Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Neta nie ma,jakies cuda sie dzieja.może pózniej wlacza,naginam z komorki. Mąź rano poprzytulal i czekam na @teraz.bedziemy dzialac dalej. Jeszcze grypa mnie wziela cieknie mi z nosa i wszystko boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna moze jeszcze za wczesnie... czekamy do tego 39dc i mam nadzieje ze nie bedzie i dwie kreseczki sie pojawia! Mam nadzieje ze anna czujesz sie OK! Nic sie nie smuc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :D:D:D:D:D:D czy ktoś mnie wołał :P to teraz już wiem przez kogo nie mogłam w nocy spać też tak myślałam że Kruszyna atakuje banana :D:D:D:D:D:D:D:D:D Dorka 🌻 Aga🌻 Ania 🌻 a reszta to gdzie jest :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis tylko leze bo mam wolne,takze sie kuruje ,nikogo nie odwiedzam bo nie chce zarazic.dobrze ze te prochy i zastrzyk dostane w tym cyklu bo przeraza mnie juz ta dlugosc.drugi raz39 bedzie,kurcze to chyba nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna po pigulkach bedziesz miala wszystko jak w zegarku - 25dc! fajnie tak jest bo jak przylazi @ to nawet nie ma czasu na smucenie, bo zaraz znow trzeba zaczac dzialac! Owu jest przewaznie w 11dc :D:D:D:D Anna to juz bedziesz miala zastrzyk w tym cylku? to na pewno sie uda! I cudnie! Kuruj sie dziewuszko, bo juz zaraz bedziesz musiala zbierac sily :D:D:D A moze ta grypa troche wplynela na test? sylwinka - czesc! Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze się czuję nic nie boli tylko jeszcze mam mdłości ale mam nadzieję że szybko przejdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna - ściskam mocno i wierzę że lekarz szybciutko pomoże :) Sylwinka - no przecież pisałam wcześniej że darłam się w poduszkę żeby Was nie budzić :D:D:D:D Dorcia - to chyba nie u każdej dziewczyny jest tak, że po lekach cykl trwa 25 dni :) Niektóre mają 28 albo 32, to zależy też jak organizm reaguje na chemię. Ale wierzę że u Anny będzie wszystko oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wiekszosci podobno jest 25dc, bo tak sie bierze te stymylujace jajniko piguly... ja koncze duhpaston 25dc i jak przestaje to od razu dostaje @. No mam nadzieje ze jak annie nie udalo sie teraz to bedzie miala krociotkie cykle! Ja nawet dostalam @ 11 dni po owu... ja sie ciesze ze mam krotkie, bo malo mam czekania :D:D:D no mam nadzieje tylko ze ten mi sie nie poprzestawia, bo nie chce miec @ na wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja sie troche w pracy obijam, szefowa jest u fryzjera:) fajnie:] Sylwinka porzygaj sobie troche i Ci ulzy:):):) ja neinawidze i nue umiem wymiotowac:D brrrrrr nei wyobrazam sobie tegio w ciazy, ani tego, ze biust mi urisnie bardziej juz mam 75D:/ kuzwaaa. Anna ja trzymam kciuki:) oby Wam sie udalo;] odpoczywaj i wylez chorobe;) a Ty Dorka faktycznuie masz nieregularne te cykle, raz mialam jajeczkowanie 2 dni po okresie RAAAZ i wtedy tradycyjnie okres po 14 dniach od tej szybkiej owulki i teraz wszytsko w normie znowu cykl 28 dni:) wszystko zwariowalo i wrocilo do normy, tylko raz taki dziwny okres mialam wlasnie teraz kiedy myslalm o ciazy, ale juz sie nie bede tak myslec ! nie ma sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam nieregularne ale teraz mam dosc regularne :D co 25dni :D:D:D A ta owu mi sie przesunela bo bralam dodatkowe lekarstwo... i to oczywiscie malo wplyw. agi ja sie nie moge doczekac jak bede w ciazy i mi piersi urosna, bo naleze do tych co maja malutkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki już mam neta :) czekam do jutra bo i tak nic nie zrobie, ale sie juz nie nastawiam , choć zawsze mała nadzieja się tli. W tym cyklu już bede brać Cl..... od 4-8 dc potem 12-14 mam iśc na ugs i on powie kiedy mam wziąść zastrzyk, na usg zobaczy jaki jest pęcherzyk. Zła jak diabli jestem na tą chorobę , jak nigdy całą zime nic mi nie było , a na około wszyscy hcorowali, a teraz pod koniec zimy ja kurde złapałam i to mnie każda kosteczka boli :( I jak jeszcze @ przyjdzie jutro to już wogule padne na twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maz sie zaopiekuje i od razu bedzie lepiej! Ja bralam w tym cylku clo, ale nie udlo mi sie z zastrzykiem, bo owu sie strasznie przesunela :( Anna uda wam sie z tym zastrzykiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym Dorka żebym tak miała co 25 dc , boże marzy mi sie takie coś :) No ale narazie czekam na @ i potem do 4 dc w tym cyklu to juz musze mierzyć temp bpo jak zaczne brac te leki to juz wogule nie bede nic wiedzieć:) albo to jest sposób na przytulanka codziennie :) może pobijemy długość przytulań z tego cyklu :)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka a jak m radzi sobie z waszym zakazem??? ile jeszcze tak? Cala ciaze??? biedak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko tez sie zastanawiam , kto mi ten zastrzyk da, chyba lekarza o skierowanie musze prosic, bo u mnie w przychodni