Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Sophia, ja w ciąży zaczęłam brać Magne B6 z racji tego, że innych nie tolerowałam (co to się robi w ciąży z człowiekiem ;) - miałam odruchy wymiotne po innych, a te przyswajam rewelacyjnie. Teraz biorę Magne B6 Max - mają 100 mg jonów magnezu. Są troszkę droższe od zwykłych, ale są "silniejsze".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
Dzieki dziewczynki za rady:) No wlasnie nigdy nie mialam problemu z plamieniami tylko ze spozniajaca sie @ dostalam tabletki anty ze niby sie ureguluje @ ale po odstawieniu dalej cykle byly 30-paro 40 dniowe... po castagnusie w miare mi sie @ unormowala bo mam zawsze kolo 28-32 dni ale teraz wlasnie zawsze przed @ plamie nie duzo ale juz wiem ze 3 dni wczesniej ze sie niedlugo zacznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Kochane wczoraj poczlam po test do apteki........ zrobiłam, wyszły DWIE CZERRRRRWONE KRECHY, rece mi się tzęsły nie moge uwierzyć, mówie M że ktoś w brzuszku zamieszkał, i że prawdopodobnie to 5tydzien, a ten do mnie..." no to nie jest wtedy Zakopiański Maluszek";)...jestem oszołomiona, ale wmawiam sobie że wymodlone w Częstochowie , więc musi być dobrze:) Po roku mam nadzieję że los się odwróci. Buziaki Kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALUNIA kochana moja GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Właśnie wczoraj myślałam, kim będzie ,,ta druga'' zaciążona ;) Buziaki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się wszystkie cieszymy Kala! Teraz biegiem do lekarza niech przepisze co trzeba, musisz teraz dbać o siebie i chronić maleństwo :-) Ale to kurka, to już byłby chyba z 6-7 tydzień?? U mnie 12dc, boże dawno mi się tak nie wlekło to... Śluzu płodnego trochę jest, ale chyba mniej niż zwykle (ale to po Bromergonie,Castagnusie - parę tabl mi zostało więc wybiorę..) ale kurka jakoś mi się tak nic nie chce, jakaś taka duszna pogoda, że wczoraj nawet na przytulanie nie miałam siły i chęci (u mnie to rzadkość), ale trzeba się brać do roboty ;-) Temperatura na razie 2gi dzień 36,5, ciekawe czy w ogóle będzie jakiś skok... Miłego weekendu dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, wieeeelkie gratulacje i trzymam mocno kciuki, żeby tym razem wszystko było OK i żebyś urodziła zdrowe Maleństwo :) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Lovekrove - czemu? Castagnus jest ziołowy i czytałam, że biorą go dziewczyny razem z Bromkiem. Hmmm, wzięłam ze 3 tabletki tylko bo mi zostały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ulotce piszą8 by nie brać razem z bromkiem - poza tym mi gin też zabroniła. Zbyt duże działanie obniżające progesteron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALA, gratulacje :) Matko jakie miłe wiadomości :D Dbaj teraz o siebie i ciągnij za sobą resztę staraczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>Lovekrove, hmm, nie widziałam nic takiego u mnie w ulotce. Obniża progesteron? Chodziło Ci o prolaktynę? Ale ja tego Bromka biorę tylko po pół tabletki... Nie wiem, mam jaszcze ze 4 tabl Castagnusa to wezmę i już nie będę go kupować. Przeczesałam różne fora i w sumie zdania są podzielone. A z tego co się znam na ziołach to one też nie działają zbyt szybko więc jeśli wezmę 7 tabletek Castagnusa to na pewno nie zadziałają aż tak... Wicie co, im więcej czytam tym mniej wiem... Wszędzie ze wszystkim są zdania podzielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, czy Ty się znowu nie wybrałaś na wczasy do NFZ?? Gosia-roześmialam sie nie źle :) Dziewczyny Kochane-dziękuję za pamięć :* czytałam Was w telefonie, ale nie mogłam dobrac sie do pisania hamaczek pod oknem w sali pobliskiego oddziału ginekologicznego był za...bisty:) oczywiscie Kochane,że musialam wpaść na kawę do Kochanych Pan Pielęgniarek :) przecież nie byłabym sobą :) w pon ok.10 pojawilo sie "cos" brązowatego w ilości mikro...no ale po 4 tyg od ostatniej wizyty to schiza sie włącza ...pojechałam do poradni -była moja, popatrzyła, pomierzyła, stwierdzila,że ta szyjka jakas przekrwiona i pyta czy mam torbe...no mam ...a to jak masz to Was położymy :) Niedźwiadek waży juz 0,5 kg :) a w klacie ma 5 cm średnicy :) porobili mi poziom magnezu, wapnia, sodu i potasu i jest ok. brązowe slady na wkładce nie pojawiły sie juz...ale lutke mam nadal 2x1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala - GRATULUJĘ:):) Trzymaj się zdrowo:) Asia coś czułam że poszłaś na te wczasy;P, dobrze, że już jesteś:) Miłego weekendu:) Do poniedziałku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALA a jednak się udało :) Wszystko bedzie dobrze zobaczysz :) Należy Ci sie to jak mało komu A dla przykładu pociągnij Którąś za sobą Asia no to rozrywkowo Całe szczęście że wszystko ok Uważaj na siebie bardzo U mnie próby zdrowego odzywiania kończą się powrotem mdłości Trzy osoby podczas dzisiejszego wyjści z mężem zauważyły brzuszek, wieć nie tylko mnie się wydaje że jest naprawde duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, no właśnie - spróbuj mi sie tylko zamartwiać lub myśleć pesymistycznie :/ Już ja Cię wtedy znajdę ;) Główka do góry, uśmiech na buzi i pełen relaks!