Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Te placuszki sa przepyszne!!!! Wlasnie je jem!:D Super szybki i tani przepis i bardzo dobre:D phil no to tuli tuli;) ryjku ale uwierz mi,ze tam gdzie ostatnio pracowalam to babki non stop mialy temat o dzieciach, dietach , ciuchach i facetach az chcialo sie pawiac puoscic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ,ale ogólnie to żadna atrakcja ,fakt czasem można pogadać o jakimś tam problemie albo sie pośmiać z jakiś ekscesów dzieci ,ale zeby tylko o tym ? To tak jakbyś siedział w robocie ,w domu gadał tylko o robocie ,z przyjaciółmi też tylko o robocie i zasypiał śniąc o robocie :D Są dzieci ,jest dom ,jest mąz/żona jest czas dla siebie ,dla znajomych itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze pomyślicie ,żem nienormalna ,ale jak idę na plac zabaw z dzieciakami to z żadną matką nie gadam :O albo nawija o dziecku ,albo własnie o diecie albo kurde jakie to ma problemy :O a mnie to tak zajebiście interesuje ze hej :D a najgorzej jak trafisz na taką hipochondryczke :O ja rozumie raz coś tam poradzić sie ,ale kurde jak ci zacznie mielić przez tydzien o chorobach to wychodze z placu z rakiem ,guzem i owsikami :O oczywiście wszytko muszą wiedziec ,czy masz kredyty jaki metraż mieszkania ,rozmiar stanika ,jak często dajesz mężowi :O no załamać sie idzie :O jakby kobiety nie miały zadnych pasji :O Lubię jak moja koleżanka przyjeżdza do miasta to wtedy mozemy sobie pogadać o wszystkim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku popieram w 100% Twoja wypowiedz a nawet w 101%....takie baby nie maja pasji i gadaja w kolko macieja o tm samym:O:O:O:O ech....brak slow;););) Kurcze, nie mam aparatu bo moj R,wzial do Wawy i nie moge cykac fotek a tak mi tego brak....buuuu:P Hmmm no juz nie bede taka i lapcie po placku z truskawkami hehehe...po znajomosci za jeden 2,50 zl. :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E a co na bilet ci brakuje ?:D ja bym tam po dychaczu sprzedawała :D a po znajomosci to po 15 zeta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co :D w końcu swojskie żarcie a za swojskie trzeba słono płacić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy Phill ma najwięcej :D on za mnie zapłaci :D no i Misska jeszcze :D tak lubi kupowac to na pewno sie skusi na zakup placuszków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phill zapewne placki przylecą ptasią pocztą :D Kurcze pada u mnie :O a tak było ładnie :( ale co tam knedle wyszły pierwsza klasa to najważniejsze :D myślałam ,że zjem ze cztery czy coś koło tego :O a tu cholera zjadłam dwa i nie mogę zmieścić więcej :O trochę słodkie to było ,za słodkie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm philozoph, pytasz sie jak z odbiorem....szczerze?to juz Wasz problem hehehehehe;););););) Wysle goleboiem pocztowym;) ryjku robilas te knedle co mi przeslalas link??...a wiesz,ze ja zjadlam 2 placki bo tez za slodkie byly a ja za slodkim nie przepadam :P U mnie pogoda sliczna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No te robiłam ,miałam jeszcze brązowy cukier to pomyślałam ,że może warto spróbować i bardzo dobre tyle ze nader słodkie :O no niby orzeszki troszkę goryczki dawały ale jak ten cukier zaczął sie karmelizować to wiesz smak podobny do orzeszków snickersa więc słodkie :O Mam śledziki w śmietanie :D wczoraj robiłam do pyrków w mundurkach i chyba sobie pójdę zjeść śledzika :O nie ma to jak słodkie przegryź kwaśnym czy tam słonym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam kurczaczki wszyscy idą :( Misska penie juz na pkp do swojego byczka jedzie :(ech ...kurczaczki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej przepraszam :D spocznij żołnierzu :D Dowódca sie pyta :\"Teren czysty ?\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek:):):) Dajcie troche slonca bo u mnie pada i pada:O Widze,ze nikogo nie ma .....buuuu:O Dzis moj R.wyjezdza z Wawy i jak wczoraj lukalam w necie o ktorej ma pociag nie zauwazylam,ze to expres i wqrwil sie na mnie bo duzo zaplacil, o polowe wiecej niz za pospieszny i mam nadzieje,ze wymieni bilet......alez ja jestem zakrecona:O:O:O::P Mileo dnia zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjku witaj:):):):) ulalallll to dziecko snieuje sie czy lapie muchy?;););) Luuuzik, R. wymienil bilet i jedzie po 15 i bedzie godz.pozniej od expresu ale babka w kasie zatrzymala 15 zrta za to,ze wymienil:O:O:O O jakim wypadku piszesz???:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dobra wymiana :O lepiej chyba było jednak tym ekspresem jak za wymianę wzieła kase :O A tam zdarzył sie wypadeczek mały :O nie bedę ci głowy zawracać :O właśnie pytam sie na forum moze ktoś coś bedzie wiedział :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryjkkku neeeeee lepiej,ze wymienil bo prawie polowe odzyskal...a tlyko godzina roznicy......hmmmm u mnie co ruszzzzz wypadki sa:O:O:O:O Sama by mnie i jakas babke dzis jakis jelop potracil i to autokarem!!! ech.... Ide na dymka...idziesz ze mna? Przynajmniej dla towarzystwa:D:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wrażenia chyba sobie zapalę :O nie żartuję :D ale mogę ci dotrzymać towarzystwa :D to gdzie idziemy na ogródek do ciebie :D Z tym pociągiem to masz rację ,źle zrozumiałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×