Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

hej babulce :) z okazji Świąt Wielkanocnych - wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze dużo siły , wytrwałości i spełnienia najskrytszych marzeń :) buzialki dla wszystkich 👄👄👄👄👄👄 no i zaczynam od nowa :) Starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Sarah28.......28.......Dortmund.....2.............? Patiana ......25........Poznan.........2...............brak asiulka........27.......Wyszków ........................? Pierniczek...25 .......Kraków ....... 1............? idka20........24.......Konin..........10..............?< br /> nanetka84....24......Rybnik........11.........? mikiO ........31 ...... Rybnik ....... 4 lata Pcosowiczka 31......świętokrzyskie 2............? aniasz_75....33......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23....Olsztyn....... NIE................ agagreg..........21 Berlin.............1,5 roku.......? A_psik .........24 Czestochowa..ok.26 cykli......ok. 15.11.08 niesia25........25....Poznań........... .................... brak Beccia..........28....Bielawa...........ponad rok.........brak justjola.........33...Jasło..............?......... zabka11.........25........ok.Krakowa..........2 lat Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu Basiamm....27.......tychy............22tc............... ...20 sierpnia mama Samiego.....częstochowa.....21tc..................22 sierpnia agnieszka0212-81...27...W-wa...... ????...............1 czerwca.09r Bercia ....28.......Częstochowa..... 35tc..................16 maj Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka...imię dziecka dunia26...26.......Kraśnikk/Lublin.......4miesiączki.... ... .Kubuś ja_biedna...24....świętokrzyskie.......................M iłoszek Ola_K-P....26......Warszawa............................. Bartek Sarah28.....28....Dortmund.........7 lat.................Lukas Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............1 miesiąc..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 ,5roku...........Wiktor mama_Samiego lucyna79 ..30...Przemyśl....10 lat....Olivia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieweczki dziękuje za słowa otuchy baaaardzojesteście kochane :D:D:D:D:D:D mój men mówi że ważne że w ogóle się pęcherzyk zrobił i że nie wszystko na raz i w ogóle strasznie jest fajny ten mój facet:D trzeba szybko ślub brać zanim jakaś konkurencja go zwinie hehe;) Basiamm dziękuję ci bardzo tylko że ja nie mam pojęcia jaka to będzie dawka tego pregnylu zresztą gin ma go u siebie w szafce to może sie przy nim będę faszerować? jak będę coś wiedzieć to się odezwę bo jak mam kupić to ty się chociaż pozbędziesz niepotrzebnego:D ale chyba nie zakumałam ile ty tego masz faktycznie tępota jestem;) od jutra mam rodzinkę na karku więc kochane babulce życzę wam spokojnych świąt w gronie bliskich wam ludzi i żeby ten czas był pełen nadziei, radości, miłości i wiary, że wszystko będzie tak, jak tego pragniecie ściskam was baaaaardzo mocno wszystkie razem i każdą z osobna:D postaram się wpadać jak się uda:D buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
◊............,-.,-. (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) W E S O Ł E G O A L L E L U J A (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) ◊............(..(..( ◊.............\\..)..)._..-.._ ◊............__)/.,\',\'.......`. ◊..........,\".....`......,--...`. ◊........,\"...@.........\'....`...\\ ◊.......(Y.............(...........;\'\'. ◊........`--.____,.....\\..........,..; ◊........((_.,----\'.,---\'......_,\'_,\' ◊............(((_,-.