Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Ja wlasnie sie przebudzialm :) od razu lepiej sie czuej po kiku godzinach snu. Mam nadzieje ze jutro juz bede super zdrowa, bo musze isc do pracy. Ja wiem ze staraczki musza byc silne, bo jaki mamy wybor? musimy z cylku na cykl uzbrajac sie z cierpliwosc i nie tracic nadzieji, bo ja wiem ze kazdej sie uda.jednym latwiej, drugim trudniej, ale zyjemy z w takich czasach ze cuda robia aby kobieta zaszla w ciaze! Anna a nie masz kolo siebie takiego laboratorium gdzie szybciej daja wyniki? ja mam takie w pl ze przyjmuje 7 dni w tyg, od rana do nocy a wyniki najpozniej nastepnego dnia! to jest ogromna wygoda. Sylwinka, uwazaj bo na tym slonku sobie buzke spalisz :D:D:D Grazka, daj znac jak mama, mam nadzieje ze operacja sie udala i teraz tylko do siebie dochodzi a na swieta juz bedzie super czula i bedzie z wami w domku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działacie na mnie jak narkotyk :D Dzięki, że trzymałyście kciuki za moją mame 👄 wczoraj miała o 20:30 operacje i wyrostek juz jej sie rozlewał i był przyrośniety do jelita. Strasznie sie o nią martwiłam i mimo że wiedzielismy juz wczoraj że wszystko ok to prawie całą noc nie spałam :O dzis rano u niej byłam i jest jeszcze bardzo słaba ale nie jest źle. Jak przyjechałam to położyłam się spac zeby ta noc odespac i za pół godziny znów jade do niej :) Agi ja nie jestem zła o to co napisałas i Cię rozumiem dlatego nie chciałam pisac ale jak już tak bardzo wszystkie protestujecie :D:D:D:D:D i tak bardzo tęsknicie :P:P:P to bede pisac ale postaram sie mało o ciąży :) kurcze nie umiem sie obudzic ... dla wszystkich 👄 i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka to super ze mama dobrze! kiedy wychodzi? bedzie z Wami na swieta? prosze pisac o ciazach, dzidziach, ruchach, samopoczuciach i wszystkim! Jest tu rowniez duzo dziewczyn, ktore czekaja na takie wiadomosci... ja zaraz zabieram sie za obiadek - tzn odgrzeje sobie lasagne... to moj pierwszy posilek od wczoraj od 13... Agi ale bedziecie miec super wypad, samo oderwanie sie i wyjazd we dwojke bedzie cudowny, bez wzgledu na pogode! Sylwinka, moj chlopak idzie do sklepu, chcesz 10kg bananow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... ..........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30...............12.03.09................W-WA....... ....29.........1 anna999..............koło świąt..............Lublin ..........26.........0 milka czekolada.....07.02.09................Sieradz.........26.... ... magda//.............8.04.09..................Kraków..... ....23........0 agi26................. koło świąt..............Londyn..........26........0 Kruszyna2008.......03.04....................Bielsko..... .....23........0 Dorka.................15.03....................Londyn... .......28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............23............27.07.2009........ ....26...........??? Polusia86...............21............08.08.2009........ ....22...........??? aska.osa................18............06/09/09.......... ....26...........??? Sylwinka 25...........16............18.09.2009.............25....... ....??? MERY27.................12............8/12.10.2009....... ..27...........??? Grażka23...............13...........14.10.2009.......... ...24...........??? S.U.R.I..................11............22.10.2009....... ......30..........??? Dorka wyjdzie chyba w sobotę jak nie bedzie gorączki i jakiś innych komplikacji. W piątek ma urodziny 50te - fajny prezent sobie zafundowała nie? :P dobra zmykam juz :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj szkoda ze urodzinki w szpitalu, ale za to mozecie jej jakos super mieszkanie na powrot ustroic - balony, kwiaty itp. najwazniejsze ze wszystko dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Grazka mialam nadzieje, ze nas nie opuscisz, po co marnowac znajomosci:) Duzo zdrowia dla mamy:) wazne, ze wraca do zdrowia:) zjadlam 3 golabki, i korniszony jeju:) a golabki nie robione, tylko takie z esloika pudliszki ale i tak pyszne:) Dorka jak tam>> mialas goraczke>>>??