Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Teresa- spotkanie z ludźmi, którzy pozytywnie na nas działają to szczęście:) Łatwo i miło się rozmawia- życzę Ci takiego miłego spotkania 🌻 A ja....... mąż kupił 1 m3 drewna do kominka! Nasze osiedle jest rozkopane, w remoncie, więc towar był jakieś 300 m. od bloku. Syn z mężem ładowali do bagażnika samochodu- syn pilnował, mąż przywoził i wyładowywał a ja znosiłam drewno do piwnicy! Mówię Wam gimnastyka po schodach z ciężarkami, to mało powiedzieć :D. No ale wszystko już w piwnicy, suszy się! Saro- mąż rozpalił w kominku drewnem z ubiegłego roku ( w kaloryferach jeszcze nie palą) jest tak miło i ciepło... A jak tam u Ciebie po dzisiejszej odnowie biologicznej :) Nie pytam o rękę, bo aż się boję:( życzę Ci aby wszystko było dobrze❤️ Dobrej nocy Laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teresa- kiedy dasz poczytać????? Ja chętnie a wiem, że Sara lubi czytać pasjami. Pozdrawiam Cię 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wieczorową porą: Klarcia, Tereska ) ) ) ) Klara ,ciekawa jestem ile zapłaciliście za drewno do kominka , u nas za metr sześcienny 170 zł. Odnowa biologiczna nawet nieżle wyszła ale zmarszczek nie chcieli uprasować i nie dało się cofnąć czasu o 20 lat, a szkoda . Klarcia teraz bardzo łeptynka mnie boli ale jutro podam Ci mój problem z linkiem, mnie trzeba łopatą i krok po kroku a nie maratonem.:D 🌻 Tereska, nie rób nam apetytu, jak podpalilaś naszą ciekawość to daj trochę poczytać , bądż człowiekiem ;) 🌻 Dobranoc Babeczki, kolorowych snów 💤 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwa sobota, co :D Już popołudnie więc zapraszam na kawę \_/> i tylko kawę. U mnie dziś 18 stopni ale słońce cały czas świeci, można nawet na parę minut skusić się na krótki rękaw. "Mój" klon przed oknem zaczął od góry już tracić liście :( martwi mnie aby zima nie była znów tak mroźna, jak poprzednia :O Ja cosobotnim zwyczajem biorę się teraz za prasowanie, może jeszcze przed wieczornym filmem wybierzemy się na spacer..... Saro my zapłaciliśmy za 1m3- 130 zł ( mąż się targował ze 150 zł- to jego specjalność :P ) Dziś wieczorem też napalimy w kominku, z zeszłorocznych zapasów.... będzie cieplej a do tego ogień sprawia, że jest jakoś tak bardzo miło. Jabłka o dziwo staniały, w sklepie osiedlowym TYLKO 1.70 zł :0 Miłego popołudnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w piękne sobotnie popołudnie ) ) ) Klarcia, mogę już nie trenować linków bo bardzo dogadzasz mi piosenkami, od jakiegoś czasu bezbłędnie mi odtwarza, a jesli chodzi o wklejanie linków to nie wiem jak przeżucić link na naszą stronę kafe. Sośnicka pięknie tę piosenkę śpiewa a do tego widoki - cudne :D Tereska , wychyl głowę z tej swojej samotni ;) Miłego wieczoru dziewczyny, Klara zamiast prasowania koszul , weż Milego pod mankiet i ruszajcie na wczesno- jesienny spacer 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moderna
Witam Dziewczyny ,chciałabym dołączyć do dyskusji,miło znaleśćsię w gronie rówieśniczek . Mam 54 lata , mieszkam na południu Polski i od jakiegoś czasu jestem na rencie ale nie oznacza to,że siedzę i zapłakuję się nad swoim losem,jestem bardzo aktywna , joga, tańce itd . Poza tym mam hobby robię modne czapki z filcu , na drutach itd, nawet trochę sobie na tym dorabiam chciałabym podyskutować zWami o Waszych sprawch codziennych,zainteresowaniach i tak ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Moderna , nasze koleżanki tutaj piszące też Cię mile przywitają, ale mam do Ciebie prośbę , abyś z pomarańczy przeszła na czarno. Jak nie wiesz jak to się robi to powyżej wejdż w profil i rób już według podanej tam instrukcji. Ludzie lubią się podszywać a po co dawać im okazję 🌻 Zainteresowania masz fajne, chętnie popatrzymy na linkach jak zamieścisz swoje prace. Miłego wieczora, póżniej tutaj zajrzę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Moderna, jestem Teresa. Uwielbiam ludzi z pasjami. Co do drutów to też czasem dziergam, ale już nie mam tyle cierpliwości co dawniej i dziergam tylko dla moich laleczek. Sara, nie jestem dziś w samotni bo zintegrowałam się z żelazkiem... Nie cierpię tego, po pół godzinie z lekka świruję. Miałam trzy podejścia. Sterta nieznacznie tylko zmalała, ale uległa znacznemu przeorganizowaniu, tj. letnie już pod spód. :D 🌼 🌼 🌼 oczywiście literatury nic nie przybyło