Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

witam po długiej nieobecności jesteśmy już w domku:) po krótce napiszę co i jak:) 13.08 trafiłam na patologię ciąży z podejrzeniem gestozy. Lekarze zadecydowali że trzeba ciążę zakończyć. 15.08 miałam pierwszą indukcję niestety zakończyła się bez żadnego rezultatu. Po podaniu oksytyocyny nie miałam żadnych skurczy. Przespałam 9 h na porodówce:P Kolejna próba była 18.08 najpierw zaaplikowano mi żel który wcześniej zakupiłam miał pomóc uelastycznić szyjkę, po godzinie podano oksy. Coś tam zaczęło się dziać ale po drugiej kroplówce jak ręką odjął. Stracone 9 h. Ostatnia próba 20.08 od początku po podaniu oksy nie miałam żadnych skurczy nic, zero reakcjitzn były ale b.słabe. Tym razem spędziłam na porodówce 11h. Lekarz podjął decyzję o cięciu. I tak też się stało 20.08 o 19.59 przyszła na świat Hania, waży 3420g i mierzy 53cm :) Jak mi ją pokazali to najpierw ją głaskałam, całowałam później płakałam aż nie mogłam się uspokoić a na konieć zaczęłam się modlic i dziękować Bogu za ten cud;) musieli mieć ze mnie niezły ubaw;P Najgorzej było wstać pierwszy raz, ale po kilku godzinach było już super. Nic mnie nie boli nic nie ciągnie. Jeżeli kiedykolwiek będę jeszcze rodzić to tylko cesarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola GRATULACJE :):):):) masz już swoją córeczkę, super :):):) pisz co i jak u Was :):):) oj jak fajnie :) troszkę przeszłaś w tym szpitalu ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło, dobrze że cię nie bolało za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke zmienilam tabelke :) STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........12...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć mooncia.............35..........29.09.09.......GorzowWlkp... .......21.........dziewczynka Asienka478.........34..........10.10.2009....Koszalin... .............21........ chłopczyk Lonka20............26..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............22..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> URODZINKI :) Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻😍 🌻😍 🌻 Gratuluje karola:-) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🌻 😍 🌻😍 🌻 Masz już swoja córeczke tak myślałam:-) jak sie cieszę:-) tylko skakać do góry ze szczęścia:-)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobrze że mała jest zdrowa i ty też dobrze się czujesz:-) kamień z serca w końcu spadł. Tak sie martwiłam co tam z tobą i jak z mała, na szczęście wszystko jest dobrze. 🌻 Jednak cesarka nie jest taka zła:-) u mnie raczej też będzie bo mały jeszcze sie nie przekrecił jutro mam do gina. Bóle jeszcze nie ustały a wręcz są mocniejsze, ostatnio miałam nawet bóle jak na miesiączke ale ustały. Jeszcze mały mi na nerw gdzieś uciska i nie mogę za bardzo chodzić bo czuje w udzie jakby mi ktoś ciągnął nerw i od razu trzeba się kulić żeby przestało boleć. Mamy już jedną mamusie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje Karola :) ja juz sie niemoge doczekać kiedy przytule mojego malego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała jest bardzo grzeczna:) Je śpi i mało płacze:) Dziś nasz piewrszy spacerek. Dziewczyny naprawdę poród bez znaczenia jaki sn czy cc to niezapomniane przeżycie a chwila w której widzi się pierwszy raz swoje dziecko nie do opisania. Bałam się tej cesarki ale nie ma czego. Mnie nic nie boli nie ciągnie a to najważniejsze:) Wam również życzę szybkich porodów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola jak tam spacerek z małą??? Ja wczoraj byłam u lekarza i mały oczywiście się nie przekręcił, lekarz powiedział że jest za duży i nie ma szans sie przekręcić dupke już sobie dobrze ułożył:-) tak jest wszystko ok:-) jak na razie 13 październik cesarka:-) dziewczyny nic sie nie