Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Zuza moim zdaniem powinnaś mieć kogoś do pomocy bo z 7 miesięcznym dzidziusiem nie dasz rady! a o noszeniu na rękach powinnaś zapomnieć! lepiej nie mieć później problemów!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 12;25 wiesz ja też mam wyjsciowke a i wybrałam implant 325 i tez się zastanawiam czy nie mało a op juz tuż tuż za 16 dni. Możesz wysłać mi fot mamrotkaa@wp.pl. Dziewczyny jak macie fotki implant okragly od 300- 350 wysylajcie fot ja tym bliżej op tym bardziej nie wiem jaki rozmiar :-( - mamrotkaa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie do dziewczyn które z wyjściówki A przeszły do D i dalej. Ile macie w biuście cm? Macie anatomiczne czy okrągłe? Ja miałam A, mam Mentory anatomiczne 330 cc profil średni plus. Jeszcze są spuchnięte (mostek) ale mierzyłam się i mam ok. 88 cm. A Wy ile macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskowa76
Hej.ja mialam wyjsciowka A ale pod biustem mam 75 , wiec teraz po implantach 325 anatom Mam 75 D. Czyli 98 w biuscie. Jestem 18 dni po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naome
Ja z małego A przeszłam z 300 Cc ultra hight profil przeszłam o dziwo na D w triumfie może Za racji tego ze mam 70 pod biustem a mierze w biuście 87 niby wychodzi z kalkulatora C ale gdy przymierzam miseczkę C to wychodzą mi bokiem bo projekcja wynosi 5 cm i są okrągłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goskowa dzięki za fot naprawdę śliczne i nie wyglądasz jak 18 dni po op są idealne :-) ja takie chce. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamknięty z dniem 31.01.2015r. Pacjentki-modelki NIE PŁACĄ ZA ZABIEGI!!!! Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. kolejny nabór już jesienią 2015r. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia. Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goskowa możesz mi przesłać zdjęcia. anonymous255280@gmail.com Mam podobną sytuację do twojej, operacja w kwietniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tickwebwindsil1986uifua
do koronkova,sorki za pomylke wlasnie doczytalam,ze 4 grudnia masz konsultacje Jasne http://schad.es/18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an ja
Do Sara, Nie ma problemu podaj adres. Tylko wiesz ja jestem dopiero 8 dni po i one są opuchniete wiec raczej sie nimi teraz nie sugeruj. Ja dodatkowo dostalam uczulenia chyba po ketonalu i dekolt mi wysypalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara757
anja saraa.domanska@wp.pl. Będę Ci bardzo wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an ja
Sara zaraz mij maz Ci wyśle foty. Jakie Ty masz teraz wymiary bo ja czytam opinie na forum i jestem załamana qzwq mialam wyjsciowe B teraz stanik jest na C i co jak mi puchlizna zejdzie to znowu bedzie B tulko troszkę większe. ... bierz 300 w efekcie końcowym wyjdzie fajne C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sara doszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
An ja wyślij mi też fot ja op mam za 15 dni i wariuje bo jeszcze nie zdecydowałam jaki napewno rozmiar walczę między 300 a 325 mentor okrągłe _ mamrotkaa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporonbeka1989sgbwd
W zwiazku, że na tamtym topicu nie da się pisać- zakładam nowy. Mam nadzieje, że juz problemow nie bedzie Pozdrawiam Jasne http://ss.geo.jp/4hkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
an ja też poproszę zdjęcia anonymous255280@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goskowa76
An ja, wyslij mi prosze tez swoje 8 dniowe, ja tez mam takie zdjecie bo akurat wtedy szwy sciagalm, ja mam 325 anatomy wczesniej 75 A teraz 75 D. Pozdrawiam serdecznie. Ellafabiela@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA880712
gość dziś Miedzy 300 a 325 to praktycznie, jest maleńka różnica. Bo w szerokości to jest 2 milimetry a w projekcji 1 milimetr. Nie ma się nad czym zastanawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamknięty z dniem 31.01.2015r. Pacjentki-modelki NIE PŁACĄ ZA ZABIEGI!!!! Poszukujemy panie lub panów w wieku 30 – 55 lat Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i  czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym  roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. kolejny nabór już jesienią 2015r. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia. Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an ja
Dziewczyny, naprawdę nie sugerujcie się zdjeciami innych dziewczyny, a juz napewno nie moimiz caji tego ze sa jeszcze opuchniete. ... ja sama czekam na ten koncowy efekty i sama wlosy z glowy wyrywam bo juz zaluje ze nie wzielam wiekszych.... to co mkge poradzic to bierzcie rozmiar wiekszy z tych które proponuje lekarz. Ja najwyzej pojde jeszcze raz☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an ja
Do mamrotka, kochana foty niestety nie moge dołączyć bo cos tablet sie buntuje... ale co mogę doradzi to bierz większe ☺ja naprawdę żałuję ze lekarz i mąż namówili mnie na mniejsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam operację za półtora tygodnia i też mam ten sam problem co Wy,pod biustem mam 71 i miseczkę małe B,chciałabym mieć fajne C.Doktor doradza 275ml mentor moderate plus okrągłe i nie wiem czy nie będą za małe?Ja myślałam o 300 ale boję się żeby nie wyszło D.Doradzcie coś proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naome
Przy małym B wkładając okrągłe 300 ml przy 70 cm pod biustem na bank będzie D ja przy zerowym małym A i 300 ml mam d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak samo ale jestem 3 tyg po wiec moze jeszcze sie zmieni,75 A przed ,anatomy 325, po 75 D. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plentka
i ja jestem po zabiegu! mam sliczne eurosilicony w ...sobie :) no ale warto bylo. operacje zrobilam w doktora Leszczynskiego w Lubinie :) no coz...nowe zycie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc.. popieram:)) z******ta sprawa.. nigdy nie bede tego zalowac. dla chcacego nic trudnego. prawda drugie zycie przed nami. to byla najlepsza decyzja!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odpowiedź, czyli chyba zostanę przy 275ml bo chciałabym mieć pełne C.Szczerze mówiąc to nawet nie wiem jaki mam teraz biust,kupuję ppush up na 70B ale one same w sobie mają dużo tych gabek.im bliżej zbliża się termin Tym bardziej się boję,Wy też się balyscie czy tylko ja jestem taka nawiedzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś80 pewnie że każda z nas się bała! ja bardzo! ale nie stresuj się bo jak my dałyśmy radę to czemu Ty nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naome
Agus80 163 wzrostu ,1 grudnia 2014 prawie dwa miesiące temu napisz na whats up 535 906 518 bo pracuje i rzadko tu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×