Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gramka my byliśmy u koleżanki z form ) Malutka jest super i słodziutka taka... Bardzo chciałabym się zarazic tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Dziekuje kochane za zyczenia w imieniu Meza, bo to byly jego urodzinki....jestescie kochane;)👄 Dzis odpoczywac po wczorajszej malej imprezce;) Milego dnia Wam zycze i do poklikania;) Wszystkie Was sciskam i przesylam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwiii333
Wszystkiego najlepszego dla Wszystkich z okazji zbliżających się Świąt!!! Ja może nie za bardzo na temat, ale proszę , doradźcie mi coś, bo nie mogę już sama z sobą wytrzymać, a co dopiero mój mąż.Z jednej strony bardzo chciałabym urodzić dziecko, ale z drugiej strony strasznie boję się , że mogłoby urodzić się chore ze wzgl na to, że nie nalężę do "najmłodszych" wkrótce skończę 36 lat. Wprawdzie probuję, ale i tak po raz kolejny nic. Czy macie znajome które rodziły w podobnym wieku? Bo z tego co czytałam, ryzyko jest bardzo duże , może lepiej dać sobie spokój. Myślę cały czas i chyba od tego w końcu zwariuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Myszka 24 upssss to najlepszego dla meza :P mam kolezanke ktora urodzila swoje 5 te dziecko w wieku 37 a 6 te wieku 39 dzieci zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iwi
Znajoma urodziła w wieku 40 lat pierwszego zdrowego syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny do iwi moja kolezanka wlasnie bedzie rodzila za kilka tygodni i ma 40 lat i wszystko jest ok moja znajoma urodzila rok temu i miala 45 lat i mala jest sliczna i zdrowa hej gdzie sie podziewacie babcia wziela mi dzieci ja gotuje obiad pozdrawiam was moje drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwiii333
Orientujecie się Dziewczyny, jak to jest z temperaturą? czy podwyższona w odpowiednim czasie świadczy o tym, że na pewno wystąpiła owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwiii333
Boję się, że mój CZAS już minął, nawet nie ze wzgl na siebie, boję się, że moja Córa zostanie kiedyś w obcym kraju sama... Chyba mam znowu doła, przepraszam, Wam przecież też przydałby się ktoś, kto dodałby otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za życzenia, jesteście kochane. Iwii Twój czas jeszcze nie minął i nie zamartwiaj się tak bardzo, będzie dobrze, głowa do góry, kobiety rodzą grubo po 40 i jest wszystko ok, więc i Tobie się uda i wszystko będzie dobrze, a dziecko zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kochane przepraszam ze tak rzadko zaglądam jakoś tak ostatnio dużo na głowie ..Smerfetko co tam u Was?zero odzewu:*( Patinnko25 mam nadzieję ze lepiej poczujesz olawd synek taki duzy juz...kiedy to zleciało . Myszko24 jak tam?? jak reszta dziewczyn???ja po kąpieli zaraz zmykam dalej z cv roznosić..zwolniłam sie wkońcu od tego tyrana ale w sumie to dzięki mojemu..pozdrawiam słonecznie i uśmiechy śle:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane:)dziś ostatni dzień w pracy:)w nocy jade do domku na święta:)troche sie martwie jak zareaguje na moją siostre która jest w 7 miesiącu ciąży...:(nie chciałabym jej zrobić przykrości bo wiem że ona bardzo cieszy sie na to dziecko:)ale mi napewno będzie przykro....zwłaszcza że przez te torbiele ja musze na jakiś czas odłożyć starania...ale mam nadzieje że jakoś przetrwam:)a dziś już wszystkim życze Wesołych i udanych Swiat Wielkanocnych:)ja pewnie zajrze dopiero po powrocie za rtydzień:)no to pa pa i do usłyszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka trzymaj się, dasz radę, nie zrobisz przykrości siostrze, choć wiem jak ciężko jest na sercu, kiedy inni są w ciąży.......ale Ty też kiedyś będziesz , odczekacie kilka miesięcy i do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.fantazja.net.pl
