Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karola1988

zwariuję przez to czekanie na te 2 kreseczki

Polecane posty

czesc :) oj dlugo mnie nie bylo....ale mialam wazny powod :) 26.09.2009 r o 13.45 urodzilam coreczke Martusie , wazyla 3120 i miala 54 cm :) porod trwal 6 h i 30 minut a parcie trwalo tylko 15 minut :) bolalo jak cholera ale naprawde jak klada dziecko na brzuchu to wszystko sie zapomina... poplakalam sie jak ja zobaczylam, jest taka slodka i podobna jak narazie do tatusia :) nie mialam wczesniej czasu zeby napisac bo dziecko baedzo zajmuje czasu szczegolnie ze moja to jest malym glodomorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........13...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak Aisha1979........5.................Poznań............... ..29........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć mooncia.............39..........29.09.09.......Gorzow Wlk p... .......21.........dziewczynka Asienka478.........40..........10.10.2009....Koszalin... .............21........ chłopczyk Lonka20............30..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............25..........03.01.2010....Zgierz... ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> kamciak............36.........01.11.2009.........Szczeci n/Delvin......26.........chłopczyk URODZINKI Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............21.........dziewczynka Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje mooncia :D teraz moja kolej ;) u mnie jak narazie dalej 2w1 ;) bole sa caly czas, czasami nawet dosc mocne skurcze ale raz moze dwa dziennie, jutro kontrola w szpitalu, czekam z niecierpliwoscia na paczke z polski, bylismy w sobote na zakupach, kupilismy pampersy ktore moj maz musial przetestowac odrazu, bo jak stwierdzil trezba sprawdzic czy napewno nie przeciekaja hihihihihihi pozdrowionka, milego popoludnia zycze k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lonka20
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........13...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak Aisha1979........5.................Poznań............... ..29........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć mooncia.............39..........29.09.09.......Gorzow Wlk p... .......21.........dziewczynka Asienka478.........40..........10.10.2009....Koszalin... .............21........ chłopczyk Lonka20............33..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............25..........03.01.2010....Zgierz... ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> kamciak............36.........01.11.2009.........Szczeci n/Delvin......26.........chłopczyk URODZINKI Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............21.........dziewczynka Hania Mooncia gratuluje Córeczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie czuje dobrze, Martusia tez :) ie myslalam ze az tak szybko wroce do formy po porodzie. Najgorsza byla 1 noc bo znieczulenie zeszlo i mimo ze malo mnie nacieli to i tak bolalo. W domku radzimy sobie calkiem niezle, tylko w nocy jest czasami ciezko jak mala nie chce spac od 3 w nocy i dopiero zasypia o 6 ale w dzien sobie odsypiam to :) karmie piersia ale mam malo pokarmu dlatego dokarmiam mlekiem modyfikowanym. Dziewczyny skurczy porodowych nie pomylicie. Uwierzcie mi to co teraz czujecie jako sline skurcze to jest nic w porownaniu z porodowymi :) ale jak klada dziecko na brzuchu to wszystko sie zapomina o bolu. Ja mialam jeszcze taka sytuacje ze jak mi ja polozyli to odrazu otworzyla oczka i sie na mnie popatrzyla i tak caly czas sie na mnie patrzyla poki mi jej nie zabrali, ona sie patrzala a ja plakalam ze szczescia :) i dobrze wam radze jezeli bedziecie mieli mozliwosc to idzcie sie wykapac podczas porodu, daje to ogromna ulge podczas skurczy. Ja az nie chcialam wyjsc z wanny :) maz caly czas polewal mi brzuch ciepla woda z 40 minut tak chyba lezalam. o 13 polozna jeszcze raz kazala isc nam sie wykapac przed kapiela mnie zbadala i bylo rozwarcie na 5cm a w skurczu na 6, bylam tam moze z 20 minut i jak przyszlam to nie zdazyli mnie podlaczyc do ktg bo juz mialam skurcze parte i pelne rozwarcie :) i tak 