Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwudziestoparolatka

20stoparolatki

Polecane posty

reewelka 🌻 ooo, to dziś z całowania nici, skoro ty jesteś chora, to ja nie chcę być :P No normalna ja też jestem ;] do tego bardzo nieśmiała, i mam problemy w nawiązywaniu nowych kontaktów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼ja też:P Generalnie zawsze trzymam się na uboczu, nie odzywam się w ogóle, jestem cicha, spokojna i zrównoważona psychicznie, bo toleruję pewne sprawy. Nie jestem chora, tylko głowa mnie boli, bo w pracy starsznie duszno jest. A moi koledzy wczoraj stwierdzili, że bardzo spokojna jesteś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reewelka 🌻 taaa, ty spokojna i cicha. buahahahaha toż to sama ściema i to wieeeeellgachna :D a twoi koledzy to co mieli mówić w sumie... co się miałam odzywać do obcych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka🌼ja tu się próbuję wybielić trochę, ze ja wcale taka zła nie jestem na jaką mnie kreują, a Ty odkrywasz moje "tajemnice":P A chłopakom powiedziałam to samo:) Z resztą oni mieli swoją teorię dodatkową, że przy mnie to Ty cichutka jesteś, bo kto nie jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarzają się tacy, co mnie przegadują. Ale nawet czasem są momenty, że nie chce mi się gadać i wtedy to, niektórzy są w szoku, że potrafię nic nie mówić:) Jak to ze zwłokiem się śmiejemy w takich momentach:"Taka milcząca kobieta to skarb":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ktos pytał czemu izba celna a no bo tam chca prawnika to ide :-) generalnie szukam pracy a że teraz to nie to co sie chce tylko to co jest no więc jest jak jest. Emi🌼---no jaka ty zmyślna bestia jesteś ;-) Rewelka🌼---więc ja wnoszę publiczną skargę na określenie zwlok nie podoba sie mnie to i proszę zmienić.Kropka. Oficjalnie zmykam Miskowy wraca nowa furą z nowej firmy trzeba będzie iśc ocenić :-) Miłego wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się podoba ta nazwa :) To pa elfiku, moglabys tylko powiedzieć która to ty na zdjęciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 eh jaka piękna równowaga na świecie wy się cieszycie nową posadką twojego a my właśnie zastanawiamy się czy mojemu umowę przedłużą :/ i naprawdę zaczynam się bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzepq🌼nie myśl tylko, że ja tak na niego mówię przy nim:) To tylko tak tutuaj mi się pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jeszcze Onfim🌼---ale jeszcze 3 tygodnie temu zastanawialismy się czy dostanie ta nową propozycje pracy a ja nadal z rozmowy na rozmowe łaże i na razie koncowego efektu jeszcze nie ma :-O rzapq🌼---tak jak pisalam soni macie zagadkę znajdzcie victorię beckham a na stoku smerfa :-D Rewelka🌼----puchatek :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik🌻 spokojnie ja się cieszę waszym nowym szczęściem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia🌼różowa kokardka to na pewno nie Elfik:P Elfik🌼w żaden sposób nie pasuje mi na puchatka...ani on miękki, ani jasny, miód tylko w grzańcu pije;) Proszę inną propozycję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 czyli ta w kapeluszu z krótkimi włosami ciemnymi i w niebieskim stroju narciarskim :D rewelka 🌻 czemu nie. obraził by się? A czemu w ogóle takie określenie. Ja na swojego mówie "bracie Dalton" jak pomyli jakiś kolor , że niby daltonista i on to lubi:P , na poczatku mówił , że jestem okrutna teraz już mu pasuje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻👄 no tak blondynka ze mnie :D ja pamietam kiedys jak z dziewczynami mialysmy wystepowac do piosenki spice girls to bylam Mel B :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeeee tak się cieszę , dziękuję , dziękuję .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spice Girls wymiatają !!!!!!!! Znałam każdą piosenkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzepq{kwiatek]---a na zdrowie kobieto na zdrowie :-) Sonia🌼---no widzisz a my stare krowy i nam sie na przebieranki zebralo :-) ale my juz tak mamy jak bedziecie grzeczne to jeszcze dostaniecie fotki z Alfons Dziwka party tez jest co poogladac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfik 🌻 a co w twoim mniemaniu i percepcji świata znaczy zmyślna bestia? :) Ależ ty dałn jesteś, alfons dziwka party, musiało być nieźle :D Zabierz nas kiedyś na taką dżamprezę :] reewelka 🌻 a ty już poszłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem wkurzona , chciałam znaleźć prostownicę , którą używałam chyba 2 razy w życiu a tu oczywiście nigdzie jej nie ma !!!!!!!!! Ale jestem wnerwiona , przewaliłam już wszystko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfik 🌻 uwielbiam takie imprezy !! Też miałam przebieranego sylwestra ale na lata 80 , zrobiłam sobie afro na pół głowy i okazało się , że rura pękła i nie było wody :P hehehe i nie moglam się umyć a dodatkowo całe oczy miałam w brokacie takim porządnym , że chyba oczy pokaleczyłam, no a lakier miałam taki dobry , że rano jak wstałam to fryzura nie tknięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko 🌻 mam , ale już ze mną nie mieszka , ale przyjeżdza wiec moze moze , ale nie chce mi sie do niej dzwonić, bo ja tej prostownicy nie używam bo mam proste włosy na ogół , a teraz sobie zamaniłam i o . Jak nie mogę czegoś znależć to ciągle o tym mysle. Idę zobaczę jeszcze w jednym pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×