Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

no właśnie Tunezja to też była nasza podróż poślubna.....my interniste mieliśmy za darmo ,bo pokrywało go ubezpiecznie wycieczki ,ale specjalistów brak w najbliższym otoczeniu...dla tego w ciązy bala bym sie tam lecieć...polecam nastomist Wenecje!! bomba jak dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Wenecji byłam chyba w liceum na wycieczce :P:P:P Zwiedzaliśmy Włochy, a to było lata temu :P W ogóle mało jeździłam z mężem, ale nadrobimy jeszcze przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym jechać do Paryża, do Egiptu, do Grecji, na Majorkę oj jest tego trochę :) Marzenia do spełnienia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna hej:) wrcoilas;) ! ja nei bede pisac bo praca:( nie moge naduzywac neta:( ja bylam z m,ezem w tych 3 miejscach puierwszych czyli Egipt, Grecja i Paryz:) W barcelonei zapowiada sie neizbyt ciekawa pogoda:(:( cholera:/ pojawie si epozniej magda novida, neti to niesamowite, ze znowu tu jstescie i piszecie:):)!!!! dzieki buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna a o mnie zapomniałaś :(:(:( Pojechałabym sobie na jakiś urlop, ale w tym roku to bez szans, bo teraz w maju ślub, a w wakacje to już będę taka bańka, że nie będę miała siły ani ochoty :P Ja się wybieram dzisiaj na zakupy świąteczne, bo mój tata jedzie samochodem i mnie później z tym wszystkim odwiezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia nie zapomniałam :) Tylko nie dopisałam po prostu :P:P:P Bo Ciebie też kocham :D:D:D:D Ślub napewno będzie cudowny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że będzie piękna pogoda - w końcu to maj :) Ale sukienki jeszcze nie szukam, bo mogłaby się okazać za mała. 16 maja będzie ślub, a 12 maja minie 5 lat jak jesteśmy razem z moim N. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry moje kochane! kruszyna ja o Tobie nigdy nie zapomne, nie dopisalam Cie, bo ty nie pisalas ze odchodzisz :D:D:D Ja dzis chora siedze w domu! Straszne grypsko mnie dopadlo! wszystkie gnaty mnie bola, a glowa to nawet ruszyc nie moge :( Polusia to cudownie ze akurat tak blisko wam sie wszystko zbiega z rocznica. W maju na pewno bedzie piekna pogoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia kuruj się i zdrowiej szybciutko!!! Polusia a ja mam w maju urodzinki :D:D:D Piękny miesiąc :D:D:D Ślub brałam w czerwcu, było gorąco!!! A niedługo minie roczek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia to kuruj się i leż w łóżeczku pod ciepłą kołderką! Kruszyna w czerwcu to na pewno piękna pogoda była :) Ja już nie chciałam dłużej czekać, bo musieliby mnie wturlać :P Oki ja zmykam, bo muszę jechać jeszcze do Rossmana, żebym w święta bez szamponu nie została jak czupiradło jakieś :P:P:P Może uda mi się po południu dopchać do kompika, ale nic pewnego, bo mój N. nadal robi jakąś pracę na uczelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slub bralam w pazdzierniku i bylo upalnie:D :):) pisze po kryjomu:) Polusia bedziesz wygladac bosko z brzuszkeim:) moja koelzanka tez brala slub wiosna byla w 6 m-cu:) slodkie to bylo:) pogoda na Barcelone zapowiada sie nieciekawie:( mam nadzieje, ze prognozy sie nei sprawdza;( buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam slubu :( i pewnie jeszcze dlugo go miec nie bede :D:D:D Agi moze sie rozpogodzi... nic sie nie martw na zapas. ja wlasnie zjadlam sniadanko i ide do lozka, bo mi glowa peka. dawno sie tak paskudnie nie czulam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpoczywaj, wykuruj sie do swiat:) ja chce juz do domu:0 wtawie pranie wakacyjne i umyjemy okbna, moj maz umyje wszystkei w salonie:) a ja w sypialni i kuchni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie myje okien na te swieta, chyba nie mam sily :( natomiast zamierzam sie zabrac za przeglad ubran i pozbyc sie tych co nie nosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przegląd ubrań też muszę zrobić. Mojej siostrze może cos dam, ucieszy się :D:D:D Nie ma to jak miec starszą siostrę, zawsze chciałam mieć, ale to ja jestem najstarsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna ja zawsze o siostrze marzylam a mam starszego brata :) Ja ciuszki oddam do fundacji