Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Emilka🌼a no zagubiłam się, ale dałam radę wybrnąć z tego:) Ita i Jadzia🌼ale to \"zagubiłam się\" było bardziej w przenośni, bo pokręciłam się i odnalzałam drogę, ale jutro będzie sajgon jak będę musiała znaleźć peron itp. A humorek lepszy niż wczoraj, choć nadal mnie wkurzają w pracy i staram się nie odzywać. Ale jak wychodze z pracy to jest już dobrze. I jak czasem coś miłego usłyszę lub przeczytam to też jest lepiej od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 to może i ja to kupię, podobno w aptece to jakieś 50 zł kosztuje reewelka 🌻 perony są tylko 4, więc podejrzewam, że znajdziesz :) głupia nie jesteś :) ita 🌻 no ja wczoraj wypiłam 2 piwa i też kaca brak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼oj nie byłabym tego taka pewna:) Ale muszę dać radę i się nie zgubić, bo strasznie chcę tam jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podjadłam sobie serek wiejski z wkrojoną szyneczką mniam, mniam a zaraz idę czerwoną herbatkę robić, kto chce???? Onfi mówisz dieta ja jakiś czas temu mozna powiedzieć , że patrzyłam na to co jem i podobno schudłam, ale teraz to ciagle jakieś okazje do obżarstwa, zastanawiam się czy w ogóle sobie nie odpuścić i nie zacząć na wiosenkę tej diety W sumie w pracy to jem ładnie, najgorsze po pracy i wieczorami, kto ogląda na tvn style agentke do zadań specjalnych? A czemu dzieciaki nie bardzo wczoraj były grzeczne hahah???? Elfik no właśnie poczekaj na pewno coś znajdziesz a potem zmienisz hahahahah a co do siedzenia na dupie i nic nie robienia to uwierz mi masz sie czym zmęczyć przede wszystkim psychicznie, bo nic nie robienie strasznie męczy hahah Ale ja juz zaczynam przestawać narzekać na moją pracę, może czas się przyzwyczaić do niej, teraz przez ostatnie tygodnie to mi tak szybko czas leciał w niej, że szok. A jak byłam w kilku miejscach to sobie pomyślałam, że gdybym miała pracować np na kasie, albo w sklepie w ciuchami np te sieciówki, to aż chce mi się wstawać do mojej pracy hahah fakt nie rozwijam się w niej zbytnio teraz, ale swojego czasu dużo się tu nauczyłam i w związku z tym będę za rok szła na studia podyplomowe właśnie związane pośrednio z moją pracą Pozyskiwanie funduszy unijnych fajne nie? hahahah Rewelka a to kto i czym Cię tak wkurza w tej pracy? I już życzę Ci super fajowego weeekndu we Wrocku, ale masz super już Ci zazdroszę. Madziaczek a co znowu z tym Sz.? Mówię Ci to chyba nie bardzo ten związek ma szanse skoro on ma tą dziewczynę itp, zawsze będzie do niej wracal czy myślami czy inaczej.... Dziś mój idzie pierwszy raz na sale na koszykówkę chyba pierwszy raz od dwóch lat, bo to jego ulubiony sport, niech idzie do ludzi, niech się powyżywa na piłce i pobiega troche, może bedzie spokojniejszy haha A ja dzis po pracy muszę iść do szewca a to blisko lumpków dziś czwartek więc tam taniocha i idę sobie na łowy, któraś ma jakieś zamówienie hahah to bardzo chętnie je zrealizuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) u Was tez taka beznadziejena pogoda?wiatr, deszcz, zimno, po prostu buuu:( za dwa tyg. mam duze kolo z angola, az strach sie bac! i do tego prezentacje zrobic mulimedialna, ja mam o Garnier. tak sobie wybralam. robie porzadki w notatach-kserówkach. a o 15 jade do galerii, moze cosik sie zakupi, hehe:) w sobote jade zamowic sobie okulary, bo mam nowe zapisane. ide cos zszamac:) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita 🌻 fajnie że twój idzie na