dziś, :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereska, podaj łapkę Klarze, ona ma stały kontakt z żelazkiem a dla mnie to masakra, robię wszystko aby nie prasować, można się wymigać od tej paskudnej czynności, mam to perfekcyjnie opanowane. Miłej nocki Laski i kolorowych snów :D :D 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laski :) 👄. Kawka, herbata czeka na Was w Naszej Chatce - chetnych zapraszamy ❤️ Witaj MODERNA- 🌻 Sara i Teresa już Cię wczoraj powitały :) Zapraszamy do rozmowy . Jesteś z południa...hm to pewnie blisko moich rodzinnych stron.... a może i blisko Teresy???? ja teraz mieszkam w Poznaniu i do Sary, do Bydgoszczy , mam żabi skok :D U mnie dziś pięęęęękne słońce- w tej chwili 17 stopni ale będzie cieplej, zresztą z prognozy pogody wynikało, że cały tydzień ma być bardziej letni niż jesienny:) Teresa do prasowania nastaw się pozytywnie ( bo nie mamy wyjścia :P ) mnie wczoraj jakoś poszło- dziś na późne popołudnie zostawiam sobie drobiazgi. Nie cierpię TEJ ROBOTY!!! Biorę się za obiad..... a jeszcze przed, wybieramy się z mężem na spacer z piesem.. Miłej niedzieli 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Laski ) ) ) Słońce u mnie mocno świeci a ja też wybieram się z pieską na cieplutki spacerek, dziewczyny bieżcie ze mnie przykład i omijajcie prasowanie z daleka, jak pies jeża :D :D ;) W sumie to ja też pochodzę z południa Polski, jest tam zawsze cieplej niż teraz u mnie :classic_cool: Dziewczyny , dzisiaj niedziela , wiec nic nie róbcie co chociaż waniajet pracą , odpoczywajcie bo jutro na niektore z nas czeka praca i tak przez cały tydzień.:o Miłej i słonecznej niedzieli Wam życzę, lapcie przedostatnie promienie słońca bo już niedługo tego dobrego ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okna i drzwi Chatki szeeeeroko otwarte:) jeszcze rześko ale słońce świeci i będzie piękny, letni dzień tej jesieni. Kawa\_/> i herbata (_): już pachną- pora wstawać . Ja jestem taki skowronek z musu:P bo muszę być w pracy na 7.00. Z natury jednak to ze mnie sowa, uwielbiam długie siedzenie, rozmowy wieczorem a rano luuuuuuubię sobie pospać. No cóż, wszystko przede mną...... na....emeryturze :D Miłego dnia Laski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ) ) ) ) Jak widzę Tylko Ty Klarciu dyżur tutaj trzymasz, za kawkę dziękuję, bardzo smaczna mniam, mniam. Gdzieś załapałam wirusa, teraz jakiś wirus grasuje, czuję się okropnie, tak że Klarciu jak lepiej się poczuję to tutaj zajrzę. Na razie jestem dętka. Widzę że zauroczyło Cię babie lato, faktycznie jest to piękna pora roku, miłego dnia Klarciu i wieczora. 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ło matko.... no moze faktycznie trochę wieje nudą... ale jaki temat uważała byś za interesujący? ciuchy, chłop, kochanek, hobby, kasa, książki, filmy, muzyka, kuchnia, zwierzęta, weterynarz Paweł, stomatolog Paweł, sąsiadka Marysia, i "Marysia do wszystkiego" - czyli mój przyjaciel. :classic_cool: itd, itp, ja zapodałam takie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuda to fakt ! 💤 💤 💤 Ale . temat topiku jest „z biegiem lat- z biegiem dni. Dzień za dniem naszego życia. Przecież to nie jakaś mydlana opera z ciągłymi zmianami akcji, z intrygami. Życie jest bardziej prozaiczne niż się nam zdaje. to nasze noce i dni. Tak mija rok, jeden, drugi, następny. Czasami właśnie jest dobrze porozmawiać o tych prostych, zwyczajnych chwilach. Czy rzeczywiście miernikiem tego, że nie ma nudy, musi się COŚ dziać???? Ktoś, kogoś zdradzi, alkoholik bije żonę, mamy ciężką sytuację materialną, czeka nas operacja ratująca życie, budujmy dom albo urządzmy mieszkanie, mamy kłopoty z dziećmi, nienawidzimy złej synowej, mamy wredną teściową, wyjeżdżamy każdego roku na dalekie, zagraniczne wakacje, jakie jesteśmy piękne i mamy wielkie powodzenie u płci przeciwnej, rodzina nas pozbawiła spadku, jakie jesteśmy dobre i nie do zastąpienia w firmie, jak nam się dobrze/źle powodzi.. i do tego wszystkiego odpowiedni scenariusz, opowiadanie z detalami, budowanie akcji i........ oczywiście koleżanki z topiku z zapartym tchem czytają post i czekają, co się wydarzy ( dziękując w duchu, że ewentualne złe rzeczy je omijają :P ), im bardziej to skomplikowane- tym lepiej bo wtedy.........nie wieje nudą . A i można się wykazać, jako super koleżanka wirtualna, która zawsze współczuje „przytuli ❤️ doradzi, zrozumie. Najważniejsze