Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Filozof pewnie Cię zaskoczę i z góry przepraszam za kopiowanie, ale znalazłam na początku topiku Twój post o treści: 19:17 [zgłoś do usunięcia] philozoph Mleczko jest lepsze z malibu Mordka mi się zaraz uśmiechnęła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doooooooooooooobry dzien:D U mnie dzis bylo lato! W sandalkach i bluzce na ramiaczkach chodzilam po miescie tak bylo goraco:D Czekoladko Ty lobuzico....juz napisalas,ze dalam foty;););) Na NK dalam takie w miare,miare do ogladania hehe reszta tlyko dla wtajemniczonych,w sumie mogla bym Wam pokazac ale nie wrzucalam nigdy na wrzute.pl.......moze jak znajde czas to wrzuce....Dzis padam bo pisalam pare prac dla kolezanki, bylam u mojego wariatuncia bo byl w szpitalu i teraz odpoczywa w domu....oby nie bylo zadnych komplikacji........ J_j a Ty w ogole skad jestes, jakie woj.? Kurczaczki, nadal nie poczytalam co u Was sie dzialo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Missss hehehehe jesli chodzi o ta fote w gumakach to wtedy straszny byl upal,ja mialam krotkie spodenki bluzeczke na ramiaczkach (dziewczyny tlyko w biustonoszach i spodenkach robily) klapki i nagle.....sciana deszczu przyszla to my szybko pobieglismy po gumowki, gumaki itp.....a zimno bylo,ze cyrk:P Co do usmiechu to owszem byl bo wg.mnie szkoda czasu na smutki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Aniołku ja pochodzę z Wielkopolski, co prawda bliżej mam do Wrocławia, niż do Poznania, ale jednak :) U mnie też dziś było gorąco, kurde już nie wiem jak mam się ubierać rano. Teraz znowu takie chmury na dworze, jakby nie wiem jaka burza miała przyjść :o eh, pogoda. Ja teraz odliczam dni do piątku, a dokładnie do nocy z piątku na sobotę, bo jadę do Damiana... A tak poza tym to mam już dość szkoły i chyba potrzebne mi są znowu wakacje :P A co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_j danke za odpowiedz:D Hm..chodzisz do szkoly? To chyba jestes najmlodsza z naszego grona:) Ja jestem z podkarpacia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo mam pytanie do Was....bardziej do kobietek:D Sluchajcie....czy teraz sa modne buty saszki??? Wiecie, nie bylo mnie,nie mialam dostepu do gazet itp,to nie wiem do konca co tearz wchodzi w mode......ja nie gonie za moda ale znajac zycie to pewnie tlyko jeden rodzaj obuwia bedzie u mnie do kupienia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co :) Pytaj, pytaj, w końcu jakoś trzeba się poznać. Tak, chodzę do szkoły, na szczęście i trochę nieszczęście klasa maturalna. I już zostałam poinformowana, że jestem najmłodsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misss podziekowal za odp.Kurcze.....jakos nie podpasowaly mi te buty :O Polaze po sklepach moze cos znajde:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówisz, że bułka z masłem? No ja mam nadzieje. Niczego się tak nie boję, jak tej chorej matmy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ja jakos do rurek nie moge sie przekonac:/ W ogole to co jest teraz modne to nie podoba mi sie:/ Ta moda nie odpowiada mi....nie do konca ale mam to ALE:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_j wiesz...ja to jetsem madra po fakcie i mowie,ze jest to bulka z maslem bo pamietam jak sama sie balam matury. Ja na szczescie matematyki nie zdawalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska-Norwegia...22 dni do jego przyjazdu:) ale tylko będzie na 2 tyg i spowrotem tam...momentami jest cięzko, napiecię jakieś głupie awantury, w sumie o nic, czasami chce to olaćw cholerę...po za tym my jesteśmy na etapie docierania się, szkoda że przez skypa... trzymjacie się laski, dacie radę!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×