(((______,-\' Z okazji świąt Wielkanocnych życzymy radości, której moc przysłoni troski codzienności, miłej atmosfery oraz mokrego dyngusa >>>>>>,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt:P ps mam dość jak ktoś tu wcześniej ładnie to nazwał dunga dunga o matko ile można do 13 kwietnia jeszcze niby powinnam się dungować ale już mi się nie chce:PPPPPPPP buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Babolce :) nie wykreślajcie mnie z tabelki, piszę od czasu do czasu :) a poprawie ją jak skończę swoje 33 latka, wcześniej nie bedę sie postarzać :) ale mam takiego lenia, że masakra... nic mi się nie chce, jeszcze mój men święta w Hiszpanii spędza:( porażka normalnie.... Chyba po powrocie się zwalnia i będzie szukał nowej pracy. Patianko jakbyś mogła mi dać namiary na firmę Twojego męża i coś więcej napisać, to byłabym wdzięczna, może miałabym go chociaż na weekendy w domu... Pisz na NK :) Cieszę się, że Twoja pr. mgr na ukończeniu i że dałaś radę z badaniami :) Basiamm, 23latkapco, Martushia, MamaSamiego i inne ciężarówki (brrr, jak ja nie lubie tego słowa ze wzgledu na pracę mena) piszcie o swoich ciążach :) Dzięki temu, przynajmniej ja, troszkę się czuje, jakbym też była w ciąży i razem z Wami wszystko przeżywam :) jak sama nie mogę, to mogę być z Wami :D Choineczko, co z Tobą, napisz jak się czujesz, bo martwiłyśmy się okrutnie :) Witam wszystkie nowe Dziewczynki :) odnośnie Kościoła i religii to mam mieszane podejście.... Więc nie będę się wypowiadać w tej kwestii :) Kochane, zdrowych i radosnych Świąt Wam życzę :) odpoczynku od codziennej gonitwy, jajeczka kolorowego i mokrego Dyngusa :) A może w ten czas, kiedy wszystko budzi się do życia, nasze wredne jajniki też zrobią coś dla nas i wyprodukują jakąś ładną pisankę gotową do przyjęcia kijanki i powstania nowego życia :) czego Wam i sobie życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Wam jajeczko dobrze smakuje, bogaty zajączek uśmiechem czaruje. Mały kurczaczek spełni marzenia, wiary, radości, miłości, spełnienia. ________________ (▒█ ______█_█_█_█____ஜ(█ ▒ ____█_________█(▒█ஜ ___█___________█___ஜ(█▒ __█_____________(▒█ஜ _█_e$$$$e__♥♥♥♥_█__& #2972;(█▒ █_$$$$$$$_♥♥♥♥♥ϖ 9;█_ஜ █_$$$$$$$$♥♥♥♥♥ϖ 9;♥█ஜ(█▒ █_$$$$$$$$$_♥♥♥ஜ █ ▓▓▓▓▓▓▓▓ ▓▓▓▓▓▓▓▓_ _▓▓▓▓▓▓▓▓ ;▓▓▓▓▓▓___ ___▓▓▓▓▓▓▓` 19;▓▓▓▓____ ____▓▓▓▓▓▓▓ 619;▓▓_____ _____▓▓▓▓▓▓▓&# 9619;______ …..\\///……\\//../..\\//…..\\///̷ 0; \\\\////....\\////....\\\\/////....\\//// …..\\///……\\//../..\\//…..\\///̷ 0; \\\\////....\\////....\\\\/////....\\////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Sarah28.......28.......Dortmund.....2.............? Patiana ......25........Poznan.........2...............brak asiulka........27.......Wyszków ........................? Pierniczek...25 .......Kraków ....... 1............? idka20........24.......Konin..........10..............?< br /> nanetka84....24......Rybnik........12.........? mikiO ........31 ...... Rybnik ....... 4 lata Pcosowiczka 31......świętokrzyskie 2............? aniasz_75....33......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23....Olsztyn....... NIE................ agagreg..........21 Berlin.............1,5 roku.......? A_psik .........24 Czestochowa..ok.26 cykli......ok. 15.11.08 niesia25........25....Poznań........... .................... brak Beccia..........28....Bielawa...........ponad rok.........brak justjola.........33...Jasło..............?......... zabka11.........25........ok.Krakowa..........2 lat Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu Basiamm....27.......tychy............22tc............... ...20 sierpnia mama Samiego.....częstochowa.....21tc..................22 sierpnia agnieszka0212-81...27...W-wa...... ????...............1 czerwca.09r Bercia ....28.......Częstochowa..... 