koszykówke. a wiesz co mi mój powiedział? bo jak ja mu oświadczyłam, że idę na tą salsę, to powiedział, że \'on się absolutnie nie zgadza, bo ja sobie znajdę jakiegos Latynosa i go zostawię\' :D:D:D Ot, takie ma mój kawaler żarty :D Więc powiedział, ze jak już przeprowadzi się do mnie do Warszawy, to pójdzie na kurs razem ze mną :) reewelka 🌻 ale czego mam nie być pewna, że się nie zgubisz, czy że nie jesteś głupia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻http://allegro.pl/search.php?string=biala+per%C5%82a&category=518 ita🌻 ja nie nadaję się na żadne diety tak zrobiły mi normalnie w domu jesień średniowiecza były nieznośne wywaliły wszystko z szafek w 5 minut i ogólnie podniosły mi ciśnienie wiec wieczór okropny nie dość że im się oberwało to jeszcze Marcinowi się oberwało zanim zdążył kurtkę ściągnąć i biedak chciał mnie odstresować namiętnym bzykankiem i na finał wpadłam w histerię i płakałam dwie godziny bo nakrzyczałam na dzieciaki i miałam wrażenie że przesadziłam troszeczkę a nawet bardzo Ale chyba nie ma takich rodziców którzy chociaż raz nie krzyknęli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie się nad tym zastanawiam onfim 🌻 bo są dwa rodzaje, ten z nakładką i taki z pędzelkiem. W sumie razm z kosztami przesyłki wyniesie tyle samo co i w aptece :) Ale cię fajnie mąż chciał udobruchać... OOOOO ja też tak chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼że się nie zgubię:) Bo sądzę, że głupia to nie jestem;) Ita🌼nie dziękuję, bo musi być super-innej opcji nie widzę. A wkurza mnie jeden taki typ, który wyżej sra, niż dupę ma i do tego jest bardzo nadgorliwy-masakra. Lecę do dzieciaków...do wieczora lub jutra dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 z pędzelkiem jest gorzej testowałam już taki preparat beznadzieja poza wygodniejszym nakładaniem oj tak a potem musiał tulić rozhisteryzowaną wariatkę :] ale dziś jest dużo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde onfim 🌻 widocznie masz dobrego tego faceta... Ale w końcu nie dałaś mu się udobruchać? :) No to zastanowię sie nad tym żelem, ale jestem strasznie ciekawa efektów. więc może najpierw poczekam na twoja opinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 no dałam się a rano wstał zrobił kawkę i mocno wyprzytulał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim 🌻 zazdrość zazdrość zazdrość zazdrość zazdrość zazdrość zazdrość zazdrość zazdrość zazdrość zazdrość zazdrość zazdrość zazdrość :D wiem, że to nieładnie zazdrościć, ale ja muszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌼 on nie ma już tej dziewczyny. Tylko, że ona nie chce tego przyjąć do wiadomości i powiedziała, że nie da mu spokoju. A Sz. mi na to napisał, że przez to wszystko ma teraz \"dużo złości do tego świata\". Wiadomo, że zerwanie po prawie 7 latach boli. To nie jest takie hop siup, swoją żałobę trzeba jakoś przebyć, normalne. Ale to jest ich sprawa, ja się do tego nie wtrącam i żyję swoim życiem póki co. Dlatego mówię, że co ma być dalej to będzie, jak nie on, to kto inny może jest mi pisany. Nie wiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita🌼---dokładnie jest tak jak mówisz ale moi przodkowie to bardzo waleczny naród więc się tak latwo nie poddaję.I to z Twoja pracą też się zgadzam. A co do chłopa koszykarza to możemy sobie podac ręcę mój ostatnie dwa dni też jakieś mecze miał a zeby mnie jakos udobruchać dostałam w prezencie.....odkurzacz hahaha :-D romantycznego mam faceta co nie??Hahaha. onfim🌼---a