Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Gość moniaaaa123
oj tak tak, poproszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałam kiedyś mojego gina czy nie mam za krótkiej fazy lutealnej, ale powiedział że 10 dni to też jest w granicach normy ... zawsze miałam krótkie cykle (kiedyś 21dniowe) teraz 24 ...ale i tak przejdę się do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaa123
nie wiem dokładnie, ale wygląda na owu dopiero koło 14 dc, więc 10 dni to może być mało. Ale to tak okiem laika. brałaś kiedyś lutkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniaaaa123 .... nigdy nic nie brałam na wydłużenie cyklu ani na nic - kiedyś tam tylko piguły anty... dzwonie i się zapisuję do pierwszego z brzegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaa123
nowamili super sprawa, mojego M skroili na 90 PLN, dobrze że chociaż pozytywny nius usłyszał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
K***a mać!! Jak zwykle tych darmowych badań nie robią w moim województwie!! Czy kuj-pom to takie zadupie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w miscie tez nie robią takze mamy wybor albo kielce albo wawa... moj tez juz robil w marcu i w klinice zaplacil 150zł...:/ hmm..no cóż moze bedzie chcial powtorzyc, tym bardziej ze bral do tej pory witaminki pro men i salfazin to od razu bysmy wiedzieli czy cos daly;) musze z nim to obgadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaaaaaaa123
u mnie 27dc i temp właśnie spadła o 2 kreski. Z piersi też trochę zeszło powietrze. Nadzieja padła. Szkoda gadać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniaaaaaaaaa123... wiem co czujesz :* ... ja wczoraj sobie chlapnęłam wódki z miodem (serio) ;) ...ale tak troszkę - żeby brzuch nie bolał ... echhhhh.... nie mam nic do powiedzenia dzisiaj oprócz wulgaryzmów, więc spadam stąd ;) ...jak mi się polepszy to się zgłoszę Trzymam kciuki za resztę dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaaaaaaa123
ja jutro dam w palnik, jak już się @ rozkręci. Mam wino porzeczkowe domowe. a co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
Oj dziewczyny tez mam okropny humor bo dzis bedzie 3 dzien tego plamienia i jestem zdołowana bo chyba to jednak na okres choc nie wiem czemu tak wczesnie:( ehhh czyli znów czekamy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooniaaaaaaaaa123
aloooo, a u Ciebie jaka temp? nastał grobowy nastrój, ale po @ znowu czadu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
mooniaaaaaaaaa123 nie mierze temp bo nie zawsze wstaje wcześnie...teraz moje życie to takie wakacje wiec nie mam mobilizacji... ale jesli to na okres to kurcze po 16 dniach?? masakra z tym castagnusem Może jednak któraś z was bedzie miala dobre wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania85pomorskie
zora85 sorki ze dopiro odpisuje. ja z tarczyca nic niemam wlasnie w tym sek... lekarz kaze brac mi eutohyrox 50 na poczatku przez 2 miesiace bralam 25. a od stycznia 50 jedna tabletka rano. tsh mam w normie. a mam niby brac bo latwiej niby zajsc w ciaze. tak lekarz powiedzial. prl mam skaczace. raz w normoie raz 2,3 razy poza norma.glowa boli czesto ale juz mniej.rezonans magentyczny glowy w 12.2008r byl dobry.powtorke mam w listopadzie.bromergon biore od okolo 06.2008r.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania85pomorskie
zora85 sorki ze dopiro odpisuje. ja z tarczyca nic niemam wlasnie w tym sek... lekarz kaze brac mi eutohyrox 50 na poczatku przez 2 miesiace bralam 25. a od stycznia 50 jedna tabletka rano. tsh mam w normie. a mam niby brac bo latwiej niby zajsc w ciaze. tak lekarz powiedzial. prl mam skaczace. raz w normoie raz 2,3 razy poza norma.glowa boli czesto ale juz mniej.rezonans magentyczny glowy w 12.2008r byl dobry.powtorke mam w listopadzie.bromergon biore od okolo 06.2008r.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania85pomorskie
zora85 zadnych innych badan od endo nie mialam robione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zora85