35tc..................16 maj Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka...imię dziecka dunia26...26.......Kraśnikk/Lublin.......4miesiączki.... ... .Kubuś ja_biedna...24....świętokrzyskie.......................M iłoszek Ola_K-P....26......Warszawa............................. Bartek Sarah28.....28....Dortmund.........7 lat.................Lukas Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............1 miesiąc..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 ,5roku...........Wiktor mama_Samiego lucyna79 ..30...Przemyśl....10 lat....Olivia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się: Nick..........Wiek.....Miasto.......Ilosc cykli...Data II kresek/ew.@ Sarah28.......28.......Dortmund.....2.............? Patiana ......25........Poznan.........9..............brak asiulka........27.......Wyszków ........................? Pierniczek...25 .......Kraków ....... 1............? idka20........24.......Konin..........10..............?< br /> nanetka84....24......Rybnik........12.........? mikiO ........31 ...... Rybnik ....... 4 lata Pcosowiczka 31......świętokrzyskie 2............? aniasz_75....33......Jelenia Góra....2lata........? repetytorium..23....Olsztyn....... NIE................ agagreg..........21 Berlin.............1,5 roku.......? A_psik .........24 Czestochowa..ok.26 cykli......ok. 15.11.08 niesia25........25....Poznań........... .................... brak Beccia..........28....Bielawa...........ponad rok.........brak justjola.........33...Jasło..............?......... zabka11.........25........ok.Krakowa..........2 lat Ciężaróweczki: Nick......Wiek.......Miasto..........Tydzień ciąży.......Termin porodu Basiamm....27.......tychy............22tc............... ...20 sierpnia mama Samiego.....częstochowa.....21tc..................22 sierpnia agnieszka0212-81...27...W-wa...... ????...............1 czerwca.09r Bercia ....28.......Częstochowa..... 35tc..................16 maj Mamuśki: Nick......Wiek......Miasto...........Wiek dziecka...imię dziecka dunia26...26.......Kraśnikk/Lublin.......4miesiączki.... ... .Kubuś ja_biedna...24....świętokrzyskie.......................M iłoszek Ola_K-P....26......Warszawa............................. Bartek Sarah28.....28....Dortmund.........7 lat.................Lukas Surfitka...29......Krakow/NY.......4,5 mies..............Nina kitka76...32.......Gdynia.............1 miesiąc..........Dominika Bercia.....28.......Czestochowa.......3 ,5roku...........Wiktor mama_Samiego lucyna79 ..30...Przemyśl....10 lat....Olivia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo babulce :D jak tam po świętach?? mam małe zmartwienie...7 dzień biore luteinke i okresu nima :( 5 dnia myślałam że dostałam a to jakieś plamienie się okazało :( niewiem co mam robić czy to normalne że luteinka mi nie wywołała okresu?? niewiem czy mam dzwonić do gina czy tak się zdarza.... napiszcie mi co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym bardziej że między 12 a 15 dniem cyklu mam iśc na mnitoring...niewiem jak mam to teraz policzyć czy to plamienie to pierwszy dzień cyklu??załamka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam luteine przez 10 dni i dopiero po odstawieniu mniej więcej po 2-3 dniach się @ pojawiałam ale może pojawić się do dwóch tygodni po odstawieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nanetka a może ty w ciąży jesteś??? ja mam 21 d. c.i o dziwo mam 36,9 tempki co mi się nie zdarzało nigdy no nic teraz sobie poczekam do 33 dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiumm fajnie że mnie jeszcze pamiętasz 👄 no tak czas szybko leci zaczął się 36tc muszę jeszcze wytrzymać tydzień a najlepiej dwa na ostatniej wizycie moja gin powiedziała że juz mam wszytko do porodu przygotowane szyjki już nie mam jest miękka i mam minimalne