Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

Kasiula🌼nie mam pojęcia co będzie śpiewało tam, ale ma być impreza z okazji Mikołajek, a do tego zapalenie choinki i światełek na takiej trasie spacerowej. Generalnie idziemy tam, żeby z domu tyłki ruszyć, a nie w domu siedzieć. Chociaż mi by się przydało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelka🌼a to szykuje ci sie bardzo miły wieczór koleżanko:)Kurcze szkoda ze u mnie nie ma takich rozrywek:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula wiesz my to tak przeważnie w domku siedzimy dlatego chcemy gdzieś wyjść Rewelka to miłego wieczorku Ci życzę Mój niedawno wrócił i ciśnienie mi podniósł haha kupił jakis tam alkohol za ponad 100 zł, bo dzwonił taki nasz znajomy i mówił, że ma stare narty po żonie, które też od kogoś odkupował używane kilka lat temu za niecałe 200 zł i nie ma co z nimi zrobić i że koniecznie za darmo chce nam je dać, to ja mówię mojemu, że jakąś wódkę trzeba im kupić no ale nie myślałam o takiej drogiej, ten to jest rozrzutny normalnie brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia🌼stolica musi się pokazać:P przynajmniej jest gdzie wyjść i dobrze,że nie pada. Sprawdź maila za chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ita🌻 nie wiem my to w turcji kupowaliśmy a jak coś zawsze sobie można zrobić samemu reewelka🌻 no to udanego wypadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo Kasiula🌼---haha zabawny ten Twój chłop :-) gadalam już z nim na razie jest poprawa ciekawe na jak dlugo. Rewelka🌼----no wreszcie się wydało Top secret :-D Ita🌼---masz książke ode mnie na mailu Madziczek🌼---ty też A ja zmykam sie pakować bo jutro na deseczkę śmigamy w góry tak na jeden dzień już się nie moge doczekać :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki spadam..Ekipka już z pracy wraca:) właśnie postawili przede mna zimne piwko:) Wasze zdrówko dziewczynki😘 i miłego weekndu wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 o jak fajnie :) to bawcie się dobrze i korzystajcie kasiula🌻 nie rób mi smaka bo ja przy tych lekach nie mogę piwka a chętnie bym się napiła no nic jak sie wygadałaś to teraz musisz sie za mnie napić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś na wódkę idę, ale pić nie będę mogła przez to moje osłabienie:( Może jedno małe piwko z sokiem sobie walnę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namea, tak, wiem, ze trzeba sprawdzic wszytsko, chociaz nie wiem, czy po takim czasie ejszcze cos bedzie widac :/ elfik, ja podchodze do tych moich spraw ze stanowiska, ze po co rozpamietywac to co bylo i nie mysle o tym ile czasu w szpitalu spezilam itd... a ja tez dostalam mikolaja :D wielkie pudlo czekoladek :D Ania od taty buteleczke mleczka :D :D :D ode mnie skarpetki i 2 golfiki ;) no a tatu balwanka ;) kasiula, bralam tabsy, ale odstawilam jakos poltora mca temu... napisalam, ze chyba poronilam, bo na poczatku w ogole to o tym nie myslalam w ten sposob, ze to moze byc to... ale poczytalam na necie objawy poronienia i by sie zgadzalo :/ onfim, co to jest badanie histopalogiczne? do szpitala ide jutro na badania, do gina watpie, czy bym sie dostala, no ale coz, zobaczymy.. rewelka, super historia o milosci :) a ja wlasnie wstalam... przez ta chorobe ejstem kompletnie rozbita... cale szczescie, ze Anula sie umie soba zajac :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivette🌼---to nie chodzi o rozpamiętywanie, dobra zakończmy temat. Zdrowka życzę. kasiula🌼---poszło Rewelka🌼---no no, ty wiesz co 👄 udanego koncertu i wieczoru. U mnie Miśkowy nasmarował już deseczki teraz jedziemy jeszcze do sklepu po cieple skarpetki i rano wyruszamy :-D jupiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivette🌻 pobiera się wycinek i sprawdza się pod względem zmian patologicznych. Jeśli masz problem z dostaniem się go gina idz do szpitala i zgłoś że masz taki problem. To nie jest coś co powinno zostać zbagatelizowane zwłaszcza że obfite krwawienie może mieć przyczynę w istotnych zmianach hormonalnych lub być wynikiem mięśniaków warto jednak się do tego lekarza dostać i lepiej wiedzieć że nic się nie dzieje niż pluć sobie w brodę gdy problem będzie poważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Miałam Wam taką ładną stronkę wysłać na Mikołaja i nie mogę wejść na internet w tym drugim komputerze:( No tak a u mnie...bilans jest taki, że Sz. dostał rózgę od Mikołaja- czyli powiedziałam mu, że nie będziemy się spotykać narazie. Ostatnio we mnie coś wstąpiło i aż się sama tego boję, chociaż w końcu jakiś porządek się pojawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onfim, no ok, postaram sie cos zdzialac w szpitalu w tygodniu. moze juz jutro sie tam wybiore o ile samopoczucie mi pozwoli :) a jak nie to pojade do polskiego gina, w coventry jest nawet cala polska przychodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja! widze ze laseczki daja ostro popalic swoimi wypowiedziami, żenuia! ja rozumiem ze wzbudzilo to w Was az takie niemiłe uczucie,ale ze az tak? hmmm... dziwne, głupie...ale