Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Ja wyrwalam jedna osemke bo troche mi przeszkadzala; raz dwa i spokoj do dzis z zebami; szkoda ze u nas nie jest tak jak np w USA ze juz dziecia wrywane sa zawiazki osemek; szybko i bezbolesnie a potem nie ma problemu z bolem; zapaleniem no i czesto z krzwmi zebami bo te osemki wpchaja inne.. Suri trzmam kciuki i daj znac jak wrocisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska wiem czekam czekam ale to juz chyba na @ nie wiem czemu ale jakoś nie nastawiam sie ze może jednak Dorka wiem ze jest ryzyko ciązy mnogie, ale jest ryzyko jest zabawa,pozatym u mojego męża w rodzinie babcia jest z bliznakow , wiec jego pokolenie ma prawdopodobienstwo, wiec juz wczesniej wiedzieliśmy o tym ze jak bedziemy miec dzidzie to mogą być blizniaki:) jajniki nadal mnie pobolewają i podbrzusze tez kuje mnie, @ mogła przyjsc dzis jak jestem w domu i nic nie robie :( a nie jak potem mam 5 dni pracy z rzędu!! byłam w aptece i teraz biore proszeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge jeszcze wyrwać, bo dopiero kawałek wyszedł na zewnątrz :( Jeszcze jest wyjściem nacinanie dziąsła, ale ja panicznie się boję dentysty, a chirurga to już w ogóle :P:P:P Może po antybiotyku będzie spokój. Suri kciuki trzymam żeby wyniki były dobre :) Dorcia - no ja myslę że w końcu się uda zmajstrować bobasa, w końcu to znaczy w tym cyklu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Twoj podobnie kochany; a Ty Dorka masz jeszcze plus bo Twoj swietnie gotuje; moj nie najgorzej ale tylko kilka dan :) :) Jestem zawsze pod wrazeniem ze mnie slucha co ja tam gadam; i zapamietuje co lubie; co bym zjadla; na co mam ochote; ja juz na drugi dzien o tym nie pamietam a on tak; to mile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri daj znać jak wrócisz. Asia ja też już mam dosyć siedzenia w domku. Chętnie bym się czymś zajęła, ale z drugiej strony nie chcę wracać do mojej pracy :( Nie dam rady stać tyle godzin. Zwłaszcza, że dzisiaj w sklepie jak stałam w kolejce to mi się słabo robiło :( Dorka tak zaszalejesz na wakacjach, że też będą bliźniaki :P:P:P Anna nie martw się - jak nie w tym cyklu to w następnym, jak już będziesz miała te leki i zastrzyk :) Powiem Ci, że ja zawsze chciałam mieć bliniaki, ale u mnie w rodzinie ani w rodzinie mojego N. nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuższej nieobecności wczoraj byłam na wizycie wszystko ok wyniki dobre, ale przyplątało się przeziębienie Kuruje się domowymi sposobami i jest troszke lepiej mdłości dokuczają nadal Anna trzymam kciuki żeby jednak @ nie przyszła mi w termin spodziewanej @test też wyszedł negatywny więc jeszcze nic straconego ;) Dorka już niedługo urlop i jeszcze w takim miejscu super:):):):) zmieniam tabelke bo zaraz 11 tydzień będzie NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................12.03.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............13.03.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008................................Bielsko..... . ..23.........0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ żabka24...............17...........10.07.2009........... 24...........??? GaGa_..................19...........19.07.2009.......... . 29..........??? Kasia.T21..............20............27.07.2009.......... .26...........??? lolcia26................15............02.08.2009........ ...26...........??? Polusia86..............18............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa..............14.............06/09/09..............26...........??? Sylwinka 25...........12............18.09.2009............25......... ..??? MERY27................11............8/12.10.2009.........27...........??? Grażka23...............9............14.10.2009.......... ..24..........??? S.U.R.I...................7............22.10.2009....... .....30..........??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia jakoś sobie musimy radzić i tak więcej jest w trasie niż w domu ale nadal jedziemy na ręcznym :P:P nie no do końca ciąży to zakazu nie chce bo jeszcze jajka mu spuchną :P:P:P lekarz powiedział że zobaczymy 2 kwietnia jak będzie i wtedy być może dostane pozwolenie :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna, na pewno nam sie uda!!!! ja tez nacinalam dziaslo no i nie powiem aby bylo to mile i przez kilka dni bralam bardzo mocne tabl przeciwbolowe... to jest troche paprania, ale za to teraz mi nie dokuczaja. Kruszyna, jak owu zaraz to nie dasz rady wyrwac :( Anna, wiem o czym piszesz ze juz chcesz aby przyszla, bo wczesniej bedziesz mogla zaczac brac clo i dzialac! Zobaczysz bedzie wielka roznica i jak sie teraz nie udalo to z monitoringiem sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszna to nic ze jeszcze nie widac; ladnie dziaslo oni nacinaja; nic nie boli; ja bylam w pracy i akurat znieczulalam na chirurgii szczekowej wiec jak skonczyli powedzialam chlopakom zeby mi ta osemeczke wrwali bo