed ciążą, ale zawsze w nocy. Zupełnie wtedy nie mogę zginać nogi, bo ból jest przeszywający. Jedyne co mogę poradzić to podłożenie pod kolana jakiejś poduszki lub koca - mnie pomaga. Kiedyś musiałam leżeć plackiem w łóżku i lekarz uprzedził, że takie coś może się dziać i mam podkładać coś pod nogi bo wtedy jest najlepsza pozycja dla stawów kolanowych-muszą być lekko zgięte. Oczywiście może to być związane z dodatkowymi kg które musimy dźwigać, ale zawsze można spróbować. Klusia no rzeczywiście trudno Cię poznać, ale tak ja joola pisała, inne włoski i przede wszystkim brzucho znacznie większy.Uśmieszek ten sam :) Tak sobie myślę, że nasze mamy to nie mają takich pamiątek jak my. Ja nie kojarzę ani jednej fotki, na której moja mama jest z brzuchem, nawet gdy była w ciąży z moim bratem, a to było 7 lat po mnie. Tuncia to ci teściowa grila zaserwowała - z lodami??? , a gdzie kiełbacha :) Widziałam fotkę, ślicznie Ci w żółtym kolorze :) Ja też jestem za uaktualnieniem naszej tabelki. Tylko dziewczyny jeśli podczytujecie tylko, ale nic nie piszecie to nie czujcie się urażone, tylko ujawnijcie się i dopiszcie ponownie :) Dziewczyny dawno nie odzywające się - fajnie, że wreszcie dałyście o sobie znać. Lilianka nie przejmuj się tym, że ktoś przypadkowo skopiował tabelkę, która nie była tą najbardziej aktualną. Ja też miałam sytuację, że zmieniłam jakieś dane, a później znowu w tabelce były te poprzednie. Trzeba być upartym i zmieniać do skutku ;p Paola22 czekamy na wieści od lekarza. Zaraz dopiszę swój numer telefonu na bloga - dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolkowa mamo a może depilowałaś nogi i potem te wszystkie smarowidła zrobiły swoje? Normalnie wszystko było ok, ale po goleniu skóra jednak podrażniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic właśnie niezwykłego nie robiłam. Depilacji nie było. Zaraz wapno zażyję, nie przejdzie za godzinę to dzwonię do gin. Kurcze, że też takimi bzdurami w ciąży człowiek się denerwuje, wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróć do łazienki i zafunduj swoim nogom chłodny prysznic, zmyjesz kosmetyki i może opuchlizna zejdzie. Niestety nie potrafię nic więcej poradzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki AniaP. :) :) Mam nadzieję, ze przejdzie, staram się nie drapać ,a to potwornie trudne. W ciąży chyba nic nie jest przewidywalne. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu P gril był z kiełbaska i mieskiem, ale jak wrociłam do domu to jeszcze pozarałam lody;p A dzis znowu przed snadankiem lody... I jak tu nie tyc/:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
i jak Fasolkowa-przeszlo czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stawiam na uczulenie od kosmetykow Fasolkowa! Oby to tylko to. Nasze hormony codziennie sie zmieniaja I za czym idzie nasze reakcje na rozne rzeczy. Ale jak nie widzisz poprawy po chlodnym przysznicu to rusz do lekarza. Juz ktos wczesniej mowil, ze szczegolnie teraz nie ma sie co przejmowac ze to blachotki, tylko od razu do lekarza/szpitala sie zglaszac. Paola, mam nadzieje ze juz wrocilas od lekarza, daj znac co I jak!!!! Trzymam kciuki ze to jeszcze nie twoj czas I ze wszystko oki. Lilianka I Kasiula - no to fajnie ze jestescie, ale nie badzcie niesmiale I odzywajcie sie czesciej!! Bo jak nie to was tez w snach odwiedze!!!! ;) :p U was wszystko dobrze, czujecie sie dobrze? A ja sie ciesze bo policzylam I jeszcze 22 dni w pracy …. Minie szybciutko :) Napisalam i zapomnialam nacisnac 'wyslij wypowiedz' ... Od samego rana objadlam sie - podwojna porcja owsianki z syropem jagodowym, mniam, paczek, wlsokie biszkopty z migdalami. Teraz, za kare na objadek przygotowalam sobie salatke pomidorowa z