/ niech Ci ukochany zrobi oklad z mlodego torsu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okropny dzień dzisiaj miałam, dużo pracy, wszystko na wczoraj, dobrze że za moment wychodzę z pracy. Muszę jeszcze po jakieś buty dzisiaj jechać, kupię sobie cichobiegi bez obcasów :P:P:P Grażka dobrze że tak się z mamą ta sytuacja skończyła i niech szybciutko wraca do zdrowia :) Ja już padam z nóg... Po drugiej nieprzespanej nocy mam dość :( Dzisiaj muszę się wcześniej położyć spać, koniecznie :) Buziaczki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) grazka - dobrze ze z operacja mamy ok :) dorka kuruj sie, mnie wczoraj lekko gardlo bolalo ale zjadlam 2 plasterki imbiru i przeszlo ale jestem zakrecona ;),spotkalam dzis znajoma ktora tez jest w ciazy i byla na tych badaniach prenatalnych w k-cach tak mi zaczela o tym opowiadac ,ze jednak tez pojedziemy ;), uspokoje sie ze jest ok (a mam nadzieje ze jest!) no i wogole maz wreszcie dzidzie zobaczy na usg. wizyta jutro o 12,trzymajcie kciuki!!! :) fajnie ze odzywaja sie osoby,ktorych dawno nie bylo,piszcie czesciej!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka to dobrze, że operacja się udało i z mamą dobrze :) Ja się zabrałam za czytanie "Ciężarówką przez 9 miesięcy" - super się to czyta :) No i tabelka jeszcze, bo w piątek nie zmieniłam :P NICK...... ..........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30...............12.03.09................W-WA....... ....29.........1 anna999..............koło świąt..............Lublin ..........26.........0 milka czekolada.....07.02.09................Sieradz.........26.... ... magda//.............8.04.09..................Kraków..... ....23........0 agi26................. koło świąt..............Londyn..........26........0 Kruszyna2008.......03.04....................Bielsko..... .....23........0 Dorka.................15.03....................Londyn... .......28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............23............27.07.2009........ ....26...........??? Polusia86...............22............08.08.2009........ ....22...........??? aska.osa................18............06/09/09.......... ....26...........??? Sylwinka 25...........16............18.09.2009.............25....... ....??? MERY27.................12............8/12.10.2009....... ..27...........??? Grażka23...............13...........14.10.2009.......... ...24...........??? S.U.R.I..................11............22.10.2009....... ......30..........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwnika banany leca - caly kontener! SURI super ze masz jutro wizyte, koniecznie dawaj znac co i jak! ja caly czas czuje sie paskudnie, zjadlam obiad i teraz tak jakos lezy mi na zoladku :( na szczescie glowa mi troche przeszla. Kruszyna a czemu nie spisz?Zle sie czujesz? SURI - imbir - niezla podpowiedz, moze zjem wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... ..........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30...............12.03.09................W-WA....... ....29.........1 anna999..............koło świąt..............Lublin ..........26.........0 milka czekolada.....07.02.09................Sieradz.........26.... ... magda//.............8.04.09..................Kraków..... ....23........0 agi26................. koło świąt..............Londyn..........26........0 Kruszyna2008.......03.04....................Bielsko..... .....23........0 Dorka.................po swietach...............Londyn... .......28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............23............27.07.2009........ ....26...........??? Polusia86...............22............08.08.2009........ ....22...........??? aska.osa................18............06/09/09.......... ....26...........??? Sylwinka 25...........16............18.09.2009.............25....... ....??? MERY27.................12............8/12.10.2009....... ..27...........??? Grażka23...............13...........14.10.2009.......... ...24...........??? S.U.R.I..................11............22.10.2009....... ......30..........??? tak troche uaktualnilam tabelke... ale nie chce podac dokladnej daty, bo w sumie sama nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię każdy rodzaj banana ale tylko rozmiar XXL :P:P:P:P:P:P:P a dzisiaj kupiłam dwa pomidorki i ogóreczka :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe w jaki ksztalt je ulozylas :D:D:D ja tam wole banany L, no XL, XXL to zdecydowanie dla mnie za duze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia co tam jak się dobrze popieści to i sie zmieści XXL :P:P:P:P:P:P:P:P:P :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwnika to taka poezja, jak dobrze popiesci to nawet XXL sie zmiesci :D:D no mam nadzieje ze duzy ten ogorek i pomidorki ladnie dojrzale sa :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi wszytsko gra, pomidorowo-ogorkowo-bananowo na topiku naszym :) :) Melduje ze wszystkie okna juz pomyla, obiadek zrobilam, teraz relaks w wannie i mezus przyjdzie z pracy... :) Grazka dobre wiesci o mamie, juz na swieta napewno bedzie z Wami :) Dorka, widzisz jak Cie moj rosol na nogi postwail :) Suri niechh mezus zobaczy malenstwo, moj widzial juz dwa razy niesamowita chwila dla faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie odkurzylam cale mieszkanie, wymopowalam i posprzatalam kuchnie, na reszte zupelnie nie mam sily. Czuje sie doslownie jak bym byla na baterie i one wlasnie sie calkowicie wyczerpuja :( chyba wczesnie sie poloze z nadzieja ze rano ktos mi wlozy nowe - i bez skojarzen dziewczynki, w szczegolnosci zberezna sylwinka :) SURI juz sie nie moge doczekac sprawozdania z jutrzejszej wizyty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia a gdzie te baterie się wkłada :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D połóż się i prześpij a ja przesyłam fluidki żebyś szybko wyzdrowiała 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwnika, baterie to sie przewaznie wklada w dziurki :D:D:D oj musze do jutra wyzdrowiec, nie mam wyboru bo do pracy musze isc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja juz po pray Dorka laboratorium mam prywatne i wyniki mam na nast dzien, mam tez panstwowe ale i tak bym musiała płacic bo nie mam skieowania od panstwowego, a pozatym tam sa straszne kolejki , a tu od razu wchodze i mam z głowy jutro jade do tesciowej sprzatac w naszych pokojach no i jej troche pomoge wiec nie bedzie mnie na forum , chyba ze rano wskoce jeszcze ale trudno mi powiedziec, wiec trzymajcie kciukasy za dobre wyniki pozdrwiam wszytskie i te ktore wróciły tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... ..........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30...............12.03.09................W-WA....... ....29.........1 anna999..............po świętach..............Lublin ..........26.........0 milka czekolada.....07.02.09................Sieradz.........26.... ... magda//.............8.04.09..................Kraków..... ....23........0 agi26................. koło świąt..............Londyn..........26........0 Kruszyna2008.......03.04....................Bielsko..... .....23........0 Dorka.................po swietach...............Londyn... .......28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............23............27.07.2009........ ....26...........??? Polusia86...............22............08.08.2009........ ....22...........??? aska.osa................18............06/09/09.......... ....26...........??? Sylwinka 25...........16............18.09.2009.............25....... ....??? MERY27.................12............8/12.10.2009....... ..27...........??? Grażka23...............13...........14.10.2009.......... ...24...........??? S.U.R.I..................11............22.10.2009....... ......30..........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam bo mysle jednak ze po świetach , ze az tak to mi sie cykl nie skruci ... zobaczymy Dorka jedziemy na tym samym wozku i agi , prawie w tym samym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna mocno trzymam aby byly dobre wyniki, ale jak nie beda, to sie nic nie denerwoj, bo to sie wyrownuje jednym lekiem, ktory pewnie i tak ci zapisza, bo to na utrzymanie ciazy tez jest. No wszystkie jestesmy tak samo, ale bylyby jaja jakby nam sie wszystkim udalo! Ja juz ide spac, bo padam calkowicie, glowa znow zaczyna bolec, wiec lykam paracetamol... mam nadzieje ze pomoze. Wnerwia mnie ze nie wiem czy sie udalo i czy moge sie pozadnie leczyc...ale nie chce ryzykowac. buziaczki i dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×