Witam, Zapraszam do sklepu internetowego z rekodziełem: www.fantazja.net.pl Wiosenna odwilż cen !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Megaaa promocje !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) U mnie wszysko dobrze.....chcialam Wam juz dzis zlozyc zyczenia moje kochane: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wielkanoc to czas otuchy i nadziei. Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka. Życzymy, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem wzmacniania ducha. Niech Zmartwychwstanie które niesie odrodzenie napełni Was pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość..WESOLEGO ALLELUJA zyczy Myszka z mezem:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Sciskam Was wszystkie i przesylam gorace buziaki👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny wszystkie zabiegane zadnych nowych wiesci dziewczynki piszczie co tam sie z wami dzieje jakies starania ostanio..?? Ja po poronieniu dochodze do siebie no i oczywiscie czekam na nastepny normalny cykl polowa nie mowi zeby sie juz starac w nastepnym a polowa zeby poczekac co myslicie ..?? zwlaszcza ze nie musialam miec zabiegu i po kilku dniach czulam sie fizycznie calkiem dobrze tylko mysle o tym caly czas .. pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje kochane skladam wa dzis zyczenia dzadzura poczekaj do okresu do normalnego cyklu i zacznij starania Niech wam jajeczko dobrze smakuje, bogaty zajączek uśmiechem czaruje, mały kurczaczek spełni marzenia, wiary, radości, miłości, spełnienia. Zdrowych,pogodnych Świat Wielkanocnych, pełnych wiary,nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz Wesołego Alleluja! zyczy jola z rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Wam jajeczko dobrze smakuje, bogaty zajączek uśmiechem czaruje. Mały kurczaczek spełni marzenia, wiary, radości, miłości, spełnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech to nie przeczytalam wczesniejszych wpisow i napisalam takie same zyczenia jak jolanta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki baranek ma złote różki, Pilnuje pisanek na trawie z rzeżuszki. Gdy nikt nie widzi, chorągiewką buja I beczy cichutko: Wesołego Alleluja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja Wam kochane życzę spokojnych pełnych rodzinnego ciepła Świąt Wielkanocnych... niech znajdzie się czas na świętowanie, wypoczynek i chwilka na refleksję... Niech cud miłości udzieli się każdej z nas... choć w małej części :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko: 🌻👄🌻👄🌻👄🌻 Z serca płyną te życzenia: W datę Twego urodzenia Zdrowia, szczęścia, pomyślności, Sto lat życia, moc radości! Zdrowie wiecznie niech Ci służy, Uśmiech stale miej na twarzy, Niech się spełni, o czym zamarzysz! Niech Ci towarzyszy zgoda Wieczna, tak jak Twa uroda. Dni w radości niech Ci płyną, Z serca życzy Ci Myszka .... 🌻👄🌻👄🌻👄🌻 Serdecznie wszystkich pozdrawiam i jeszcze raz zycze WESOLYCH SWIAT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane wpadlam zlozyc wam zyczenia :) ❤️ W te piękne Święta, gdy Pan Zmartwychwstanie. Życzę smacznych jajek na śniadanie, żółtego kurczaczka, białego zająca i oby te święta trwały bez końca Tęczowych pisanek, na stole pyszności, mokrego Dyngusa i wspaniałych gości, niech to będzie czas uroczy Życzę miłej Wielkiej nocy!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny, gdyby któraś z Was była zainteresowana mam do sprzedania opakowanie Clostilbegyt (10 tabletek) oraz 3 zastrzyki z Menopuru i opakowanie Parlodelu (30 tab) - leki miałam przyjmować w kolejnym cyklu, ale już nie było okazji bo jestem w ciąży:). Zainteresowane osoby proszę o kontakt na gg 2623262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny rosiczka to super wiadomosc pati moje najlepsze zyczenia u nas swieta chore Rafik wymiotowa w piatek ja wczoraj wymiotowalam i biegunka a dzis moj maz czyli swieta w domu przechlapane mowie wam nic nie jadlam bo boli mnie zalodek pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co tak cicho szkoda ze nasze forum przestaje istniec smutno mi bo zawsze mozna bylo pogadac na rozne tematy a teraz tu cicho jeden wpis na dzien u nas juz lepiej zdrowiejemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×