aby show trwał!!!! Bo nie ma nudy, bo mamy jej dość w życiu realnym a TU musi się coś dziać! Często same nie możemy, nie jesteśmy w stanie zmienić nieciekawego, własnego życia ale w stosunku do innych mamy WYMAGANIA!!! Jesteś nudna bo napisałaś, że obudziłaś się rano, zrobiłaś kawę i jesteś w pracy. Fakty, fakty.. liczą się fakty. A mnie te FAKTY, kojarzą się tylko ze znanym szmatławcem. To jest ciekawe??? Te „FAKTY. Czy nie ważniejsze są odczucia, to, co myślimy, jak czujemy, jak widzimy nasz , mimo wszystko ciekawy, choć zdawałoby się prozaiczny, taki zwykły świat.......ten dzień za dniem, noc za nocą. Przecież to nasze Życie i nie mamy prawa go lekceważyć bo......... nic się nie dzieje, wieje nudą. A może nie oczekujmy więcej od innych, niż od siebie. Zobaczmy najpierw same co wniosłyśmy aby nie było tej nudy a potem oceniajmy! Miłego dnia i ......dni🌻 i jak zwykle kawa w Chatce czeka na chętnych. Jak Was znudziłam :O to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie kobitki, zajrzałam na wasz topik przez przypadek no i jednak coś niecoś napisze do Was;-) Od razu napisze ze mam 32 lata, męża i syna. Zawsze sie mowi ze siła kobiet i czerpanie doświadczenia życiowego od tych starszych wiekiem to niedocenione źródło.Ja zauważylam ze mimo ze w swojej rodzinie mam mame, tesciowa, ciotki to zero rad zyciowych..Nie wiem moze wy macie refleksje..rady do dania mlodej o dekadę kobiecie? Wiecie o czym mówie?:-) Jeżeli ktoras chce sie podzielić to chętnie przeczytam. Czasem sie zastanawiam,czy jedno dziecko to dobrze? A moze mimo wszystko, mimo ze czasy ciezkie to zdecydować sie na drugie? Co wy sądzicie o wlasnych wyborach po tych 20 latach pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli ktoś mnie imiennie zaczepia to odpowiadam: nie udzielam się tutaj z innych pomarańczowych nicków. Jeśli chodzi o ilość posiadanych dzieci to nie narzucam innym swojego skromnego zdania, ponieważ to sprawa indywidualna i nie podlega żadnym regułom, ani dyskusjom w szerszym gronie. Bo to raczej bezcelowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Gość" wyżłopał nam kawę :( Trzeba dobrze wywietrzyć i zdezynfekować :P Chatkę. Zapraszam na naszą kawę \_/> życzliwe osoby 🌻 Dziewczyny, chłodno a mgła z każdą godziną rośnie- typowa jesienna pogoda. Chętnie pospacerowałabym po lesie albo parku i tak jak Hanka.... kontemplowałabym :) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ciebie Tereska i Klarę ) ) ) Tereska, dołączam się do kawy z Tobą, musimy ignorować Modernę bo ona nie zasługuje na naszą uwagę.Nieproszonego gościa proponuję wypłoszyć ogniem i siarką. A bereciki niech dzierga na swoją puściutką główkę z grubego filcu i twardego. Na razie nie będziemy pisały o swoich sprawach bo wścibskich podczytywaczy nie chcemy. Miłego dnia Teresko, ja jadę poszaleć z koleżanką po zakupach, moze coś fajnego się trafi. Klarcia, listonosz był u Ciebie, ale ze względu na Tereskę pisz tutaj. miłego dnia i nie przejmuj się, zasyłam Ci promyk słoneczka, grzybki są ale ja siedzę w domu i w tym roku muszę zapomnieć o grzybkach. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara, widzę że jesteśmy zgodne nie tylko w czasie ale i w myślach, póżniej wpadnę ale nie zdązę przed Twoim wyjsciem z pracy. ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro 👄 List zaraz przeczytam. Zleciałysmy się jak Czarownice na sabat :P No przecież w sumie nimi jesteśmy ;) . Na razie uciekam, za nie całą godzinkę mam wyjazd na szkolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moderna
bereciki dla sióstr z Torunia gotowe pędze na Żwirki i Wigury pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro- coś mówiłaś o wirusie:( mnie też opanował :P choć myślę, że nie taki, jak Twój! W firmie, w naszym dziale od poniedziałku, po kolei- dziś przyszła kolej na mnie😭. W '"przybytku" jestem częstym gościem dziś:D:( Mam nadzieję na spokojną noc! Aleeee... co tam- jutro znów ma być piękna, słoneczna jesień- cieszmy się pięknymi chwilami, bo w życiu ( powtarzam za słowami Ridla) piękne są tylko chwile.:) Których i Wam życzę 👄 Tereska 🌻 Sara 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj , lubię Klara ten utwór, oddaje szczerą prawdę, ale coś wydaje mi się że dzisiaj nie bardzo masz szczęśliwe chwile :D ; Dobranoc, i miłych snów Klarcia 💤 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×