Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćMagda
Ja tak samo odczuwam większy bol w prawej piersi …

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca89
A kiedy miałaś operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
14 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Witam dziewczyny ja ma już operacje 26 lipiec kurcze i właśnie kończy mi się katar bo oczywiście zarazilam się od męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franka23
Czesc. Nie będę oryginalna mowiac, że czytam forum od kilku dni. W poniedziałek miałam operację, tego samego dnia wieczorem wróciłam do domu. Zaraz po operacji ok, nawet mile zaskoczenie ze nie boli... Niestety drugi i trzeci dzień był już znacznie gorszy. Od czwartku staram się brać miej tabletek, bo mam po nich duuzy brzuch, w ogóle na wadze mam 2,5 kg więcej... Operację zrobiłam głównie dlatego, bo miałam asymetrie. Prawej piersi w zasadzie nie było. A lewa w rozmiarze pełne A, może malutkie B. Nie mogę powiedzieć, że po operacji jestem w pełni zadowolona. Owszem wreszcie "coś tam mam", ale piersi wciąż nie są równe:( implanty okrągłe alergan 345 profil wysoki i 295 profil średni. Kiedy przymierzalam pod tą obcisla bluzeczka u lekarza wydawało się ok, a tu masz... Nie wiem czy łudzić się jeszcze, że to może wieksza opuchlizna na większej piersi i chociaż troszke się zmniejszy... Chciałabym tylko już nie "upychac" niczym stanika, wreszcie wyglądać normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Dziewczyny czy brałyscie pończochy przeciw żylakowe na operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Ja dostałam w klinice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamale123
A po co te pończochy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Nie ukrywam mam stresa trochę to już pojutrzutrze trochę się boje jak to będzie wyglądać po operacji . ILE macie l-4 czy urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanca89
franka23, jest jeszcze za wcześnie, żeby cokolwiek stwierdzić.. opuchlizna na pewno zejdzie, prędzej czy później, najważniejsze żebyś nie przeciążała ręki. będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Czy któraś z was była po lekkim przeziębieniu proszę o odpowiedź ponieważ ja miałam lekki katar który już się prawie skończył konsultowalam to z chirurgiem i nie ma przeciwwskazań podobno jednak chciałam zapatyc czy któraś może miała podobną sytuację proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Ja 14.07 miałam zabieg, nie ukrywam, ze szybko zaczęłam chodzić i dużo chodziłam, ból był raz większy raz mniejszy… dzis wstałam pierwszy raz bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie Magda, bywa róznie, ja normalnie funkcjonowałam po 3 tygodniach jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
To super ciekawe jak to umnie będzie aż się boje a jakie masz implanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ma na to reguły. u Ciebie może być dobrze, szybko dojdziesz do siebie...albo po 2 tygodniach będziesz normalnie funkcjonować. Nie ma co się przejmować, nie stresuj sie - będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Dzięki ☺chciała bym już być po bo najgorsze jest to czekanie i myślenie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Jutro to już chyba nie zasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Radzę Ci sie wyspać w najwygodniejszej dla Ciebie pozycji, hehe :) Ja mam implanty anatomiczne 380 ml :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnia
Hej. Dziewczyny pisałam ostatnio, ale jakoś umknęło Wam to. Bardzo proszę o odpowiedź gdzie w Pl albo w Czechach oczekiwanie na większe cycki jest dość krótkie i w jakich cenach oscyluje powiększanie piersi? Bardzo proszę o odpowiedzi na meila anik12@interia.eu Liczę na odpowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Tak wiem wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Tak wiem wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Jak było u was z miesiączką bo ja miałam mieć tydzień temu i póki co nie mam jak na złość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Olla, wyspij sie na zapas :) dla mnie po operacji to wlasnie najgorsza byla pozycja do spania. ja kocham spac na brzuchu (chociaz wiekszosc osob tak nie lubi), a po operacji nie bylo opcji.. no tak, wiec odpocznij i no stress! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Mam nadzieje ze będzie wszystko dobrze nie wiem czy ja tak to przeżywam czy wy też tak mialyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Co do spania lubię na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
I kolejny problem mam dodatni hbs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolla
Slyszalyscie coś anten temat a operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie słyszałam, bo teraz wszystkie badania mam w normie, ale na pewno jak pokażesz wyniki lekarce to Ci powie, czy będzie to miało jakiś wpływ na operację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale to tak na prawdę lekarz stwierdza czy wszystko gra przed operacją czy nie. ale nie słyszałam o tym. może to coś nowego na co zwracają uwagę. ja dawno już robiłam operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćila
Hej mam pytanie tez czekam na zabieg powiększenia biustu, lekarz zaproponował mi okrągłe mentor 350 ml pod mięsień, mam 157 cm, 50 kg, małe B, 72 pod biustem, piersi po dwójce dzieci, troche się boje ze bedą za duże??? Widziałam implant 300 ml i był spory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×