15 minut parcia i o 13.45 Martusia byla juz z nami :) wogole duzo bym mogla pisac o porodzie ale czasu brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) Mooncia to super ze wszystko dobrze:-) Zmieniaj tabelke:-) Ja od dwóch dni mam takiego nerwa że maż mowi "z kijem nie podchodz" Tak mnie wszystko denerwuje. dzisiaj rano mnie obudziły bóle ale przeszło na szczęście:-) Mamusie trzymajcie sie:-) a za staraczki trzymam kciuki niech im szybko sie uda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisalyscie laski, kurcze mooncia tutaj przy sali porodowej masz prysznic, nie ma szans na wanne ale pewnei i tak skorzystam :D Asienka ja mam takie bole od kilku tyg dzisiaj wyjatkowo spokoj mam, jakis taki ospaly dzionek moj synek tez malo sie rusza, musialam w jego przestrzen zyciowa zaingerowac zeby sie ruszyl leniuszek swoja droga myslalam ze dluzej sie do siebie dochodzi po porodzie, tak myslalam o kilku dniach do tygiodnia ale widze ze troche to szybciej jest, tutaj jak nic sie nie dzieje to czasami na drugi dzien puszczaja do domu, troche sie tego boje sczerze jak urodze jednego dnia a drugiego pogonia nas do domu Asienka odezwij sie napisz jak sie Twoje bole rozwinely powodzenia z dzidziami mamusie ;) milego wieczorku k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienka i jak u ciebie??? rozkręciło się :)???? Mooncia a ty się o nic nie martw szybko wszystko ograniesz:) Pamiętam jak mnie wkurzały te tabuny gości na początku, chciałam nacieszyć się sama mężem i dzieckiem a tu ciągle ktoś...miałam full roboty a siedziałam z gośćmi. Ale teraz robię inaczej jak ktoś przychodzi to po prostu mówię że muszę zrobić daną rzecz i robię. Kamciak tobie też już mało zostało:) Urodzisz szybciej niż ci się wydaje. Malwinka a jak u ciebie?? Byłaś u lekarza?? czy coś nowego wiadomo?? szukałaś pomocy u jakiegoś innego specjalisty>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI nick.............. cykl.............miejscowość..........wiek.......płeć Malwina21.........13...............Śląsk (Lubliniec).......22.........brak Donia80...........3................Kielce............... ....30.........brak Aisha1979........5.................Poznań............... ..29........brak ZACIĄŻONE nick..................tydzien....termin.........miejscow ośc..........wiek......płeć Asienka478.........40..........10.10.2009....Koszalin... .............21........ chłopczyk Lonka20............33..........24.11.2009....Kielce ..... .............20.........chłopczyk Natulek..............28..........03.01.2010....Zgierz... ..............28........chłopczyk Panna Freddy K......36........19.09.09......Poznań.....24......chłopczyk< br /> kamciak............36.........01.11.2009.........Szczeci n/Delvin......26.........chłopczyk URODZINKI Karola1988..............20.08.09......Gdańsk.... .............21.........dziewczynka Hania Mooncia.................26.09.09.......Gorzów Wlkp........21.......dziewczynka Martusia Mooncia gratuluję :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moonci gratuluję córeczki :) U mnie sprawy mają się tak: Opis USG:(byłam w poniedziałek) Przodozgięta prawidłowa macica. W jamie macicy endometrium o prawidłowym obrazie. W nieco powiększonych jajnikach- lewym i prawym (stan po stymulacji clostylbegytem) uwidoczniono struktury odpowiadające obrazowi ciałka żółtego. Zmian patologicznych nie stwierdzono. Ogólnie były dwie owulki (dwa ciałka żółte). I podejrzewam, że w 15dc. Ginka jeszcze stwierdziła, że prawidłowo reaguje na stymulacje. Powiedziała jeszcze, że moge a nie musze teraz zajść w ciążę. Mam być dobrej myśli. Wspomniała też o blokadzie psychicznej, która może występować przy bardzo intensywnych staraniach i pragnieniu dziecka. Powiedziała, że na to wszystko ma wpływ stres, w wyniku którego może się podwyższyć prolaktyna, nawet minimalnie co też uniemożliwi zajście. Jesli teraz się nie udało to przez pół roku zero jakichkolwiek działań, tylko mam współżyć. Zapytałam o te moje plamienia przed @ i powiedziała, że są one normalnym objawem. A przed niedomoga fazy lutealnej chroni mnie duphaston. Dziś z mężem porozmawialiśmy sobie o nas… o naszych starankach. Doszliśmy do wniosku, że