Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Ja dzis pol dnia pieklam kruche ciasteczka :) przepisu niestety nie mam bo babcia ciasto zagniatala, a ja walkowalam i wycinalam :) ale czuje sie jakbym piekla :) bo ja takie troche dwie lewe rece do gotowania. A gdzie ten snieg? U mnie w Trojmiescie szarowa i ani platka! Ma padac w swieta, ale nie uwierze jak nie zobacze. Zegnam sie na dzis, bo ide na imprezke :) buziaczki! xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) szczeże powiem że pedzicie jak szlone i kiedy wszystko nadrobię to nie mam zielonego pojecia :) WIĘC GRATULUJE WSZYSTKIM ZACIĄŻONYM :) ja mam kupę roboty i jeszcze dochodzi krzatanina swiateczna wiec wiecie o co chodzi ;) Jesli chodzi o staranka to jakies były jak były II krechy na teście owulacyjnym :) a tak to ostatnio jestem tak zmeczona że szybciorkiem przytulam się do poduchy i zasypiam :) do @ mam jeszcze 10 dni :o i tak mi się ciagna że szok :(ostatnio jem jak głupia powiedziała bym wrecz połykam jedzenie nie gryzac i od tygodnia bola mnie piersi :o wogle mam wrażenie że sa napompowane :o brzuch mnie nie boli dzisiaj leciuteńko zakuł mnie jajnik ale to dosłownie tyci tyci :) nie chce sie nakrecać i staram sie nie my ślec o ciazy ale wcale bym sie nie obraziła jak bym zobaczyła za miast @ II krechy na tescie :) Dziewczynki Wesołych Świąt! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta, Niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie - najwięcej: Zwykłego, ludzkiego szczęścia i IIkresek na teściku , a kochanym ciezarówką szybciutkiego bez bolesnego porodu :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Ja dzisiaj robie kawke :P i herbatkę :P Zaraz jade do siostry pomóc jej troche bo jutro chrzciny mamy wiec nie bedzie mnie cały weekend :o a śnieg wczoraj padał na śląsku :) Wieczorem jak byłam z męzem na spacerze to juz śnieg z deszczem. Teraz nie ma juz po śniegu śladu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka :D ja też ze sląska i potwierdzam padał śnieg, ale dziś już czarno wszędzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, ...ale mi sie dobrze spalo :) jeszcze bym w loku pobyla, ale trzeba gotowac , bo wieczorem obiad :) Sylwinka jak Madzia noc przespala?? Dziewczyny z Polski, prosze zalatwic snieg na Wigilie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D jest dobrze Madzia gorączki już nie ma tylko katar i kaszel został a na noc wysmarowałam ją maścią rozgrzewającą i w nocy musiałam ją przebrać bo się spociła :):)dopiero teraz piszę bo cały dzień byłam zajęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzis 32 dzien cyklu i narazie brak @ :) ale to jeszcze nic pewnego bo jak miałam pozna owulke to i tak o niczym nie swiadczy jeszcze tydz wytrzymac musze bez testow. Chodz powiem wam ze dzis mi bradzo trudno spotykamy sie ze znajomymi ktorzy zaczeli starania w tym samym czasie co my i im sie udało :( smutno mi i wiem ze po tym spodkaniu bedzie mi jeszcze bardziej smutno. Ost razem to mnie piersi bolay a teraz nic , troche jajnik mnie pobolewa ale to u mnie norma. Powiedzcie czy po owulacji śluz powinien byc jakis? w sensie jaki ? bo ja mam nawet sporo ale takiego białaego a nawet nieprzejrzystego, mam nadz ze nie zacznie sie zabarwiac na brazowo:( jak juz mam dostać @ to juz bym wolała po swietach bo jak dostane przed to bede miała doła:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna, nic sie nie stresuj i cierpliwie czekaj (choc wiem ze to strasznie ciezko). Mam nadzieje ze nie przyjdzie @ a przed swietami zamiast dola to bedzie wielka radosc z braku @ i dwoch kreseczek na tescie. W sumie kazda ma inne objawy ciazy, inne sluzy, ale podobno ma byc sluz jak jestes zafasolkowana. Jak byly regularne przytulanka, i wiesz ze owulka byla pozno, to na pewno rosnie fasolka! Musimy wszystkie pozytywnie myslec i na pewno nam sie wtedy uda! Informuj na bierzaco, bo jestem strasznie ciekawa i trzymam mocno kciuki! buzka swiateczna dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