rozwarcie ale to i tak super co prawda musiałam się oszczędzac dużo odpoczywać ale nie przeleżałam nawet jednego dnia a ze starszym synkiem 4 ostatnie miesiące ciąży wiec nie mam co narzekać mimo że przytyłam tylko 7,5 kg czuje się już jak mały słoń bo brzuszek mam duuuuuży a jeśli chodzi o cukrzyce to stosuje dietke i wyniki mam okey to chyba tyle :)) już szykuje się psychicznie do cc które mnie znowu czeka jak przypomne sobie ten ból buuuuuu... no ale nie ma rady za jakieś 2 tygodnie będe juz miała mojego synka Antosia przy sobie :)) pozdrawiam Was gorąco czekam na następne ciężaróweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki po świętach:) widzę mały był ruch hehe wszystkie się jajcami objadały i pisać się nie chciało co? Nanetka na mnie luteina słabo działała, okres dostawałam dopiero po 10-14 dniach brania końskich dawek albo po 4 zastrzykach jak normalne babeczki maja po jednym ja myślę że to plamienie to jeszcze nie to ale może licz jak pierwszy dzień i albo dostaniesz porządny zaraz albo jak dotrzesz do 12dc na monitoring to powiesz ginowi że było plamienie tylko? albo zadzwoń i zapytaj jak masz liczyć… przeżarłam się na święta uuuuuuuu za to przełamałam się i poszłam na basen i w dupie mam że wszyscy widzieli mój wieeelgachny tyłek woda się nie przelała jak wlazłam do basenu więc nie jest ze mną tak źle hehe;) tylko fale zrobiłam na 2 metry;) więc od dzisiaj znowu dieta:/ buźka babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bercia no to super zazdroszece Ci ze to juz za chwile znowu bedziesz mamuska:) fajnie że tak mało przytyłaś ja tez cały czas sie w miare trzymałam 2-3 kilo od poczatku ale przez te świeta pewno wiecej trzymam kciuki za WAs i napisz koniecznie jak bedzie po -co i jak i powodzenia beccia fajnie ze poszłaś na basen bo bja np. skonczyłam świeta pizza-fajnie nie-byłam na obiedzie u tesciowej i średnio mi podzszedł no i wieczorem byłam głodna a w domu puchy bo nic nie keupowalismy na świeta i wymysliłam te cholerna pizze i teraz mam za swoje bo mnie wątroba cała noc bolała i dalej gniecie i czuje sie jak słoń:( koniec z obżarstwem cza wrócić do normalnosći;) powodzenia z dietka:) a ja własnie wróciłam z badan na tarczyce porazka znowu zapłaciłam 90 zł. byłam z moim M - on musi robic co rok takie badania -markery nowotworowe-zeby sprawdzic czy coś sie nie odnawia i zawsze mamy takiego stresa jak czekamy na wyniki...wrrrryy trzymajcie kciuki oprócz tego chyba wszytsko w porzadku bo przez to obżarstwo mam taki brzuch spuchniety ze nawet maleństwa za bardzo nie czuje wiec mam nadzije ze z nia/nim wszytsko ok za tydzien mam wizyte i usg połówkowe( tzn to bedzie 23 tc )wiec znou sie stersuje-kuźwa ja nic nie robie tylko sie stresuje:(:(:( miłego dnia koniec świetowania!!!! wracac mi na forum!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercia trzymam kciuki za powodzenie cesarki:D super że tak mało przytyłaś w ciąży Basiamm co z tego że basen jak na 2 dni sobie odpuściłam dietę i wątroba nie wytrzymała zmiany żywienia dwie noce w plecy tak mnie bolało dzisiaj dalej czuję się jak słoń i boję się wejść na wagę:( więcej nie będę taka głupia słodkości nie są tego warte… daj znać jak będą wyniki zamiast się stresować pośpiewaj maleństwu to potańcuje haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEjka! Jestem o 1 kg cięższa po Świętach :( hmm? byłam w Bieszczadach jeden dzionek bez deszczu a tak lało i lało !:( ale ogólne Święta udane . Co u WAs ? _______halooooooooooo______

