Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Dzien dobry , witam po przerwie :) nie zapomniałam o Was dziewczyny , ale pewnie wiecie ze nie było mnie dwa tygodnie, dzisiaj wybywam na zimowo- karnawałową impreze ...ognisko na mrozie ....cudo :) widze ze muzycznie sie zrobiło i u WAs ...fajnie ..:) dorzuce cos od siebie ...do posłuchania :) http://youtu.be/l7vmRPf4-aQ pozdrawiam i miłego wieczoru zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ammando 👄 Gdzie Ty się podziewałaś tyle czasu? I skąd mamy wiedzieć gdzie Cię losy zawiodły, my spokojnie czekalyśmy umilając sobie czas miło i wesoło. baw sie dzisiaj fajnie przy ognisku a moze i popić będziesz miała co :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro- ha, mogę powiedzieć, że strzeliłaś w "10"-tkę....Bieszczady to ten obszar naszego pięknego kraju, gdzie jeszcze nie byłam. Wybieramy się tam z mężem, jak sójki za morze:( zawsze jak jesteśmy u mojej mamy ....mówimy..... TAM .. to żabi skok....DUUUŻY...mimo wszystko :P i zawsze coś innego wypada!!!!!!:( http://www.youtube.com/watch?v=oG6pEolAKm8&feature=related No właśnie!!!! :) Amando- miłej zabawy 👄. Sara- tak trafiła z e Skaldami i....Krakowem...- niech będzie impreza udana!:classic_cool: A potem.....OPOWIADAJ...:) Saro- masz rację, przyjdzie czas- będzie rada ;). Jak poczujesz zew natury, to NIC Cię nie powstrzyma aby polecieć do lasu.....trochę drzewa nawet w Castoramie możesz kupić albo....zebrać jak Indianie :D - wiem, wiem.... przesadzam!!! Pozdrawiam👄 - upiekłam placek z..."widelca" :P część syn zabiera do dziewczyny.... ))))) "My home is my castle":classic_cool:,🌻- Mój dom jest moją twierdzą :classic_cool:,🌻 http://www.zenio.pl/czar/nr050.jpg "My home is my castle":classic_cool:,🌻- Mój dom jest moją twierdzą :classic_cool:,🌻 http://www.zenio.pl/czar/nr050.jpg "My home is my castle":classic_cool:,🌻- Mój dom jest moją twierdzą :classic_cool:,🌻 http://www.zenio.pl/czar/nr050.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara, też upiekłam ciasto ale chętnie dowiedziałabym się jak wygląda ciasto z widelca, :) napisz , podejrzewam ze jest to szybkie ciasto a takie najbardziej cenię :D. Dzisiaj kafe szaleje i 2x mi zeżarło, może tym razem uda mi się. Na wszelki wypadek jeśli będzie tak dalej knocić to życzę Tobie i Ammandzie miłej nocy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielę :)- Obiad już na kuchni a ja po spacerze....zimno jak diabli - 7 stopni. Jak to mąż mówi..:aż gębę wykrzywia":) Podaję przepis na ciasto- uwielbiam takie szybkie ciasta :D Przepis na ciasto...." z widelca" a wszystko dlatego ,że mieszasz widelcem. A do tego bardzo szybkie ....i owoce , w zależności od pory roku....truskawki, wiśnie śliwki, jabłka....pewnie i inne, nawet egzotyczne będą w sam raz!!! Potrzebne naczynie szklane-:) 2,5 szklanki mąki- tortowej 1szklanka cukru 2 jaja 1 szklanka maślanki - najlepsza...średzka lub mrągowska ( u mnie!!) 1/2 szklanki oleju ( najlepszy kujawski ) 2 łyzeczki proszku do pieczenia -aromat...nawet najbardziej egzotyczny ja dodaję nawet arakowy lub migdałowy- kwestia smaku i gustu To wszystko kładziemy do naczynia szklanego i.......mieszamy widelcem aby było jednolite i napowietrzone! ( w/g uznania możemy dodać jeszcze troszeczkę maślanki i oleju) -wylewamy na blaszkę ( pergamin+posmarowana olejem+bułka tarta) -układamy pokrojone owoce posypujemy kruszonką i.....pieczemy do 1 godz. w temperaturze 180 stopni C-sprawdzamy , nakłuwając, czy jest upieczone. KRUSZONKA 1/2 kostki masła + 3/4 szkl. cukru + 10 łyżek mąki- wymieszać???? dłońmi. Miłej niedzieli 👄 ))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ci Klara za ten przepis, robiłam tak samo ciasto w lecie na dzialce ale nie widelcem a mikserem, jeszcze szybciej się robi i też dobre. 👄 Ale to ciasto zrobie widelcem aby przekonać się jaka jest różnica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lossssssssss