Wasza aprawa. widocznie co niektore musialy znalezc sobie kogos zeby sie wyżyc i pokazac co to nie ona. smutne to, ale prawdziwe. czytajac te Wasze wypowiedzi nie wiem czy płakac czy sie smiać.mam tylko nadzieje,ze macie swietna zabawe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajka🌼---ani jedno ani drugie wyciągnij wnioski dla siebie :-O Wiesz albo z nami wszystkimi coś jest nie tak a z Tobą oki albo odwrotnie albo po prostu różnimy się bardziej niż to mogło się wydawać.A głupie to było Twoje upomnienie się o życzenia :-O Dobranoc dziewczynki milej niedzieli, my z samego rana wyruszamy :-D ciekawe jeszcze czy pamiętam jak się jeździ :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bajbajka 🌻 jeśli uważasz, że ja również się na Tobie wyzyłam, to chyba nie znasz pojęcia konstruktywnej dyskusji... ja dyskutowałam z Tobą, a nie kłóciłam się!! A w ogóle co to za słowo \"zenuia\", nie ma polskich słów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) Elfik🌼 juz wyciągnęłam wnioski i dla siebie...a przede wszystkim dla co poniektorych z Was:( nie upomiałam sie, \"Boze złozcie mi życzenia, bo mam imieniny\" , tylko wspomnialam,ze je mam!! a to Kobieto jest roznica. a przede wszystkim nie napisałam ze z Wami wszystkimi co \"jest nie tak\"tylko znalazly sie takie jedne, ktore rzucały błotem na prawo i lewo bezmyslnie, żenua:o a z pewnoscia sie róznimy, bo juz nie raz było to widac. dla mnie nie tylko głupotą ale debilizmem jest fakt ze ktos pisze koniec tematu \"amen\" a sie rzuca sie jak sledz na brzegu:( i pieprzy jak nienormalny:( to jest smutne:(:( dzisiaj jade z Miskiem po laptopa:) i przy okazji odwozi mnie do Kalisza:) jakos popołudniu wpadnie do mnie kumpela z podstawówki:) juz tak dawno sie nie widziałysmy... zmykam sprzatac i jesc sniadanie(ale nie napisze ile kromek zjem, zebyscie nie miały radochu przy darciu łach!), a pozniej poucze sie, bo nastepny tydien to masakra:( miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika🌼 ja juz powiedziłam to co miałam do powiedzenia i KOŃCZĘ DYSKUSJĘ na ten TEMAT!!! nie miałam Ciebie na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi jest niedobrze i piję gorzką herbatę Wczoraj ostro popiłam, dosyć szybko wróciłam bo koło 1 , Mój po nas przyjechał. Najpierw byłyśmy w takim fajnym lokalu pub-restar. i tam się zaczęło już od 18 malibu z mlekiem, a potem same winko, następnie już z małą fazką poszłyśmy coś zjeść i kolejne lamp. wina szły a na koniec poszłyśmy zobaczyć na nową imprezke, bo wszyscy mówią, że tam fajnie jest i żeby było śmiesznie byłyśmy w golfach, no i właśnie tam oblałam jasny sweterek czerwonym winem wiecie może jak to wywabić???? Kurcze tyle tego wina piłam, że chyba sama z butelkę wypiłam łącząc to hahah alkoholik ze mnie normalnie, ale pogadałyśmy sobie z psiap, dziwię się, że znając sie ze 13 lat mamy jeszcze tyle ciekawych tematów do rozmów Elfik miłego dnia na snowbordowym szaleństwie!!! A to juz tam śnieg jest???Ale chyba sztuczny co? Madziaczek jaką książkę czytasz? Onfi a Ty wiesz jakim to sposobem zrobić domową kokosową nalewkę? Mika sprawdzam pocztę czy mam fotki Twojej psiny Bajka daj spokój i się nie denerwuj już!!! Mój mnie wyciąga na ten fajowy basen ale nie wiem czy ja w stanie jestem Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 może to i dobrze wreszcie nie ma co wskakiwać z deszczu pod rynnę lejepi poczekać i naprawdę na spokojnie podejmowąć decyzje ivette🌻 no widzisz i nie rób sobie jaj lepiej dmuchać na zimne, a coventry nawet widziałam :) byłam tam na wycieczce elfik🌻 mika🌻 bajka🌻 to laptopik i te kanapki na spóźnionego mikołaja :> ale w sumie w sprawie bajki się wypowiem a co mi tam z tego co zauważyłam każda tu wspominała że ma jakoś okolicznościową imprezkę a to imieninki albo urodzinki i do tej pory jeszcze nigdy nie spotkało się to z takim potraktowaniem. Że ktoś się domaga tylko raczej pojawiały się życzenia a nie komentarze tego typu więc nie bardzo rozumiem o co poszło. I jak to madziczek napisała niech już zapanuje pokój :D ita🌻 czerwone wino najlepiej zalać białym poważnie mówię żeby nie było łatwiej schodzi a co do nalewki tu masz przepis aczkolwiek ja go nie testowałam http://alkoholeswiata.blogspot.com/2007/07/nalewka-kokosowa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się wypowiadałam w sprawie Bajki, może źle to ujęła a dziewczyny źle to odebrały, ale bezsensu takie komentarze ostre zaraz Zjadłam trochę ciepłej pomidorówki bo nagotowałam cały gar i troszkę lepiej się poczułam, kto ma ochotę niech wpada pomidorówy pod dostatkiem. Teraz mnie coś na słodkie naszło, mam ochotę na lody z owocami z puszki, chyba się do sklepu przejdę bo i tak muszę coś słodkiego kupić bo siostra z rodzinką na kawkę popołudniu przychodzi. Kurcze jakie ja mam smaki raz na ostre zaraz potem na słodkie jakbym w ciąży była hahaha A jak wam mija niedziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczek🌻 doceniam ita🌻 ja już po obiedzie biorę się za zdjęcia muszę parę aukcji zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×