Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

hej:-) u mnie właśnie przeszła wielka burza a padało jak nie wiem. jak ja bym chciała juz urodzic i zobaczyć swoje malenstwo a ja musze czekać jeszcze miesiąc:-(. Monncia bedzie dobrze. jęzeli chodzi o rzeczy do szpitala to co wziełyście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli chodzi o rzeczy do szpitala napewno 2 koszule rozpinane na guziki, mam też tą specjalną do karmienia ale jak dla mnie lepsze były te na guziki. Zabierzcie też maść na pogryzione brodawki-bepanthen, wkładki laktacyjne, podkłady poporodowe, majtki z siateczki poporodowe kosmetyki dla siebie, klapki, SKARPETKI do porodu jest zimno w stopy. Ubranka dla dziecka Jutro idziemy do lekarza na ważenie itp:) zobaczymy ile moja córcia przybrała. Muszę wam powiedzieć że dziecko tak szybko się zmienia, patrzę na moją Hanusię i z dnia na dzień staje się takim prawdziwym bobaskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ja troche pozno do Was dołącze ale przeczytalam cale wasze starania od poczatku i kibicuje wam z calego serca. sama starama sie juz 5 miesiac wlasciwie jestem juz po owulce i od tego czasu mam ciagle bole w podbrzusze na przemian jajnikow , ciagnie mnie jak na mieiaczke w dole brzucha i to ciagle uczucie mokrosci jak na o@ ale to niemozliwe bo do planowanej@jest jeszcze 9 dni a dodam ze cykle mam regularne, staralismy sie 16 dnia cyklu, i podobno byl to najlepszy dzien do poczecia wgl kalendarza a na necie ostatni@byl 14.08 czy mam szanse dolaczyc do tabelki jako zaciazona:) na test za wczesnie a to czekanie mnie dobija a jak sobie poklikam to jakos czas zleci pozdr :))00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspierajacie mnie dziewczyny to przynajmniej bedzie sie chcialo starac a i po niku widac ze mam juz 29 lat choc podobno nie wygladam i tak naprawde dopiero teraz dojrzewam do bycia mama to zaczynam sie niepokoic bo widze ze to nie latwe a ja nie mam zbyt duzo czasu. a i co do waszych objawych piersi mnie nie bola a sluz jest moze bialy tzn widze to po uplawach na bieliznie ale wbrew uczucia mokrosci jest sucho a bol jak na @ atu jeszcze 9 dlugich dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj aisha Mnie do testowania zostalo 11 dni, jednak ja już ze spokojem do tego podchodze. Czasu nie przyspiesze, a jaki będzie wynik to się okaże. Po tym roku starań już nawet objawów ciązy się nie wyszukuje. Co miesiąc bolą mnie piersi i ciągnie brzuch, więc niewiadomo czy na ciąże czy na @. Wolę być mile zaskoczona bo każde rozczarowanie bardzo boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o Tobie kochana ciagle mysle i chyba Tobie trzeba bedzie najbardzej gratulowac za te strarania i wytrwalosc, wiem, ze nie chcesz sluchac zadnych pocieszen ale cos musimy Ci mowic nie mozesz sie poddac. jestes super i Tobie napewno Bog to wynagrodzi . musi byc dobrze w koncu jestesc zdrowa moja kumpela tez miala miec problemy a teraz ma zdrowa coreczke nie ma reguly kobiety po poronieniach tez zachodza bez problemu. jestescie z mezem mlodzi uda sie a to ze bardzo chcesz to cie bardzo rozumiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za miłe słowa. Ostatnio stwierdziliśmy z mężem, że ten dzidziuś będzie najbardziej wyczekany i wytęskniony. :)) Przede mną w razie czego jeszcze jeden cykl z CLO choć szczerze się go obawiam i to nie z powodu ryzyka ciąży mnogiej tylko chodzi mi o samopoczucie bo w 3 cyklu mam przepisane 3 x1 tab przez 5 dni. Teraz po dwóch już byłam lekko rozkojarzona i troche pobolewała mnie głowa. Pierwszy cykl z Clo był z nastawieniem,że musi się udać. Byłam na USG podglądnąć jajeczka, stosowałam testy owulacyjne i zel pre-seed, no i bywały dni, że seksik musiał być codziennie, aby nie pominąć owulki w razie czego. Chyba za bardzo się nakręciliśmy bo był nie udany. Drugi cykl z Clo ten obecny też chciałam iść na USG mimo, że ginka zalecała monitoring w 3 cyklu no ale niestety nie było już miejsc. Wywnioskowałam wtedy, że