♥.•**•.♥♥•**•.♥♥.•**•.♥♥•**•.♥ Świąt radosnych, przeżyć wzniosłych, w zdrowiu, szczęściu i miłości. Niech święta radością wypełnią Wasz dom A Nowy Rok blasku doda Waszym dniom. ♥.•**•.♥♥•**•.♥♥.•**•.♥♥•**•.♥ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZień doberek dziewczyny :) Polusia jak tam babcia ucieszyła się z prezentu ??? :)) napisz prędko bo mnie to samo czeka.Tylko my powiemy w Nowy Rok bo ja chcę wiedzieć w 100% a na święta nie zdążę bo do lekarza mam 29.12... Jejku nic mi sie nie chce.Wczoraj zasnęłam na fotelu jak oglądałam film na kompie z mężem o 19.00 ;) a potem przeniosłam sie na łóżko pół przytomna i zasnęłam jak zabita :)zaraz się wykąpię i będę jak nowo narodzona :) jak tam u Was ????? dzisiaj będę ubierać choinkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna - moja mama się ucieszyła. Trochę się zdziwiła, jak otwarła prezent :p Ale ogólnie super :) A jak się moja siostra ucieszyła :) A mama to mnie wysyła do swojego lekarza (który zresztą mnie też odbierał choć jest tylko jakieś 10 lat starszy od mojej mamy :P). Wiadomo zawsze to lepiej jak gin pracuje w szpitalu też :) Ale się rozpisałam :p Teraz zbieram się na wyklad, a potem znowu do rodziców - naleśniczki będę robiła do krokiecików :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ moje śnieżynki :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wczoraj ubieraliśmy choinkę z Madzią ale się cieszyła szkoda że śniegu nie ma mogło by popadać chociaż na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) :) Dzis mam dobry nastroj bo jutro w nocy do Polski jedziemy :) :) A dzis czeka mnie pakowanie :) :) Sylwinka, bedzie snieg dla Madzi, nic sie nie martw, zalatwilam wszysko z Mikolajem, ale musicie poczekac do Wigilii rana, az do Polski dotrzemy, bo bez sniegu sie szybciej jedzie, a potem niech pada i pada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki......wszystkim dziekuje za zyczenia na nk ........zycze wam rowniez wszystkiego naj naj najlepszego z okazji nadchodzacych swiat....i bezproblemowych powrotow z zagranicy do domu/......ja narazie wrzucilam na luz zobaczymy do gina wybieram sie dopiero w styczniu wczesniej nie mam czasu i zobacymy moze mi sie znow wszystko rozregulowalo/.////pozdrawiam wszystkie zaciazone i starajace sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) Polusia to fajnie że powiedziałaś i wszyscy się ucieszyli :) POwiedz mi czy TY tez nie możesz spać?? ja niekiedy idę 0 20.00 innym razem 22.00-23.00 i prawie zawsze budzę się (od kiedy wiem ze jestem w ciąży) 2.00-3.00 w nocy i nie moge juz spac tylko praktycznie leże do 7.00 Ciągle myśle o dzidzi... masz tak samo?? jak się uspokoiłaś jak przeszłaś do \"normalności\'? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Wiecie dziewczynki, myślałam że dzisiaj nie wstanę z łóżka... Wczoraj był Dzień Orgazmu, w Faktach mówili i mój M chyba za bardzo to sobie wziął do serca... :P Owulki jeszcze nie miałam, przynajmniej tempka tego nie pokazała, a ja już padnięta jestem :P W sobotę nie pojechałam na uczelnię, jeszcze 2 okna umyłam, bo wcześniej nie zdążyłam, łazienkę całą wyszorowałam, potem upiekłam ciasto - jabłecznik, zrobiłam obiad, prasowanie zasłon i o godzinie 15 byłam gotowa do spania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna to nieźle w sobotę zasuwałaś.Chciałabym mieć tyle zapału i ruchu co Ty.POzdrawiam. A co reszta w pracki czy śpia,nie/ tylko my jesteśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna dzięki :) Wiesz boje się ,nie mogę spać a wszystko dlatego że chciałabym z całego serca mieć zdrową dzidzię w brzuszku.Boję sie ze następne badanie usg29.12. nic mi nie pokaze ;( bo jak byłam 17.12 to usg pokazało pusty pęcherzyk ciążowy :( bo za wcześnie zrobione było usg...ale po przeczytaniu o tych pustych pęcherzykach na kafeterii tak sie boję o moja kruszynkę...bo wiesz moze nic tam nie byc albo sie nie rozwijac albo moze byc wszystko ok tak jak ma byc.Jeszcze tyle dni czekanaia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna - ja mocno wierzę, że już będzie widać Twoją fasolinkę na USG, warto czekać :) I napewno będzie wszystko w porządku :) Ale chyba każda z nas się przejmuje, bo przecież nam zależy, a u mnie to już norma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłączyłam się do Was na forum bo tak łatwiej jest oczekiwać na dni płodne ,owulkę, na objawy ciązy a teraz na kolejne usg...Boże jak ja chcę miec dziecko :) głaszczę się po brzuchu odruchowo,wczoraj ksiądz powiedział ;" módlmy sia za matki oczekujące potomstwa.... " my z mężem popatrzlismy sie na siebie czule.a moja mama stała za nami niczego jeszcze nie świadoma :) bo my zanmy na razie nasza słodką tajemnicę :) Kruszyna te figle z męzem zaowocują w fasolke zobaczysz :) tylko koniecznie po wszystkim nogi zegnij w kolanach i lez tak z 10 minut niech plemniczki się ścigają kto lepszy ten pierwszy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj staram się, staram :) Od 7 dni codziennie są przytulanki :) A to dopiero mój 11 dc :) Ostatni cykl miałam aż 36 dni, więc teraz będziemy się starać dłużej. Jak to mój mąż wczoraj powiedział \"Oj coś z tego chyba będzie :)\". To musi być super uczucie... Fasolka w brzuszku, potem USG i bicie serduszka. Nie mogę się doczekać... Ja również bardzo tego pragnę, ale nie nakręcam się tak jak ostatnim razem. Na pierwszy test poczekam do 40 dc i oczywiście napiszę co i jak :) A Ty Sympatyczna napisz koniecznie co lekarz powiedział po USG :) Życzę Ci żeby te dni szybciej mijały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Ale tutaj przed świętami pusto :O jedną stronę piszemy 3 dni :P wczoraj były chrzciny mojej Emilki :) Była grzeczna całą msze :) po cioci :P ogólnie to taki aniołek z mojej chrześnicy jest :) Sympatyczna wszystko bedzie dobrze - zobaczysz! co do Twojego spania to wydaje mi się, że uspokoisz się dopiero po usg jak zobaczysz swoją fasolkę :) Kruszyna oby te staranka były owocne :) My też zaraz po @ regularnie się przytulamy, jutro mam mieć owulację. A jak tam Sylwinek? Aga? Jak staranka? co u reszty staraczek i zaciążonych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka, a takim razie życzę zaciążenia :) Też bym chciała znać termin mojej owulki... Póki co temperaturka jeszcze niska, ale mam czas :) Te staranka cierpliwości mnie uczą, a zawsze mi jej brakowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello........... Grazka super fajnie z chrztem Emilki maialas wczoraj, oj zazdroszcze :) Tez sie zastanawiam gdzie Sylwinka, a jeszcze bardziej gdzie Agus, bo juz z 3 dni nie zagladala, i mam nadzieje ze ma dobre powody :) Sympatyczna niech Tobie dni do USG szybko leca a potem zobaczysz dowiesz sie ze wszystko dobrze i bedziesz juz spokojna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×