odzywają Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola jak tam spacerek z małą??? Ja wczoraj byłam u lekarza i mały oczywiście się nie przekręcił, lekarz powiedział że jest za duży i nie ma szans sie przekręcić dupke już sobie dobrze ułożył:-) tak jest wszystko ok:-) jak na razie 13 październik cesarka:-) dziewczyny nic sie nie odzywają Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pustki... szkoda:( Nam spacerek udał się rwelacyjnie. Hania ładnie śpi. Ogólnie jest grzeczna i mam nadzieję że tak zostanie:) Kąpiemy ją około .20.00 zasypia o 21.00 i budzi się dopiero 2.30. Zjada mleczko, zmieniamy pampersa zasypia około 3.00 i śpi do 8.00 rano;) więc nie mogę narzekać. Nie karmię piersią, ponieważ mała strasznie poraniła mnie w szpitalu, do krwi, nie pomogły nakładki nic, a po drugie miałam mało pokarmu na początku i trzeba było dokarmiać ją. Troszkę zagoiłam piersi i teraz odciągam jej dwa razy dziennie pokarm- rano i wieczorem. Jak u was dziewczyny?? Malwinka21 a jak twoje starania?? co lekarz mówi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziś mam 13dc, w tym cyklu brałam 2 tab Clo przez 5 dni. Chciałam iść na monitoring ale najbliższy termin wypadał mi w 24dc więc lipa. Ogólnie w tym cyklu nie mam jakoś specjalnych chęci na staranka.Niewiem może wyluzowałam. Ogólnie jestem też jakaś rozkojarzona. Czasem brak mi już wiary i sił, że się uda. Wg gina wszystko w porządku. W 3 cyklu będę mieć monitoring to zobacze co wtedy powie. CHyba, że go nie bedzie bo się uda :)) Mam jeszcze 9 testów owu, ale też jakoś niechce mi się ich robić. Chyba wole niewiedzieć kiedy owulka będzie/jest bo wtedy się człowiek nastawia „o test pozytywny to trzeba dziś działać” i człowiek nastawia się na seks tylko w jednym celu. No zobaczymy jakie beda tego efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Karola duża masz blizne??? nie przeszkadza ci ona w pielegnacji małej??? Mąż ci chyba dużo pomaga:-) dobrze że twoja Hania jest taka spokojna:-) ciekawa jestem jai moj urwisek bedzie:-) na razie daje mi ciągle czadu ciasno już jemu jest:-) Malwinka za ciebie tak trzymam kciuki że z ledwością je trzymam:-) ale trzymam cały czas żeby sie udało.... Ide robic obiadek:-) Pozdrawiam wszystkich szkoda że tak mało nas tu zagląda i nikt praktycznie sie nie odzywa:-( a mooncia chyba lezy w szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........12...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć mooncia.............35..........29.09.09.......GorzowWlk p... .......21.........dziewczynka Asienka478.........34..........10.10.2009....Koszalin... .............21........ chłopczyk Lonka20............26..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............22..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> kamciak............30.........01.11.2009.........Szczecin/Delvin.......chłopczyk URODZINKI Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, długo mnie nie było ale najpierw sie przeprowadzałam, później nie miałam internetu a później nie mialam czasu, za to teraz mam pełno bo juz do pracy nie wracam, jestem na zwolnieniu w piatek dwa tyg temu wylądowałam w szpitalu mialam skurcze i bóle w brzucholku, dostałam jakies sterydy dla mlodego zeby mu sie plucka rozwinely w razie gdyby wczesniej chcial wyjsc :) mój lekazr powiedzial ze do 35tyg musze donosic, pozniej moge juz rodzic, poki co synus pupka do dolu jest odwrocony wiec jakby co to cc bede miala.... Karola fajnie ze masz juz corcie przy sobie i do tego strasznie grzeczna jest jescze raz gratuluje :D pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamciak to mój mały też ma dupke w dole ale gin mi powiedział że jest za duży żey sie przekręcić jak widziałam to głowke jak na 34 tydzień ma tak jak dziecko w 38 tygodniu, z reszta mam mały brzuch i jemu ciężko jest tam cokolwiek