juz mi na nerwy dzialala; 10 min i spoko luz; wrocilam na swoj odzial i pracowalam normalnie jeszcze kilka godzin; potem w nocy troszku bolalo; wzielam p/bolowe i to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, że mam dwa terminy porodu jeden od dnia ostatniej @ czyli 8-10-2009, a drugi 12-10-2009 od dnia testu owulacyjnego dlatego póżniej pare dni bo owulacja była spóźniona Ciekawe jaki termi maleństwo sobie wybierze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze sylwinka, to jeszcze miesiac! Oj biedny! ale czego nie robi sie dla dobra dzidzi! z recznego mozesz jeszcz przejsc na .... tak dla urozmaicenia :D:D:D:D:D:D:D Mery super ze wszystko OK! Takie wiesci lubie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale od poczatku lod przykladalam zeby do opuchlizny nie dopuscic bo wtedy boli :); kostka lodu w buzi jest dobra; Polusia ja tez wrocic nie moge; mam kilku pacjentow tutaj a AIDS i zoltaczka wiec nie wolno mi; a nawet bm nie ryzykowala; ciagl kontakt z krwia; jak bylam odpowiedzialna tylko za siebie to sie w ogole nie przejmowalam; a teraz to bym ze strachu umarla o malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mary, pewnie po srodku :D:D:D Asia, ja mialam wydlubywana i dosc mocno cierpialam po! Sam zabieg bezbolesny, ale potem nie bylo fajowo :(:( No moj kucharz jest niesamowity! To jego ogromna pasja! Smieje sie ze jem codziennie w restauracji bo zamawiam co chce :D:D:D:D A ze teraz nie pracuje do polowy maja, to bedzie mi pysznosci robil... mam nadzieje! Ja narzekam na prace, ale nie chyba bym zwariowala z domu... przez dluzszy czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery ja tez mam dwa terminy; od ostatniej @ i od owulki bo wiem kiedy byla; i jak bylam na usg w 12 tyg to dzidzi jest dokladnie co do dnia tak ja sobie licze od owulki :) Zobaczsz jaki wiek pokaze Tobie usg; i super ze wyniczki ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka to idziemy w tym samym dniu do lekarza :) Ja za tydzień idę na USG i już się nie mogę doczekać normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do przytulanek ja dostałam pozwolenie raz w tygodniu dosłownie to są słowa mojego lekarza i delikatnie bez perwersji i tak do zakończenia 3 miesiąca, ale i tak jakoś się boje, a mój to chyba się przyzwyczaił i powiedział, że lepiej nie woli jeszcze poczekać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka pewnie ; kazdy zab inny;szczegolnie te osemki dziwadla jakies; najgorzej jak przrosniety do kosci jest; albo inne czarodziejstwa; mozna wtedy troche dni pocierpiec; ale i tak warto na przyszlosc potem juz miec spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczyny ja spadam; musze wziac sie za tlumaczenia bo jak mezus wstanie to napewno nie bedzie mi sie chcialo a musze dzis skonczyc.... Zajrze pozniej ps Dorka zazdrosze ukochanego w domku na tak dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia ostatnio w tym samym dniu i teraz też :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a na którą idziesz bo ja mam na 18 45 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na pewno przez to mam zakaz jak na razie bo miałam plamienia i później to krwawienie ale co tam szybko to zleci i będzie już 2 kwiecień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie! dacie rade dziwczynki bez przytulanek! Sylwinka pomysl jak bedzie cudnie jak wam pozwola 2 kwietnia :D:D:D:D bedziesz jeszcze glosniejsza niz kruszyna :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jak mam przerwe to zawsze uciekacie :( Wlasnie zjadlam moja domowa pizze i umieram z przejedzenia :):):) Agi ten drugi gin nic jeszcze nie odp :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie za to w brzuszku już bulgocze, głodna jestem jak wilk, a już 3 kanapki wszamałam :):):) Mam jeszcze jedną i ciasteczko czekoladowe :) Oj chyba owulka się zbliża bo na jedzenie mnie bierze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój M wczoraj zapytał kiedy robimy syna :) I zapowiedział że teraz codziennie się przytulać będziemy, choćby miał paść z wycieńczenia :D:D:D To mu powiedziałam żeby sobie zgrzewkę wody mineralnej kupił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka - niezła z Ciebie poduszeczka :P:P:P:P No i że tyle moich krzyków zniosłaś, no no :D:D:D:D Po tej jeździe na ręcznym to bicepsy będziesz miała jak strongman :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co??? Sama zostałam czy jak??? Na gadanie mi się wzięło a tu nikogo nie ma??? I znowu mam brzydkie myśli :P:P:P Chyba sms-a mężusiowi wyślę zbereźnego :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna będę drugim Pudzianem :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D już masz ochotę na banana :P:P a co Ty tam robisz pod stołem co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze trzymalyscie kciuki :D teraz wynik suuuper 72 glukozy :) a co sie nastresowalam panikara jedna to moje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×