mozarella, z bazylja, oliwka i rzodkiewka :) ide ja zjesc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E taka pyszna salatka za kare? No przestan! mniami, narobilas smaka!!!! A ja tez od rana na smakolykach; ciasto drozdzowe, galaretka z bita smietana... no ale nadrobie zaraz czyms zdrowym ;) Aniu P dzieki za dobre rady i podniesienie na duchu ;) Dzisiaj u mnie troche lepiej, juz moge chodzic po schodach. Mysle ze to wszytsko tez sie wiaze ze zmianami pogodowymi...Z tymi nozkami do gory masz racje, bede sie do tego stosowala :) Fasolkowa, no coz, teraz takie wrazliwe jestesmy, ja tez obstawiam ze to kosmetyki Ci takie \"cuda\" zrobily, ale jesli nie przejdzie za pare godzin trzeba zapytac lekarza. Trzymaj sie i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuski ! Dobrze, ze dalej jestem w tablece, bo byloby .... wrrrr :D Paola, FAsolkowa mamo - Tez mam czasami uczucie ,ze dziecko lezy calkiem na dole i chce juz prawie wydostac sie na zew. i czasami wlasnie ja wstaje musze podtrzymac brzuch od dolu , wlasnie chyba aby nie odpadl ;) Brzuch tez twardnieje , w sumie ciesze sie ,ze juz w srode ide do lek to dowiem sie czy wszystko ok. Mamo E - 22 dni jeszcze w pracy !!! To nazywa sie heroizm ;) Ja jak w srode dostane zwolnienie to tym razem chyba nawet uciesze sie ;) juz mi sie mierzi to siedzenie w pracy - a i tak pozytek ze mnie niewielki bo mysle wylacznie o dzieciaku, porodzie, zakupach dla dzieciaka etc :D Po 2 /3 tyg i tak chcialabym wrocic do pracy - ale nie dluzej niz do koncowki maja - 9 mce ciazy chce juz tylko dziecku i sobie poswiecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i zakupy u mnie ruszyly pelna para - kupilam przez net 4 ksiazki :D - w tym Jezyk niemowlat plus gratis do tego Jezyk dwulatka ;) - z monitora ciezko jednak czytac az tyle, a wydrukowane jakos ciagle mi mieszalo sie ;) Mojego dopisalam do Swiata Ksiazki i zamowilam dwie w promocji odnosnie zdrowia dzieci ;) Przez week zakupy marketowe , dzis aptekowe -tu wydalam ponad 50 zl a i tak nie mam jeszcze wszystkiego do porodu... , i kurier dzis wlasnie dzwonil ,ze juz ma lozeczko plus akcesoria ktore zamowilam via allegro . Tak rozpedzilam sie, ze az sama siebie zadziwiam ;) W aptece nie mieli podkladow ginekologicznych - ktore niby sa lepsze niz te z belli , wiec kupilam to co bylo... NIe bylo tez siateczkowatych majtek z Semi, narazie mam jednorazowe - ale nie wiem czy beda one dobre, w szkole rodzenia odradzali fizelinowe , a na tych co mam nie pisze nawet skladu. No i podobno mamy opieke zdrowotna bezplatna, a wszystko tak czy tak trzeba ze soba zabrac , nawet np gaziki jalowe i .... papier toaletowy - jak wyczytalam w rozpisce z mojego szpitala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasza22
wybaczcie ze tak nagle zmieniam temat: BUTELKI. Kupilam 2 i jedna jest przy laktatorze. Czy mam je i laktator rowniez wysterylizowac przed uzyciem? wygotowac? zalac wrzatkiem? czy moge ot tak uzyc bo moze przesadzam? ej jestem dzis CALY DZIEN GLODNA JAK WILK co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu, jak mozesz to pewnie ze koncz prace!!! Ja gdybym miala taka mozliwosc to nie okazywalabym za duzo lojalnosci mojemu pracodawcy - wprawdzie moj zastepca zacznie dopiero 1 maja i musze go podszkolic :o Ale tutaj nie ma szans na L4 w ciazy, no chyba zebym naprawde zle sie czula, ale tego sobie i nikomu nie zycze wiec juz wole pracowac. Troszke zle sie zorganizowalam, bo moglam zaczac macierzynski troszke wczesniej, ale za to bede mogla juz po \'drugiej\' stronie byc w domciu dluzej ;) A heroizm ogranicza sie tylko do dojazdow metrem jesli nie trafie na dobrze wychowanych wspolpasazerow. Co w dzisiejszych czasach jest bardzo trudne :( Paola, jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z zakupami jestem jeszcze w jungli :( wczoraj sie zebralam I zamowilam troszke ciuszkow na 56cm z Next'a … ale nie mam jeszcze podkladek, majtek jednorazowych, koszuli do szpitala nic ….. Wszystko na ostatnia chwile bede robic, jak zwykle … Kasza, tak wysterylizuj ale przed uzyciem, bo od teraz do potem jeszcze duzo bakteri sie nazbiera ;) Masz sterylizator? Ewentualnie gotuj w wrzatku - ale pilnuj zeby woda sie nie wygotowala I laktator nie roztopil, jak ja, stara glupia doopa!!