zrobić:-( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi moj gin powiedzial ze mam jakies cwiczenia robic zeby maly sie przekrecil w sumie jeszcze mamy czas ale cos mi sie nie wydaje zeby sie przekrecil, zreszta zobaczymy jak bedzie.... :D pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ta rana wogóle nie boli. Mówię najgorsze było wstać pierwszy raz po cc, koszmar normalnie, kręciło mi się w głowie itp. No ale tak jest jak trzeba leżeć 12 godzin plackiem. Jak już usiadłam na łóżku to nie mogłam wstać bo miałam takie mroczki przed oczami, ale pomału usiadłam na wózek i przewieźli mnie na położnictwo. Trzeba się dużo ruszać i tyle, bo jak będziesz leżeć to jeszcze gorzej. Położne dają środki przeciwbólowe więc nie ma problemu. Jutro idę na ściągnięcie szwów, rana jest około 10cm może nawet troszkę więcej ale jest na lini majtek więc nic nie widać. Nie ma się czego bać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) co tam dziewczyny u was slychać??? Mnie zaczeły łapać jakieś dziwne bóle brzucha:-( jak sie obkręce i położe na inny bok to strasznie boli brzuch i do tego podbrzusze:-( mały ciągle szaleje jak nigdy, ciągle był cicho a teraz wariuje w brzuchu jak nie wiem:-) Jeszcze wczoraj jak zanosiłam zwolnienie zobaczyłam że musze leżeć:-( i teraz nie wyjdę nigdzie:-( ale tutaj pustkami świeci:-( Mooncia na bank leży w szpitalu nastepna szybciej urodzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej asienka :) ja jestem tutaj codziennie :) ja mam codziennie bole brzucha walsciwie takie mini skurcze mam lekarz w szpitalu mi powiedzial ze to skurcze braxtona - hicksa co oznacza ze moja macica przygotowuje sie do porodu, czasami te boel i skurcze sa nie wytrzymania i do tego jeszcze krzyz strasznie boli czasami nie oge siedziec ani lezec ehhhh podobno teraz najgorszy czas bo dzidzia najwiecej roznie i wszystko sie rozciaga i wogole, ale coz chcialam bobaska :) trzeba przetrwac :D juz nie moge sie doczekac kiedy maluszka bede miała przy sobie :) moj maly caly czas szaleje:) rzadko kiedy sypia :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zobaczycie swoje maluszki to zapomnicie o wszytskich bólach i cierpieniach. To jest prawda dziecko wszystko wynagradza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he wiem wiem moja bratowa tak cierpiała przez ostatnie tygodnie ciazy ze masakra caly czas z bolu plakala ale jak juz byla z mloda w domu to juz nastepne chciala miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:-) Mój mały teraz zaczyna szaleć wcześniej nie był taki, już nie długo mój Oluś bedzie z nami:-) jescze zakupów nie zrobiłam chyba czakam na cud :-) musze z mama sie wybrac bo jak sama pojade to nabiore tego tyle że połowa bedzie nie potrzebna:-) jak wpadła bym w trans to pól skleby mogłabym wykupić:-) ale liste mam zrobioną:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja muszę zrobic sobie listę zakupów, wózek kupuje w przyszlym tyg wiec za jakies dwa tyg bede miała go w domu, reszte kupuje tutaj na miejscu, musze sie wziac i zrobic powazna liste i isc na zakupy, z tym ostatnim najgorzej, krzyz mi tak dokucza ze nawetz zlozka nie chce mi sie wstawac, pozdrowionka, milego weekendu dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupuje nowy, nie moge czekać az sie Wiktor urodzi bo zanim paczka dojdzie do IRL to tydzien a wczesniej kilka dni zeby do mjej mamy w szczecinie doszlo, pozatym materacyk tez z polski sciagam wiec musze miec wszystko zanim mlody sie urodzi, a wozek chce kupic z fotelikiem do samochodu odrazu a z tego co wiem tutaj nie wyjde ze szpitala jeżeli nie bede miala fotelika do auta albo czego innego czym moge przetransportować malucha do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollllaaaaaa
w Polsce też musisz mieć fotelik albo nosidełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×