charytatywnych, no i stowrze miejsce w szafie na nowe :D:D:D spac mi sie chce, ale leze w lozku i nic. Oczy mi sie zamykaja, ale nie moge zasnac. oj robie sie marudna jak chora :D:D:D A jak dzis samopoczucia dziewczynki? Kruszyna jak dzidzia??? jak sie czujesz i cala reszta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Kruszyna 😘 Dorka kuruj sie, kuruj.... wygrzwaj i pij duzo..... Aga oby prognozy pogody sie mylily, ale najwazniejsze zebyscie ciekawie czas spedzili.... Novida, Neti przykro mi ze wszystko tak sie uklada :( Mam jednak wiare ze uda sie WAm, tak jak kazdej. Ja mimo, ze staralam sie tylko 3 miesiace to bylo dla mnie strasznie stersujace, bo w ogole nie wierzylam ze kiedykolwiek zajde w ciaze. A wszytsko przez doswiadczenia mojej mamy, ktora latami leczyla sie, bo nie mogla zaciazyc, i miala kilka poronien :( W koncu sie udalo i ma nas czterech :) Ja sobie wbilam do glowy ze u mnie bedzie tak samo i ze nie dam sobuie z tym psychicznie rady, cale 4 tygodnie adwentu modlilam sie z mezem o dziecko, dzien w dzien, i jak sie adwent skonczyl dowiedzialam sie ze jestem w ciazy, musialam brac luteine od poczatku do 12tyg. Teraz wszystko z malenstwem jest dobrze i mam nadzieje ze juz tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja nie rozumiem nic z tych prognoz...nei zapowiada sie mega slonecznie al epokazuja tez srednio 26 stopni....gdyby tyle bylo to super dolek pogodowy juz mi minal:) bo maz powiedzial, ze bedzie swietnie tak czy inaczej bedziemy mieli super wypad;) ja tez robie przeglad ubran niezle sie sklada;) oddaje siostrom, mam 2 mlodsze, zawioze je teraz do polski w maju:0 kurtki sukienki, swetry duzooo tego:) ja duzo ubran do szcescie nie potrzebuje im mniej tym lepeiej, moja filozofia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez jestem pewna ze mimo pogody wypad bedzie swietny. Ja nie mam siostry a za to 3 braci, wiec raczej duzo ciuchow dostaje po nich, takich luznych i sportowych, takich do chodzenia po domu :) Nie znosze zakupow ciuszkowych, dlatego tez nie mam zbyt duzo rzeczy, jestem dziwna i przywiazuje sie do ciuchow wiec mam swoje ulubione i chodze czasem w nich latami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tak samo asia:) grazka i sylwinka poszlysie sobie na dobre???? nie wracacie??? bedziecie nie fair wobec asi, Dorki i reszty dziewczyn, jesli ju ztu nie wrocicie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, na pewno jest z mama, ale mam nadzieje, ze jednak obie wroca, sylwinka nas na pewo podczytuje, ale sie nie odzywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki ja tylko na chwile bo byłam za zakupach i zbieram sie do pracy zaraz, jutro robie badanie progesteronu, ale wynmiki w piatrek ciekawe czy owu była :/ kupialam ten lek na nast mc siofor i kosztował mnie tylko 3zł :) dobrze ze chociaz to nie kosztuje niewiadomo ile , chociaz chciałabym zeby mi sie juz raczej nie przydał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do odczuc to narazie sie nie wypowiadam, bo w tamtym cyklu bolało mni e podbrzusze i kuły jajniki i nic nie było , wiec w tym cyklu to tez mysle ze te objawy o niczym nie swadcza no ale zaczniemy kolejny miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D Aga Ty to wróżka jesteś bo widzisz co robię :D:D:D:D będę zaglądać i pisać ale nie za dużo oooooooo :P:P:P Dorka Ty mi już daj te kochane banany co obiecałaś :D:D:D:D:D:D:D:D Kruszynka Ty też jesteś kochana :D:D zresztą Wy wszystkie jesteście kochane :D:D Novida Neti Magda Aga Dorka i reszta staraczek ja Wam z całego ❤️ życzę żeby Wam się udało zajść w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu przepraszam zapomniałam o Tobie również i Tobie życzę z całego ❤️ żeby się udało zajść w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka chyba smeisz zartowac, ze tu malo psac bedziesz...po pierwsze sama si epoczytaj- nawet jesli bylo by ci glupio to czemu, wlasciwie malo pisalyscie o ciazy....a wiec po co masz spadac stad???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna jestes usprawiedliwiona:) mojej szefowej nei ma, inaczej bym tyle nie pisala:( bardzo sie ciesze, ze dziewczyny znow pisza:) Neti Anna, Magda, Novida:) wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×