jak kondycja zębów po tych wybielaczach??Bo u mnie to tak jak pisałam do Miki mnie się zeby po jednym taki pokruszyły i teraz się boję używać czegoś takiego :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 ja właśnie też chciałam sobie wybielic, poszłam do dentysty z tym i powiedział, że mi absolutnie nic nie zrobi i ja sama też mam nic nie rozbic, bo mi zęby polecą. właśnie czkeam do jakiegoś lekarza. mam nadzieję, że zwolnienie dostanę, bo mój lekarz powiedział, że mnie dziś nie przyjmie, więc idę do kogo innego 😠 gdyby mi wczoraj powiedzieli, że mój lekarz będzie dziś normlanie przyjmował, a nie na dyżur, to bym wczoraj została i to załawtiła... wrrr... świetny przepływ informacji mają. madziczek 🌻 aj, Ty się z tym Sz. masz... ja po tym lekarzu jadę do fizyka... on jednak dopiero jutro wyjeżdża /z nim to rosyjska ruletka - miał wczoraj jechac/ i znów sama na weekend zostaje :( w takim razie pewnie do pracy pójdę może nawet na 14 h, chyba żeby się dobic, a raczej zarobic jakieś normalne pieniądze... może nawet chciałabym zamiast tego z nim pojechac, ale pewnie nie będzie chciał mnie zabrac... a ten szarmancki idiota, co mnie tak bardzo odprowadzac chciał rozgadał to komu nie trzeba i mogę miec przez niego jeszcze dodatkowe przejścia z matką :( jak się odezwie, to go chyba zagryzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
little 🌻 mg z B6 biorę już jakiś czas. A serce po prostu kłuje, boli, nie czuję nierównego tempa tylko jak piszę: ból/kłucie. reewelka 🌻 no źle, ale poradzę sobie sama ze sobą. jeszcze nie ten moment. gratulacje :) ja pamiętam, że pierwszej jeździe strasznie się denerwowałam - zwłaszcza jak mi instruktor kazał na trasę szybkiego ruchu wyjechac po przejechaniu 3 wąskich, mało uczęszczanych uliczek. elfik 🌻 a ja myślę, że moja mama by wtedy już miała pewnośc, ze jestem opętana i wysłała by mnie co najwyżej do egzorcyzsty i powiedziała, że to wszystko dlatego, że odwalam takie akcje. I jej pomoc wyglądała by tak, że by mi co najwyżej telefon do tego egzorcysty dała i powiedziała, że się będzie za mnie modlic, co i tak robi. fizyk widział, bo wszedł jak akurat chusteczką próbowałam krew powstrzymac, bo jakoś strasznie mocno zaczęła płynąc... pokręcił tylko głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi🌻 e tam nie ma czego ale fakt zrobiło mi się bardzo miło madziczek🌻 nie ma czego naprawdę :) elfik🌻 nie odczuwam narazie żadnych zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim głosującym dziekuję zdobyliśmy dużo głosów ale niestety są lepsi i czas złożyć broń wielkie dzięki po 🌻 dla każdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga🌼---nie wydaje mi się.Twoja mama udaje mocną bo wie że jakoś sobie radzisz ale gdyby zobaczyła co Ci jest nie wierze ze by Cię tak zostawiła widzisz to co robisz wykracza poza to wszystko do czego byłaś zdolna do tej pory.Jeśli da Ci nr do egzorcysty idź do niego i niech on powie twojej matce że Tobie potrzebny jest psychiatra.Twojej matce ktoś musi uświadomić co ona robi.Tobie ktoś musi uświadomić co robisz.Powiedz swojej psycholog chodzisz jeszcze do niej??Strzyga to co piszesz jak to piszesz w to aż ciężko uwierzyć ale też to jest zbyt poważne żeby to pokpić.Dawno temu jakoś 2 lata czytałam porażający artykuł w focusie chyba.Strzyga takie akcje źle się kończą.Idź sama do psychiatry też możesz to zrobić.Spróbuj.Może to wszystko nie jest do końca tak jak Ci się wydaje.A Fizyk?No coż może nie ma czelności bo między Wami to się