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patianka z tą ciążą to raczej wątpie od kiedy dowiedziałam się ze niemogę zajść rzadziej się kochamy... z tą luteiną to faktycznie wezmę jeszcze przez 2,3 dni a nuż dostane okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercia-28 Jesteś na jeszcze jakimś forum dla ciężarówek?? Trzymam kciuki za to by tak bardzo nie bolało i przedewszystkim by było wszystko dobrze z toba i maleństwem. Ja jakos na obżarstwo nie narzekam w te święta tylko nikt z rodzinki mojej i mężusia nie mógł zrozumieć dlaczego ulubienica czerwonego pół wytrawnego wina na propozycje picia mówi NIE. Witam wszystkich po świętach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam pytanie czy mogłybyście doradzić co kupić kolezance takiej bliższej na 30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witam po swietach :) Nanetka, podwyzszona temperatura moze swiadczyc o ciazy, ale..to sprawa indywidualna. Trzeba mierzyc caly miesiac rano przed wstaniem z lozka i tylko wtedy ma to sens. I jesli podwyzszona utrzymuje sie dluzej niz 18 dni i nie ma @ to mozna podejrzewac ciaze. Pojedynczy i popludniowy pomiar o niczym nie swiadczy. ale do ciazy nie trzeba wspolzyc codzinnie ;) My kochalismy sie na 2 dni przed owulacja a potem gdzies za tydzien znowu. .. i jest Ninka ;) Basia, to zalezy co ta dziewczyna lubi ? Bizuteria? Kosmetyki? Ksiazki? Filmy? Obrazek na sciane ? A moze bedzie zadowolona z karneciku do kosmetyczki ? Albo z biletow na koncert ? Naprawde trudno doradzic jak sie kogos nie zna. Buziole !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nanetka surfitka mnie wyręczyła;P:P fakt tempka według mnie to żyje swoim życiem i u nas nie ma ona większego znaczenia, aczkolwiek fakt zdarza się często że ta tempka jest podwyższona przy ciąży życzę ci tego z całego serca sobie zresztą również:P basiamm hmmmm co by tu kupić....może jakaś biżuteria?? kolczyki albo jakaś fajna piżamka alb o jakiś perfum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiamm - w związku ,ze sama w tym roku koncze 30 stke to z doswiadczenia proponuje krem przeciwzmarszczkowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedź........ załamka dzisiaj mój kuzyn miał wypadek na motorze :( chciał sobie spróbować pojeździć na naszym motorku :( efekt - uszkodzony kręgosłup długa rekonwalescencja w szpitalu a później w domu i motor do kasacji :(buuuuuuuu..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nanetka ważne że kuzyn stanie na nogi!!!!!!! ale tu cisza matko gdzie się podziewacie nie ma co czytać:P lucynka z tym kremem to już w wieku 25 lat też nie jest głupi pomysł:P a ta twoja matylda jest superrrrrr a mój kotek to jak anorektyk wygląda przy matyldzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patiana- krem przeciwzamrszczkowy to ja juz stosuje od 23 roku zycia!! ale przy tym ile lat korzystam z solarium to efekty sa marne:( wiem ,ze te laski ktore nie korzystaja z solarium to uzywaja nawilzajachy ale ok.30 tki to juz mus na przeciwzmarszczkowy! moja Matylda jest chyba ciężarna i stąd taka spasiona:):) basiamm -tylko zeby sie nieobraziła :) ja bym sie cieszyła z kremu bo chyba nic nie sprawia mi takiej przyjemnosci jak dobre kosmetyki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
witajcie kochane babulce po świętach u mnie w 30dc przyszla@ małpa a juz mialam kolejną cichą nadzieję na ludzika babki co wy tak z tymi kremami przeciwzmarszczkowymy hihi chyba nie jest tak żle ale powiedzcie szczerze czy wyglądacie na swój wiek?? bo ja nie mam w tym roku 31 a wyglądam przynajmniej o 5 lat młodziej jak mówie ile mam stażu pracy to każdemu oczy wychodzą serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki my siebie widzimy przecież na naszej klasie;P lucynka hehe matyldzia się puściła;P a ja swoją faszeruje tabletkami antykoncepcyjnymi i w ciąży to już 7 lat nie byłA;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×