wszyscy mnie znaja a małe miasteczko wiec potem fama poleci i do mojej mamy ktos cos nagada, niepotrzebne mi takie historie. jeszcze mam prywatna przychodnie bede musiaa jak juz sie @ pojawi pojsc i sie spytac czy jakby co to mi dadza , najwyzej zapące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być zapłace:) oki to czekam na ta @ narzie musze sie zebrac i ide do apteki po jakies lekarstwa i wagon husteczek :) odezwe sie potem papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie sie zwleklam z lozka ;) od rana zawsze sniadanko przed tv (poki na tym L4 jestem potem koniec laby) ,pytanie na sniadanie ogladam a potem na zone reality o 11 Opowiesci o Narodzinach najfajniejszy zawsze jest moment jak dzidzia sie rodzi,zawsze mi sie lezke uroni ;) kruszyna - a jaki antybiotyk bierzesz?? dorka - sie pogubilam,kiedy do bajkolandii na wczasy lecicie?? aska - to musisz miec fajnego meza jak to Dave ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri 🌼 Dobrze Ci tak leniuchować, oj też bym chciała, chociaż tydzień... Antybiotyk to Clindamycin. Muszę go brać, bo od zęba który rośnie zaatakowało mi gardło i węzeł chłonny, także pół gardła bolało :( Ale teraz już lepiej :) No i dostałam strzykawkę z igłą, mam płukać dziąsło wodą utlenioną :P Fuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz za 1.5 tyg!!! 21 marca! Juz sie nie moge doczkac, a @ spodziewam sie 15 marca :( Anna ten zastrzyk sama mozesz sobie zrobic, tylko dokladnie trzeba wiedziec ktorego dnia, dlatego usg :) zastrzyk dajesz domiesniowo w udo, wiec podobno nawet nie boli.... Anna mam nadzieje ze clo wszystko ci tam ruszy i jajniki zaczna pracowac jak szalone :) wiesz ze po clo jest min prawdopodobienstwo mnogiej ciazy :D:D:D SURI ale masz fajowo ze tak sobie odpoczywasz! Korzystaj poki mozesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zab sie wyrwal do wyrosniecia jeszcze przed dzidzia,moze to i dobrze meczarni sobie zaoszczedzisz no i antybiotyk mozesz brac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby tak, ale z drugiej strony szczęki chyba też mi niedługo zacznie ósemka rosnąć :( A antybiotyku obawiam się troszkę, bo przecież na dniach owulka powinna być i chcę zafasolkować!!!!!!!!!!! Aaaaaaaaaaaaaaaa uda się i kropka :P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ale fajnie będzie.... Wakacje, laba, seks, zero stresów :D:D:D No i życzę Ci żeby @ poszła już sobie przed wyjazdem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna wyrwij paskudy! one tylko tworza problemy! Ja juz dwie wyrwalam i mam jeszcze dwie :( pewnie ze nie bedziesz mogla brac antybiotyku jak bedzie owu, bo dzidzi nie bedziesz trula, bo nie wiem czy wiesz ale Tobie sie udaje w tym cyklu i to dzieki tym ziolkom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już jestem w domku :) Byłam na uczelni, myślałam, że załatwię wpis, ale niestety. Muszę jechać 21 marca :( No, ale przynajmniej pożyczyłam sobie 2 książki. Agi to ty masz tak jak ja - jedyne co to właśnie biust mi trochę przeszkadza, bo też miałam 75D, teraz jak chciałam kupić jakiś ładny biustonosz to wcale nie było łatwo.... Kurcze Kruszyna, ale ja bym chciała mieć spokój od ósemek :( Mnie teraz zaczęły męczyć i nic nie mogę z tym zrobić, bolą mnie, jak tylko odzywają się zatoki :(:(:( Dopóki nie zrobi się ciepło to tak będzie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamierzam sie calkowicie zrelkasowac na wakacjach i o niczym nie myslec! Nie biore zadnych testow, kalendarz zostaiwam w domu! tylko oczywiscie bede brala moje leki, ale do nich sie juz przyzwyczailam! Zamierzamy owocnie ten czas z chlopakiem wykorzystac :D:D:D:D:D moze sie uda! oj biedne jestescie z tymi zebami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie kciuki bo ide po wyniki glukozy, normalnie trzese gaciami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno wstalam :) maz nie chcial mnie z lozka wpuscic; cwaniak po nocce mysli ze bede z nim spala jako przytulanka; ale jak zasnal to uciekalam musze dzis jeszcze dwa artkuly przetlumaczyc i wyslac :) :) Niespodzianke mi zrobil bo wchodze do kuchni a tam sniadanko gotowe dla mnie :); kochany byl rano jeszcze w Polskim sklepie; ze mu sie chcialo pol godziny do tego sklpepu jechac.... Suri czyli widzisz polecam to imie bardzo; bo mezus jest najwspanialszy pod kazdym wzgledem; wiec ja urodze w Twoje urodzinki a Ty urodzisz David\'a :) :) :) Agus i Dorka; ja bym chetnie popracowala za Was; bo ja juz w glowe w domu dostaje; a Wy moglbyscie juz teraz wakacje sobie zrobic :) Anna poczekajmy do 39 dnia i zobaczym czy ten dzisiejsz test prawdziwym jest;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI powodzenia! Daj znac jaki wynik! Asia twoj maz taki kochany jak moj chlopak, ktory zawsze mnie dokarmia :D:D:D Jak wczoraj wrocilam do domu, to pyszny obiadek na mnie czekal :D:D:D no i jeszcze mi lunch na dzis zrobil :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×