Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

ja jestem:0 z tym, ze u nas 08:15:) hihi pogoda jest nieciekawa tutaj:) nie wiem czy w Anglii beda sloneczne swieta :] nie wiem jak bedzie w Barcelonie, ale ciesze sie, ze jedziemy:) jupi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja melduje sie :) wszystie albo w pracy albo na zapupach przedswiatecznych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i widac, ze sama jestem:P. pewnie wszytskie sprzataja, bo swieta ida:) a ja wczoraj wywalilam wor ubran, tzn przyszzykowalam je do wywozu do Polski dla siostry i zajma jedna walizke;D, dobrze, ze w maju jest cieplo i nie musze zabierac duzo ciuchow, wiec zmeiscimy sie w jedna walizke:) a 3maja bede chrzestna musze wiec kupic stroj jakis i prezent:) a szatke i bukiecik zamowie jakos, zeby byly gotowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka byłaby rewelacja jakby nam wszystkim sie udało :) co do badan to rudno jak nie wyjda rewelacyjne , zobaczymy , troche wrzuciłam na luz z tym wszystkim w tym cyklu , miałam jedną podłakne przy spodkanu ze znajomymi wszystkie w ciazy , lezka misie w oku kreciła i to był nagorszy wieczor z nimi, ale ogolnie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po badaniach jade sprzatac do teściow :) takze cały dzionek mi tam zejdzie, bo moja tesciowa sama nie da rady , troche chorowita jest , no i latka wiec jade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech włsnie przegladam tabelke i polusia masz termin porodu w moje urodziny!! :) to pewnie bedzie śliczne dziecko i bardzo szczesliwe , bo w ten dzien takie sie rodza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna w takim razie zycze Ci bezstresowych badan:) wiecie co, poniewaz juz wiem, ze nei udalo sie...to po powrocie z Barcelony i z Polski w maju po 17 maja zapisuje sie na badania krwi pod katem hormonow:) chce sprawdzic, czy z nimi jest ok, sprawdzimy tez w Polsce meza raczej:) chcemy wiedziec, czy z nim tez ok:) nie wiedze w tym nic zlego, wole miec pewnosc, ze nasze starania prezdej czy pozniej dadza efekty:) oczywisacie wszystko bezstresowo:) juz czekam na @ jak minie bedzie nowy czas na starania i badania i pozytywne myslenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Ja wlasnie dotarlam do pracy i czuje sie paskudnie! nie moge patrzec na jedzenie a musze przynajmniej zjesc 250 kalorii na sniadanie aby moc zarzyc moj lek. kupilam sobie jogurt i pake mandarynek, bo potrzebna mi wit C :D:D:D Anna na pewno wszystko bedzie dobrze i super Agi ze sie przebadacie, nie ma co czekac jak sie bardzo pragnie dzidzi! A gdzie reszta??? Wstawac, meldowac sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem cal=y czas, ale nei ma do kogo pisac:), jestem bardzo glodna, mam przerwe o 2 kichaaa, musze zamienic pieniadze na wyjazd na poczcie i kupic sobie cos do jedzenia:( a nie moge na razie wyjsc:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi masz racje, mam nadzieje ze wyniki tez beda oki, ale jesli coś chodzby troche bedzie odbiegało od normy , to lepiej od razu zaczac przyjmowac jakies leki ja tez chodze od lekarza do laboratorium ,a le mam nadz ze da efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj u mnie teraz jest problem z bratankiem , kurcze najpierw sie starali 6 mc o dzidzie a teraz mały cały czas coś łapie , jeszcze ta złużba zdrwowia wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mu w moczu cos wyszło i teraz nie wiadomo co :( a najgorsze ze mamy 100 km od nich i nie ma bardzo jak pomuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna to okropne! Ale maly wyjdzie z tego! dzieci tak maja, jak ja bylam mala to bardzo duzo czasu spedzalam w szpitalach, bo zawsze cos zlapalam, a teraz wszystko super !Jak mialam 5 lat i poszlam do szkoly to wyroslam z chorowania. no moze poza dzis, czuje sie strasznie paskudnie :( ja chce do domu! Chyba nie wytrzymam do konca dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka Ty sie lepiej zwolnij z pracy:) po co sie meczyc:) juz jutro wolne;) jejku super, pieke mazurka:] musz epamietc o polskiej mace, zeby dzisiaj kupic:) i jakby si emargaryna kasia gdzies znalazla tez by bylo fajnie bo inaczej musze jechac do polskiego sklepu...a nie chce mi sie, za to bardzo chce mi sie jesc, do drugiej padne chyba tutaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D Aga a skąd wiesz że się nie udało co :O Dorcia a Ty mi coś podejrzana jesteś może to nie grypa tylko coś w brzuszku rośnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka moze... ale ja sie raczej nastawiam na grype :( Nie za bardzo moge sie zwolnic, bo duzo dzis zmian, i ja musze w nich uczestniczyc :( doslownie zasypiam przy biurku :( Agi podrzuc mi kawalek mazura, bo ja na pewno nie bede piekla, a chetnie bym zjadala :D:D:D Agi do czasu kiedy nie przyjdzie @ to nic nie jest na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba myśleć pozytywnie i mieć nadzieję bo wiecie że ta dolna tabelka musi się zapełniać w końcu :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny! A u mnie za oknami wosna!!!!!!!!!!! Zaraz zabieram się za porządki....to już mniej radosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka Ty wiesz ze ja prawie zawsze pozytywna jestem! Przeniose sie do tej dolnej tabelki na pewno i to juz niedlugo :D:D:D Magda bedziesz miala super czysciutko. Moj domek wyglada jakby bomba wybuchla, bo ja nie za bardzo mam sile...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie udalo sie nic nie czuje, czuje sie dobrze, nie mam przeczuci i objawow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skoro juz mowa o sprzataniu to wczoraj umtylismy okna:) podzielilismy sie praca ja sypilania maz salon:D pomogl mi ladnie:) wciaz mam balagan ale dzisiaj posprztam salon ladnie, a jutro lazienki :) i zostanie pakowanie i prasownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze jaka zorganizowana jestes :D:D:D to ze nic nie czujesz nic nie znaczy.... Ja wlasnie wcinam mandarynki, troche mnie stawiaja na nogi :D:D:D juz nie moge sie doczekac konca dnia dzisiejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w niedziele omam gości na obiadzie, tzn rodzinke, na pewno bedzie śmiesznie , bo bedzie ich az 12 osob.... dopiero przed chwilą zdalams obie sprawe z tej liczby ;) co tu ugotować??? pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie moge doczekac tylko konca dnia w pracy:) pozniej chce byc juz w domku i zjesc cos pycha:) zawsze bylam zorganizowana, ale bywam nierozgarnieta:) strasznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda ja Ci nie pomoge, bo ja dwie lewe rece jestem w kuchni :) Fajnie chcialabym miec cala rodzinke na obiedzie u mnie! Rodzinka niestety daleko, a chlopaka rodzice raczej nie obchodza wielkanocy :( ale juz namowilam chlopaka ze pojdzieny do pl kosciola swiecic jajeczka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×