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny 👄 Klara!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 Ammanda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 Kawę stawiam i ciacho doskonałe, musze Was jakoś zachęcic do zajrzenia do chatki a myślę że ten wabik będzie odpowiedni dla Was. poza tym miłego dnia Wam zyczę , nie przemęczaj sie Klara w pracy , spójrz za okno jakie piękne słonce swieci. Na razie babeczki :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciacho czuję .............:) a druga kawkę wypiję z przyjemnością :) Saro, Klaro ....dzien dobry :) miłego dnia Wam zyczę ... u mnie -13, troche sniegu i piekne słonce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ZAPRASZAM na kawkę \_/>. Saro śniegu u mnie brak, natomiast mróz dochodził dziś do -12 stopni. Z tym, że powietrze suche, więc choć z szybami w samochodzie mam spokój- nie są zamarznięte. Wczoraj miałam parę spraw w mieście do załatwienia..... przemarzłam na sopel lodu- najgorszy był ten lodowaty wiatr😭 a ja oczywiście bez czapki. Wróciłam wykończona, przemarznięta:( Potem.... kąpiel, grzaniec i łóżeczko:) Miłego dnia ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam do Was przed ósmą-post chyba dzieś błądzi po sieci Może się znajdzie :( Zapraszam na goooorącą kawę \_/> bo wczoraj przemarzłam :( a na mieście a dziś znów prawie -12 bez śniegu. )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooooooooooooo chyba GO ( TEN POST) wpchałam z dziury internetowej kolejnym wpisem:D Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zguba się odnalazla :D Witaj Klara 👄 nie przemarzaj bo leczenie jest przykre i za długo trwa, są lepsze przyjemności niz kichanie :D Jak spojrzę przez rozsłonecznione okno to dusza się śmieje do słoneczka ale jak nos bym wystawiła na zewnątrz to napewno by mi do szyby przymarzl, brrrrrrr :D Miłego dnia dla Ciebie Klara i dla Ammandy jak zajrzy :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) nie wiedziałam ze dzisiaj dzien przytulania .... pod reką mam tylko Dolly...przytulę mocno ...ja lubię ona mniej ;) Klaro ..jak mozesz chodzić bez czapki ? ? http://youtu.be/n_7IA8G0nhM jest zima i musi być zimno ...takie jest odwieczne prawo natury :D dobrego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amando-:D:D jest zima- jest zimno:D będzie lato- będzie ciepło:) Kiedyś mój mąż był świadkiem sytuacji w tramwaju- pani w leciwym wieku mówi" niech się pan odsunie świeci słońce i mnie przeszkadza"- na to pan ( całkiem młody ) "jest dzień- świeci słońce, trzeba jeździć nocą- będzie księżyc":):D:P Nie osądzam ale...sytuacja dość komiczna! A ja o to jedno, tzn. chodzenia bez czapki...nigdy nie jestem "wyzywana" ( takie poznańskie powiedzenie i wcale nie negatywne w gruncie rzeczy ) przez moją teściową bo.....ONA też nie chodzi w czapkach :P :D W sumie to fajna babka!!! Dobre Amando....'ja cały czas palę..." :P :D Dziś mi nie napalili w kominku ale jutro jak będziemy wszyscy w domu ( egoiści) z pewnością już od 12-tej kominek będzie działał! A teraz przytulanie ze słowami :) ...a ja dziś SAMA :( w domu. Już miałam telekonferencję z siostrą i mamą :) http://www.youtube.com/watch?v=1NY198kBO00&feature=related Dobrych snów ))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki , to ja Was przytulę na noc 👄 i życzę Wam aby przyśnily Wam się wasze pierwsze (miłości) przytulanki, czy Wy jeszcze pamiętacie ? :D Dobranoc Klara i Ammanda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziiiimmmnnoooooooooo -15 stopni więc zapraszam na gorącą kawę do Chatki. Jutro i pojutrze ponoć ma być jeszcze mroźniej 💤..... ja CHCĘ już wiosnę 😭 Saro pamiętam, moją pierwszą przytulankę. Był to miodowy Miś z brązowymi oczkami:) Pamiętam, szczególnie te oczka -"maltretowałam" je, tzn. kręciłam nimi w kółko i mama musiała je ciągle przyszywać. Teraz mam "Misia" o błękitnych oczkach :D i do niego się przytulam. Miłego dnia -pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×