widocznie tak ma być, że mam niewiedzieć ile jest jajeczek. Doszłam do wniosku, że nie bede stosować testów owu ani pre-seedu bo niechce wiedzieć kiedy jest owulka. Mam jeszcze 9 testów i może kiedyś je jeszcze wykorzystam :)) W tym też cyklu nie serduchowaliśmy codziennie, tylko wtedy kiedy nas naszło :) akurat tak wyszło, że co drugi dzień :) Widząc dwie jednakowe krechy na teście owu podchodziłam do tego, że owu już nie długo i że nie możemy przepuścić takiej okazji i musimy działać. Wtedy seks był tylko w jednym celu. Wywnioskowałam, że takie podejście nic nie zmieni i nic mi nie da. Ze w taki sposób nie osiągne sukcesu. Mam nadzieję, że już wkrótce też będę się cieszyć stanem błogosławionym :) Ależ się rozpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciwie najgorsze jest to ze po kazdym staraniu zanim jeszce niewiadomo czy cos z tego bedzie trzeba na siebie uwazac jak by sie bylo w ciazy bo przeciez chodzi o to zeby w razie czego nie zaszkodzic malenstwu ale wkurza mnie to bo przeciez trzeba prowadzic normalne zycie. po ostatnim miesiacu przytylam pare kilo bo wmawialam sobie ze jesli bede w ciazy to moge sobie juz zaczac jesc a tu nic wiec obiecalam sobie ze po@ biore sie za siebie i robilam 6 wejdera, skakalam na skakance widzialam juz pierwsze efekty a strasznie ciezko mi bylo sie do tego zabrac obiecalam sobie ze w tym miesiacu nie bede na to patrzec czy bede dopoki @ mi sie nie spozni ale po staranku w owulce zaczely bolec mnie te janiki no i sobie znowu wkrecilam ze moge byc a jesli tak to nie chce zeby bylo cos nie tak wiec przestalam cwiczyc ale jak nic z tego nie bedzie to sie wkurze bo ciezka mi bedzie sie zabrac nowu w dodatku nigdy niewiadomo czy mozna sobie wypic drinka na imprezie itd czy tak ma byc co miesiac?sorka za takie dlugie wiadomosci ale nikogo tu nie ma to pisze sama ze soba:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety my starające tak mamy, że każdy objaw interpretujemy slowami: "a może się jednak udało?". Mam jednak nadzieję, że już wkrótce nam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Witam nową staraczke: wpisuj sie do tabelki:-) karola a ile ubranek brałas dla małej do szpitala??? jak tam sie czujecie dziewczyny??? nogi mi strasznie puchną:-( już żadnych pierścionków na palce nie założe nawet musiałam zdjąc obrączke:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienka gdybys mogla to wpisz mnie do tej tabelki bo niebardzo wiem jak,moje dane aisha1979 cykl 5 miejscowosc poznan dzieci brak,niewiem co tam jeszce jest potrzebne bo nie widze podgladu wiek 29 a tak ogolnie to za miesiac rozwiazanie?:)i co nie boisz sie troszke porodu bo ja juz sie boje ale miliony kobiet rodza i chyba jak nas nadusi to juz wszystko jedno bylo tylko bylo dziecko zdrowe co nie? piszcie dziewczyny o sobie duzo to my staraczki bedziemy sie uczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........12...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak Aisha1979........5.................Poznań.................29........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć mooncia.............37..........29.09.09.......GorzowWlk p... .......21.........dziewczynka Asienka478.........35..........10.10.2009....Koszalin... .............21........ chłopczyk Lonka20............26..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............23..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> kamciak............31.........01.11.2009.........Szczeci n/Delvin.......chłopczyk URODZINKI Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............20.........dziewczynka Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatam nową koleżankę:) Komu jak komu ale najbardziej kibicuje Malwinie21:)Może będziesz miała bliźniaki:) wzięłam tylko jedną zmianę ubranek a później mąż mi dowoził. Byłam dziś z mała na badaniach waży już 3690g :) w tydzień przybrała 270g:) taka fajna się już robi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka tak