Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Melisa85
Witam. Jestem również przed operacją. Mój dzień to 29.11. Pierwszy termin miałam na maj jednak ze względu na pracę musiałam przełożyć. Też mam dylemat co do wielkości. Mam 165 cm i ok 60 kg. Lekarz zaproponowala od 300 do 350 ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa85
Operację robię u dr Grobelny w Gdańsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa85
Jesli ktoras o podobnych wymiarach moglaby mi przesłać zdjecia to bylabym wdzięczna melisa1985@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
ANA ANA tez tak mialam raz jak niosłam reklamówki z zakupami, nie ciężkie ale tak sie z nimi nosiłam jak kaleka:-) i drugi raz po sexie jak troche mezulek pomietolil . Spokojnie toc to jeszcze swieżynki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ANA ANA
Hej dziewczyny. Moze sie przeciwzylam- niby nie dzwigam ale ciagle cos tam w domu robie- sprzatam piore gotuje ukladam skladam i tak ciagle cos. I wiedze tez ze piersi lekko spuchly skora sie blyszczy jakby sie moze rozciagala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
Melisa to jesteś mojej postury, ja mam 160 i 55 mam dobrane 320 cc bo 350 cc mi mówił że będą za duże a zalezalo mi na naturalnym wyglądzie i to był strzał w 10 bo nie widac że ktoś przy nich majstrowal, są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melisa85 mi przy podobnych wymiarach 345-390 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mała
Cześć dziewczyny ,chciałam zapytać czy któraś z Was powiekszała piersi w Warszawie o kogo mogłybyście polecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa85
Nie wyświetlają się posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Dziewczyny, u mnie wczoraj minęły 2 tygodnie od operacji. Z każdym dniem jest coraz lepiej. Mąż już wrócił do pracy, więc przez większość czasu jestem sama z dwójką dzieciaków i spokojnie daję radę, oczywiście bez podnoszenia. Ile mogę, to jeszcze się oszczędzam i odpuszczam rzeczy, których nie muszę robić. Śpię w pozycji półleżącej, już sama się dźwigam rano z łóżka. Już nie budzę się cała skostniała :) Piersi nadal dość twarde i nieruchome, ale piękne :) Blizny mam przez miesiąc natłuszczać, a potem kupić sobie jakiś krem na blizny i smarować 2 x dziennie. Melka a jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa85
Dziewczyny te po, podpowiedzcie co wziąć A czego nie do kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa85
Dziś idę na spotkanie z anestezjogiem a za tydzień jak wszystko dobrze pójdzie będzie już po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisa85
Maliboox3 czy mogłabym prosić o fotki melisa1985@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ana Ana
Jesli chodzi Szpital Ambroziak to nie musisz brak kompletnie nic-jak hotel 5- gwiazdkowy. Totalnie niczego nie potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Angie
Wez szczoteczke i paste do zebow i majtki na zmiane, po operacji bedzie ci wszystko jedno jak wygladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Melisa85 mi się przydały tylko kapcie, piżama, cienki szlafrok, chusteczki nawilżane i gumka do włosów. Nie byłam w stanie sobie nawet umyć zębów, włosy związała mi pielęgniarka. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość P
Czesc dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ANA ANA
Kosmetyki kapcie szlafrok wszystko powinno byc na miejscu- jedynie pizama a raczej dol od pizamy i bielizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane, Ja we wtorek miałam operację. 181/64 wymiary implanty okrągłe mentor- 400 cc. Czuje się bardzo dobrze, ból wiadomo jest, ale normalnie raczej w domu funkcjonuje, takie rzeczy jak mycie włosów to wiadomo, pomaga mi przyjaciółka. Ogólnie jestem mega w szoku jak dobrze to znoszę. Nawet nie mam opuchlizny. Zalecam wygodne ciuchy ! Ja nie pomyślałam o zadnych dresach, przez co kolezanka musiala odwiedzic lidla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmelka
Gość milka .. u mnie było idealnie już do wczoraj a teraz czuje lekki dyskomfort w lewej piersi i dzisiaj cały dzień mi zimno .. już nic nie czułam żadnego bólu i miałam pełno energii .. nagle miałam starsza ciotek w odwiedziny na dwa dni i chciała być dobra na swieta zrobić już nam uszka i zamrozić wiec pojechałam z nią na zakupy i coś tam nosiłam potem z nią w kuchni no i odkurzanie bo trzeba ogarnac sprZatanie wycieranie .. wiem ze się przeciazylam .. teraz muszę teoche odpuścić .. w ciągu dnia ok rano sama wstaje ale nadal sztywno .. jedna z piersi jest trochę inna ale podobno wszystko się wyrówna lekarz zapewniał .. 28 kontrola ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
dziewczyny zaraz mija równy miesiąc od operacji już mnie nic nie boli. mam ciężka pracę fizyczna myślałam że nie dam rady ale jest ok mówię że bolą mnie plecy i nie dziwgam nic. dziewczyny ile nie spać na boku? już mnie nic nie boli i jak śpię to sama jakoś układam się na bok podczas snu, ale boję się żeby piersi mi nie uciekły hihi gdyby nie ten stanik uciskowy wcale już nie czuję że przeszłam operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
okey melisa wyslalam meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Ja mialam operację 24 pazdziernika ale juz nieraz ukladam sie tak w pół na bok duzo pod glowe i cycki nie ocieraja nie opieram sie na nich. Wygodnie mi tak i juz tak zasypiam nieraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliboox3
mam nadzieję że od spania na bok nic się nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Myślę ze nie :) gdzies kiedys przeczytałam ze można od póki ciało na to pozwala np. Że nie czujemy dyskomfortu czy bólu. Ja całkiem na boku nie leze tylko tak w pół narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Co do spania na boku albo nawet podnoszenia rąk do góry, to dr mi mówił, że można dokładnie tak jak NataliaNiki23 pisze, jak tylko ciało pozwala... Mówił, że niektóre kobiety już po 2 tygodniach śpią na boku i nic się nie dzieje. Każda kobieta w swoim tempie dochodzi do sprawności po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a jak myślicie czy anatomiczny implant może przekręcić się na początku „ jak się układa” po operacji czy w późniejszym czasie tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ostatnio dużo się mówi w portalach plotkarskich o biuście dody. Jak myślicie jakie mogła mieć implanty a jakie może mieć teraz ? Swoje biustu wcale nie miała takiego małego. Miała chyba takie duże b . Jaki rozmiar mogła mieć prędzej a jaki może mieć teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie Dody to obstawiam ze miala wkladki 450-500 cc a teraz ma 300 cc. Ale to tylko takie moje dywagacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Ja byłam wczoraj zmierzyć biust u brafiterki i wyszlo mi 65 F/G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×