Ania85pomorskie dziekuję za odp. :) Ciekawe jest to co napisałaś. Jeszcze się z takim przypadkiem nie spotkałam ;) Podobno nieprawidłowe tsh idzie w parze z podwyższoną prolaktyną. Dlatego gdy wykrywa się jedno, należy zrobić badanie na drugie. Ja miałam badaną prolaktynę z rana, raz i na tym koniec. A słyszałam że bada się w określonym dniu cyklu, po godzinie (czy jakoś tak) dają jakąś tabletkę i znowu badanie. To prawda? Tez tak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Cześć U mnie prolaktyna w górnej granicy. Nie słyszałam by miała ona coś wspólnego z TSH (u mnie w środku normy) - Natomiast prolaktyna ma obniża progesteron. Dzis byłam u Ginki: potwierdziła owulację (czyli przyatakowaliśmy w porę), kazała nie przejmować się prolaktyną (zdziwiło mnie to), endomendrium i jajniki ok. Tylko kazała zbadać progesteron w pon, wt. CVG - ginka powiedział, że możesz miec problemy z progesteronem - zrób badania hormonalne. Ostrzegła tylko, że na odległość ona niczego nie może stwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Aha. Kazała mi brać Castagnusa 2xdziennie, mimo, że ważę 55 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lovekrove... ja też ważę 55kg, i już się zastanawiałam czy nie brać 2 tabletek castagnusa... wiecie co dziewczyny... wczoraj, jak wspomniałam - dostrzegłam kilka plamek, a w zasadzie krwawych niteczek w śluzie i byłam pewna, że zaraz się poleje ... zaopatrzyłam się na noc w podpachę a tu nic, cały dzień brzuch mnie tak boli i w krzyżu a tu ani kropelki... test robiłam wczoraj i dziś i oczywiście negatywny. W każdym razie może castagnus jednak jakoś na mnie zadziałał...choć teraz to już zupełnie nie wiem, w którym momencie jestem, bo śluz mi się znowu robi jakiś taki rozciągliwy- ale mało go jest. Dodam tylko, że tak się wczoraj i dziś zdołowałam, że potrzebowałam jakiegoś pocieszenia i kupiłam sobie buty...ale że było mi mało, to poszłam po bandzie i obcięłam włosy NA KRÓTKO :) :) :P a miałam włosy za ramiona - teraz mam fryzurę na chłopczycę :) ... zawsze żałowałam że ścinam włosy - ale teraz fajnie to wygląda a i humor mi się poprawił :) :) ...no to czekam dalej ... miłego weekendu dziewczyny - zróbcie sobie "dobrze" - to działa ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda tylko ze tu na forum nie mozna mieć ikonek czy tam awatarów ze zdjęciem to chociaż byśmy wiedziały jak wyglądamy nawzajem :) Rysiada odważna jesteś z tymi włosami:) ja tez mam długie włosy za ramionka ale moj to chyba by osiwiał jakbym sie obcięła :P chociaż poznaliśmy sie jak mialam króciutkie na chłopaka :) ja tam totalny luz nic nie liczę, nic nie badam, rzadko tez sie przytulamy bo chyba jakiegoś zapalenia dostałam:( i leczę sie gynalginem takze o przytulankach nie ma mowy, po drugie nie na rękę nawet mi by było w tym miesiącu być w ciąży bo przeziębiłam sie i łykam sporo tabletek przeciw choróbsku...a to nie za zdrowo dla dzidzi by było. Mimo tego serdecznie kibicuje wszystkim:):):) , i również życzę miłego weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowamili odważna byłam bo wiedziałam, że mnie mąż z domu nie wyrzuci - choć to była dla niego niespodzianka...ale kiedyś mówił, że dobrze byłoby mi w króciutkich włosach i generalnie nie ma nic przeciwko takim włosom - więc raz się żyje ;) ... no i na marginesie - spodobało mu się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovekrove
Wiatm Ja buszuję z rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HANKA 81
Cześc Kochane Dziewczynki!!! Długo mnie nie było, postaram się przeczytac tych kilka stron, które się nagromadziły. Pozdrawiam Was serdecznie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaaa123
cześć, melduję sie z rana, jeszcze wczoraj trochę miałam nadziei mimo wszystko, ale dziś już ciotol na całego się rozpanoszył, Rysiada, toś dała czadu, ja też mam długie włosy, ale niech tak zostanie :-) Mimo @ nie mam doła, choć bałam się, że w tym cyklu o jak przyjdzie, to będzie totalna załamka. poniedziałek dzwonię do kliniki, jeszcze nie wiem której, może polecicie jakąś w W-wie albo Mińsku Maz. może? Trzeba zainwestować w szkiełko i oko, skoro wiara i nadzieja nie pomagają. Ania z pomorskiego, czy Ty po bromergonie nie masz bolących piersi? Mnie tak rwą, nawet dzisiaj, jakby mi je ktoś rozrywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja dzis mam 8 dc caly czas biore wiesiolka castagnus + folik od jutra zaczne testowanie:P wczoraj troche brzuch mnie bolal ale nie wiem czy moze za duzo kawy nie wypilam bo jak za duzo jej pije pozniej mnie troche brzuch boli:P Teraz siedze sama w domu bo moj sie wybral na ryby. Jak na razie nie widze zadnych efektow brania wiesiolka i castagnusa nic sie nie zmienilo w moim cyklu nawet sluzu nie mam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alooooo3
A ten Bromergon można brać bez konsultacji lekarza( mimo że jest na recepte)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×