sobie mysle ze bardzo sie denerwujemy ze nie wychodzi jak sie juz wyjdzie za maz bo wtedy sie juz planuje i czeka wlasnie na to a tak to moze i chcemy ale jak nie to tego slubu jeszcze nie ma, mowie wlasnie o sobie bo chcialabym zeby najlepiej bylo pokolei zareczyny slub potem dziecko jednak nie wszystko tak idzie, u nas pewnie bedzie inaczej bo skoro juz zyjemy jak malzenstwo i wiemy ze chcemy byc razem to slub to tylko formalonosc i mojemu sie nie spieszy bez" pretekstu "ze sie tak wyraze oszywiscie chcemy dziecko bo zdecydowlaismy sie starac tylko moze wlasnie przez to wam tez nie wychodzi ze tylko o tym myslicie ze moze powinniscie bo juz po slubie wiec teraz czas na dziecko poczekajcie nacieszcie sie malzenstwem chyba wlasnie dlatego los plata figle ze nie wszystko idzie po naszej mysli ale mam cicha nadzieje ze niedlugo bezdiemy sie cieszyc i razem dołączymy do drugiej czesci tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisha1979 porodu sie nie boje jak będzie cesarka ale jak wyjdzie naturalny to sie załamie bo strasznie boje sie bólu:-( chciałabym już urodzić a jeszcze tyle czasu muszę czekać:-( Karola to super że z mała wszystko jest dobrze i tak ladnie przybiera na wadze:-) aisha1979 ty dopiero 5 cykl sie starasz ja dopiero zaszłam po ponad roku starań:-( ale w końcu sie udało i jeszcze kilka tygodni i będę miała swojego synusia przy sobie:-) trzymam za was wszystkie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie planowałam tego w ten sposób, że jesteśmy już po ślubie to i czas na dziecko. O dziecku już myślałam przed slubem. Zastanawiałam się jak to będzie gdy pojawi się u nas dzidzia. Tyle się słyszy o wpadkach, wiec podchodziłam do tematu, że w ciąże jest dość prosto zajść, ale jednak się pomyliłam. Znam pary, którym gumki pękły i zaciążyły. Znam jedną kobietę, która zaszła poprzez stosowanie tabletek anty. Pożyjemy, zobaczymy do której kategorii będe mogła zaliczyć ten cykl, do udanej czy nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym to masz racje Malwinka to niesprawiedliwe dlatego to musi byc blogosławieństwo ze jedni maja od razu albo dwoje dzieci nie wiecej a zawsze kochaja sie tak samo ale my tez sie doczekamy u mnie w rodzinie nie bylo z tym problemow u ciebie zakladam ze tez nie zobaczymy niedlugo albo troche pozniej Asienka niedlugo zobaczysz swojego synka podobno cesarka jest lepsza i sladu prawie nie ma oby bylo szybko bezbolesnie i zeby chlopczyk byl zdrowy a miesiac to i tak szybciej niz my z malwinka sie doczekamy szybko zleci:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mojej str też nie było problemów z zachodzeniem w ciąże. Asienka jeszcze troche i będziesz mieć synka przy sobie. A co do porodów to zawsze myślałam aby rodzić sn, bo ponoć ten poród powoduje, że po porodzie okresy stają się mniej bolesne. Ale jak to wyjdzie w przyszłości to niewiem, bo ja też mam strasznie niski próg bólu. Nawet u dentysty biore znieczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa koleżankę :) z całego serca zycze pwodozonka :) moje starania ni ebyly dlugie coprawda ale bylam na hormonach od ponad roku przed zajsciem, trzymam kciuki za Was dziewczynki :) u mnie dzisiaj caly czas naprzemian pada i slonce swieci .... ehhh az si enic nie chce Karola super że Hania dobrze sie chowa :) mój synus dzisiaj wariuje, brzucho az boli mam pierwsze rozstepy... a myslalam ze bez nich sie obedzie ;) pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamciak a Ty moze jestes z Irl bo mi sie wydawało, że podałaś Dublin ja w każdym razie jestem w Galway ale tylko do 17 wrzesnia a potem na stale do polski a pzred wyjazdem sie wyjasni w sumie fajny prezent bylby juz sobie to wybrazam tylko przez to pewnie tylko zapeszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałam w ciąży ani jednego rozstępu na brzuchu a jak urodziłam to się kilka małych zrobiło niestety... Jutro nasza pierwsza rocznica ślubu:) dziś mamy gości, rodzinka wpada na kawkę i ciacho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........12...