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E - tutaj tez nie ma za wesolo z dojazdami srodkami komunikacji miejskiej . Ostatnio musialam kilka razy podjechac tramwajem i juz wyrobilam sobie zdanie o naszej mlodziezy ,wrrr, za to osoby w wieku srednim ustepuja miejsca od razu, raz nawet miejsca ustapil mi dziadek ,na oko ponad 60-letni, az mi glupio zrobilo sie i mowilam ,ze nie trzeba postoje , ale tak nalegal, za az musialam usiasc ... Wczesniej jak bylo zimniej i chodzilam w plaszczach nikt nie ustapil mi miejsca, no ale tlumacze to tym ,iz pewnie mysleli ,ze to tusza a nie ciaza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a brzuchatych na ulicach prawdziwe tlumyyyyy , bedzie kolejny wyz demograficzny jak nic ;) Az szkoda mi tych dzieciakow - bo znowu beda problemy ze zlobkami, przedszkolami , a potem znowu z miejscami na studiach ...z praca No ja tez jestem z wyzu to wiem jak to jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola.22
Ojak milo ze o mnie pamietacie:-) Lekarz mi powiedzal ze to juz tak bedzie ze porod sie zbliza glowka bardzo nisko dlatego uciaska a bole to skurcze macicy ale narazie sa nieregularne wiec nie ma co sie obawiac puki nie bedzie ich wiecej i nie beda czestsze i twardnienie brzucha bedzie sie pojawiac 15 do 20 razy na dzien wtedy na szpital mam isc a poki co to brac nospe jesli bede musiala na wstrzymanie nic mi nie da bo nie chce zaburzyc calego porodu jak dzieckoi bedzie gotowe to i tak wyjdzie i mam odpoczywac i nie robic za duzo na szczescie z dzidza wszystko w porzadku rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E i lusiu - macie racje z tą jazdą środkami komunikacji miejskiej. Ja do tej pory pamiętam jak kończyłam magisterkę 3 lata temu i moja kumpela była w ciąży (wysoko dobry 8 miesiąc) i wracałyśmy z Krakowa do domku (ponad 60km, upał, duszno). Biedna ledwo stała w tym autobusie, studentów było full, brzuch miała po prostu ogromny, biedna ledwo stała. Oparta była o fotel na którym siedziała młoda dziewczyna - myślicie że ustąpiła jej miejsca?....... NIE!! Po prostu obróciła głowę w drugą stronę. Straszna znieczulica, no ale cóż, tak mamy wychowane społeczeństwo. Szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianka09
Mamo E pytałaś jak sie czuje.Od samego początku jest ok.Tak jakbym wogóle w ciąży nie była.Niepokoją mnie tylko ruchy małej a raczej ich brak. Co prawda poczuje lekkie puknięcie z 1 lub 2 razy na dzień ale to wszystko.Mąż pociesza mnie ze jest spokojniutka i dlatego. Ale mi to spędza sen z powiek. Całe szczęście już w środę do lekarza. Ja będę miała cesarkę bo mam kłopoty ze wzrokiem(krótkowzroczność +zmiany zwyrodnieniowe siatkówki), okulistka mnie nastraszyła odklejeniem siatkówki i powiedziała ze naturalny poród wykluczony:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilianka to ja witam Cie w klubie!!! Moj Filip to tez straszny leniuch :( i tez w srode mam wizyte :P i juz sie nie moge jej doczekac:) Juz sie zastanawiam, ze on moze w nocy buszuje jak ja spie, no albo rzeczywiscie mamy spokojniutkie dzidzie:) Byle takie spokojne byly po tej stronie brzuszka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×