Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

No ja zabieram mojego na obiad do cudownej restauracji ale 12 lutego, bo 14 to jest jakies wariactwo :) a na 14 moze tez jakas bielizne zakupie, a moze wlasnie nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze jakie walentynkowe pomysly, ja kupie mezusiowi jakies slodkie serca do zjedzenia bo uwielbia a reszta to juz on sie zajmie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna, to atakuj! Super! Moj prawie zawsze zauwaza kilka dni pozniej :) Mowi ze sie nie skupia na bieliznie ;) Ja zorganizuje goraca kapiell z babelkami i szampanem :) Ciekawe czy dostane kwiatki, pewnie nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znow wszystkie uciekly :( Zawsze jak mam przerwe to sa pustki :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Już nawet nie wiem czy się dziś z Wami witałam :) Mam strasznie szalony dzień. Full ludzi w sklepie od otwarcia. Nie mam kiedy herbaty wypić nawet. Jeszcze mamy chyba z 5 kompów do naprawy. ehh... ciężki dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej szybko zleci :) Dokupiliscie wczoraj farbe? no jak wyglada na scianach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czas leci szybko, owszem, ale już się czasowo niewyrabiamy. Ale już kończę 2 laptopy instalować, mąż komp stacjonarny więc damy radę :) Farbę dokupiliśmy i malowaliśmy chyba do 22, aż padłam. Najgorsze są te wnęki przy oknach, drzwiach balkonowych, rogi itd. Dziś tylko lekkie poprawki i kładziemy kolor czerwony, ale to już mała, prosta ściana więc pikuś. Ten jasny kolorek wyszedł bardzo ładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super! Kolory jednak bardzo duzo daja! No i juz zaczyna wtedy wszystko tak ladnie wygladac :) Kasia, ty sie tylko nie przemeczaj dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przemęczam się. Farba wcale nie śmierdziała, a ja malowałam takim małym pędzelkiem te wnęki i rogi. Co prawda naskakałam się po stołku w górę i w dół, ale najbardziej to mnie kark bolał od patrzenia w górę i ręka. Ja wiedziałam, że ten kolorek ładnie wyjdzie. Jednak jak ją kupiliśmy to na opakowaniu jest zawsze takie kółeczko z papieru i kolor farby i wygądała ona na tym strasznie. Mąż chciał nawet brać ciemniejszy odcień bo ten strasznie mdły był. Otworzyliśmy farbę i okazało się, że ja mam rację. Piękny, słoneczny odcień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo my zawsze mamy racje :D:D:D:D:D:D Dobrze, troszke sie pogimnastykowalas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu taka cisza? Jest ktoś? :) Ja jak zwykle pomarudzę, że jeszcze prawie 2 godz. w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :D:D:D:D:D Ale dzis straszna cisza.... dziwczyny zapracowane :) mi jeszcze godzinka zostala! i jutro PIATEK!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No HALO!!! Gdzie sie wszystkie podzialy???? Ja wlanie pije juz z 10 kawe, bo zasupiam dzis przd komputerem. A jak wam dzionek mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi do 15 mijał szybko, potem zwolnił. Też bym się kawki napiła, ale nie bardzo mogę :( (przez to żelazo). A teraz .... słucham Mozarta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak na uspokojenie fasolki? U nas wlaczyl sie alarm an parkingu i wyje o 2h! Glowa mnie juz od niego boli, i nikt nie wie czyj to samochod :(:(:( Zawsze mi sie marzylo ze jak bede w ciazy to bede sluchala powaznej muzyki, pila ziolowe herbatki i duzo czytala :D Ciekawe czy sie sprawdzi :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka nie daje mi w kość narazie więc nie mam co jej uspokajać, ale mam tą muzykę własnie dla niej. Zastanawiam się tylko, czy wystarczy, że ja ją słyszę na słuchawkach czy może powinnam te słuchawki przyłożyć do brzucha? :) (może jeszcze nie teraz, ale później, jak już brzuch będzie większy). A i ciekawostka - wpisałam w google "jaka muzyka poważna dla dziecka" - i WSZYSTKIE linki z pierwszej strony mają ten sam tekst artykułu w sobie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No podobno dzidzi juz wszystko slyszy :) ale chyba bardziej z otoczenia a nie przez twoje uszy, wiesz o co mi chodzi :) Jak moja bratowa byla na usg w 11 tyg to dostala zdjecie z napisem prosze mow do mnie bo ja juz cie slysze :) Slodziutkie :) no i oczywiscie od tej pory ciagle slucha uspokajajca muzyke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ok, ale czytam, że kobiety w ciąży powinny chodzić wszędzie ze słuchawkami na uszach i słuchać jak najczęściej muzyki (nie tylko klasycznej). Czyli coś w tym moim słuchaniu też musi być :) Współczuję Ci tego wycia alarmu. wrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, znow sie dzis czegos nauczylam, bo o tym nie wiedzialam :) Moze przez to ze muzyka bardzo pozytywnie nastawia :) Chyba zaraz oszaleje ze tym alarmem! jeszcze 40 min!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem piszą, że słuchając takiej relaksującej muzyki kobieta jest "szczęśliwsza", wzrasta poziom endorfin, a w związku z tym dziecko to pozytywnie odczuwa. Piszą też, że jeśli nie lubimy muzyki poważnej to nie należy jej słuchać z zaciśniętymi zębami bo to pozytywnego skutku nie przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D No raczej nie :D:D:D:D No ale ja bardzo lubie muzyke powazna i operowa, wiec mam nadzieje ze bedzie mnie kiedys uspokajac :D:D:D:D Jak na razie to mnie alarm wykancza i zadna muzyka nie jest w stanie tego nareperowac :_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo skoro lubisz, to podpowiedz mi proszę czego szukać :) Ja lubię słuchać od czasu do czasu muzyki poważnej czy klasycznej, ale chciałabym ściągnąć coś typowo uspokajającego, wolnego. Podpowiesz coś? Mozart bardzo mi odpowiada, nie są to szybkie rytmy - przynajmniej te symfonie, które akurat słucham. A kto jeszcze z tych sławnych kompozytorów może mi osłodzić życie swoją muzyką? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam Cztery Pory Roku vivaldiego! Przecudne, bardzo pocieszne, od razu wprowadza w pozytywny nastroj :) A tak w domu to uwielbiam kwartety smyczkowe, bo bardzo lubie muzyke grana na skrzypcach. Tutaj bardzo popularna jest Myleene Klass, ona gra na fortepianie i stworzyla plyte specjalnie dla kobiet w ciazy, moze uda ci sie sciagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i prosze stronke zagarnela! Jednym zdaniem, a ja tak sie rozpisalam :( No i gdzie tu sprawiedliwosc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawiedliwość jest taka, że zaraz zmykasz do domku, a ja siedzę tu jeszcze pół godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D no w sumie tak, jeszcze tylko 5 min zostalo :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×