jeśli teraz się nie udało (odpukać :D) to robimy tak jak ginka mówiła, że pół roku bez jakichkolwiek działań, tylko współżycie. A jeśli się nie uda to wtedy jedziemy do Provity.Podejrzewam, że po stymulacji hormony co niektore mogą być podwyższone, więc dlatego trzeba czekać. Może faktycznie nie mamy nic robić w tym kierunku i się wtedy uda. Jesteśmy dobrej myśli :)) A na kontrole do ginki i tak pojde w razie czego, by sprawdzić czy ta moja maleńka nadżerka, która w kwietniu nie wymagała leczenia jest ok. Może ginka zaleci w między czasie jakieś badanka hormonalne. Zobaczymy. Dziwne.. nie chce zapeszać ale mam ok tydzień do @ a mnie tylko piersi pobolewają a brzuch nic a nic. :) Dziś też dopisywał mi apetyt :) Miłego wieczoru życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka widzę że teraz odpuściłaś już totalnie i dobrze. Będzie co ma być:) zobaczysz uda się a wtedy będziesz najszczęśliwszą kobietą na świecie;) Najważniejsze to nie brać sobie tego do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:-) jak mija dzien? u mnie straznie brzydka pogoda:-( Malwinka nie poddawaj sie! ja pamietam jak ja sie starałam ponad rok czasu i wiem co ty czujesz jak za każdym razem wychodzi, że znowu nic z tego:-( załamywałam sie wtedy a później dałam na luz, będzie to bedzie nie to nie i w koncu udalo sie:-) zmieniłabym troche tabelkę:-) do mamuś dopisałabymjeszcze wage i długośc dziecka:-) co wy o tym myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki widze ze tetni tu zycie :D u mnie piekne slonce z aoknem tylko niestety troche zimno, w nocy to chyba anwet przymrozki mamy Malwina dobre podejscie :) uda sie wkoncu zobaczysz i tak jak mowi Kaarola bedziesz najsczesliwsza kobieta na siwecie :D u mnie juz drugi dzien jakis taki spokojny bardzo, maly sie rusza ale tak malo, bole ustaly, jakby cisza przed burza... ;) w sumie byle do soboty a pozniej nie chce sie dzieje co chce :D milego dnia wam zycze dziewczynki kamciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dzisiaj ostatni dzień pisze. jutro do szpitala z samego rana jade na cc:-) mam juz skurcze i jak mnie w nocy złapią to od razu mam jechać i nie czekać na silniejsze. Juz nie mogę sie doczekać:-) zaraz ide pakować torbe posprzatać i odpocząć:-) trzymajcie sie dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No asienka czekam na relacje o dzidzi :D przedewszystkim powodzenia :D i do napisania ;) juz po wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz sie co cykac, wkoncu z maluszkiem swoim upragnionym i wyczekanym wrocisz do domku :D powodzenia trzymaj sie cieplutko Kochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Asienka powodzenia:) zobaczysz wszystko będzie dobrze:) skończyłam sprzątać. Hania leży i gada do kota:P a ja mam chwilę dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kurcze Asienka przeciez mialas miec odrazu cc :/ co za mlotki a dzidzia czy tak czy tak sie nie obroci juz teraz wiec generalnie co za roznica czy dzisiaj czy jutro Ci go wyciagna o moj boze masakra, tutaj poprostu Cie umawiaja na cesarke jezeli wiedza ze nie urodzisz sama, najczesciej przed terminem i nie czekaja na zadne bole czy skurcze.... u mnie po staremu, bole i skurcze sa nieregularne pogoda jak to na wyspie mokra i brzydka ale dzisiaj dostaniemy rzeczy dla malego :D jedyne pocieszajace wydarzenie :PP pozdrowionka milego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciatko99999
hey bylam na usg potwierdzic ciaze na 1 wizycie bylo widac jakas czarna plamke w sumie ja tam nic nie widzialam na 2 wizycie to byl 6 tydzien bylo widac jajo plodowe mialo 17.2 i pecherzyk ale nie dzidzie powiem ze wizyty byly tydzien po tygodniu lekarz kazal przyjsc za 2 tygodnie dlatego ze jak mu powiedzialam ze mam cykle 30 33 to on powiedzial ze owulka sie przesunela i dlatego tak jest a pytanie brzmi czy mooze to byc puste jajo plodowe napiszcie cos prosze o pomoc bo mam taka obawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marciatko musisz poczekać tydzień dwa i zrobić kolejne usg, niestety nic innego poradzić ci nie mogę, ja jak byłam w 6 tyg to byl sam pęcherzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×