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak Aisha1979........5.................Poznań............... ..29........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć mooncia.............37..........29.09.09.......GorzowWlk p... .......21.........dziewczynka Asienka478.........35..........10.10.2009....Koszalin... .............21........ chłopczyk Lonka20............26..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............23..........03.01.2010....Zgierz... . ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> kamciak............31.........01.11.2009.........Szczeci n/Delvin.......chłopczyk URODZINKI Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............21.........dziewczynka Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy którejś z was rozchodzilo się spojenie łonowe? Karola wszystkiego naj naj z okazji rocznicy :) tak ważnej i pięknej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziecwzyny :) Karola wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, my mielismy nasza 23.08 :D aisha1979 jestem w IRL :) jeszcze czas jakis :) napewno do konca macierzynskiego :) mieszkam niedaleko mullingar w westmeath, na wsi :) ile tu siedzisz ?? ja troche ponad dwa lata moj maz trzy .... w tabelce widze że w PL w sumie niedaleko mnie mieszkasz :) moj synus od wczoraj rozrabia. chyba wogole nie sypia.... brzuch dzisiaj starsznie boli... i do tego krzyz sie doklada karola tyz myslalam ze bede farciara bez rozstepow ale wlasnie sie pojawilyw sumie tylko cztery chyba narazie i pod spodem brzucha prawie przy wzgorku lonowym gdyby nie moj maz to bym o nich nie wiedziala pewnie bo ja ich nie widze musze brac lusterko ;) milego dnia wszystkim zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamciak w irl jestem 1 i pol roku w sumie jak przed wyjazdem dowiem sie ze jestem to troche szkoda bedzie wyjezdzac bo tu sa dobre benefity na dziecko ale sama wiesz jak tu z lekarzami dlatego wole w polsce rodzic kumpela tu rodzila wiem tez ze porod rodzinny jest bezplatny chociaz niewiem czy bym chciala zeby facet byl przy jak ogladalam filmik na you tubie to mnie przerazlo a co dopiero jego ale to indywidualna sprawa moze jescze zmienie zdanie poki co to musze jeszcze sie postarac albo poczekac do @ a Ty jestes z pl niedaleko poznania? wlasciwie to wracamy i bede mieszkac u chlopaka kolo Turku. karolinka gratuluje rocznicy i dla malej Hani wszystkiego najlepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisha w pl jestem ze szczecina co do irl to niedlugo tu jestes :D ja musze powiedziec ze jestem zadowolona z opieki lekarskiej tutaj, chodze do pl ginekologa jako gp, w szpitalu tez sie dobrze zajmuja ciezarnymi, wiem bo juz dwa razy lezalam :D akurat o piece lekarskiej slyszalam rozne opinie i mieszane zdania, ja nie mam porownania bo nigdy nie rodzilam w PL ale uwazam ze mimo tego co laski opowiadaja nie jest tutaj az tak zle, oni poprostu inaczej podchodza do ciazy, od poczatku mi mowili ze to nie jest choroba ;) co do porodu to nie wiem czy chce zeby moj maz byl przy mnie on sam nie wie jak sie ma tak dokladnie ;) a z tego co wiem w pl porody rodzinne tez sa bezplatne tylko spzitale zarabiaja na nich kase na lewo... bo i tak i tak dostaja zwrot za nie z nfz, wiem bo moj brat w styczniu teraz zaplacil chyba 160 zika za porod rodzinny a mogl za darmo byc ze swoja kobita ale poznije stwierdzil ze nie warto sie z nimi uzerac i olal wszystko :) benefity faktycznie niezle najlepsze jak masz tak z piatke dzieci ;) jak wiekszosc ludzi tutaj :D ale monolog mi sie napisal :D pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karola wszystkiego dobrego z okazji rocznicy ślubu :)) Kamciak miałyśmy rocznice w tym samym dniu :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwina ja miałam pierwsza a Ty ?? wszystkiego najlepszego spoznione ale szczere :) dobrej nocki zycze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×