dopiero zaczęło jesteście właściwie w jakimś związku czy na razie bliżej nieokreślone to jest?? A co do wybielania zębów u dentysty to wiem że najpierw trzeba wyleczyć nawet najmniejszy ubytek ale moja dentystka wiem że się zajmuje czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi plakac sie chce znowu i mam dola.Wiecej napisze z domu lub jutro,bo z telefonu pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 nie no, już jest lepiej. naprawdę ;) mi się wydaje, że nas coś łączy. W sumie moi znajomi wiedzą, że jesteśmy razem; jego znajomi wiedzą, że się spotykamy... powiedział, że mnie kocha, więc chyba jest ok. gorzej, że myślę, że ani moja, ani jego rodzina nie byłyby zachwycone tym związkiem i nic na ten temat nie wiedzą... w sumie to wczoraj byłam tak roztrzęsiona, że chyba bał się do mnie nawet podejśc... zresztą sam też był tego wieczora przybity i wkurzony, bo jakaśtam sprawa mu nie idzie. mi dentysta powiedział, że mi nie wybieli, co najwyżej może ładnie wyczyścic. Ale ja mam słabe zęby. o, drzwi na zewnątrz trzasnęły. chyba fizyk wrócił. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzyga🌼---no jak uważasz.A czemu rodziny nie byłyby zadowolone?? A ja zaklinam pogode żeby spadł śnieg.Miśkowy przyniósł tegoroczny polski katalog snowboardowy z płytą z filmikami i ja chceeeeee śnieeeeeg albo chociaż mróz!!! :-D I znowu białe szaleństwo z desunią :-D Tym mroźnym akcentem życzę Paniom dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem. jestem wykonczona. bylysmy ponad 5 godz. w galerii,na dworze zimno jak cholera, autobusy sie spoznialy, ehh i ten wiatr. przemarzłam jak diabli:(mam nadzieje, ze nie bede chora! teraz troche sie dociepliłam nalewka tesciowej;)hihi:D jutro mam seminarki,ale nie ide bo nic nie zrobiłam:o musze sie sprezyc i zaczac pisac.tylko ja nie wiem jak to zaczac. nasz promotor jakos to sobie zlewa:o jeszcze sie wkurzyłam, bo umowiłam sie z kumplem ze jutro razem wracamy wieczorem, po zajeciach okolo 20.30, a on do mnie pisze esa,ze za pol godz. to on jedzie juz do domu, bo mu sie nie chce isc na zajecia! no kuzwa! zajecia do tak pozna,a ja nie mam czym do domu wrocic! ale moj Skarb po mnie przyjedzie❤️ w ogole ten dzien jakis do dupy jest. caly weekend bede miala zawalony, musze tyle zrobic,ze hoho! klade sie spac, bo padam na pyszczek dobarnocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Mi tak szybko miją czas, że nie wiem, cieszę się bardzo że dziś piątek, Po pracy lecę do banku, potem jadę do koleżanki z pracy (oczywiście z innego pokoju :P już tak tradycyjnie) . Wczoraj byłam z takimi dwoma na kawie i zeszło nam ponad 3 h, już Mąż dzwonił że on już z pracy jest, ale włąśnie fajnie, bo tak ja zawsze na niego czekam... dziś jadę do tej koleżanki ale tak myślę max do 19 bo potem też chcę spędzić wieczór z Mężem, mało czasu dla siebie mamy... dla każdej po 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofim🌼nie wiem co mi było, ale podobno mój podły nastrój nawet przez tel. było słychać. Na szczęście już mi przeszło. Strzyga🌼dziękuję. A napiszesz coś więcej o fizyku? Jak nie tu, to na maila? Bom ja starsznie ciekawa co to za sytuacja. Jadzia🌼ja też się cieszę, że dziś już piątek, bo po pracy lecę do domu po torbę i do Wrocka jadę. Madziczek🌼co możesz polecić do zwiedzania ekspresowego we Wrocławiu? Ja wczoraj jak wróciłam padnięta od dzieciaków to musiałam 10000 rzeczy zrobić, ale jak padłam to jak dziecko. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×