Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smutna niedziela

Kto jest w związku na odległość??

Polecane posty

Dzieeendoberek:D Widze,ze czekoladka jak ja do pozna spedzala walentynki hehe Ja tez chce tea bo zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witay narodzie:D🖐️ Ja już dawno wstałam :D mężusia odprawiłam :D byłam na bilansie z synem ,z piesiem w parku :D mała anioły robiła na śniegu :D Wiem ,wiem śniegu mamy tyle że hoho:D Mikołaj by się ucieszył :D Ja przybyłam z kawka rozpuszczalną i sałatką śledziową :D ktoś chce :D Mrrrr....nie ma to jak zagryzać śledziki i popijać kawką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny 🖐️ Ryjek no to zwracam honor, myslalam, ze tak dlugo tylek w poscieli grzejesz :P :D ale sledziem to mozesz poczestowac :D jak tam walentynki minely? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walentynki ?:D my z mężusiem zawsze mamy Walentynki :D dzień w dzień :D Bo kocha się co dzień a nie raz w roku ;) Wiecie wczoraj oglądałam fajny film :) Pachnidło :) chyba stary ,ale nie oglądałam wcześniej :D nawet nawet ;) podnieciłam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
philozoph podziekowal;););) ryjku....kawka i salatka sledziowa? Sledziami przegryza sie po%:P haha Mnie moj bardzo zaskoczyl w sobote.....rzecz jasna pozytywnie..... :):):) Widze,ze u Was tez bylo gites:D Ryjku,no tak,wlaentynki to powinny byc codziennie ale....jest to zawsze ALE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytalam o tym filmie ryjku o ktorym powyzej pisalas i musi byc ciekawy z tego co widze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnidlo rzeczywiscie juz dosc stary film, ogladalam go juz daaaawno temu, ale potwierdzam, ze dobry :) podobal mi sie, chociaz sie nie podniecilam tak jak Ty :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej fajny był :D co ja zrobię że się podnieciłam :D a jeszcze mężuś koło mnie leżał ,to wiecie nie :classic_cool: Angel 👄 to ślicznie ,że twój był grzeczny :) no może się poprawił :) Wiecie zatrułam wam dupę tym programem do zmniejszania zdjęć :D a ten co mam to robi :D no tak ,jest tylko jedyna taka zakręcona osoba na świecie jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo a propos fotek, znacie i macie jakis fajny program do obrobki zdjec? Ja nie moge znalezc fajnego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej a wiecie ,że windows 7 był za free do wypróbowania :D przez pół roku :D kurde szkoda że się spóźniłam :D zajebiście wygląda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz wiem o jakim ty windowsie Ryjek pisalas :D sobie mysle, kurde co za win 7, nawet o nim nie slyszalam, a teraz patrze - jest :D ciekawe jak bedzie dzialal ten nowy windows, bo vista to jeden wielki bubel :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel wisisz broffka:D Czekoladko 🖐️ dzięki za przerwę w dostawie prądu :D miałam piękny upojny wekkend z mężusiem :D A ja mam windowsa ale tapety i ikony z visty:classic_cool: ogólnie bajery szmery :D mężuś mi upiększył kompusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogóle to najlepsze pytanie dnia :D co ja nie mam w kompusiu :D Wszystko :D tylko zanim ja dojdę :D tak tak :D tak to właśnie było ze zmniejszaniem zdjęć :D Mój komp - mój śmietnik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój komp to teraz też śmietnik... :D szykuje mu się format, ale narazie zgrywam muzykę... tak nadal zgrywam.. około 100 płyt :D i też mam tylko ikonki z visty i nowego office'a... dużo lepiej mi się na nim pracuje :P przerwa w dostawie prądu - czysta przyjemność... tylko nie wiedziałam, który kabelek przeciąć, ale dałam radę :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×