Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

pewnie Zygmunt III Waza kurde ,ale zapsiocha się zrobiła :( szwagierka mnie zaprosiła na swoje urodziny a tak jej nie lubię ,że... jeszcze chce żebym jej tort zrobiła :O a ja co Caritas Polska czy jak :O a michu to taka lampę dzisiaj dostanie ,że nie wiem chłostał mnie wczoraj takim kabelkiem po girach i mam kurde siniaki i zadrapania ,co za gówniarz jeden będzie dzisiaj każdy siniak całował i dmuchał i masował i ..już ja coś wymyślę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam ogolić giry ,ale w takim wypadku będę zapuszczała i tarła o jego dupsko w nocy aż mu skóra z dupska zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy to będzie dla męża niejako przyjemność z mojej strony bo będzie miał darmowy piling pupy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stoi bo teraz wszedzie są kolejki :) czy to w mięsnym czy u fryzjera a co dopiero za robotą ;) Kurde mam dylemata bo nie wiem czy kupić chłopakom adidasy takie wiecie płaskie pumki czy coś czy lepiej takie trekingowe .Jeszcze trochę będzie plucha to te płaskie znów im się rozlecą a trekingowe to full wypas mocne :) W tamtym roku kupiłam Damianowi pumy czarne i po miesiącu się rozj****ały ,szlak trafił kasę i buty a reklamacji nie uznali bo dzieciak buty zamoczył ,więc to jego wina :( Kurde małe dzieci mały problem, duże dzieci duży problem :( może lepiej pójdę i zrobię sobie kawę aha jeszcze jedno ,co byście sobie zjedli na obiad ?bo szukam inspiracji ,więc sypać mi tu co lubicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Ci powiem z wlasnego dowiadczenia ze pumy choc wizualnie ladne to sa do dupy niestety :o ja chociaz w sportowych butach chodze okazjonalnie to i tak zniszczyly mi sie tak szybko jakbym ich z nog przez miesiac wcale nie sciagala :o zaczely przemakac juz po pierwszym kontakcie z wieksza kaluza, czubki sie strasznie poscieraly i w ogole szkoda gadac, wiecej pum nie kupie chociaz mi sie podobaja. teraz kupila Lacosty i poki co daja rade :) wiec ja bym Ci radzila kupic szczegolnie do chlopcow jakies inne, bo Pumy nie daja rady, szkoda kasy. a ja na obiad dzis bede robic mega salatke :classic_cool: wczoraj kupialm produkty dzis sie bedzie robic taki zdrowy kolorowy obiad bede miala :D a wczoraj robilam spagettii tylko ze z tego spagettii wyszla mi zupa pomidorowa :o i teraz pytanie: bylo za duzo sosu czy za malo makaronu? :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę że za mało zasmażki :) Ryjku jestem tendencyjny ale buty to powinny być solidne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie makaron zawsze pływa w sosie :D taki sam suchy makaron to ja mogę zjeść jak będę w szkole przetrwania czy coś znalazłam na allegro fajne buty i chyba takich im poszukam ,trochę trapera trochę adidasa w jednym ,,obym tylko je tu gdzieś dostała bo z allegro to nie zdążą przyjść a z resztą muszą je przymierzyć chłopaki bo mają wysokie podbicie i zawsze jest problem z butami takie coś im wyszperałam http://allegro.pl/reebok-buty-dzieciece-ultra-ve-24-5-od-citysport-i1187594879.html tylko pewnie kolor pasków będą chcieli inne . Ja zniszczą to następne jakie im kupię to będą buty robocze z blachą w palcach Robię paprykę faszerowaną dzisiaj na obiad i niech mi ,któryś jęknie to zabiję . łumnie dzisiaj pada ,ale mam za to super wiadomość bo szwagierka odwołała urodzinki swoje ,hehe cieszę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzięki bogu strych na pranie i właśnie wywiesiłam sobie wszystkie pantalony ja bym sobie zjadła jakąś zapiekankę ,nie wiem jakaś ziemniaczaną albo lasanie ,coś kolorowego z jakimś fajnym sosem serowym albo beszamelem i chyba jutro zrobię ,tylko jakiś przepis ciekawy bym musiała znaleźć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nothing specjal jak zapiekanki są fajne ,nawet taka zwykła z ziemniaczków samych ,śmietanki ,czosnku i rozmarynu w gałązkach mmmm super żarełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×