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No i wysyłaj fluidki ciążowe :P bo wiesz, ja za tydz wracam do clo :) a może nawet prędzej bo dziś jajnik mi nie daje spokoju (wczoraj odstawiłam luteine).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kala, gratuluje!!!!!!! U mnie dzisiaj zagościła ta wredota, także poprostu @ przesunęła mi się o 5 dni, a już miałam nadzieję... :( trudno, z miesiąca na miesiąc tracę nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Zaczęła mnie boleć lewa część podbrzusza - takie kłucia albo skurcze - sama nie wiem co to może być - raczej nie są to wiązadła bo ten ból jest bliżej środka - boje się czy coś złego nie zaczyna się dziać. Wzięłam 2 x nospę i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia, ty to chyba musisz za mnie limity wyczerpać leżenia w szpitalu ;) Mnie się upiekło - teraz tylko poród i będzie git :) A tak serio to Ci nie zazdroszczę. Ale niedźwiadek rośnie zdrowo i to najważniejsze :) Teraz to poleż sobie na hamaczku ze szklanką soku w ręku i nie wybieraj się już na wczasy sponsorowane przez NFZ :D Lovekrove, jak tam samopoczucie? Przeszło po tej No-spie? Ja miałam takie kłucia i to ponoć było normalne. Lekarka mówiła, ze jak nie plamię to nie ma co się przejmować. Obserwuj się - będzie dobrze. Zora, ja mam nadzieję, że Kala pociągnie teraz Ciebie i KAtię. Też Wam się to należy. Zresztą jak wszystkim dziewczynom. Ale skoro jest tu taki "dwójkowy" (parkowy) regulamin to obstawiam Was - jesteście stanowczo za długo na górze tabelki ;) Ja dziś miałam takie skurcze, że myślałam, że już rodzę. Normalnie oczy wychodziły z orbit... :o Ale przeszło. Czyli nadal czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie tracie nadzieji, ja staram sie o dziecko ponad trzy lata, moze wiecej. co ja brala a czego nie to miejsca by mi nie straczylo tu. W tym miesiacu mialam miec IVF. bylam juz raz w ciazy po laparoskopii ale ciaza obumarla. juz nie mialam zadnej nadzieji wiec kupilam castagnus, bralam dwa miesiace i w tym miesiacu zaszam. Dzis zrobilam test. Sa dwie blade kreski... Mialam bardzo bolesna owulacje w tym cyklu ,az musialam wziac nospe. Niestety mimo brania wiesilka i siemie lnianego nie mialam sluzu wiec kupilam PRE SEED i udalo sie. Mam pco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vilia - nie przeszlo - ale nie jest tez gorzej. Czasami kujnie coś w lewym boku. Plamień brak. Nie jest to jakieś bolesne super ale zwraca moją uwagę. Poczekam do jutra - jeżeli wszystko przejdzie to dam sobie spokój. mam nadzieje, że przejdzie. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluje nadal ale nie plamię więc widocznie takie uroki ciąży - pewnie to te wiązadła macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sophia123
KALA!!! serdeczne gratulacje!!!:* Jednak mialy dziewczyny racje jak ci mowily zebys powtorzyla albo na bete poszla bo tobie zawsze dlugo wychodza negatywne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limehouse witamy i gratulujemy :) Lovekrove mnie też często brzuch pobolewa I kto mnie uspakajał?? Ale rozumiem Cię, u mnie jest tak że chyba nigdy nie przestanę się bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALA85
Hej Kochane. Nie było mnie przez week bo byliśmy z M pod domkiem nad jeziorem z jego siostrami;/ tak od razu rzucona na głęboką wodę żeby ściemniać czemu nie pije, czemu się nie kąpię, ale chyba jakoś wybrnęłam. No właśnie policzyłam , myślę że dobrze, że zaczął się 7 tydzień, do lekarza umówię się na przyszły, przynajmniej będzie już widać, nie streuję się już, cały czas myślę, że rozwija się dobrze, chociażby ze względu na mój zabójczy apetyt, którego w poprzedniej ciąży nie miałam wcale. Narazie mnie nic nie boli, ale co chwilkę zaglądam czy nie plamię, bo nie chcę już tego przechodzić. Dziękuje za Wasze słowa. Staraczkom nie wolno Wam tracić nadziei, a brzuszkom życzę spokojnej ciąży;*;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w poniedziałek, Wanda - już jest ok. Ja też mam cały czas czarne myśli - od tego strachu nigdy się nie uwolnimy - ale możemy go sobie wzajemnie próbować z głowy wybijać. Kala - wpisać się szybciutko do tabeleczki dolnej - nie ociągać mi się tu !!! Asia - zaspałaś - oj Ty leniuszku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×